hauschka kosmetyki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-23, 10:04   #1
michalina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 219

hauschka kosmetyki


podobno sa to rewelacyjne kosmetyki - na KWC jest chwalony olejek - gdzie można kupic te preparaty i czy są naprawdę takie rewelacyjne - mam cere mieszana - rozszerzone pory, bulwy, przebarwienia i zmarszczki - czyli jednym słowem pełnia szczęścia
michalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 13:02   #2
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: hauschka kosmetyki

Cytat:
Napisane przez michalina121
podobno sa to rewelacyjne kosmetyki - na KWC jest chwalony olejek - gdzie można kupic te preparaty i czy są naprawdę takie rewelacyjne - mam cere mieszana - rozszerzone pory, bulwy, przebarwienia i zmarszczki - czyli jednym słowem pełnia szczęścia
Trzy dni temu, tu na forum podawałam adresy. Dr Hauschka teoretycznie jest dostępny w aptekach - jak wejdziesz na Polską stronę Hauscki możesz sprawdzić czy w Twojej okolicy jest apteka prowadząca te kosmetyki. Co oczywiście też nie gwarnatuje sukcesu, bo w Trójmieście jest jedna w gdyni, która jak dotąd miała je tylko teoretycznie, trzeba było zamawiać i czekać tygodniami. Osobiście preferuję zakup przez internet. Oto polecane adresy:

http://www.aquavitae.com.pl/catalog/shipping.php
http://sklep.drhauschka.pl/ramka.html

Możesz popytać u siebie w aptekach, może Ci ściągną.

Pozdrawiam
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 07:27   #3
tetma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 19
Dot.: hauschka kosmetyki

W Trójmieście można je też zamówić w aptece Cito. Dodatkowo na preparaty zamawiane przez internet udzielaja 5% rabatu. Ja czekałam na krem jakieś 2 dni, a na maseczkę, której akurat nie było w hurtowni około tygodnia.

Apteka jest na Wielkim Kacku, aptekacito@zdrowo.pl, tel 66 000 93

Pozdrawiam
tetma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 07:31   #4
michalina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 219
Dot.: hauschka kosmetyki

własnie zamówiłam - zobaczymy jak zadziała
michalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 08:22   #5
Milka1981
Raczkowanie
 
Avatar Milka1981
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 86
Dot.: hauschka kosmetyki

Michalina, daj koniecznie znac jakie masz wrazenia po zastosowaniu tego olejku. Ja rozwazam powaznie jego kupno... Ale w sumie boje sie ze to po prostu zwykly kosmetyk pielegnacyjny o ledwo zauwazalnych wlasciwosciach oczyszczajacych. Hmmm, obym sie mylila
Milka1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 13:46   #6
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: hauschka kosmetyki

Cytat:
Napisane przez michalina121
własnie zamówiłam - zobaczymy jak zadziała
A w którym sklepie zamówiłaś? Podobno Madonna jest fanką tych kosmetyków, chyba wię muszą być dobre.
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 01:57   #7
amberia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 46
Smile Dot.: hauschka kosmetyki

Jestem fanką kosmetyków Dr.Hauschki!Używam olejku do twarzy od 3 tygodni.Uważam,ze jest bardzo dobry.Skóra po nim jest miękka,nawilżona,wyrównuj e się jej koloryt,zmniejszają się przebarwienia.Oprócz olejku polecam mleczko do demakijażu,tonik odswieżający,oraz rewelacyjny Krem Do Pielęgnacji Powiek.Z tym kremem nie może się równac żaden z kosmetyków selektywnych,a używalam wielu.
POLECAM!!!
amberia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-28, 10:17   #8
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: hauschka kosmetyki

Ja się przymierzam do szamponu do włosów.Miałam próbki i powiem, że zapowiada się interesująco.Nie pieni się on tak jak te supermarketowe,ale włosy mimo tego rewelacyjnie się rozczesują, sa miękkie i błyszczące.No i zapach trochę nie najładniejszy,ale cóż coś za coś.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 10:25   #9
orange28
Raczkowanie
 
Avatar orange28
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 48
Dot.: hauschka kosmetyki

Mam juz krem do powiek, poszukuje jakiegos komentarza o kompresach na oczy - najlepiej od osoby ktora używala
orange28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 11:47   #10
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: hauschka kosmetyki

ja powopli przymierzam się do zakupu olejku do twarzy (tego czyszczającego) oraz kremu do powiek.
Zastanawiam się czy olejek będzie przypominał Huile Lotus, dobry aczkolwiek nie powalający na kolana. Przyzwyczaiłąm się do używania olejku jako serum pod zwykły kremna noc.
Czy olejek Dr. Hauschki możan w ten spsób stosować?
I jeszcze jedno pytanie: czy w sklepei internetowym dodaja próbki kremów dr. Hauschki? Nie muszę dodawać, że dorbze byłoby sprawdzić działanie kremu przed jego użyciem.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 14:29   #11
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: hauschka kosmetyki

Cytat:
Napisane przez beliczek
Przyzwyczaiłąm się do używania olejku jako serum pod zwykły kremna noc.
Czy olejek Dr. Hauschki możan w ten spsób stosować?
Hauschka tego nie zaleca. Dokładnie tak jest napisane na ich stronie www:
  • Normalising Day Oil a także inne nawilżacze Dr.Hauschka nie powinny być używane na noc, ponieważ skóra poświęca ten czas na wydalanie toksyn pochłoniętych podczas dnia - więc wszelkie produkty, które ingerują (przeszkadzają) w tym naturalnym procesie powinny być pominięte.
Oczywiscie ja tego nie słucham i używam Hauschki również na noc i dotąd nei zamieniłam się w potworka.

Ale (tylko gwoli informacji ) warto wiedzieć, że "hauschkowa filozofia pielęgnacj nocnej" wyglada tak:
  • Codzienne używanie kremów na noc może sprawić, że skóra stanie się raczej zależna od zewnętrznego źródła nawilżania, a nie będzie produkowała go sobie sama.
  • Jeżeli twoja skóra jest ściągnięta po wieczornym oczyszczeniu, bądź cierpliwy. Poczekaj 20-30 minut i skóra unormuje się samodzielnie. Upewnij się, że spłukałaś Cleansing Creamodpowiednio. Jeżeli używałaś kremów na noc od dłuższego czasu, wtedy twoja skóra może potrzebować dodatkowego wsparcia w czasie przejścia na pielęgnację Dr. Hauschki, i w tym wypadku polecamy ampułki Rhythmic Night Conditioner.
I jeszcze inne zastosowania olejku:
  • Dla suchej skóry z dużymi porami, wymieszać razem Moisturising Day Cream i Normalising Day Oil.
  • Jakikolwiek masz typ skóry, jeśli chcesz mieć jakąś ochronę przed zimną i wietrzną pogodą, po prostu dodaj 1 albo 2 krople Normalising Day Oil do Moisturising Day Creamalbo do Rose Day Creamprzed nałożeniem.
  • Tłusta albo trądzikowa skóra powinna być potraktowana cotygodniową warm oil pack. Po prostu ogrzej około 6 kropli olejku w łyżeczce nad gotującym się czajnikiem (na przykład) i nałóż na twarz i szyję. Zostaw na 5 minut, potem zmocz myjkę ciepłą wodą, wykręć i trzymaj na twarzy, aż olejek się wchłonie. Użyj chusteczki, do wchłonięcia nadmiaru olejku.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-20, 16:23   #12
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: hauschka kosmetyki

Podpiszę się pod tym co napisała Noor, lubię kosmetyki Hauschki ale nie jestem ortodoksyjną wyznawczynią natury, używam tez "zwykłych", zawierających parabeny itd. W wakacje używałam olejku w dzień, ale niestety teraz nie do końca to możliwe, chodząc normalnie do pracy pod makijaż olejek odpada - u mnie wchlania się dobrze ale jednak nie do końca. Używam na noc
A co do próbek - zgodnie z filozofią firmy na całym świecie, próbki są u Hasuchki płatne - wszędzie. MOżna je zamówić w sklepie internetowym
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 16:41   #13
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: hauschka kosmetyki

Stosuje juz od 3 mc terapie normalizujaca w ampulkach na noc ,to moim zdaniem wielkie dobrodziejstwo.Madonna nie jest dla mnie lepem reklamowym...nie ufam jej i tyle ,poza tym jest za mloda.Widzialam kiedys kobiete w aptece kupujaca ampulki dr Hauschki na noc dla cery naczynkowej .Swiatlo,witalnosc ,piekno tej osoby pamietam do dzis -siwe krotkie,mocne wlosy ,nienaganna sylwetka ozdobiona sportowym szykiem w lnach ,promienne pogodzenie sie ze soba i ta cera,dziewczyny stalam sie uzalezniona od dr Hauschki!pozdr
madonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 17:27   #14
sitc
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 902
Dot.: hauschka kosmetyki

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Podpiszę się pod tym co napisała Noor, lubię kosmetyki Hauschki ale nie jestem ortodoksyjną wyznawczynią natury, używam tez "zwykłych", zawierających parabeny itd. W wakacje używałam olejku w dzień, ale niestety teraz nie do końca to możliwe, chodząc normalnie do pracy pod makijaż olejek odpada - u mnie wchlania się dobrze ale jednak nie do końca. Używam na noc
A co do próbek - zgodnie z filozofią firmy na całym świecie, próbki są u Hasuchki płatne - wszędzie. MOżna je zamówić w sklepie internetowym
Smoczyco ty mój autorytecie wiem że to kwestia bardzo indywidualna, ale który olejek bys polecała bardziej do mojej cery (mieszana, ale wysuszająca się, z mnóstwem niedoskonałości wszelkiego rodzaju) Hauschka czy Clarins?
I z tego co napisałyście rozumiem że jeśli będę stosowała olejek pod krem nocny, to dziur w paszczy mi nie wypali i działał będzie, tak?
sitc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 17:42   #15
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: hauschka kosmetyki

Cytat:
Napisane przez madonek
Stosuje juz od 3 mc terapie normalizujaca w ampulkach na noc ,to moim zdaniem wielkie dobrodziejstwo.Madonna nie jest dla mnie lepem reklamowym...nie ufam jej i tyle ,poza tym jest za mloda.Widzialam kiedys kobiete w aptece kupujaca ampulki dr Hauschki na noc dla cery naczynkowej .Swiatlo,witalnosc ,piekno tej osoby pamietam do dzis -siwe krotkie,mocne wlosy ,nienaganna sylwetka ozdobiona sportowym szykiem w lnach ,promienne pogodzenie sie ze soba i ta cera,dziewczyny stalam sie uzalezniona od dr Hauschki!pozdr
Madonku, powiedz coś więcej o tym koncentracie. Jaką masz skóre i jaki wpływ maja na nia te ampułki?
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 18:13   #16
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: hauschka kosmetyki

Cytat:
Napisane przez sitc
Smoczyco ty mój autorytecie wiem że to kwestia bardzo indywidualna, ale który olejek bys polecała bardziej do mojej cery (mieszana, ale wysuszająca się, z mnóstwem niedoskonałości wszelkiego rodzaju) Hauschka czy Clarins?
I z tego co napisałyście rozumiem że jeśli będę stosowała olejek pod krem nocny, to dziur w paszczy mi nie wypali i działał będzie, tak?
Iwonka nie mam pojęcia który posłuży Ci bardziej - w założeniu oba mają działać podobnie, czyli oczyszczać, normalizować, uspokajać cerę, zwężać lekko pory powiem Ci że mnie Clarins teraz paskudnie uczula (a 5 lat temu zuzyłam jedno opakowanie z dużym powodzeniem). Hauschka mi słuzy, używam na noc, czasem solo, czasem pod krem, nie podrażnia, a dziur na pewno nie wypala! Buźka
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 18:23   #17
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: hauschka kosmetyki

Beliczku!Mam cere bardzo trudna ,reagujaca na rozne rzeczy wypryskami podskornymi i byla ona swego czasu szara i pozbawiona jedrnosci,stresy tez byly niemilosierne dla efektu zmeczonej zyciem cery.Ta kobieta w aptece to byl moj aniol.Przerzucilam sie na kosmetyki dr Hauschka ,na noc stosuje Hautkur normalisierende Intensivpflege für die Nacht(mialam tez rozszerzone pory )-aqua,rosa damascena,althaea officinalis,aloe barbadensis,kalanchoe daigremontiana,anthyllis vulneraria,helianthus annuus,lilium cadidum,rosa gallica,hamamelis virginiana,mica,royal yally,mel,silver,sodium chloride .Moje pory wygladaja estetycznie bo sa mniej widoczne,skora jest zdrowsza i mocniejsza i zauwazylam,ze zrobila sie teraz taka rozpieszczona ze reaguje na hard core chemie (niestety testowalam ostatnio Bobbie Brown podklad i dostalam dzisiaj podraznienia,mysle ze za duzo tam cynku) Aczkolwiek na poczatku trudno bylo mi sie przelamac do stosowania ampulek zamiast kremu na noc.Przyzwyczajenie do mycia skory zelami ,rowniez zostalo zgwalcone teoria mycia kremem migdalowym ,ktory jest rewalacyjny.Nie wiem jaka posiadasz skore ,ta moja kuracja jest stosowna dla cery tlustej ,mieszanej ,z rozszerzonymi porami .Natomiast ta druga opcja jest dla cery wrazliwej ze sklonoscia do rozszerzonych naczynek .Mozna zakupic to jest chyba 10 ampulek,mniejszej ilosci szukajac testera nie znalazlam,no i opcja druga 50 amupulek zakupilam skuszona cena .Kiedys mialam fobie wyjscia bez make-up,obecnie jestem naprawde w lepszej formie ,mysle ze to zasluga tych ampulek jak i pobudzenia skory do pracy w nocy w sposob naturalny(mysle ,ze skora tez ma stres z reagowaniam na ataki odmlodzenia )Beliczku zaryzykuj ,a skora sie Tobie odwdzieczy rychlo Czesto widze kobiety ,ktore maja forse i cery jak ze zlomowiska.Istota piekna jest umiar i dla mnie dr Hauschka to kosmetyki zlotego srodka (moje ulubione to kuracja na noc ,krem do mycia twarzy,krem do pielegnacji powiek ,uzywam tez pod oko ,tonik normailzujacy ,szampon do wlosow z Neem)pozdr
madonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 18:30   #18
elorelei
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 52
Dot.: hauschka kosmetyki

Ja uzywam od m-ca olejku normalizujacego i toniku odswiezająco-
-rewitalizujacego i jestem zachwycona. Olejku używam na dzień, nakładam na buzke, jem sobie spokojnie sniadanko a przed nałożeniem makijazu po prostu przykładam do twarzy chusteczke. Uzywam kompaktu Shiseido i nic sie po olejku Hauschki nie wałkuje. Od kilku dni mam tez nowa "zdobycz"-prasowany puder rozswietlający Hauschki i też b. mi się on podoba .
elorelei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 19:36   #19
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: hauschka kosmetyki

Madonku Dziękuję Ci za wyczerpująca odpowiedź. Myślę, żę w przyszłym miesiącu, kiedy zuzyję moje obecne zapasy kosmetyczneza kupie coś z Hauschki.
Wiem, że marudzę ale prosze powidz cos o tym kremie do mycia twrzy. Czy on usuwa podkład i puder, czy trzeba najpierw uzyć mleczka?
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-20, 19:54   #20
sitc
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 902
Dot.: hauschka kosmetyki

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Iwonka nie mam pojęcia który posłuży Ci bardziej - w założeniu oba mają działać podobnie, czyli oczyszczać, normalizować, uspokajać cerę, zwężać lekko pory powiem Ci że mnie Clarins teraz paskudnie uczula (a 5 lat temu zuzyłam jedno opakowanie z dużym powodzeniem). Hauschka mi słuzy, używam na noc, czasem solo, czasem pod krem, nie podrażnia, a dziur na pewno nie wypala! Buźka
To napoczątek jednak sięgnę po Hauschke, musze na dniach zamówić, z czysto ekonomicznych względów- nigdy nie miałam preparatu do twarzy w formie olejku, troszkę się boje, że może mi to niepasować, więc bezpieczniej będzie testować tańszy
Dzięki za pomoc
sitc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 20:02   #21
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: hauschka kosmetyki

jakis tam elementow z lini pielegnacyjnej Hauschki uzywam juz od okolo dwoch lat i jedyne czego na pewno nie moge polecic, to ich filtrow - nie chronia przed uva, sa bardzo perfumowane, maja duzo titanium dioxyde (tesciowa zakupila krem spf 20 dzieciom na wakacje - prawie plakaly, kiedy na probe je usmarowalam. Na szczescie zakupila tez stabilnego Garniera, ktory nie wywolywal az takiego poplochu) i konsystencja przypominaja gline.
Na stale stosuje balsam pod oczy, maseczke rewitalizujaca i ostatnio krem czyszczacy. Olejek, jakos po Clarinsie mnie nie ciagnie, proponuje poczytac recenzje na MUA.
Boskie sa olejki do masazu ciala ale stanowczo za drogie.
Za to na liscie przyszlomiesiecznych zakupow jest juz kolejna tubka kremu czyszczacego i tonik.
Polecam apteke Studencka w Krakowie, ktora ma Hauschke w stalej ofercie, nic nie trzeba zamawiac z wyprzedzeniem, jest tez kolorowka.
W dodatku panie magister farmacji sa przesympatyczne i chetnie szafuja probkami - dostalam krem z pigwy na dzien (na dzien uzywam filtry ale taka maseczka rewitalizujaca daje sie nalozyc pod Antheliosa DP a raczej on na nia bez problemu), po kilka probek wszystkich szamponow i jeszcze kilka probek tez dostepnej tam Weledy - ale zaden produkt mi sie nie spodobal .Za to pani magister i owszem - okazalo sie, ze stosuje produkty doktora na sobie i faktycznie wygladala swietnie!
Serdecznie polecam te apteke krakowskim Wizazankom. Ceny produktow to dokladne przeliczenie z euro.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 21:02   #22
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: hauschka kosmetyki

Sylwiasta - ten krem czyszczący jest wydajny?
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 12:07   #23
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: hauschka kosmetyki

najpierw usywam zanieczyszczenia i make-up mleczkiem dr Hauschka(jest to bardzo dobry produkt),krem ma jedna wade nie jest wydajny i najpierw trzeba skore nieco rozgrzac czyli woda +kropla olejku lawedowego i delikatnie okreznymi ruchami mycie ,potem 1,5 cm kremu rozcieram(konsystencja peelingu,ktory wg Hauschki niszczy skor,scierajac co roz kolejna kopie skory)w dloni i wklepuje delikatnie w twarz (tam sa migdlay i wyciag z rozy min)I tak dwa razy dziennie .Ten krem to raczej taka maseczka moim zdaniem poprawiajaca jedrnosc skory i ma wplyw na zamykanie porow .Maseczka rewitalizujaca mnie zdecydowanie nie zachwycila,moze moim zdaniem tez uczulac .Olejek jest bardzo dobry ,makament to zapach ...Stosowalam rozne mleczka do twarzy ,jednak te dr Hauschka czysci moim zdaniem znacznie dokladniej i bez podraznien skory(mleczka od Weledy nie polecam ,gdyz ono jest jakby rozcienczone i takie sobie )Od Weledy polecam krem na dzien z irysem i kapsulki olejku z rozy (sa naprawde bardzo dobre i cena nie jest az tak wygorowana),pozdr
madonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 12:24   #24
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: hauschka kosmetyki

Cytat:
Napisane przez beliczek
Sylwiasta - ten krem czyszczący jest wydajny?
Beliczku, mogę Ci wysłać 10 ml miniaturke kremu czyszczącego (Gesichts Waschcreme) do wypróbowania, ale będę wredna i zarządam coś w zamian: próbkę Kremu do Pielegnacji Powiek, jak już go kupisz oczywiście .
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 12:31   #25
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: hauschka kosmetyki

Cytat:
Napisane przez Noor
Beliczku, mogę Ci wysłać 10 ml miniaturke kremu czyszczącego (Gesichts Waschcreme) do wypróbowania, ale będę wredna i zarządam coś w zamian: próbkę Kremu do Pielegnacji Powiek, jak już go kupisz oczywiście .
Noor - oczywiście, ale najpierw musze go kupić. Czyli skończyć "anti-gravity" clinique. Myslę, że w Hauschkę zaopatrze się w przyszłym miesiącu.
Chcę kupić:
-krem do powiek
-tonik regulujący
-olejek do twarzy
-kąpiel parową do twarzy
albo zestaw próbek do oczyszczania twarzy i krem do pielęgnacji powiek.
Zastanwiam się nad kremem i mleczkiem do oczyszczania twarzy - mimo wszystko pojemności nie są zachęcające.
Dzięki za propozycję Noor
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 12:36   #26
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: hauschka kosmetyki

Cytat:
Napisane przez beliczek
Noor - oczywiście, ale najpierw musze go kupić. Czyli skończyć "anti-gravity" clinique. Myslę, że w Hauschkę zaopatrze się w przyszłym miesiącu.
Chcę kupić:
-krem do powiek
-tonik regulujący
-olejek do twarzy
-kąpiel parową do twarzy
albo zestaw próbek do oczyszczania twarzy i krem do pielęgnacji powiek.
Zastanwiam się nad kremem i mleczkiem do oczyszczania twarzy - mimo wszystko pojemności nie są zachęcające.
Dzięki za propozycję Noor
Ależ nie ma problemu - kupisz, to zrobisz i prześlesz (zresztą miniaturkę kąpieli parowej też Ci mogę wysłać ). Jakbyś się zdecydowała jeszcze kupić Koncentrat Kondycjonujący w ampułkach, to na 1 ampułkę na próbę też bym była chętna.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2005-09-21 o 12:56
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 17:19   #27
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: hauschka kosmetyki

Cytat:
Napisane przez Noor
Ależ nie ma problemu - kupisz, to zrobisz i prześlesz (zresztą miniaturkę kąpieli parowej też Ci mogę wysłać ). Jakbyś się zdecydowała jeszcze kupić Koncentrat Kondycjonujący w ampułkach, to na 1 ampułkę na próbę też bym była chętna.
Noor, jak już kupie krem pod oczy i te ampułki to skonaktuje sie z Tobą i wtedy dogadamy się kto komu jakie próbki robi i wysyła.
Dziękuję za propozycję
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 17:37   #28
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: hauschka kosmetyki

Beliczku - dopiero teraz siadlam do kompa i juz pisze.
Niestety krem czyszczacy Hauschki jest niewydajny jak cholera (pardon) ale mu wybaczam, bo dzialanie jest rewekacyjne - pory domkniete i oczyszczone - szczegoly uzytkowania w recenzji na KWC. Z reszta uzywam go tylko rano, bo zalecany do niego masaz uciskowy swietnie mi robi na ewentualna opuchlizne po nocy. Tubka starcza na 2 tygodnie uzywania raz dziennie tych 2 cm produktu.
Kapieli parowej bym nie kupowala - po pierwsze parowki wiecej szkodza niz pomagaja (opinia Pauli B i nie tylko) a po drugie, jesli juz chcesz sobie zrobic parowke, po prostu zakup odpowiednia do Twojej cery herbatke ziolowa z Herbapolu i ciesz sie efektem za ulamek ceny Hauschki (60 zl/100 ml a na kazde uzycie trzeba wlac dwie lyzki stolowe...).
Dobre recenzje sa na www.makeupalley.com, takze produktow kolorowych.
A jedna z recenzentek podaje recepte autorska na samodzielne wykonanie sobie takiego kremu czyszczacego.
Balsam po oczy (ten o konsystencji woskowiny z ucha ) jest jak najbardziej wart inwestycji. Olejek na Twojej liscie, wymienilabym na Rejuvenating mask - trzeba ja zuzyc w dwa miesiace ale kupuje ja kilka razy w roku (nie jest tania, juz 87 PLN), pieknie oczyszcza, wygladza i rozjasnia cere, mozna ja zostawiac na noc. Moim zdaniem najlepszy produkt jaki stosowalam od kilku lat. Mozna nakladac pod oczy tzn na kosc oczodolu.
Olejek ma w skladzie olejki z marchewki i dziurawca, znane z fototoksycznosci, wiec zalecane stosowanie go na dzien, dla mnie odpada.
I to jeszcze pod filtr? Dziekuje.
Olejek mozesz sobie umieszac sama tak samo olejek do ciala (ceny Hauschki za 100 ml pojemnosci to juz dla mnie czyste zdzierstwo).

Edytowane przez Sylwiasta
Czas edycji: 2005-09-21 o 17:40 Powód: zapomnialam o czyms
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 19:42   #29
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: hauschka kosmetyki

Sylwiasta!
Dziękuję za szczegółowe informacje. Troche odmitologizowałaś kapiel parową - skoro można tak Herbapolem to po co przepłacać. Co do kremu oczyszczjącego to się zastanowię - skoro taki niewydajny...
Ale na 100% kupię krem pod oczy i tonik regulujący i tę Rejuvenating mask.
Dziękuję Ci bardzo
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 22:31   #30
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: hauschka kosmetyki

Nie ma sprawy bardzo lubie Hauschke ale nie wszystkie kosmetyki sa warte wymaganych za nie pieniedzy... a bez niektorych mozna sie swietnie obyc
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:26.