Wiarygodne perfumerie internetowe - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-01-14, 17:01   #91
N!kita
Raczkowanie
 
Avatar N!kita
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 30
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Polceam stronke www.perfumeria.pl - szybka dostawa, dużo promocji i pewne zamówienie, korzystałam juz i byłam zadowolona Escada Ibiza Hippie 30ml. kupilam za 85zł. (w tym koszt przesyłki) na którą wcześniej w sklepie wydałam 140zł.

A jeśli chcecie porownać ceny polecam www.skapiec.pl lub www.ceneo.pl
N!kita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-16, 12:33   #92
bazyliszka
Raczkowanie
 
Avatar bazyliszka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 287
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Obca,ja też kupowałam w La fleur coś czego nie mieli na stanie ale nie było problemu ze sprowadzeniem na zamówienie.Pytałaś?
bazyliszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 12:34   #93
orioni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 343
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Jestem kolejna osoba ktora przekonala sie o tym, ze
DIONET.PL
nie jest wiarygodnym sklepem internetowym.
Nie realizuja zamowien, nie odpowiadaj na maile...
zadnego odzewu od nich przez tygodnie.
Co za nierzetelny sklep !
orioni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-24, 13:29   #94
sumiko
Raczkowanie
 
Avatar sumiko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 54
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

A co powiecie o sklepie wisienka.pl? czy to oryginały?bo oferta jest bardzo bogata i przesyłka gratis. Może to coś na kształt polskiej truskawy???Wygląda to zbyt pieknie żeby mogło byc prawdziwe ale plisss powiedzcie , że jest!!!
sumiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-26, 14:57   #95
Edwina2111
Raczkowanie
 
Avatar Edwina2111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 499
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez sumiko
A co powiecie o sklepie wisienka.pl? czy to oryginały?bo oferta jest bardzo bogata i przesyłka gratis. Może to coś na kształt polskiej truskawy???Wygląda to zbyt pieknie żeby mogło byc prawdziwe ale plisss powiedzcie , że jest!!!
Właśnie, ja się przyłączam do tego pytania. Ktoś tam kupował? Oferta jest bardzo ciekawa, mają perfumy niedostępne w innych pefumeriach internetowych i do tego atrakcyjne cenowo. Bardzo bym chciała, aby i zakupy u nich były bezpieczne. Sprawdziłyście już może?
Edwina2111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-26, 15:31   #96
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

to jest cos na wzor truskawy
waham sie wlasnie czy nie zamowic sobie czegos..
evee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 08:26   #97
kaixia
Raczkowanie
 
Avatar kaixia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 410
GG do kaixia
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Podzielę się z Wam swoją refleksją dotyczącą wisienki.pl
Posiedziałam sobie chwilkę i dość pobieżnie co prawda przeglądnęłam ofertę sklepu. Dochodzę do wniosku, że ktoś niezły biznes rozkręcił, bo tak na moje oko to 80% produktów oferowanych przez ten sklep to produkty pochodzące z Truskawy (nawet opisy mają takie same np. Unboxed).
Jako że dość dobrze znam ofertę Truskawki (potrafię tam siedzieć godzinami i porównywać ceny i szukać interesujących mnie produktów) mogę smiało stwierdzić, że to co oferuje wisienka.pl to przedewszystkim produkty, które kiedyś pojawiły się w promocji lub mają bardzo niskie ceny na Truskawce.
Nie porównywałam cen, ale tak mi się wydaje, że ceny będą ciut wyższe na wisience niż na Truskawce (przecież trzeba jakoś zarobić).
I teraz podsumowanie.
Osobiście jestem bardziej przekonana do Truskawki, ponieważ tam już robiłam zakupy i w 99% byłam zadowolona, natomiast kilka razy zdarzyło mi się, że zbyt długo zastanawiałam się nad jakimś zakupem i jak już podjęłam decyzję, to okazywało się, że produkt znikł z Truskawki i w takim przypadku będę sprawdzać dostępność szukanego produktu na wisience.
Jeszcze jedno - doczytałam, że właścicielem sklepu jest amerykańska firma Douglas Venture LLC i wszystko niby jest OK, i owszem po przeszukaniu googlami w wynikach wyskakuje strona Douglas Venture LLC, ale dlaczego strona jest "Under constuction"? To budzi moją nieufność... nie sądzę, alby szanująca się, poważna firma amerykańska nie miała swojej strony internetowej... I właśnie stąd moje pierwsze przypuszczenie, ze ktoś poprostu robi dobry biznes i że z amerykańską firmą ma to niewiele wspólnego...
Ale to są tylko i wyłącznie moje przypuszczenia, być może błędne - nie jestem Alfą i Omegą - mogę się mylić.
kaixia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-27, 09:31   #98
sumiko
Raczkowanie
 
Avatar sumiko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 54
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Ja tak sie zainteresowałam wisienką bo wolałabym kupować w Polsce, bo troche mnie przerażają te numery z dodatkowymi opłatami po zakupach na truskawce , a poza tym nie mam karty kredytowej a nie lubie do moich zakupów angażować osób trzecich.Myślę, że to możliwe żeby wisienka była uczciwa, nawet jeśli zaopatrza się w sklepie rodzaju truskawy to na takiej ilości produktów ma zniżkę hurtową i na tym zarabia (tak sobie tylko główkuje)
sumiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 09:41   #99
Szumak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 492
GG do Szumak
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Wyslalam do Wisienki mejla z kilkom pytaniami. Oto odpowiedz:


W odpowiedzi na Pani pytania:
- tak, wszystkie towary oferowane w naszym sklepie są oryginalne,
- żaden z towarów nie jest przeterminowany,
- jeśli otrzyma Pani towar przeterminowany oczywiście kwalifikuje się on wówczas do reklamacji oraz wymiany lub zwrotu pieniędzy,
- przesyłki wysyłane są z różnych krajów, zazwyczaj spoza terytorium UE,
- nie spotkaliśmy się z przypadkiem doliczania opłat celnych do przesyłanych towarów, istnieje niewielkie ryzyko doliczenia opłat dodatkowych jednak jedynie w przypadku przesyłek o wartości nominalnej powyżej 40 euro.

W razie dodakowych pytań jesteśmy do dyspozycji.

Pozdrawiamy,
Obsługa sklepu Wisienka.pl
Szumak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 09:49   #100
kaixia
Raczkowanie
 
Avatar kaixia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 410
GG do kaixia
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Szumak
Wyslalam do Wisienki mejla z kilkom pytaniami. Oto odpowiedz:


W odpowiedzi na Pani pytania:
- tak, wszystkie towary oferowane w naszym sklepie są oryginalne,
- żaden z towarów nie jest przeterminowany,
- jeśli otrzyma Pani towar przeterminowany oczywiście kwalifikuje się on wówczas do reklamacji oraz wymiany lub zwrotu pieniędzy,
- przesyłki wysyłane są z różnych krajów, zazwyczaj spoza terytorium UE,
- nie spotkaliśmy się z przypadkiem doliczania opłat celnych do przesyłanych towarów, istnieje niewielkie ryzyko doliczenia opłat dodatkowych jednak jedynie w przypadku przesyłek o wartości nominalnej powyżej 40 euro.

W razie dodakowych pytań jesteśmy do dyspozycji.

Pozdrawiamy,
Obsługa sklepu Wisienka.pl
To potwierdza moje przypuszczenia, a dodatkowo wychodzi na to, ze są czymś w rodzaju pośrednika pomiędzy odbiorcą a sprzedającym - nie podoba mi się to...
kaixia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-28, 22:51   #101
Edwina2111
Raczkowanie
 
Avatar Edwina2111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 499
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez sumiko
Ja tak sie zainteresowałam wisienką bo wolałabym kupować w Polsce, bo troche mnie przerażają te numery z dodatkowymi opłatami po zakupach na truskawce , a poza tym nie mam karty kredytowej a nie lubie do moich zakupów angażować osób trzecich.Myślę, że to możliwe żeby wisienka była uczciwa, nawet jeśli zaopatrza się w sklepie rodzaju truskawy to na takiej ilości produktów ma zniżkę hurtową i na tym zarabia (tak sobie tylko główkuje)
Ja też z tych samych powodów zgłębiam zagadnienie wisienki. Największy problem z zakupami na truskawce, to karta kredytowa. Przecież jej nie wyrobię, tylko dlatego, że chcę sobie kupić perfumy. Już widzę oczyma wyobraźni minę mojego TŻ i to wymowne pukanie się w głowę.
__________________
Trudności są stanem normalnym, ale przemijającym.

Czasem łatwiej zgasić w sobie światło niż rozjaśnić ciemność.

Mój wirtualny psiurek - Mundek http://dajmudom.pl/futro.php?id=1210
Edwina2111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-29, 09:39   #102
kaixia
Raczkowanie
 
Avatar kaixia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 410
GG do kaixia
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Edwina2111
Największy problem z zakupami na truskawce, to karta kredytowa. Przecież jej nie wyrobię, tylko dlatego, że chcę sobie kupić perfumy.
Hehehe ! To akurat nie jest takie oczywiste, moja koleżanka założyła sobie specjalne konto w banku i wyrobiła kartę kredytową przeznaczoną tylko i wyłącznie do tego celu
kaixia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-29, 10:47   #103
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Tak myślę, że może coś kupię na próbę na tej wisience, coś w miarę niedrogiego np. błyszczyk JT Lancome (znam je, bo namiętnie kupuję).
Mnie się wydaje, że tam mogą mieć nie tyle podróby, tylko stare, przeterminowane kosmetyki. Któraś wizażanka pisała, że tam jest dużo kosmetyków z promocji w truskawce. Ale to tylko moje dywagacje.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-30, 12:38   #104
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Szumak
Wyslalam do Wisienki mejla z kilkom pytaniami. Oto odpowiedz:


W odpowiedzi na Pani pytania:
- tak, wszystkie towary oferowane w naszym sklepie są oryginalne,
- żaden z towarów nie jest przeterminowany,
- jeśli otrzyma Pani towar przeterminowany oczywiście kwalifikuje się on wówczas do reklamacji oraz wymiany lub zwrotu pieniędzy,
- przesyłki wysyłane są z różnych krajów, zazwyczaj spoza terytorium UE,
- nie spotkaliśmy się z przypadkiem doliczania opłat celnych do przesyłanych towarów, istnieje niewielkie ryzyko doliczenia opłat dodatkowych jednak jedynie w przypadku przesyłek o wartości nominalnej powyżej 40 euro.

W razie dodakowych pytań jesteśmy do dyspozycji.

Pozdrawiamy,
Obsługa sklepu Wisienka.pl
Dokladnie jak w truskawie
evee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-31, 00:32   #105
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Polecam szwedzką perfumerię:
http://www.parfym.se/
Kupiłam tam Magie Noire, która przyszła błyskawicznie. Pisałam do nich, twierdzą, że wysyłają do całej Europy, więc może któraś z Was skorzysta

PS. Nie mają Escady Collection
eiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-31, 11:09   #106
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Co do Wisienki - to nie obawiam sie, ze to jakieś wielkie oszustwo, czy coś w tym rodzaju - ale myślę, że może być z nimi problem podobny jak z Dionetem - tylko biorąc pod uwagę ilość pośredników poważniejszy- czyli czekanie w nieszkończoność na przesyłkę, tudzież informacje kilka dni/ tygodni po dokonaniu zakupu, że niestety ale nie mają.
Czyli wisienka jest dla osób cierpliwych....
alraune jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-09, 07:08   #107
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Wczoraj otrzymałam zamówiony w Wisience towar. Paczka szła tydzień i na pewno już wiecie skąd przyszła. Tak, z Hong Kongu. Zapakowana w kartonik przewiązany fioletową wstążeczką. W środku oprócz zamówionego kosmetyku było duuuużo styropianu i kartka, którą zeskanowałam, abyście mogły ją zobaczyć. Coś Wam to mówi?
Załączone pliki
Rodzaj pliku: pdf wisienka zamówienie.pdf (24,1 KB, 434 załadowań)
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-09, 07:12   #108
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

he he he

ja tez nie wytrzymałam i zamówiłam perfumy, teraz czekam na dostarczenie do domku uspokoiłas mnie, że do Ciebie dotarło, bo do mnie na dniach tez powinno
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-09, 07:31   #109
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Wisienka może być więc chyba alternatywą dla tych, co nie mają karty kredytowej, choć i tak trzeba mieć dostęp do swojego konta przez internet, aby tam zamówić .
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-09, 13:46   #110
ligia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 335
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

witam sredecznie, buszując w poszukiwaniu opinii na temat wisienki, szczęśliwie Was znalazłam . również mam wiele obiekcji w kwestii braku podstawowych wiadomości na temat firmy, podejrzenia moje rodzi fakt, że nie można kupić u nich poprzez pobranie. Zbombardowałam ich pytaniami, czy aby na pewno są to oryginały i czy nie są przeterminowane, zapewnili(błyskawicznie), że są porządnym sklepem. Mimo tego nadal nie wiem co o nich myśleć, tymbardziej, że mało kto u nich kupuje (w sumie to mało kto o nich wie ). Myślę, że zrobię test pod postacią zakupu próbnego i się okaże czy mozna im ufać.
Byłby to dar od niebios, gdyby te ceny potwierdziła jakość Wówczas wszystkie sephorki itp. idą w zapomnienie.

Edytowane przez ligia
Czas edycji: 2006-02-10 o 13:37
ligia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-11, 18:09   #111
AniaSob
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 19
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Po co się "wisienkować" Tu:http://www.zapach.net.pl/ jest taniej no i w Polsce.
kupiłam Valentino V Absolu - doszło bardzo szybko, oryginalne na 100% - sprawdzałam porównując w Sephorze, poza tym za 90 ml edp zapłaciłam tyle co za 50ml edp!!!
AniaSob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-12, 00:26   #112
cleverguy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Jak dla mnie to raczej podejrzany ten "zapach". Strona wygląda na zrobioną po amatorsku , właścicielem są prywatne osoby zajmujące się ręcznym malowaniem jedwabiu, a ceny na kolana mnie raczej nie powaliły... Choć pewnie zależy co kto chce kupić .
Ja tam wolę wisienkę Zamówione perfumki przyszły do mnie bezproblemowo i nawet ładnie zapakowane w srebrny papier . No i thanks God można płacić kartą kredytową, bo z gotówką u mnie od sylwestra wciąż krucho
cleverguy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-12, 14:20   #113
AniaSob
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 19
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Nie wiem czy przeglądałaś polskie perfumerie internetowe i zapewniam Cię że różne firmy je prowadzą.Chocby nawet byli spawaczami jakie to ma znaczenie?
Ceny http://www.zapach.net.pl/ są w wielu wypadkach niższe niż wisienkowe,poza tym jak Ci doliczą vat i inne na granicy to mimo iż obiecuja zwrot musisz zapłacić z góry i to nie kartą kredtową
Płacenie kartą kredytową też kosztuje, zwłaszcza odsetki - jak to zsumujesz razem to niezła sumka wychodzi.Na wisience ciężko się połapać co gdzie jest, tam natomiast wszystko masz podane na talerzu .Płacić za ładne opakowanie? To nie w moim stylu
AniaSob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-12, 15:12   #114
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez AniaSob
Ceny http://www.zapach.net.pl/ są w wielu wypadkach niższe niż wisienkowe
Ja tam tych niższych cen nie widzę, a i asortyment jest o wiele uboższy niż na wisience, czy truskawce .
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-12, 17:24   #115
agaus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Witam,
Mam nadzieję ,ze dzięki Pani Zycie Gilowskiej nie będziemy tak zdeterminowane ,by kupować EDP ,EDT tudzież podejrzane testery u niepewnego źródła...
To zniesienie akcyzy ma nastąpić juz niedługo (marzec?)Czy ktos wie , o ile tańsze bedą wyżej wymienione produkty w AUTORYZOWANYCH PERFUMERIACH?
Pozdrawiam
Agnieszka
agaus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-12, 17:47   #116
AniaSob
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 19
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez homyk
Ja tam tych niższych cen nie widzę, a i asortyment jest o wiele uboższy niż na wisience, czy truskawce .
To proszę: valentino V Absolu: Wisienka za 90ml edp - 254
Zapach -225
Valentino V 90ml edp -Wisienka - 235, Zapach -210
Lacoste Red 171 , Zapach 169
Hugo Boss energise Wisienka 188 , zapach 169
Do tego dochodzą większe koszty przesyłki i ryzyko opłat celnych i vat na granicy
Poza tym towary są z poza UE , a tam na pewno nie ma 22 % vat tak jak np. w Stanach.Więc ceny Truskawy, czy Wisienki to żadna rewelacja.

Edytowane przez AniaSob
Czas edycji: 2006-02-12 o 21:56
AniaSob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-12, 17:52   #117
AniaSob
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 19
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez agaus
Witam,
Mam nadzieję ,ze dzięki Pani Zycie Gilowskiej nie będziemy tak zdeterminowane ,by kupować EDP ,EDT tudzież podejrzane testery u niepewnego źródła...
To zniesienie akcyzy ma nastąpić juz niedługo (marzec?)Czy ktos wie , o ile tańsze bedą wyżej wymienione produkty w AUTORYZOWANYCH PERFUMERIACH?
Pozdrawiam
Agnieszka
Hi hi hi w tej chwili z tego co wiem to 10% , a słyszałam, że to jest tak mała różnica, że nie będą obniżać cen - wypowiedzi w wiadomościach tv z końca ubiegłego roku. W Polsce Autoryzowana perfumeria oznacza drogą - Sephora, Douglas, Marionnaud - mają takie same horrendalnie wysokie ceny - nikt nie da autoryzacji perfumerii gdzie będą zbyt konkurencyjne ceny bo "wielcy" by sie zdenerwowali, a sieci to najwięksi odbiorcy
AniaSob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-12, 18:05   #118
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Jak to dobrze, że w internecie jest tyle różnych sklepów i każdy może sobie zamawiać tam, gdzie chce .
Dla mnie równie ważne jak cena jest bogactwo oferty. Po prostu wisienka, czy truskawka oferują wiele zapachów u nas niedostępnych, korzystam z tego i polecam innym .
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-12, 19:02   #119
AniaSob
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 19
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

A dla mnie najważniejsze jest to czy mają to czego akurat szukam, nie licze ile marek oferują . No i może jestem prymitywna, ale dla mnie też ważna jest cena.
Jednakowoż nie mam nic przeciwko ludziom, którzy muszą dokonywac zakupów tylko w miejscach, gdzie asortyment liczymy w tysiącach.
Na zachodzie odchodzi sie od masówki, poza tym trudno się specjalizować oferując wszystko
AniaSob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-12, 22:00   #120
cleverguy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez AniaSob
Ceny http://www.zapach.net.pl/ są w wielu wypadkach niższe niż wisienkowe,poza tym jak Ci doliczą vat i inne na granicy to mimo iż obiecuja zwrot musisz zapłacić z góry i to nie kartą kredtową
Płacenie kartą kredytową też kosztuje, zwłaszcza odsetki - jak to zsumujesz razem to niezła sumka wychodzi.Na wisience ciężko się połapać co gdzie jest, tam natomiast wszystko masz podane na talerzu .Płacić za ładne opakowanie? To nie w moim stylu
Nikt mi nic nie doliczył a ze znaleźć można wszystko bardzo łatwo - wpisujesz nazwe do wyszukiwarki i gotowe. Bez przegladania, szukania i takich tam CO do odsetek to masz racje - kosztują... ale co robić jak kaski brak? Jak kupię kartą w sephorze to wyjdzie mi jeszcze więcej...
cleverguy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:36.