Być konsultantką... Avon, Oriflame... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-24, 09:49   #1
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka

Być konsultantką... Avon, Oriflame...


Dziewczyny, mam kilka pytań, pomóżcie!

1. Które kosmetyki cieszą się większym powodzeniem - Avon czy Oriflame?

2. Ile trzeba mieć lat żeby zostać konsultantką?

3. Czy za zostanie nią coś się płaci?

4. Skąd konsultantka dostaje katalogi i ile?

5. Jak to jest z zarobkami? Ile się zarabia?

6. Czy może się zdarzyć, że bycie konsultantką się nie opłaci i trzeba będzie do tego "dokładać"?

7. Co, jeśli zrezygnuje się z bycia konsultantką?


I w ogóle, proszę, napiszcie mi, jak to wszystko wygląda "od kuchni"...
Bardzo mi zależy na zarobieniu kilku groszy

Czekam
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 10:18   #2
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

1. Nie wiem - chyba Avon.

2. 18.

3. Tak, chociaż czasami są promocje i wtedy jest za darmo

4. Konsultantka kupuje katalogi na swój koszt, za darmo ma jeden - przy złożeniu zamówienia.

5. Zależy od wartości zamówienia.

6. Niestety tak.

7. Nie wiem.

To, co napisałam tyczy się Avonu. O Oriflame nic nie wiem. Pozdrawiam
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 11:03   #3
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Cytat:
Napisane przez okretka
Dziewczyny, mam kilka pytań, pomóżcie!

1. Które kosmetyki cieszą się większym powodzeniem - Avon czy Oriflame?

2. Ile trzeba mieć lat żeby zostać konsultantką?

3. Czy za zostanie nią coś się płaci?

4. Skąd konsultantka dostaje katalogi i ile?

5. Jak to jest z zarobkami? Ile się zarabia?

6. Czy może się zdarzyć, że bycie konsultantką się nie opłaci i trzeba będzie do tego "dokładać"?

7. Co, jeśli zrezygnuje się z bycia konsultantką?


I w ogóle, proszę, napiszcie mi, jak to wszystko wygląda "od kuchni"...
Bardzo mi zależy na zarobieniu kilku groszy

Czekam
Tak jak napisała moja poprzedniczka.Dodam tylko,że za katalogi,próbki,torebki do zapakowania towaru płacisz Ty.W przypadku Avonu w tym roku wprowadzono dodatkowe opłaty za zakup w Centrum Obsługi lub za małą paczkę.Opłaty te dotycza wyłącznie zamówienia poniżej 150 zł.Jeśli zrezygnujesz, nic się nie dzieje,przez jakiś czas jeszcze będą przysyłać Ci katalog do domu,a potem wykreślą z bazy.
Jak to wygląda od kuchni?Lepiej sprzedają się kosmetyki Avon.Ogólnie konsultantek Avonu jest multum i wejście na rynek jest trudne.Jeżeli masz duża rodzinę i wielu przyjaciół,których stać na kupno co miesiąc kosmetyków to próbuj,choć nie wykluczone,że oni już mają swoją konsultantkę i nie koniecznie będą chcieli z niej zrezygnować.Aha wejście do avonu w tej chwili jest bezpłatne i może Cię zgłosić każda konsultantka (nawet ja ),a firma się z Tobą skontaktuje.
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 11:21   #4
-=Reyka=-
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 137
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Cytat:
Napisane przez okretka
Dziewczyny, mam kilka pytań, pomóżcie!

1. Które kosmetyki cieszą się większym powodzeniem - Avon czy Oriflame?

2. Ile trzeba mieć lat żeby zostać konsultantką?

3. Czy za zostanie nią coś się płaci?

4. Skąd konsultantka dostaje katalogi i ile?

5. Jak to jest z zarobkami? Ile się zarabia?

6. Czy może się zdarzyć, że bycie konsultantką się nie opłaci i trzeba będzie do tego "dokładać"?

7. Co, jeśli zrezygnuje się z bycia konsultantką?


I w ogóle, proszę, napiszcie mi, jak to wszystko wygląda "od kuchni"...
Bardzo mi zależy na zarobieniu kilku groszy

Czekam


1.Sadze, ze AVON, poniewaz jest "tanszy" i łatwiej dostepny
Tak jest w AVONIE:
2.Teoretycznie trzeba miec 18 lat (osoba podpisujaca umowe musi byc pelnoletnia)
3. Wpisowe 25 zł, czasem jest gratis
4.Jeden katalog jest gratis za eszte sie placi ale sa bardzo tanie ( 5 katalogow za 4 zl, 10-za 6 zł)
5.Zalezy od zamowienia(im wiecej tym wiekszy % dla ciebie) ale zawsze jestes do przodunajlepiej skladac zamowienie co 1 miesiac, a w tym czasie zawsze os sie uzbiera
6. tak jest jesli nie zbierzesz zamowienia na odpowiednia kwote, ale wtedy nie musisz zamawiac(mozna tak przez 3 m-ce,to sie nazywa nieaktywna konsultantka) ale trzeba miec naprawde zly miesiac i msi byc wyjatkowo beznadziejny katalog...
7. Nic sie nie dzieje, rezygnujesz i juz

Od kuchni to wszystko jest bardzo proste, zbierasz zamowienie, zamawiasz, dostajesz paczke, placisz To wszystko zajmuje bardzi niewiele czasu a zawsze masz jakis "grosz" z tego. Poza tym konsultantka dostaje rozne oferty netto w ktorych osmetyki sa bardzo tanie(kolezaki konsultantki moga o tym nie informowac bo nie ma z tego zarobku), przy kazdym zamowieniu sa werje demo nowych kosmetykow , rowniez tansze no i jestes uprawniona do robienia zakupow w sklepie dla konsultantek gdzie rowniez jest b.tanio
Uwazam ze to sie oplaca jesli nie masz wokol siebie zbyt duzo konsultantek, chyba ze bedziesz miala sposoby na zdobycie sobie wielu klientow
Powodzenia, jesli sie zdecudujesz!!
-=Reyka=- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 11:41   #5
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Cytat:
Napisane przez -=Reyka=-
1.Sadze, ze AVON, poniewaz jest "tanszy" i łatwiej dostepny
Tak jest w AVONIE:
2.Teoretycznie trzeba miec 18 lat (osoba podpisujaca umowe musi byc pelnoletnia)
3. Wpisowe 25 zł, czasem jest gratis
4.Jeden katalog jest gratis za eszte sie placi ale sa bardzo tanie ( 5 katalogow za 4 zl, 10-za 6 zł)
5.Zalezy od zamowienia(im wiecej tym wiekszy % dla ciebie) ale zawsze jestes do przodunajlepiej skladac zamowienie co 1 miesiac, a w tym czasie zawsze os sie uzbiera
6. tak jest jesli nie zbierzesz zamowienia na odpowiednia kwote, ale wtedy nie musisz zamawiac(mozna tak przez 3 m-ce,to sie nazywa nieaktywna konsultantka) ale trzeba miec naprawde zly miesiac i msi byc wyjatkowo beznadziejny katalog...
7. Nic sie nie dzieje, rezygnujesz i juz

Od kuchni to wszystko jest bardzo proste, zbierasz zamowienie, zamawiasz, dostajesz paczke, placisz To wszystko zajmuje bardzi niewiele czasu a zawsze masz jakis "grosz" z tego. Poza tym konsultantka dostaje rozne oferty netto w ktorych osmetyki sa bardzo tanie(kolezaki konsultantki moga o tym nie informowac bo nie ma z tego zarobku), przy kazdym zamowieniu sa werje demo nowych kosmetykow , rowniez tansze no i jestes uprawniona do robienia zakupow w sklepie dla konsultantek gdzie rowniez jest b.tanio
Uwazam ze to sie oplaca jesli nie masz wokol siebie zbyt duzo konsultantek, chyba ze bedziesz miala sposoby na zdobycie sobie wielu klientow
Powodzenia, jesli sie zdecudujesz!!


reyka czy Ty jesteś konsultantką Jeszcze raz napiszę.Za wpisowe się nie płaci 0 zł i koniec.To nie jest takie proste.Wystarczy,że nie uzbierasz zamówienia na wymagane 150 zł.I co teraz: albo płacisz "karę" 15 zł (lub 10 zł za zakupy w sklepie,które są tylko w większych miastach),albo dobierasz na siłę dla siebie kosmetyki.Zrezygnować z zamówienia nie możesz,bo masz kilka zamówień od klientek.Nie możesz im powiedzieć,że nie składasz zamówienia bo nie masz limitu,bo wtedy one uznają Cię za niesolidną i więcej u Ciebie nie zamówią.Możesz co najwyżej poprosić inną konsultantkę o przysługę,żeby Ci zamówiła na swoje konto,albo ewentualnie osobę,która jest Twoim koordynatorem,to znaczy która teoretycznie ma się Tobą opiekować (co często jej się nie zdarza).Aha klientka ma prawo zrezygnować z zakupionego towaru,bo np.jej się nie podoba.Ty za własne pieniądze musisz to odesłać do Warszawy (list polecony według wagi).
I nie jest tak,że zawsze będziesz na plusie: Od 150 zł zamówienia masz 22,5 zarobku,ale tylko pod warunkiem,że w tej kwocie nie ma ani jednego produktu dla ciebie.Od tego odejmujesz 6 zł za katalogi,3,75 zł za próbki (koszt jednego pakietu w cenach promocyjnych,czasem możesz zamówić więcej czasem nic,ale klienci lubią coś dostawać) i 15 zł koszt małego zamówienia (bo musisz złożyc zamówienie,a nie masz do kogo zwrócić się o pomoc).Już jesteś na minusie.Zazwyczaj,będzies z poproszona w pierwszym miesiącu, o uczestnictwo w szkoleniu (25zł).Czasami można się z niego wymigać.Do tego dolicz papierowe opakowania,koszty opłaty rachunku itp.itd.Koszty dojazdu do klienta.

Zdobywanie nowych klientów jeśli potrafisz zaczepiać obce osoby,to fajnie,prawdopodobnie Ci się uda.
Piszę Ci ta gorszą stronę bycia konsultantką.Wiadomo firma zawsze powie,przystąp do nas masz takie a takie możliwości,nigdy nie wspominając o minusach.Ja Ci o nich piszę.Teraz rozważ swoją sytuację,to jaką jesteś osobą(otwartą,łatwo nawiązującą do tego co robisz,tzn. w środku rozmowy wypalisz słuchaj jestem konsultantką Avonu,może chcesz coś zamówić?).Zawsze musisz mieć przygotowaną odpowiedź na:"nie mam pieniędzy","mam już swoją konsultantkę".
No, a jak wszystko przeanalizujesz to napisz jaką podjęłaś decyzję.
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 12:02   #6
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Masz już odpowiedz na wszytkie pytania, ja tylko odpowiem na 1-wydaje mi się, że zdeydowanie większą popularnością cieszą się kosmetyki Avonu
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 12:26   #7
-=Reyka=-
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 137
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Cytat:
Napisane przez joanna_k
reyka czy Ty jesteś konsultantką Jeszcze raz napiszę.Za wpisowe się nie płaci 0 zł i koniec.To nie jest takie proste.Wystarczy,że nie uzbierasz zamówienia na wymagane 150 zł.I co teraz: albo płacisz "karę" 15 zł (lub 10 zł za zakupy w sklepie,które są tylko w większych miastach),albo dobierasz na siłę dla siebie kosmetyki.Zrezygnować z zamówienia nie możesz,bo masz kilka zamówień od klientek.Nie możesz im powiedzieć,że nie składasz zamówienia bo nie masz limitu,bo wtedy one uznają Cię za niesolidną i więcej u Ciebie nie zamówią.Możesz co najwyżej poprosić inną konsultantkę o przysługę,żeby Ci zamówiła na swoje konto,albo ewentualnie osobę,która jest Twoim koordynatorem,to znaczy która teoretycznie ma się Tobą opiekować (co często jej się nie zdarza).Aha klientka ma prawo zrezygnować z zakupionego towaru,bo np.jej się nie podoba.Ty za własne pieniądze musisz to odesłać do Warszawy (list polecony według wagi).
I nie jest tak,że zawsze będziesz na plusie: Od 150 zł zamówienia masz 22,5 zarobku,ale tylko pod warunkiem,że w tej kwocie nie ma ani jednego produktu dla ciebie.Od tego odejmujesz 6 zł za katalogi,3,75 zł za próbki (koszt jednego pakietu w cenach promocyjnych,czasem możesz zamówić więcej czasem nic,ale klienci lubią coś dostawać) i 15 zł koszt małego zamówienia (bo musisz złożyc zamówienie,a nie masz do kogo zwrócić się o pomoc).Już jesteś na minusie.Zazwyczaj,będzies z poproszona w pierwszym miesiącu, o uczestnictwo w szkoleniu (25zł).Czasami można się z niego wymigać.Do tego dolicz papierowe opakowania,koszty opłaty rachunku itp.itd.Koszty dojazdu do klienta.

Zdobywanie nowych klientów jeśli potrafisz zaczepiać obce osoby,to fajnie,prawdopodobnie Ci się uda.
Piszę Ci ta gorszą stronę bycia konsultantką.Wiadomo firma zawsze powie,przystąp do nas masz takie a takie możliwości,nigdy nie wspominając o minusach.Ja Ci o nich piszę.Teraz rozważ swoją sytuację,to jaką jesteś osobą(otwartą,łatwo nawiązującą do tego co robisz,tzn. w środku rozmowy wypalisz słuchaj jestem konsultantką Avonu,może chcesz coś zamówić?).Zawsze musisz mieć przygotowaną odpowiedź na:"nie mam pieniędzy","mam już swoją konsultantkę".
No, a jak wszystko przeanalizujesz to napisz jaką podjęłaś decyzję.
UUU ale mnie zjechalas...
Ale sama zobacz: konsultantek jest coraz wiecej, gdyby to bylo takie ciezkie i nieoplacalne zajecie to nie dzialo by sie tak , wrecz przeciwnie.
Tak, jestem konsultantka, nie zarabiam BARDZO duzo, ale fakt, zawsze jestem do przodu. Z tego co piszesz wydaje mi sie ze nie znasz nowych warunkow zamowienia i umowy...
od 0 zl - 199.99 zl masz 15 % prog opustowy , im wiecej, tym jest % wiekszy.jezeli nie uzbieraz 150 zł, placisz za przesyłkę ( 10 lub 15 zł)
Nie ma obowiazku brania udzialu w szkoleniach ani tez zamawiania katalogow i probek, a juz na pewno nie za 6 zl, to jest juz dla twoich potrzeb i dla twoich klientow, ale wiadome jest ze jak dasz komus egzemplarz to jest spora szansa ze wieej osob to zobaczy i jest wieksze zamowienie.
Co do zdobywania klientow tzreba byc uczciwa i przede wszystkim znac te kosmetyki aby umiec cos o nich powiedziec i doradzic, nawet powiedziec:sluchaj to chyba nie dla ciebie-zdobywasz zaufanie, i oczywiscie jesli nie ujawnisz ze jestes konsultantka to jak mozesz liczyc na zamowienie? jesli slyszysz odmowe - trudno ... ale jesli liczysz ze zamowienia same splyna to nie ma co nawet zaczynac.. Takze masz racje, tu tzreba umiec sie w to "wkrecic", wtedy tez łatwiej jest cos naprawic, np. zrobic korekte zamowienia przez koordynatora, z ktorym tez trzeba byc w dobrym kontakcie i niczego sie nie bac. Wydaje mi sie ze opisalas to przesadnie, a ja moze rowniez kierowalam sie tylko tym jak mi "pracuje sie" w AVONIE, ale dobrze to bedzie zachecalo dziewczyny do dokladnego zapoznania sie z warunkami zanim zdecyduja sie aby zostac konsultantka, pozdrawiam
-=Reyka=- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-24, 12:26   #8
mayka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Moja siostra miała ok. 15-16 lat kiedy została konsultantką Avonu. Ale jak już inni pisali - trzeba mieć 18 lat, więc oficjalnie konsultantką została nasza mama, ale to moja siostra wszystkim się zajmowała, bo konsultatka może upoważnić do tego inne osoby. Tak więc pewnego dnia przyjechała do nas do domu jakas kobieta z Avonu i zaczęła gadać gadać gadać (tzn. tłumaczyć co i jak) i mama podpisała jakis tam papier. Kobieta ta zostawiła jakiś katalog, próbki i nie pamiętam co jeszcze no i moja siostra zaczęła się w to "bawić". Mama musiała jeszcze jechać do Centrum Obsługi Konsultantek, żeby wyrobic kartę. Moja siostra zaczęla zbierać zamówienia od koleżanek, od mamy i ode mnie i udawało jej się jakoś przekroczyć wymaganą sumę i zarabiać jakieś niewielkie pieniądze (no ale dla niej to nie było tak mało . Po jakimś czasie moja koleżanka dowiedziała się, że siostra jest konsultantką i poprosiła o katalog. I tak zaczęłam zbierać zamówienia od koleżanek z klasy, a mama - od koleżanek z pracy i różnych znajomych, do tego jeszcze doszły ciotki, kuzynki... I w ten sposób udawało nam się wspólnie uzbierać zamówienia na kilkaset złotych miesięcznie. A im więcej uzbierasz, tym większy procent dostajesz. Oczywiście moja siostra nie bierze wszystkich pieniędzy, bo każda z nas bierze procent od swojej klientki, a katalogi i próbki najczęściej kupuje mama Tak się złożyło, że nie miałam nigdy dużej konkurencji, bo np. w mojej klasie były 3 konsultantki Oriflame, którego zresztą niewiele osób lubiło, a z Avonu byłam tylko ja Dzięki temu zarabiałam miesięcznie kilkadziesiąt złotych, ale niedawno skończyłam szkołę i teraz mi tego brakuje ;] Gdybym była konsultantką i sama zbierała zamówienia, to w momencie ukończenia szkoły przestałabym nią być, bo nie byłabym w stanie uzbierać zamówień na wymaganą sumę. Dlatego zanim zdecydujesz się zostać konsultantką zorientuj się, czy będziesz w stanie zdobyć stałe klientki. I pewne. Kiedyś odmówiłam koleżance zamówienia, ponieważ wychodziła z założenia, że jeśli jej się nie spodoba to może to zwrócić i chciała w ten sposób kupić dosyć sporo kosmetyków. Niby można zwrócić, ale konsultantce się to nie opłaca i doszłam do wniosku, że wolę stracić klientkę, bo to narazi mnie na dużo mniejsze straty (albo nawet żadne). Ostatnio nawet zaczęłam pisać na katalogu, że nie przyjmuję zwrotów (poza uszkodzonym produktem) i wyszło mi to tylko na dobre.
Praca konsultatantki nie jest taka różówa jakby sie mogło wydawać, joanna_k pisała już o innych minusach, więc nie będę powtarzać, dlatego dobrze się zastanów zanim podejmiesz decyzję. A co do pkt.1 - naprawdę trudno powiedzieć, wszystko zależy od Twoich potencjalnych klientów, dlatego postaraj się wybadać znajomych ;] Moja siostra ma w klasie kolegę, który jest konsultantem Oriflame i dostaje zamówienia od nauczycielki, która zbiera je od wszystkich koleżanek z pracy I chłopak zarobił sobie w parę miesięcy na kurs prawa jazdy...
mayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 12:39   #9
Złota Jagódka
Raczkowanie
 
Avatar Złota Jagódka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 164
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

ja kiedyś byłam konsultantką Oriflame, do teraz podrzucam katalogi znajomym...

1. Które kosmetyki cieszą się większym powodzeniem - Avon czy Oriflame?

wydaje się że Avon, ale moze dlatego że więcej jest konsultantek...

2. Ile trzeba mieć lat żeby zostać konsultantką?

18 choć ja zostałam jak mialam 16 - za poręczeniem mamy, to była jakaś promocja...

3. Czy za zostanie nią coś się płaci?

z tego co wiem jest jakaś niewielka opłata tza. wpisowe, czasami jest to 10zł ja płaciłam 16zł.

4. Skąd konsultantka dostaje katalogi i ile?

katalogi zamawiasz sobie sama, podobnie jak reklamóweczki itp. przydatne gadżety. Kiedy ukazuje się nowy katalog dostajesz jeden wraz z biuletynem do domu

5. Jak to jest z zarobkami? Ile się zarabia?

ile zarobisz zależy od tego ile sprzedaż, czasami jest to 20zł a czasami 200zł.

6. Czy może się zdarzyć, że bycie konsultantką się nie opłaci i trzeba będzie do tego "dokładać"?

jeżeli będziesz zamawiała kosmetyki na zapas i ich nie sprzedaż to będziesz musiała za nie zapłacić

7. Co, jeśli zrezygnuje się z bycia konsultantką?

nic się nie stanie, w Oriflame masz do tego prawo, nie chcesz być nie jesteś.

Dodam, że zamówienie wystarczy, że zrobisz raz na 3 miesiące, nie ma określonej minimalnej kwoty za którą musisz zrobić zamówienie.

Mi się podoba bycie konsultatnką Oriflame, nie zdarzyło mi się, że musze dopłacać do interesu, czasami jak ktoś zrobi duże zamówienie dorzucam jakiś drobiazg gratis np. firmowe długopisy, jakiś dezodorant w kulce - coś małego i taniego
Złota Jagódka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 12:40   #10
mayka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Cytat:
Napisane przez -=Reyka=-
Co do zdobywania klientow tzreba byc uczciwa i przede wszystkim znac te kosmetyki aby umiec cos o nich powiedziec i doradzic, nawet powiedziec:sluchaj to chyba nie dla ciebie-zdobywasz zaufanie
O, to prawda. Nigdy nie namawiam (a wręcz odradzam) nikogo na kosmetyki, które są kiepskie i nikomu sie nie podobają. Sama wiele z nich wypróbowałam i często pytam moje klientki jak im się podobają kosmetyki, które kupiły za moim pośrednictwem. Jeśli ktoś chce sprzedać jak najwięcej kosmetyków za wszelką cenę, to szybko straci klientów.
Warto też zainwestować w próbki i prezenty - zawsze działa
mayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 12:43   #11
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Kurczę, chyba jednak będę musiała zrezygnować... Niby jestem otwarta, mogłabym pozyskać klientów, ale w mojej najbliższej okolicy są chyba 3 konsultantki Avonu [w tym moja kumpela ], albo nawet i więcej... i 2 Oriflame...

A czy te wszystkie opłaty tyczą się także Oriflame'u? Czy tylko Avonu?...
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-24, 12:48   #12
mayka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Cytat:
Napisane przez okretka
Kurczę, chyba jednak będę musiała zrezygnować... Niby jestem otwarta, mogłabym pozyskać klientów, ale w mojej najbliższej okolicy są chyba 3 konsultantki Avonu [w tym moja kumpela ], albo nawet i więcej... i 2 Oriflame...
Ja bym nie robiła konkurencji kumpeli, ale może w rodzince znajdzie się kilka osób? I warto zaangażować np. mamę, która może sobie przeglądać katalog w pracy tak, żeby koleżanki zobaczyły i spytały, czy mogą coś zamówić
mayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 13:09   #13
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Praktycznie wszystkie zasady dziewczyny już opisały,ja dorzucę tylko że Avon mnie strasznie denerwuje i moim zdaniem bycie konsultantką już się po prostu nie opłaca.Jest o dużo za dużo kosultantek.U mnie w klasie są 4 konsultantki :/ u mamy w pracy 3,jedynie co na rodzinie trochę zarobię.Poza tym już nie raz klienci skarżyli się na jakość kosmetyków.Co do ofert netto dla konsultantej-opłacało się to jakiś czas temu,teraz te kosmetyki są niewiele tańsze-no ale zawsze coś kolejna rzecz która mnie dobija to braki w paczkach,zwłaszcza jeśli chodzi o nowości-później jak głupia musze tłumaczyć klientce że to ich wina,że dojdzie w późniejszym terminie.
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 13:36   #14
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Ja polecam Avon, z tego względu że ich produkty są tańsze ( co wcale nie znaczy że gorsze od Oriflame ), co za tym idzie kupuje je wiecej osób, także są dostępne na kazdą kieszeń ja jestem konsultantką przeszło 3 lata wpisowego nie płaciła, bo była wtedy jakaś promocja wakacyjna ( z tego co wiem teraz wpisowe jest za free i dają jeszcze gratis kosmetyk ) Wiek jest praktycznie obojetny, nie musisz być pełnoletnia - wtedy dane są na osobę starszą, np. na mamę, a gdy ukończysz 18 lat mozesz się przepisać na siebie. Konsultantka zamawia sobie tyle katalogów ile chce. Pakiet 5szt. kosztuje 4zł., 10szt. 6zł. Zrezygnować możesz w każdej chwili jeśli nie zamówisz nic przez rok to rozwiązanie umowy przyślą Ci sami. Konsultatka dostaje 20% od zamówienia, gdy zamówienie przekracza 200zł., im większe zamówienie tym większy zysk Jeśli amsz zamówienie poniżej 150zł. dodatkowo dochodzi koszt za przesyłkę Ogólnie opłaca się, ja jestem zadowolona i nie zamierzam rezygnować kolejne katalogi prześcigają się nowosciami i promocjami
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 16:35   #15
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Cytat:
Napisane przez -=Reyka=-
UUU ale mnie zjechalas...
Ale sama zobacz: konsultantek jest coraz wiecej, gdyby to bylo takie ciezkie i nieoplacalne zajecie to nie dzialo by sie tak , wrecz przeciwnie.
Tak, jestem konsultantka, nie zarabiam BARDZO duzo, ale fakt, zawsze jestem do przodu. Z tego co piszesz wydaje mi sie ze nie znasz nowych warunkow zamowienia i umowy...
od 0 zl - 199.99 zl masz 15 % prog opustowy , im wiecej, tym jest % wiekszy.jezeli nie uzbieraz 150 zł, placisz za przesyłkę ( 10 lub 15 zł)
Nie ma obowiazku brania udzialu w szkoleniach ani tez zamawiania katalogow i probek, a juz na pewno nie za 6 zl, to jest juz dla twoich potrzeb i dla twoich klientow, ale wiadome jest ze jak dasz komus egzemplarz to jest spora szansa ze wieej osob to zobaczy i jest wieksze zamowienie.
Co do zdobywania klientow tzreba byc uczciwa i przede wszystkim znac te kosmetyki aby umiec cos o nich powiedziec i doradzic, nawet powiedziec:sluchaj to chyba nie dla ciebie-zdobywasz zaufanie, i oczywiscie jesli nie ujawnisz ze jestes konsultantka to jak mozesz liczyc na zamowienie? jesli slyszysz odmowe - trudno ... ale jesli liczysz ze zamowienia same splyna to nie ma co nawet zaczynac.. Takze masz racje, tu tzreba umiec sie w to "wkrecic", wtedy tez łatwiej jest cos naprawic, np. zrobic korekte zamowienia przez koordynatora, z ktorym tez trzeba byc w dobrym kontakcie i niczego sie nie bac. Wydaje mi sie ze opisalas to przesadnie, a ja moze rowniez kierowalam sie tylko tym jak mi "pracuje sie" w AVONIE, ale dobrze to bedzie zachecalo dziewczyny do dokladnego zapoznania sie z warunkami zanim zdecyduja sie aby zostac konsultantka, pozdrawiam
nie nie zjechałam cię,to po pierwsze.Chciałam się tylko upewnić.No bo jako konsultantka powinnaś wiedzieć,że wpisowe wynosi 0 zł.Pozatym są jeszcze konsultantki,które uparcie twierdzą,że mogą zamawiać produkt pozakatalogowy (to tak na marginesie).Pozatym tak pięknie to wszystko opisałaś,a ja wcale nie przesadzam.To jest ciemna strona współpracy z ta firmą (o której zazwyczaj się nie słyszy przy podpisywaniu umowy).Napisałabym jeszcze więcej,ale jeżeli jesteś ciekawa to zapraszam na forum dla konsultantek na gazeta.pl

Dobrze znam progi opustowe i warunki zamawiania.Może trochę zagalopowałam się podając kwotę 150 zł.Powinnam napisać 149,99 a nie 150 zł (wierzcie mi w Avonie sa różne absurdy i firma potrafi naliczyć koszty spakowania małej paczki od takiej kwoty,a od 150 już nie nalicza).Tak więc mój przykład powinien dotyczyć kwoty do 150 zł,a nie równe 150 zł
Szkolenia owszem są nieobowiązkowe,ale OKS potrafi dobrze namieszać,żeby kogoś wpisać na to szkolenie.I lekka perswazja to najłagodniejsze z tych działań.Spotkałam się nawet z przypadkiem,że wpisała kogoś na szkolenie bez jego zody,a potem wmawiała,że jeżeli nie przyjdzie to zapłaci karę.
Opisałam to tak jak ja widzę,a jestem w Avonie od 6 lat i kupuję głównie na własne potrzeby i mojej koleżanki (ona ma większe potrzeby ).Czasami ktoś coś jeszcze zamówi.Tak więc każda opinia jest dobra.Innym jest lżej,innym ciężej.Wszystko zależy od środowiska w jakim się obracamy.Konsultantka mająca roczny obrót 100 000zł powie,że to pestka.Dla innych, to kwota nie do osiągniecia.
No a na koniec Reyka peace and
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 16:44   #16
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Cytat:
Napisane przez okretka
Kurczę, chyba jednak będę musiała zrezygnować... Niby jestem otwarta, mogłabym pozyskać klientów, ale w mojej najbliższej okolicy są chyba 3 konsultantki Avonu [w tym moja kumpela ], albo nawet i więcej... i 2 Oriflame...

A czy te wszystkie opłaty tyczą się także Oriflame'u? Czy tylko Avonu?...
W Oriflame są także opłaty.w tej chwili nie mogę Ci powiedzieć jakie,bo nie wiem .Jeżeli chodzi o Avon to spróbować zawsze możesz,zwłaszcza że za wpisowe nic nie płacisz.Ewentualnie możesz porozmawiać z koleżanką czy raz nie mogłabyś na spróbowanie pozbierać zamówień i jeżeli nie uda Ci się zebrać minimum,to czy ona to dla Ciebie zamówi i sprzeda po kosztach.Jak będzie dobrą koleżanką to się zgodzi.Jak nie będziesz mieć problemów ze zbieraniem zamówień to zapiszesz się,jeżeli tak,no to masz problem z głowy.
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 17:15   #17
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Cytat:
Napisane przez joanna_k
W Oriflame są także opłaty.w tej chwili nie mogę Ci powiedzieć jakie,bo nie wiem .Jeżeli chodzi o Avon to spróbować zawsze możesz,zwłaszcza że za wpisowe nic nie płacisz.Ewentualnie możesz porozmawiać z koleżanką czy raz nie mogłabyś na spróbowanie pozbierać zamówień i jeżeli nie uda Ci się zebrać minimum,to czy ona to dla Ciebie zamówi i sprzeda po kosztach.Jak będzie dobrą koleżanką to się zgodzi.Jak nie będziesz mieć problemów ze zbieraniem zamówień to zapiszesz się,jeżeli tak,no to masz problem z głowy.
w oriflame kazdy produkt ma swoja ilosc punktow. jezeli nie zbierzesz zamownienia powyzej 100 pp to placisz oplate detaliczna 4 zl ceny katalogow sa zalezna od ilosci ktora kupujesz. konsultantki oriflame maja 30 % taniej wszystkie kosmetyki czyli zarabiaja 30 % z kazdego produktu . torebki to sprawy groszowe...
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 18:06   #18
Kasiaczek22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 113
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

A czy któraś z was jest konsulatantką Oriflame? Jestem ciekawa jak to od "kuchni" wszystko wygląda, bo nie powiem 30% upustu na wszystko kusi a mi zarabki z tego sa niepotrzebne także w pracy kolezanki moglyby miec taniej wszystko
Kasiaczek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 18:17   #19
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Cytat:
Napisane przez Kasiaczek22
A czy któraś z was jest konsulatantką Oriflame? Jestem ciekawa jak to od "kuchni" wszystko wygląda, bo nie powiem 30% upustu na wszystko kusi a mi zarabki z tego sa niepotrzebne także w pracy kolezanki moglyby miec taniej wszystko
ja jestem czekam na pytania
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-24, 18:22   #20
-=Reyka=-
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 137
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Cytat:
Napisane przez joanna_k
nie nie zjechałam cię,to po pierwsze.Chciałam się tylko upewnić.No bo jako konsultantka powinnaś wiedzieć,że wpisowe wynosi 0 zł.Pozatym są jeszcze konsultantki,które uparcie twierdzą,że mogą zamawiać produkt pozakatalogowy (to tak na marginesie).Pozatym tak pięknie to wszystko opisałaś,a ja wcale nie przesadzam.To jest ciemna strona współpracy z ta firmą (o której zazwyczaj się nie słyszy przy podpisywaniu umowy).Napisałabym jeszcze więcej,ale jeżeli jesteś ciekawa to zapraszam na forum dla konsultantek na gazeta.pl

Dobrze znam progi opustowe i warunki zamawiania.Może trochę zagalopowałam się podając kwotę 150 zł.Powinnam napisać 149,99 a nie 150 zł (wierzcie mi w Avonie sa różne absurdy i firma potrafi naliczyć koszty spakowania małej paczki od takiej kwoty,a od 150 już nie nalicza).Tak więc mój przykład powinien dotyczyć kwoty do 150 zł,a nie równe 150 zł
Szkolenia owszem są nieobowiązkowe,ale OKS potrafi dobrze namieszać,żeby kogoś wpisać na to szkolenie.I lekka perswazja to najłagodniejsze z tych działań.Spotkałam się nawet z przypadkiem,że wpisała kogoś na szkolenie bez jego zody,a potem wmawiała,że jeżeli nie przyjdzie to zapłaci karę.
Opisałam to tak jak ja widzę,a jestem w Avonie od 6 lat i kupuję głównie na własne potrzeby i mojej koleżanki (ona ma większe potrzeby ).Czasami ktoś coś jeszcze zamówi.Tak więc każda opinia jest dobra.Innym jest lżej,innym ciężej.Wszystko zależy od środowiska w jakim się obracamy.Konsultantka mająca roczny obrót 100 000zł powie,że to pestka.Dla innych, to kwota nie do osiągniecia.
No a na koniec Reyka peace and

Tak, to sa nasze subiektywne odczucia, mi dosc dobrze idzie, w kazdym razie nie narzekam, Twoj post odebralam tak jakbys chciala udowodnic mi ze sie myle i zanegowac to co napisalam wiec dobrze jesli sie mylilam

Widzisz, jednak nie kazdy nadaje sie do tej pracy, bo jezeli ktos potrafi sobie wcisnac taki kit o karze, czy wpisywanie na szkolenie bez zgody itp. i nie umiec sie wybronic, to moze powinien poszukac sobie innego zajecia, bo to nie firma jest nieuczciwa, tylko niektorzy pracownicy a w AVONie jest ich mnostwo wiec wieksza szansa ze ktos taki sie znajdzie i tylko czeka zeby zlapac taka naiwna konsultantke
Byc moze ja mialam szczescie, mam super koordynatorke, we wszystkim mi pomaga ale to tez dlatego ze zawsze jak mialam problem to ja pytalam, nie mowilam "trudno, zaplace".

Nie widze tez potzreby zniechecania kogokolwiek, wiem, ze to konkurencja(ale na szczescie nie w moim otoczeniu), niech sprobuje, moze sie jej spodoba i bedzie sobie dobrze radzic czasem trzeba tak zaryzykowac a wrazie czego nie ponosi sie wielkich strat, tylko rezygnuje sie i juz.

Pozdrawiam i duzych zamowien zycze
-=Reyka=- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 18:26   #21
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Chetnie zostane sponsorka kontakt gg ....

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-01-04 o 08:49 Powód: spamowanie forum
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 18:27   #22
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Limonko, to może powiedz, czy trzeba czasem 'dopłacać'? Za ile zł trzeba uzbierać zamówień? I czy trzeba zamawiać co miesiąc? Ile płacisz za torebki, próbki...?
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 18:38   #23
yahaska
Raczkowanie
 
Avatar yahaska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Meckenheim
Wiadomości: 308
GG do yahaska
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

ja jestem konsultantką oriflame i nigdy nie mialam wiekszych problemow, dodatkowo ''opiekuje'' sie mna mama kumpeli wiec wspolpracujemy i jak trzeba to mi pomaga.ale ogolnie nie spotkalam sie z zadnymi problemami i zawsze wychodze na plus a kosmetyki dla siebie mam tansze o 30% i jestem zadowolona.
__________________
~~~***''Boisz się że kiedyś Twoje serce będzie biło nad urodzinowym tortem tragicznie pełnym świeczek i pomyślisz że Twój czas minął ,a Ty nic nie przeżyłeś''***~~~
____________
justine
yahaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 18:40   #24
yahaska
Raczkowanie
 
Avatar yahaska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Meckenheim
Wiadomości: 308
GG do yahaska
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

jeszcze dodam ze jak nie chce placic tej oplaty detalicznej lub jesli brakuje mi kilku punktow to przerzucamy sobie zamowienia z mamą kumpeli i jest ok
__________________
~~~***''Boisz się że kiedyś Twoje serce będzie biło nad urodzinowym tortem tragicznie pełnym świeczek i pomyślisz że Twój czas minął ,a Ty nic nie przeżyłeś''***~~~
____________
justine
yahaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 18:42   #25
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Cytat:
Napisane przez okretka
Limonko, to może powiedz, czy trzeba czasem 'dopłacać'? Za ile zł trzeba uzbierać zamówień? I czy trzeba zamawiać co miesiąc? Ile płacisz za torebki, próbki...?
no wiec jak juz pisalam kazy z produktow ma jakas ilosc punktow . jezeli nie uzbieramu zamownienia na 100 punktow to placimy 4 zl opalty detalicznej jednak powiem wam ze 100 pp nie jest tak trudno uzbierac. innych oplat nie ponosimy no chyba ze chcemy aby kosmetyki przyszly paczka do domu ale wygodniej jest isc po odbior do oddzialu lub biura. torebki papierowe 20 szt. kosztuja 1,50 zl. probki najlepiej kupowac na allegro bo jest taniej. wszystkie koszty sie zwracaja. ja przy malym zamowieniu zarabiam ok 50 zl w razie dodatkowych pytan zapraszam na moje gg 7272214 podkreslam ze wpisowe od 5 wrzesnia to symboliczne 1 ZL
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 18:46   #26
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

a co do wysylki do domu to jezeli uzbieramy 200 pp to przesylka do domu jest gartis
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 21:52   #27
k_maUa
Raczkowanie
 
Avatar k_maUa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: olsztyn
Wiadomości: 226
GG do k_maUa
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

W sumei ten wą





tek mnei namówił. Myślę, że mam komu przedawać i będzie dobrze. Poprosiłam siostrę żeby na siebie zapisała, wypełniłyśmy taki arkusz zgłoszeniowy w internecie, na stronie avonu. Mam tylko pytanie...Co teraz? Czy ktoś zadzwoni do niej żeby podpisać umowę? I co z tymi szkoleniami? Czy to ona musiałaby tam chodzić, czy ja mogę?
k_maUa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 10:26   #28
k_maUa
Raczkowanie
 
Avatar k_maUa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: olsztyn
Wiadomości: 226
GG do k_maUa
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

(
k_maUa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 10:34   #29
mayka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
Smile Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

Cytat:
Napisane przez k_maUa
Mam tylko pytanie...Co teraz? Czy ktoś zadzwoni do niej żeby podpisać umowę? I co z tymi szkoleniami? Czy to ona musiałaby tam chodzić, czy ja mogę?
Jeśli nie napisali co masz robić, to znaczy, ze się z Tobą skontaktują i umówią na spotkanie Jeśli chodzi o szkolenia, to (w Avonie) możesz chodzić Ty. Jak już pisałam, konsultantka może upoważnić inne osoby do... jak by to ująć... no do robienia zakupów na swoje konto i tym podobnych rzeczy Tylko musisz wtedy mieć przy sobie jej kartę i swój dokument tożsamości. Tak jest w Avonie, nie wiem jak w Oriflame.
mayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 10:43   #30
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: Być konsultantką... Avon, Oriflame...

jestem konst avonu i ori i powiem ze wiecej sie w ori zarabia i ori bardziej dba o swoich konsultantow.jesli ktos chce sie zapisac to niech to robi od 4 wrzesnia bo wtedy wpisowe bedzie za 1zl a teraz jest za 19zl ponad to we wrzesniu bedzie bardzo fajny program powitalny dla nowych konsultantow
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-17 17:58:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:37.