Cała Prawda O Grzywkach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-18, 13:53   #1
ktoscosmis
Raczkowanie
 
Avatar ktoscosmis
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 200
Smile

Cała Prawda O Grzywkach


Ponieważ powstaję wiele nowych wątków dotyczących grzywek, trzebaby to wszystko podsumować. Tak więc piszcie wszystko co wiecie o grzywce według następującego schematu (myślę że najwiecej do powiedzenia mają tu osoby mające grzywkę

1. GRZYWKA A PRZETŁUSZCZAJĄCE SIE WŁOSY
co się z nią dzieje, jakczęsto przez grzywkę myjecie włosy, a może samą grzywkę ?

2. GRZYWKA A ZWIĄZANE / UPIĘTE WŁOSY
wiele osób daje zdjęcia fryzur z grzywkami, ale praktycznie na każdym włosy są rozpuszczone; czy grzywka nie pasuje do upiętych włosów? Możecie pokazać zdjęcia, na których jest grzywka + upięte włosy, by złamać "teorię".

3. GRZYWKA A KSZTAŁT TWARZY
do jakiej twarzy pasuje grzywka a do jakiej nie? rozwiejmy nasze wątpliwości.

4. GRZYWKA A OKULARY
czy grzywka nie pasuje do okularów, a może wprost przeciwnie - pasuje jak najbardziej. Możecie poprzeć lub zaprzeczyć tej "teorii" dodając zdjęcia.

5.GRZYWKA A GĘSTOŚĆ WŁOSÓW
czy grzywka nadaje się tylko do gęstych włosów, a może i i cienkie, deikatne włosy moga mieć przyjmność noszenia grzywki? mile widzane zdjęcia dot. tego problemu.

6. GRZYWKA A KOLOR WŁOSÓW
czy grzywka pasuje do określonego koloru włosów, czy jest to obojętne?

7. GRZYWKA A JEJ UKŁADANIE SIĘ
jeśłi przed zrobieniem sobie grzywki nosiłyście włosy z przedziałkiem przez środek głowy, to czy po zrobieniu sobie grzywki nie robiło Wam się tak, że ona rozchodziła sie na dwie strony i nie zakrywała czoła tak jak powinna. Jeśli tak, to jak temu zaradzić?

Z góry dzięki za przekazanie swojej wiedzy na temat grzywki. Myślę, że teraz już wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane
ktoscosmis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 14:10   #2
noncia
Raczkowanie
 
Avatar noncia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 170
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

podoba mi się wątek Sama właśnie zastanawiam się nad grzywką i ciekawa jestem jakie będą odpowiedzi
__________________
noncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 14:10   #3
ktoscosmis
Raczkowanie
 
Avatar ktoscosmis
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 200
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Nikt nie chce się podzielić swoją wiedzą?

No cóż, będę dalej czekać...
ktoscosmis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 14:19   #4
noncia
Raczkowanie
 
Avatar noncia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 170
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

to poczekam z Tobą , ok?
__________________
noncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 14:23   #5
Nutek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 195
GG do Nutek
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Ja napisze, napisze, jak tylko znajde troche czasu. Najpewniej dzis wieczorem, a najpozniej jutro rano
Nutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 14:24   #6
Katiusia
Zakorzenienie
 
Avatar Katiusia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 722
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

No więc ja sama mam grzywke i spróbuje odpowiedzieć Ci na te pytanka
1. U mnie grzywka przetłuszcza sie tak samo jak reszta włosów.
2.Grzywka moim zdaniem nie przeszkadza w upinaniu włosów( chociaz sama wole rozpuszczone) Zalezy jeszcze jaka grzywka. Wkleje Ci kilka fotek i sama ocenisz czy łądnie
3. Hm... Wydaje mi się ze do każdej by pasowała inna grzywka. I to też zależy od gudtu. Ja najpierw miałam prostą potem na dwie strony, a teraz na ukos Wcześniej marzyłam by się pozbyć grzywki, a teraz nie wiem co bym bez niej zrobiła .
4. Oczywiście że pasuje. Akurat nie mam takich zdjec, ale widziałam dużo osób i wygladąły świetnie
5. Do każdej. Mi osobiscie podobają się cienkie grzyweczki, a mam dosyć puszysta
6. Bezwglednie do każdej
7. No czasami tak jest. Ja jak czuje, ze tak jest przeczesuje palcami. I wygladam normalnie. jedynie mam problem z tym ze moje włosy sa podatne na wilgoć i sie zakrecają



. Wtedy grzywa jest w każdą strone. To jest jedyny minus z którym walcze

Pozdraw3iam I wklejam fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 16fdh.jpg (27,3 KB, 719 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 40.jpg (26,0 KB, 689 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 23.jpg (27,2 KB, 490 załadowań)
Katiusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 14:31   #7
efooosia
Raczkowanie
 
Avatar efooosia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 109
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

1. grzywka przetluszcza sie tak samo jak wlosy [przynajmniej u mnie] kiedys mylam wlosy codziennie [ale to nie jest zbyt zdrowe] wiec myje co 2 dzien .
2.
3.Moim zdaniem grzywka do kazdego ksztaltu twarzy pasuje... jest uniwersalna;
4.Zdjecia nie znalazlam zadnego , ale jak znajde to wkleje , moja qmpela nosi okulary i ma grzywke i naprawde ładnie wyglada
5.ona nie ma zbyt gęstych włosów a idealnie grzywka pasuje... a ona ma bardziej puszte wlosy i tez pasuje zalezy od ulozenia..
6. Neutralne..
7. Ja juz niepamietam dokladnie jak to bylo , ale jezeli na poczatku ona Ci sie roznosi na dwie strony , to przypnij delikatnie spinka , zeby sie przyzwyczaily wlosy hehe
efooosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-18, 14:41   #8
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Super temacik Też coś przygotuję, pewnie jutro przed południem
Sama jestem wielbicielką grzyweczek, najbardziej króciutkich (co widać na avatarku )
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 15:56   #9
ktoscosmis
Raczkowanie
 
Avatar ktoscosmis
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 200
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

z niecierpliwością czekam na Waszą "grzywkową" relację
ktoscosmis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 16:05   #10
allicjaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 059
Smile Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

1. Mnie grzywka przestłuszcza się tak samo jak reszta włosów, może ciut szybciej z racji tego, że jest o wiele krótsza od reszty włosów
2. Ja praktycznie ciągle upinam włosy, grzywka wtedy prezentuje się bardzo ładnie nawet powiem, że wolę ją kiedy mam związane włosy
3. Prosta grzywka nad linią brwi może sprawić, że twarz będzie nabierała trochę bardziej kwadratowego kształtu, w moim przypadku tak jest, zwłaszcza kiedy mam rozpuszczone włosy, ale za to jak ją upnę (grzywkę) to twarz wydaje się smuklejsza i wygląda jakbym schudła na twarzy z racji przyzwyczajenia do lekko kwadratowego kształtu :P
4. Myślę, że okulary nie przeszkadzają w noszeniu grzywki
5. Gęstość włosów też nie ma wpływu, ja mam dość słabe włosy i to w zuepełności nie przeszkadza
6. Kolor nie gra roli
7. Ja zawsze miałam przedziałek na bok, i taką dłuższą "boczną" grzywkę, ale ta prosta układa mi się fenomenalnie, bez żadnych niepożądanych przedziałków Grzywka z czasem trudniej się układa bo jest np. za długa, trzeba ją systematycznie podcinać
allicjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 16:22   #11
bird_of_paradise
Raczkowanie
 
Avatar bird_of_paradise
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 211
GG do bird_of_paradise
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

buuu... a ja zawsze chcialam miec grzywke taka fajna, dluga, prosta... marzenie... a mam krecone wlosy kiedys pod wplywem zbyt dobrego humoru weszlam w nocy do lazienki i sobie obcielam sama grzywke hyhy... mialam pokrecone cos na czole smiali sie ze mnie dobrze, ze juz mi odrosla i nie wygladam juz jak debil
bird_of_paradise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-18, 18:09   #12
ktoscosmis
Raczkowanie
 
Avatar ktoscosmis
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 200
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

dzieki za wstępne informacje, czerkam na dalsze uwagi i spostrzeżenia dot, grzywki

ps. nayhde - myslę, że tak fryzurka pasuje do ciebie, nawet bardzo leć do fryzjera ))
ktoscosmis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 18:21   #13
emilio
Raczkowanie
 
Avatar emilio
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 259
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

mysle,ze kazdej z nas pasuje grzywka, za wyjatkiem kobitek z kreconymi wlosami, choc tu nie jestem pewna (???), tylko potrzebne jest dobre ciecie.

do rzadkich wlosow gryzwka jest jak najbardziej ok, przy gestych moze sie wydawac problemem, bo przy nieprawidlowym scieciu wszedzie bedzie jej pelno.
Ja mam nie dosc,ze bardzo geste wlosy, to jeszcze falowane i niedawno sobie zrobilam fajniutka grzywke-od przedzialka z boku na ukos-mocno wycieniowana wyglada swietniejuz sie z nia nie rozstane no i prostowanie i ukladanie grzywki to pikus w porownaniu do reszty fryzury
__________________
"Czy zdanie okrągłe wypowiesz, czy księgę mądrą napiszesz, będziesz mieć zawsze w głowie tę samą pustkę i ciszę."

G. Turnau
emilio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 18:40   #14
asikus07
Raczkowanie
 
Avatar asikus07
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 37
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Zrobiłam sobie grzyweczkę jakieś 3 tygodnie i oto moje spostrzeżenia:
1. grzyweczka- bynajmniej u mnie - trochę szybciej się przetłuszcza niż reszta włosów

2. przez większośc czasu noszę włosy związane i muszę przyznać że grzywka nie traci swojego uroku, szczerze mówiąc to o wiele bardziej podoba mi się jak dziewczyny z grzywkami mają związane włosy w kucyka

3. do każdego kształtu twarzy pasuje grzywka

4. grzywka i okulary absolutnie siebie nie wykluczają, widziałam kilka dziewczyn w okularkach i w grzywce i wyglądały po prostu ślicznie

5. nie trzeba mieć super gęstych włosów, żeby zafundować sobie grzyweczkę

6. grzywka pasuje do każdego koloru włosów, sama jestem blondynką i siedząc na fotelu u fryzjera zastanawiałam się jak będzie się ta grzywka prezentować w jasnych włosach...ale zupełnie niepotrzebnie, grzywka wyszła naprawdę ładnie

7. ja nosiłam przedziałek po środku, po wizycie u fryzjera nie miałam problemu z rozchodzącą się grzywką.
asikus07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 18:45   #15
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Cytat:
Napisane przez nayhde
Nie chcę zakładać nowego wątku, więc podczepie się pod ten, mam nadzieje, że nie macie mi za złe. Mam pytanko, czy sadzicie, ze pasowałaby mi taka grzywka, jaka nosi obecnie Zuzanna Madejska ? Niestety fotki sa niezbyt wyraźne, ale nie mogłam znaleźć nic innego :/ Dziekuje z góry za odp. Pozdrawiam
Mnie się podoba!! Na prawde! Bedziesz wyglądać w niej znakomicie
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 19:01   #16
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Ja też chciałam się "podczepić" pod ten temat,gdyż zastanawiam się nad grzyweczką
Tyle, że ja zastanawiam się nad mniej więcej taką:


http://www.wizaz.pl/forum/attachment...&stc=1&thumb=1 (zapożyczyłam link od koleżanki powyżej )

Proszę o szczere opinie

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aaa moze grzywa.JPG (100,6 KB, 1996 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aaa moze grzywa02.JPG (78,0 KB, 1961 załadowań)
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 19:04   #17
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Dodaje lepsze moje zdjęcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg grzywa.JPG (15,9 KB, 1136 załadowań)
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 19:13   #18
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Nayhde - będzie Ci pasować . Jednak ja widziałabym Cię w troszkę rzadszej wersji

Co do tematu - dzięki wizażankom zdecydowałam się na grzywkę i bardzo jestem im wdzięczna. Dziękuję również za miłe słowa dot. mojej fryzury, które widziałam na forum - jesteście kochane.

A teraz odpowiadam

1. Grzywka przetłuszcza mi się tak jak reszta włosów. Tak samo jak przed jej zrobieniem - myję włosy co 3-4 dni.

2. Zdjęcia nie pokażę, bo nie jestem na swoim kompie. Grzywka zazwyczaj pasuje do upięcia, jednak nie zawsze. Najważniejsze, by fryzura nie była przylizana, jeśli ktoś ma grzywkę i chce upiąć włosy to najlepiej - jakoś delikatnie, z wychodzącymi pasmami włosów.

3. Grzywka pasuje praktycznie do każdego kształtu twarzy, jednak musi być ona odpowiednio dobrana. Przy doborze grzywki powinno się patrzeć nie tylko na kształt twarzy, ale również na oczy, usta, nos, linię szczęki, brodę itd.

4. Nie można uogólniać. Nie każda grzywka pasuje do okularów. Jak i również nie każde okulary pasują do grzywki.

5. Niestety, jak już wcześniej pisałam - nie mam przy sobie zdjęć. Z rodzajem włosów jest tak samo jak z kształtem twarzy - pasuje praktycznie do każdego, jednak musi być odpowiednio dobrana.

6. Grzywka a kolor włosów? No bez jaj.

7. Ja nie miałam z tym problemu ... no może w pierwsze dni jakoś nie tokoś chciała się ułożyć. Jednak nie znoszę przedziałków przez środek głowy, więc zawsze miałam na bok. Jeśli jednak ktoś ma z tym problem, to trzeba po prostu uparcie i wytrwale spinać grzywkę na noc tak, by nie było przedziałka - prostować warstwami od góry do dołu, a nie z prawej do lewej no i czesać również gładko, aby grzywkę ani na chwilę nie rodzielać na dwie części.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 19:16   #19
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Kachulec - widziałabym Cię w innej. Ale przede wszystkim kolor włosów - to Twój naturalny? Zdecydowanie bym przyciemniła.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-18, 19:23   #20
Nutek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 195
GG do Nutek
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

1. Ja generalnie i tak myje włosy codziennie, ale nawet gdy czasem zdarza mi się "nie wyrobić" to nie widać tego po grzywce. A gdy zaczyna być widzieć to można ją łatwo umyć bez moczenia całych włosów

2. Grzywka pasuje do upiętych włosów jak najbardziej i na dodatek nadaje im charakter! Co więcej - zmienia również zupełnie buzię jest więc świetnym sposobem na eksperymenty z fryzurami.

3. Mówią, że nie pasuje do twarzy okrągłej. Ja taką posiadam i czuje się zadowolona. Myślę, że istnieje tak wiele rodzajów grzywek, że dla każdego coś się znajdzie. Najważniejsze to znaleźć dobrego fryzjera. GRZYWKA MUSI BYĆ DOBRZE ŚCIĘTA.

4. Okularów nie noszę, ale mnie osobiście podoba się takie połącznie, jest ciekawe.

5. Tak jak powyżej - również do gęstosci włosów można grzywke dopasować; zrobić gęstszą, rzadszą, warstwową, półokrągłą, cieniowaną... tyyyyyyle możliwości :d

6. Absolutnie obojętnie. Po prostu na jasnych inaczej wygląda niż na ciemnych.

7. Dobre 5 lat nosiłam przedziałek na środku. Zawsze też narzekałam na lekko kręcone włosy, które lubiły się wywijać na różne strony. Dlatego nigdy nie byłam zadowolona z grzywki na bok - kręciło się to to, odstawało, nie chciało układać. O grzywce prostej na czoło marzyłam zawsze dlatego mimo wszystko postanowiłam ją zrobić, a przedtem zaopatrzyć się we wszelkie prostowacze i żele. Niepotrzebnie. Po umyciu wystarczy grzywke zaczesać na czoło i dać jej spokojnie wyschnąć. Nie ma żadnych problemów.

Na koniec, od siebie chciałam dodać, że zauważam niezwykłą analogie pomiędzy grzywką a poprawą humoru Wszystkim dziewczynom, które marzą o grzywce radze ją po prostu zrobić, szczególnie gdy ma się tak ładne buzie jak dziewczyny powyżej. Włosy nie zęby - odrosną, a moze akurat będzie to ta fryzura o jakiej marzyłyście.

Tak jak prosiłaś przesyłam własną grzywkę w prowizorycznym spięciu. Pozdrawiam,
Nutek i jej grzywka
Nutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 19:29   #21
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

1. To zależy czym smaruję twarz- jeśli nie potrzebuje mocnego natłuszczania to nie widzę różnicy pomiędzy nią a resztą włosów.

2. Oczywiście, ze przy związanych włosach wygląda fajnie, ale fakt, ze musi być trochę zmierzwiona, żeby nie wyglądać smutno.

3. Grzywka grzywce nierówna - na pewno prosta, długa i gęsta grzywka nie pasuje do okrągłej buzi, ale już mocno wystrzępiona tak.

4. Problem może być tylko z dlugą grzywką bo może przeszkadzać, bez okularów jak cos swędzi to się po prostu ja odgarnie albo dmuchnie do góry, w okularach troche trudnie, bo można zaliczyć rzut okularami w niezdefiniowanym bliżej kierunku, albo po prostu trzeba je ściągnąć żeby dokonać poprawki.

5. Są różne plusy i minusy grzywki przy gęstych i rzadkich włosach - przy gęstych rzeczywiście można dużo eksperymentować, z drugiej strony grzywka wtedy potrafi bardzo szybko odrastać i jest po prostu busz nad czołem, a przy rzadkich włosach grzywka właśnie może nadać puszystości i objętości fryzurze, tylko trzeba ja zrobić u dobrego fryzjera...

6. niewidze żadnych kolorowych przeciwskazań- może tylko proste, geometryczne grzywki robią większy efekt przy intensywnych i ciemniejszych kolorach włosów....

7. ja mam wieczny boczny (po lewej) przedziałek, po prostu w takiej sytuacji fryzjer musi dostosować kształt grzywki do układania się włosów (u mnie po prostu w tym miejscu były bardziej wycieniowane i krótsze....
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 19:35   #22
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Cytat:
Napisane przez Przezlosliwa
Kachulec - widziałabym Cię w innej. Ale przede wszystkim kolor włosów - to Twój naturalny? Zdecydowanie bym przyciemniła.
A możesz podać przykład w jakiej? To są moje prawie naturalne,bo rozjaśnione o ton albo 2 i zawsze mi takie doradzano więc już sama nie wiem... Ja tam marzę o włosach w kolorze czekolady
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 20:52   #23
ktoscosmis
Raczkowanie
 
Avatar ktoscosmis
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 200
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

dzięki dziewczyny za Wasze porady i wiedzę przyda mi sie i myślę, że innym wizażankom też ja osobiście zdecyduję się na tą grzywkę, a co mi tam :P

czekam na dalsze relacje Waszych "grzywkowych" żywotów i przypadłości )))
ktoscosmis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 21:08   #24
Verena
Rozeznanie
 
Avatar Verena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 615
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Włosy myję praktycznie codziennie, wiec nie zauważam różnic w pzretłuszczaniu się włosów, ale jak dłużej przetrzymam włosy to rzeczywiscie - po grzywce widać bardziej ze włosy już chcą się umyc
Stale noszę okulary i wszyscy mówią, ze grzywka (a mam ją od niedawna) bardzo mi pasuje.
No i najczęściej noszę włosy związane - jakoś lepiej mi się podoba - z rozpuszczonymi czuję się jakaś taka zbyt "zarośnięta"
Verena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 21:10   #25
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Cytat:
Napisane przez Kachulec
A możesz podać przykład w jakiej? To są moje prawie naturalne,bo rozjaśnione o ton albo 2 i zawsze mi takie doradzano więc już sama nie wiem... Ja tam marzę o włosach w kolorze czekolady
Moim zdaniem właśnie w tej czekoladzie byłoby Ci ładnie. W blondzie wyglądasz troszkę tandetnie, a w czekoladzie byłoby Ci super moim zdaniem.
Kurcze, nie jestem u siebie - nie mam zdjęć na kompie.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 22:18   #26
matrix6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: pewnie z domu...
Wiadomości: 4
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

WOW Wątek jak znalazł dla mnie, bo jestem maniaczką grzyweczek ;D

1. GRZYWKA A PRZETŁUSZCZAJĄCE SIE WŁOSY
Zwykle myję włosy codziennie, ale czasem się ''nie wyrabiam'' i piorę tylko grzywkę. To fakt, ona przetłuszcza się szybciej niż reszta włosów...
2. GRZYWKA A ZWIĄZANE / UPIĘTE WŁOSY
Dużo eksperymentuję- miałam już grzywę postrzępioną i gładką, prostą i asymetryczną... ale za każdym razem pasowała do upiętych włosów. Zwłaszcza z kucykiem wyglada fajnie
3. GRZYWKA A KSZTAŁT TWARZY
Do każdego kształtu twarzy można dobrać odpowiednią grzywkę... Do okrągłej buzi na pewno pasuje bardziej ''zwiewna'', postrzępiona, albo asymetryczna... A cięższe, długie grzywy powinny raczej nosić dziewczyny ze smukłą twarzą. Chociaż można się i o to kłócić Mi każda z moich dotychczasowych grzywek bardzo pasowała
4. GRZYWKA A OKULARY
To chyba zależy od kształtu oprawek... Czasem noszę okulary i nie widzę przeciwskazań...
5.GRZYWKA A GĘSTOŚĆ WŁOSÓW
Nie widzę problemu
6. GRZYWKA A KOLOR WŁOSÓW
no comments
7. GRZYWKA A JEJ UKŁADANIE SIĘ
Nie, nie miałam tak

Pozdrawiam.
matrix6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 23:23   #27
dzelka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 251
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Heyka ostatnio sama ściełam sobie grzywke Jestem z niej zadowolona ale mysle czy nie nadac jej jakiegos fajnego kształtu:p moze podeslecie jakies focie?? Ja wkleje swoje zdjecie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jaaaaa=).jpg (21,0 KB, 2558 załadowań)
dzelka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 11:36   #28
ktoscosmis
Raczkowanie
 
Avatar ktoscosmis
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 200
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

dzięki za wszystkie odpowiedzi

mam jeszcze jedno pytanie: po jakim czasie odrasta Wam grzywka i musicie ją podcinać? a robicie to same czy chodzicie za każdym razem do fryzjera?
z góry dzięki za informację, pozdrawiam, papa
ktoscosmis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 11:44   #29
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Włosy rosną mi przeraźliwie wolno. Mam wrażenie, jakby im się nie chciało. Zapuszczam od dwóch lat włosy i mam dopiero za łopatki, grrr. Za to grzywka, która akurat mogłaby se darować rośnie mi przeraźliwie szybko. Co tydzień muszę ją ciachać od nowa. Za pierwszym razem byłam u fryzjerki - byo to dwa miesiące temu, więc z 8 razy już chyba cięłam się sama.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 11:45   #30
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: Cała Prawda O Grzywkach

Dżelka88 - mam podobną gryzurkę - nie zrezygnowałam z moich fal po zobieniu grzywki.
__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-18 11:44:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:58.