Włoski kręcone- na codzień - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-13, 13:20   #1
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398

Włoski kręcone- na codzień


Witam, przejrzałam dużo wątków o włoskach kręconych ale nie znalazłam w nich odpowiedzi na problem który mnie nurtuje. Mam włosy kręcone...ale mój problem polega na tym, że gdy je umyję i "rozczeszę" palcami (nakładam tez piankę) to są śliczne, podkręcą się i jest super. Ale niestety następnego dnia (czyli po nocy) wyglądają już koszmarnie robią się takie rozsypane po prostu są rozczochrane..proszą sie o to aby je rozczesać szczotką, oczywiście nie mogę tego zrobić bo mam wtedy taaaka wielką czyprynę i wyglądam jak wiedźma więc zostaje mi tylko ponowne ułożenie palcami ale to nie jest to o co mi chodzi...jeśli któraś z Was ma podobne poroblemy jak ja i je jakoś rozwiązała to proszę o pomoc..bo ja już z tymi włosami nie wytrzymam
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 13:26   #2
tweetbosa
Raczkowanie
 
Avatar tweetbosa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 230
GG do tweetbosa
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

a ja nie mam wloskow kreconych ;p chociaz co za problem teraz prostownice falownice (falownica nie karbowinca czy jakies inne cudoo) nie wiem jak to opisac ale wydaje mi sie ze wloski wychodza slicznie ;p zakochalam sie normalnie :P poszukam w niece to dorzuce fotke :P
wybacz ze nie na temat ale nei moglam sie oprzec by opowedzec o tym cudenku ;p zbieram hajsik teraz ,
bo prostownice juz mam lalalallala pozdrowki

Edytowane przez tweetbosa
Czas edycji: 2005-08-13 o 13:27 Powód: blad ort.
tweetbosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 13:33   #3
tweetbosa
Raczkowanie
 
Avatar tweetbosa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 230
GG do tweetbosa
Cool Dot.: Włoski kręcone- na codzień

ooołjejor ! mam ;p
oto fotka
tweetbosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 13:44   #4
czeko
Rozeznanie
 
Avatar czeko
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łodz
Wiadomości: 565
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

ja tez jestem ciekawa
czeko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 14:09   #5
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Cytat:
Napisane przez Madia
Witam, przejrzałam dużo wątków o włoskach kręconych ale nie znalazłam w nich odpowiedzi na problem który mnie nurtuje. Mam włosy kręcone...ale mój problem polega na tym, że gdy je umyję i "rozczeszę" palcami (nakładam tez piankę) to są śliczne, podkręcą się i jest super. Ale niestety następnego dnia (czyli po nocy) wyglądają już koszmarnie robią się takie rozsypane po prostu są rozczochrane..proszą sie o to aby je rozczesać szczotką, oczywiście nie mogę tego zrobić bo mam wtedy taaaka wielką czyprynę i wyglądam jak wiedźma więc zostaje mi tylko ponowne ułożenie palcami ale to nie jest to o co mi chodzi...jeśli któraś z Was ma podobne poroblemy jak ja i je jakoś rozwiązała to proszę o pomoc..bo ja już z tymi włosami nie wytrzymam
Ja mam to samo ...
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 15:03   #6
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

nika135: uff... a już się bałam , że tylko ja tak mam, pocieszyłaś mnie, dziękuję
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 15:16   #7
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Cytat:
Napisane przez Madia
Witam, przejrzałam dużo wątków o włoskach kręconych ale nie znalazłam w nich odpowiedzi na problem który mnie nurtuje. Mam włosy kręcone...ale mój problem polega na tym, że gdy je umyję i "rozczeszę" palcami (nakładam tez piankę) to są śliczne, podkręcą się i jest super. Ale niestety następnego dnia (czyli po nocy) wyglądają już koszmarnie robią się takie rozsypane po prostu są rozczochrane..proszą sie o to aby je rozczesać szczotką, oczywiście nie mogę tego zrobić bo mam wtedy taaaka wielką czyprynę i wyglądam jak wiedźma więc zostaje mi tylko ponowne ułożenie palcami ale to nie jest to o co mi chodzi...jeśli któraś z Was ma podobne poroblemy jak ja i je jakoś rozwiązała to proszę o pomoc..bo ja już z tymi włosami nie wytrzymam
niestety ja też mam to samo następnego dnia albo myję włosy i układam od nowa albo poprostu moczę rozczesuję układam od nowa... Strasznie męczące to jest
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-13, 15:30   #8
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Właśnie myślałam żeby myć włosy codziennie ale to nie na moje nerwy...szybko miałam tego dość... i pozostało mi tylko przygładzenie ich trochę na czubku głowy i związanie w kucyk ale już mam go powoli dość i coraz częściej się zastanwiam nad ścieciem ich i tak szybko odrosną
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 16:30   #9
bird_of_paradise
Raczkowanie
 
Avatar bird_of_paradise
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 211
GG do bird_of_paradise
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

ja tez mam krecone wlosy i jakbym myla je codziennie to raczej nie wytrzymalyby i one i ja nerwowo zawsze zanim pojde spac mocze sobie palcami wlosy tzn w sumie koncowki tylko, kladac sie spac ukladam tak glowe, ze wlosy mam ulozone nad glowa (heh jak to brzmi)... rano budze sie znowu ze slicznymi, pieknie ulozonymi loczkami tylko w sumie spod wlosow mam prostszy, ale i tak ładnie wloski mi wygladaja wiec dziewczyny! moczcie wlosy (koncowki ) na noc.... ehh to brzmi prawie jak nasze haslo propagujace nienoszenie stanikow - dajemy wolność cyckom! hyh
bird_of_paradise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 20:43   #10
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Cytat:
Napisane przez bird_of_paradise
ja tez mam krecone wlosy i jakbym myla je codziennie to raczej nie wytrzymalyby i one i ja nerwowo zawsze zanim pojde spac mocze sobie palcami wlosy tzn w sumie koncowki tylko, kladac sie spac ukladam tak glowe, ze wlosy mam ulozone nad glowa (heh jak to brzmi)... rano budze sie znowu ze slicznymi, pieknie ulozonymi loczkami tylko w sumie spod wlosow mam prostszy, ale i tak ładnie wloski mi wygladaja wiec dziewczyny! moczcie wlosy (koncowki ) na noc.... ehh to brzmi prawie jak nasze haslo propagujace nienoszenie stanikow - dajemy wolność cyckom! hyh
podziwiam cierpliwość
niestety to sposób nie dla mnie bo jak się ułoży włosy na poduszce to najlepiej jest się nie ruszać chyba :P a ja w nocy się strasznie wierce w łóżku następnego dnia mam już napuszone loki .
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 22:53   #11
ona19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 13
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Ja tez zawsze zarzucam wlosy na poduszke a w sumie to nawet jakby za nia, tak ze za kantem lozka zwisaja sobie I to jest najlepszy sposob a stosuje go juz moze ponad rok, loczki sie nie ugniataja i nawet jak nie mam natchnienia na mycie czasami to i 3 dni ladnie wygladaja (choc zazwyczaj myje co 2).Wczesniej byla tragedia bo rano wygladaly tak ze zawsze musialam je jakos tam skrecac itp. Teraz zawsze praktycznie chodze w rozpuszczonych i co wiecej wszyscy mowia ze jak ja moglam takie cudne wloski chowac. Mi sie nawet baaardzo spodobaly i jestem z nich naprawde dumna choc wczesniej to bylo prostowanie na sile I jeszcze dodam ze naprawde sie ostro wierce w nocy i tez mi nikt nie chce wierzyc ze z tymi moimi zdolnosciami moge tak wylezec jakby w tej 1 pozycji.Ale jakos nieswiadomie mi tak wychodzi wiec polecam wszystkim bo tez sie na pewno uda(jak nie od razu to z czasem a wierzcie ze warto probowac, to poprostu wejdzie w nawyk takie 'lezenie')
ona19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-13, 23:49   #12
bird_of_paradise
Raczkowanie
 
Avatar bird_of_paradise
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 211
GG do bird_of_paradise
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Cytat:
Napisane przez ona19
Ja tez zawsze zarzucam wlosy na poduszke a w sumie to nawet jakby za nia, tak ze za kantem lozka zwisaja sobie I to jest najlepszy sposob a stosuje go juz moze ponad rok, loczki sie nie ugniataja i nawet jak nie mam natchnienia na mycie czasami to i 3 dni ladnie wygladaja (choc zazwyczaj myje co 2).Wczesniej byla tragedia bo rano wygladaly tak ze zawsze musialam je jakos tam skrecac itp. Teraz zawsze praktycznie chodze w rozpuszczonych i co wiecej wszyscy mowia ze jak ja moglam takie cudne wloski chowac. Mi sie nawet baaardzo spodobaly i jestem z nich naprawde dumna choc wczesniej to bylo prostowanie na sile I jeszcze dodam ze naprawde sie ostro wierce w nocy i tez mi nikt nie chce wierzyc ze z tymi moimi zdolnosciami moge tak wylezec jakby w tej 1 pozycji.Ale jakos nieswiadomie mi tak wychodzi wiec polecam wszystkim bo tez sie na pewno uda(jak nie od razu to z czasem a wierzcie ze warto probowac, to poprostu wejdzie w nawyk takie 'lezenie')
no ja mam dokladnie to samooo! dokladnie co do slowa az ci dam buziaka hehehe
bird_of_paradise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 13:41   #13
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Hm..muszę spróbować tym sposobem...choć kiedyś już tak zasypiałam ale oczywiście rano zbudziłam się w całkowicie innej pozycji z włosami gdzie się tylko da
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 14:07   #14
Gus!a
Raczkowanie
 
Avatar Gus!a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Prudnik (opolskie)
Wiadomości: 47
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Ha. A jednak nie jestem sama
moje włoski tez się kręcą i szczerze mowiac od jakiegos czasu je akceptuje i nie mecze codziennie prostownica

a tego problemu szczerze mowiac nie mam gdyz codziennie rano myję głowę bo niecierpie włosów "dwu dniowych" czyli lekko nieswiezych
ale moja kumpela ma ten sam problem -ostatnio używa szamponu z serii Sunsilk -wzmacniajacy skret lokow i nie narzeka. Moze warto sprobowac?

Pozdrawiam
Gus!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 14:08   #15
Gus!a
Raczkowanie
 
Avatar Gus!a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Prudnik (opolskie)
Wiadomości: 47
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Kochana a jak jest koszt tej magicznej maszynki ???
Gus!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 18:03   #16
Aga3012
Raczkowanie
 
Avatar Aga3012
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 90
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

a ja się zastanawiam jakich wy kosmetyków używacie do włosów kręconych,ze macie ładne skręty nawet pierwszego dnia po myciu? ja szukam kosmetyku, po którym moje włoski będą się ładnie kręciły a nie puszyły, zastanawiam się czy serum renee blanche jest na to dobre
Aga3012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 20:52   #17
ona19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 13
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Cytat:
Napisane przez bird_of_paradise
no ja mam dokladnie to samooo! dokladnie co do slowa az ci dam buziaka hehehe
widzisz...lata praktyki i sie dochodzi do podobnych wnioskow fajnie a masz moze jeszcze jakies 'ciekawe' wlasne sposoby na swoje loczki? i jak dlugie masz wloski?pozdrowka i buziak
ona19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 22:07   #18
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Cytat:
Napisane przez Aga3012
a ja się zastanawiam jakich wy kosmetyków używacie do włosów kręconych,ze macie ładne skręty nawet pierwszego dnia po myciu?
Ja używam Susilk do kręconych (teraz ostatnio skusiłam się na "ten fioletowy" żeby troche wygładzić włoski) i odżywki ziaja ale to na poprawienie kondycji końcówek (trochę mi się rozdwajały), poza tym nakładam piankę żeby loczki były takie bardziej jakby "mokre" pozdrawiam
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-14, 23:20   #19
bird_of_paradise
Raczkowanie
 
Avatar bird_of_paradise
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 211
GG do bird_of_paradise
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Cytat:
Napisane przez ona19
widzisz...lata praktyki i sie dochodzi do podobnych wnioskow fajnie a masz moze jeszcze jakies 'ciekawe' wlasne sposoby na swoje loczki? i jak dlugie masz wloski?pozdrowka i buziak
hmm... w sumie to tez zawsze nakladam na koncowki cos... zaraz po myciu mimo tego, ze uzywam odzywke to nakladam na nie odzywke bez splukiwania, albo troszke wosku, albo pianki... ostatnio zaczelam uzywac pianki i w sumie jestem bardzo zadowolona mam fajny skręcik a włosy mam za ramiona troszke ale najładniej i tak wygladaja moje wlosy po nocy jak je zmocze
bird_of_paradise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-15, 18:10   #20
Aga3012
Raczkowanie
 
Avatar Aga3012
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 90
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

chyba się skuszę na sunsilka,chociaz nie przypuszczałam,ze akurat ten szampon i odzywka mogą coś zdziałac na loczki a i jeszcze zastanawiam się nad serum krystalicznym renee blanche, bo podobno świetnie działa i na włosy kręcone i na te proste:czarodzie
Aga3012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 01:33   #21
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Ameryki dla niektorych to ja nie odkryłam, ale jesli ktos szuka sposobu to moze zajrzec do mojej recenzji odzywek Plantica
wlasnie ja edytowałam - walnełam elaborat chyba na pól strony


http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=5714
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 20:16   #22
kasia loczek
Raczkowanie
 
Avatar kasia loczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 73
GG do kasia loczek
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

dziewczyny a ja mam do was pytanie czy któras z was rozjasniała lub prostowała włosy lub jak w moim przypadku jedno i drugie poniewaz moje spiralki zamieniły się w druty i nie wiem jak wrócić do moich loczków za którymi tęsknie
kasia loczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 20:22   #23
aguss_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 493
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

no ja mam kędziorki i mecze je czesto prostownica (teraz glownie ze wzgledu na grzywke) no i po umyciu i nalozeniu odzywki moje wlosy znowu sa jak spiralki wiec nie wiem jak to mozliwe ze nagle twoje sie wyprostowaly :-/
aguss_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 20:35   #24
ona19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 13
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Ja rozjasnialam i mam takie sprezynki jak mialam.Ale nie wiedzialam jakie jest ryzyko...gdybym wiedziala to chyba bym nie ryzykowala.I teraz nie wiem,boje sie isc znowu zeby zrobic odrosty po tym co tu przeczytalam ze faktycznie moga sie wyprostowac albo gorzej krecic...
ona19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 20:40   #25
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Hm..jest bardzo prosty sposob Od razu po wstaniu z lozka trzeba lekko zmoczyc loki woda.Pod jej wplywem znowu sie skreca tak jak powinny.I delikatnie wysuszyc dyfuzorem.
I nie trzeba sie meczyc z codziennym myciem wlosow
Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 20:54   #26
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

zmienily sie w druty bo je nadmiernie przesuszylas


musisz im zafundowac kuracje regenerujaco -nawilzajaca

zacznij od dobrego szamponu i maski

a z zabiegami takimi jak farbowanie czy prostowanie lepiej nie przesadzac bo krecone wlosy z natury sa suche
i pamietac by zawsze uzywac dodatkowych kosmetykow zabezpieczajcych
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 15:37   #27
lolcitkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 96
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Siemka! Jak zrobić żeby włoski były ładne prościutkie i w ogole ? Jak biorę prostownicą to 30 min i się kręcą. Chciałabym mieć włosy takie rzadziutkie, jak np. mandaryna. Są jakieś domowe sposoby na wyprostowanie włosów? I można iść do fryzjerki aby je przyrzedziła? Ile to będzie ksoztować?
lolcitkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 23:54   #28
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

Hej Kasiu,
wiem z autopsji o czym mowisz. Zawsze mialam burze sprezynek, nawet po farbowaniu samodzielnie w domu, do czasu zrobienia balejazu (nie pierwszego w zyciu) u fryzjera. Po balejazu szlag trafil sprezynki. Powstaly sianowate fale, czyli ni pies ni wydra. Nie wiem jaka farba zostala uzyta, a moze farba byla ok a organizm byl po prostu oslabiony - tego do dzis nie wiem. W moim przypadku sprezynki wrocily kiedy scielam wlosy z balejazem. Kolejne balejaze nie popsuly stanu wlosow. Pozdrawiam
tornado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 00:42   #29
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

to sprubuj na noc zakladac papiloty,puzniej jakas odzywke na wlosy i rozczesuj palcami tez sie ladnie ukladaja i trzymaja nawet do dwoch dni ,a rozczesywac najlepiej grzebieniem o duzych zabkach
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 07:16   #30
Strobiluska
Zadomowienie
 
Avatar Strobiluska
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 1 456
Dot.: Włoski kręcone- na codzień

ja też mam problem z włoskami....po umyciu są fajne sprężynki, ale rano....więc ja wstaję wcześniej, moczę włoski, potem nakładam żel (po piance mam straszne siano) no i jakoś cały dzień się trzymają (różnie, czasem cały dzień, a czesem tylko 3 godziny:/ ) a rano...koszmar....znowu rozprostowane i rozczochrane i trzeba moczyć.... dziewczynki macie swoje zdjecia? albo zdjecia fryzur we włosach kręconych? ostatnio przez pół roku prostuję je prostownicą, ale może wypadało by im trochę dać odetchnąć, bo już ledwo zipią i końcówki się rozośmiają (tak tak-nie rozdwajają, a rozośmiają :/ )

pozdrawiam wszystkie kędziorki
Strobiluska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:05.