kosmetyki dostepne w USA - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-08, 22:29   #601
drei
Rozeznanie
 
Avatar drei
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
GG do drei
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

kochane wizażanki z USA, zwracam się do Was z prośbą o poradę ponieważ mój mężczyzna leci do stanów i oczywiście chciałabym to niecnie wykorzystać ja nigdy w stanach nie byłam, a TŻ potrzebuje konkretnych wskazówek bo inaczej nic z tego nie będzie przede wszystkim jestem ciekawa, czy polecacie może jakąś markę bądź wręcz konkretny kosmetyk, który Waszym zdaniem jest absolutnie fantastyczny, a niestety niedostępny w polsce? rzecz jasna uwielbiam stale probować coś nowego po drugie, jak oceniacie różnice w cenie pomiędzy tymi samymi kosmetykami w USA i PL? warto tam zakupić swój ulubiony kosmetyk "na zapas", czy jednak różnice są tak niewielkie że nie warto sobie tym zawracać głowy? i wreszcie, czy w Walmarcie dostępne są takie marki jak Lancome czy Givenchy?
z góry dziękuję i wybaczcie moją "zieloność" w tych kwestiach
drei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 00:02   #602
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez drei Pokaż wiadomość
kochane wizażanki z USA, zwracam się do Was z prośbą o poradę ponieważ mój mężczyzna leci do stanów i oczywiście chciałabym to niecnie wykorzystać ja nigdy w stanach nie byłam, a TŻ potrzebuje konkretnych wskazówek bo inaczej nic z tego nie będzie przede wszystkim jestem ciekawa, czy polecacie może jakąś markę bądź wręcz konkretny kosmetyk, który Waszym zdaniem jest absolutnie fantastyczny, a niestety niedostępny w polsce? rzecz jasna uwielbiam stale probować coś nowego po drugie, jak oceniacie różnice w cenie pomiędzy tymi samymi kosmetykami w USA i PL? warto tam zakupić swój ulubiony kosmetyk "na zapas", czy jednak różnice są tak niewielkie że nie warto sobie tym zawracać głowy? i wreszcie, czy w Walmarcie dostępne są takie marki jak Lancome czy Givenchy?
z góry dziękuję i wybaczcie moją "zieloność" w tych kwestiach
Balsamy Plamers'a(target)
Blyszczyki Loreala colour Juice(target)
Brazery Physicians Formula(target)
Roz Milani Luminous(target Walgreens)
Mascara Cover Girl Lash exact(target,Walgreens)
dezodorant Certain dri(walgreens)

te kosmetyki chyba raczej sa niedostepne w Polsce.Moim zdaniem warto kupic je

Co do ulubionych kosmetykow na zapas to zalezy co(oplaca sie perfumy przywiesc,kolorowka z gornej polki jest tansza chyba)

Lancome lub Givenchy nie sa dostepne w Walmart.Walmart ma raczej kolorowke typu Loreal Cover Girl Rimmel,Revlon itp.Lancome jest dostepne w department stores trypu Dillard's(u mnie np Herberger's) Givenchy u mnie nie ma.Dostepnosc danych marek zalezy od miasta.
Najlepiej sprawdz w internecie czy w miescie do ktorego leci Twoj chlopak sa sklepy typu Dillard's itp-tam napewno jest dostep do tych drozszych marek.

EDIT-o tak tak baze pod cienie Urban Decay tez polecam-jest swietna

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2007-11-09 o 07:33
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 07:18   #603
CaliDreamin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: los angeles
Wiadomości: 1 238
Re: Dot.: kosmetyki dostepne w USA

drei:

Polecam pare rzeczy niedostepnych w Polsce:

Bardzo, bardzo goraco polecam niektore kosmetyki firmy Urban Decay. Dostepne sa w sklepach Ulta oraz Sephora.
Ich baza pod makijaz oczu jest rewelacyjna. Na makeupalley.com (amerykanski wizaz) otrzymala ocene 4,7 (z mozliwych 5,0) punktow, i to po 1, 170 recenzjach! Sprawia ze cienie sa bardziej wyraziste, nie roluja sie i nie splywaja. Jak robie makijaz oczu o 8 rano, to wyglada rowno swiezo o 22. Dokladna nazwa to Urban Decay Primer Potion. Kosztuje okolo $15 i wystarczy na jakies 3 miesiace (uzywajac codziennie).
Maja tez fajne i nie super drogie cienie oraz roze.


Druga rzecz to podklad firmy Vincent Longo zwany Water Canvas. Wyglada bardzo naturalnie, daje efekt photoshopowanej cery Niestety jest drogi: okolo $55. Mozna go kupic w Sephorze.

Napisz gdzie twoj TZ bedzie przebywal, wtedy latwiej polecic konkretne sklepy.
__________________

Tell from my attitiude that I'm most definitely

Nakarm zwierzeta w schroniskach ZA DARMO
CaliDreamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 16:20   #604
sissy29
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 72
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cover Girl najgorsz chyba firma kosmetyczna w USA mam z niej jedyna kredke do oczu-koszmar po prostu koszmar,to ja juz wole kupic zapas kosmetykow z Lancomai odzalowac te kilkaset $
sissy29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 17:48   #605
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Aha calkiem zapomnialabym:
-pigmenty Mac(sa super naprawde warto je miec)-ale one sa chyba dostepne juz w Polsce?
-blyszczyk Du Wop Venom gloss
-cienie pop beauty(eye cake)
-cienie Milani(pojedyncze-tansza wersja Mac'a)
-pielegnacja(kwasy firmy Alpha Hydrox)-(Walgreens)


Co do Cover Girl-kazdemu pasuje co innego-CG to byla pierwsza firma ktorej uzywalam bedac tutaj-pamietam ze pierwszy kosmetyk jaki kupilam to byl puder sypki transparentny i cienie w paletkach-byly calkiem dobre.Teraz uzywam z tej firmy tylko mascary-moim zdaniem jest calkiem dobra-swietnie rozdziela rzesy.

Co do Lancome-mam paletke cieni tej firmy-ale prawie wcale jej nie uzywam-moim zdaniem lepsze cienie ma np Milani(no ale wiadomo kazdemu pasuje cos innego)

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2007-11-09 o 18:10
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 22:11   #606
drei
Rozeznanie
 
Avatar drei
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
GG do drei
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

jasne ze kazdemu pasuje co innego ja poprosilam o luzne sugestie tak z ciekawosci bo a nuż coś sobie wypatrze, o czym nigdy bym się nie dowiedziała gdybym wreszcie zainteresowała się wizą to sama bym sobie poszperała na miejscu, a tak... zaraz bede czytac o tych wszystkich cudenkach o ktorych mi napisałyście, juz z góry mam smaka na tą bazę pod cienie i pewnie będzie pierwsza na liście!!!
fakt, MAC jest juz w polsce, choc napewno mimo wszystko tutaj jest drozszy. jeszcze nic nie kupowałam tej firmy a o pigmentach rzeczywiscie slyszałam. cover girl z kolei wynalazłam kiedyś w czechach i chyba nawet kupiłam chyba sobie jakiś puder
tak myslalam ze tzw marki "luksusowe" nie będą dostępne w walmarcie, ale musialam się upewnić, jako że mój TŻ twierdzi iż tam jest wszystko, no a w końcu się tam wychował (znaczy nie w walmarcie rzecz jasna ) więc trudno mi było polemizować. zapomnialam zadać jeszcze jedno pytanie - gdzie kupuje się słynne smackersy?
Czarny Elfie, czy kwasy o których piszesz to jest jakiś gotowy krem czy bardziej w formie mazidełka? a zresztą, zaraz sobie wszystkiego poszukam i poczytam
dziękuję bardzo za rady
drei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 22:27   #607
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

To jest gotowy krem-bardzo go polecam
tu link do kremu:
http://www.drugstore.com/products/pr...63&catid=50338

Smackersy kupisz wszedzie(Walgreens, Wal-Mart,Target)Najwiekszy wybor jest w Wal mart(przynajmniej u mnie)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-10, 04:26   #608
CaliDreamin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: los angeles
Wiadomości: 1 238
Re: Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez drei Pokaż wiadomość
tak myslalam ze tzw marki "luksusowe" nie będą dostępne w walmarcie, ale musialam się upewnić, jako że mój TŻ twierdzi iż tam jest wszystko, no a w końcu się tam wychował (znaczy nie w walmarcie rzecz jasna )

Taaaak, dla faceta hetero to w Walmarcie jest wszystko Moj maz tez nie umial by rozpoznac "luksusowej" firmy decydujac pomiedzy Eva Natura a Givenchy Oczywiscie honde od bmw rozroznic moze, i to poda ci 200 powodow, dlaczego bmw jest 5 razy drozsze.

A serio, to kup pare tubek tej bazy, nie bedsziesz zalowala.
__________________

Tell from my attitiude that I'm most definitely

Nakarm zwierzeta w schroniskach ZA DARMO
CaliDreamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 06:17   #609
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Avene to najlepiej kupowac w Polsce-za granica niestety ale sobie licza za te kremy
Tak z ciekawosci sprawdzilam ceny w Polsce i Kanadzie i rzeczywiscie tu jest drogo. Chyba sie bedzie trzeba obkupic w Avene w Polsce

EDIT: tak przegladam KWC i strasznie duzo polskich kosmetykow chce wyprobowac na ktore kiedys nie zwracalam uwagi.
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"

Edytowane przez Rodolphe Lindt
Czas edycji: 2007-11-10 o 07:07
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 06:30   #610
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Dzis sie zaopatrzylam w nowy podklad Physicians Formula plus puder rozswietlajacy, ciekawe jak sie spisze. Ma byc niby dobry dla wrazliwcow, tradzikowcow---> czyli ja. Mam juz od dawna sypki puder z PF i jestem zadowolona (tylko ten pedzelek to taki gadzecik) Jak troche pouzywam to moze zrecenzuje w koncu cos
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg BigI1mage.jpg (4,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BigIma2ge.jpg (7,6 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BigImage.jpg (8,3 KB, 5 załadowań)
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 23:10   #611
drei
Rozeznanie
 
Avatar drei
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
GG do drei
Dot.: Re: Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez CaliDreamin Pokaż wiadomość
Taaaak, dla faceta hetero to w Walmarcie jest wszystko
juz mu wyjasniłam ze w walmarcie tylko smackersy :P leci w piątek, w grudniu będę miała swoje cudeńka
a macie jakieś doświadczenia z pryzmami? bo się przymierzam, z tego co czytałam w stanach jest szersza gama kolorystyczna, oglądam sobie na stronkach. kurczę na odległość tak bez oglądania to jednak trudno jest dobierać kolorki
na liście znalazła się już baza Urban Decay sztuk dwie (wyszperałam gdzies ze są sprzedawane w dwupakach), i krem z kwasami dziękuję za pomoc
drei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-13, 22:38   #612
drei
Rozeznanie
 
Avatar drei
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
GG do drei
Dot.: Re: Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez CaliDreamin Pokaż wiadomość

Druga rzecz to podklad firmy Vincent Longo zwany Water Canvas. Wyglada bardzo naturalnie, daje efekt photoshopowanej cery Niestety jest drogi: okolo $55. Mozna go kupic w Sephorze.
to juz bedzie ostatnie pytanie, bo zastanawiam sie także nad tym podkładem polecanym przez Ciebie, na amerykanskiej sephorze znalazlam dwa http://www.sephora.com/browse/produc...categoryId=B70 oraz http://www.sephora.com/browse/produc...categoryId=B70 i tak się zastanawiam który to. no i czy mogłabyś mi polecić któryś z odcieni? jestem bladolica, w podkładach idę bardziej w kierunku różu niż brzoskwinek, ceglastego. a na stronach kolorki zawsze sa przekłamane, u mnie na ekranie odcien porcelain nie rozni sie niczym od warm beige
drei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 02:34   #613
CaliDreamin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: los angeles
Wiadomości: 1 238
Re: Dot.: Re: Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Ani ten, ani ten.

Zerknij tutaj:
http://www.sephora.com/browse/produc...egoryId=C11820


Hmm, a znasz nazwy odcieni ktore urzywalas z innych firm?
Ja nosze bisque, ale ja mam bardziej oliwkowa cere i mieszkam w kaliforni, przez co mam ciagle lekka opalenizne (mimo tego ze nosze filtry biodermy ). Sadze ze porcelain lub soft beige sa lepsze dla osob ktore maja chlodniejsa cere.
Kupujac podklad innych firm, wybieralas najbardziej jasny odcien?
__________________

Tell from my attitiude that I'm most definitely

Nakarm zwierzeta w schroniskach ZA DARMO
CaliDreamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 12:59   #614
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Tak z ciekawosci sprawdzilam ceny w Polsce i Kanadzie i rzeczywiscie tu jest drogo. Chyba sie bedzie trzeba obkupic w Avene w Polsce
Najtaniej Avene jest oczywiście we Francji przebicie cenowe jest naprawdę duże dlatego w wakacje obkupiłam się tam jak głupia

Ja też robię listę kosmetyków z USA i na razie stawiam na MAC i PF bo sa o wiele tańsze i na Cargo - bo u nas nie ma
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 19:55   #615
drei
Rozeznanie
 
Avatar drei
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
GG do drei
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez 19katarina82 Pokaż wiadomość
Najtaniej Avene jest oczywiście we Francji przebicie cenowe jest naprawdę duże dlatego w wakacje obkupiłam się tam jak głupia
oj a w andorze po sąsiedzku jakie ceny nie z tej ziemi (w pozytywnym tego wyrazenia znaczeniu :P ), jak ktos przebywa we francji stosunkowo blisko tego raju, to po prostu grzech nie pojechac na zakupy... w wakacje zrobilam takie zapasy, ze część kosmetyków dalej stoją niepowotwierane
drei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 20:09   #616
drei
Rozeznanie
 
Avatar drei
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
GG do drei
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez CaliDreamin Pokaż wiadomość
Ani ten, ani ten.

Zerknij tutaj:
http://www.sephora.com/browse/produc...egoryId=C11820


Hmm, a znasz nazwy odcieni ktore urzywalas z innych firm?
Ja nosze bisque, ale ja mam bardziej oliwkowa cere i mieszkam w kaliforni, przez co mam ciagle lekka opalenizne (mimo tego ze nosze filtry biodermy ). Sadze ze porcelain lub soft beige sa lepsze dla osob ktore maja chlodniejsa cere.
Kupujac podklad innych firm, wybieralas najbardziej jasny odcien?
no wlasnie tak mi sie wydawalo ze to musi byc jednak inny, ale nie wiem czemu po prostu wyobrazalam sobie podklad jako taki tradycyjny z pompką no ja jestem bledziuch, uzywam podkladow l'oreala i lancome i zawsze biore ten najjasniejszy z palety. podejrzewam więc ze powinnam wziac porcelain bo soft beige moze byc ciut za ciemny przez dodatek zółtego pogmentu. tak bedzie bezpieczniej zawsze mozna lekko "ozywic" skórkę bronzerem lub ciemniejszym pudrem sypkim
dzięki raz jeszcze
podziele się w grudniu wrażeniami
drei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 16:51   #617
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez drei Pokaż wiadomość
oj a w andorze po sąsiedzku jakie ceny nie z tej ziemi (w pozytywnym tego wyrazenia znaczeniu :P ), jak ktos przebywa we francji stosunkowo blisko tego raju, to po prostu grzech nie pojechac na zakupy... w wakacje zrobilam takie zapasy, ze część kosmetyków dalej stoją niepowotwierane

Och ale Ci fajnie ja mam zapasy tylko na rok do nastepnych wakacji

Moje plany na zakupy w USA się skończyły ;( ten *^&*%^&$!!! jest tak niekumaty i arogancki że mi nie kupi tylko dlatego, że się z nim nie przespałam! normalnie nawet by mnie to nie obeszło, ale te zakupy
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 19:56   #618
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez 19katarina82 Pokaż wiadomość
Och ale Ci fajnie ja mam zapasy tylko na rok do nastepnych wakacji

Moje plany na zakupy w USA się skończyły ;( ten *^&*%^&$!!! jest tak niekumaty i arogancki że mi nie kupi tylko dlatego, że się z nim nie przespałam! normalnie nawet by mnie to nie obeszło, ale te zakupy
Dziwacznie to napisałaś
madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 07:00   #619
wann(d)a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 129
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Czesc
Co polecilybyscie do pielegnacji twarzy z kosmetykow dostepnych w Stanach?Myslam o slynnym 3-step clinique ale nie jestem zdecydowana.Potrzebuje calej lini zmywacz,tonik i krem do cery mieszanej,zanieczyszconej ale wrazloiwej bo od razu sie sciaga po kosmetykach zbyt mocnych...A tlusci po za ciezkich...Na makeupalley jest mnostwo nieznanych w europie firm,czy cos jest godne polecenia?
pozdrawiam
wann(d)a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-19, 10:07   #620
CaliDreamin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: los angeles
Wiadomości: 1 238
Re: Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Zzdecydowanie odradzam serie Clinique, szczegolnie biorac pod uwage ze masz cere wrazliwa. Nie wiem co ci poradzic, musze sie namyslec.
__________________

Tell from my attitiude that I'm most definitely

Nakarm zwierzeta w schroniskach ZA DARMO
CaliDreamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 03:44   #621
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez wann(d)a Pokaż wiadomość
Czesc
Co polecilybyscie do pielegnacji twarzy z kosmetykow dostepnych w Stanach?Myslam o slynnym 3-step clinique ale nie jestem zdecydowana.Potrzebuje calej lini zmywacz,tonik i krem do cery mieszanej,zanieczyszconej ale wrazloiwej bo od razu sie sciaga po kosmetykach zbyt mocnych...A tlusci po za ciezkich...Na makeupalley jest mnostwo nieznanych w europie firm,czy cos jest godne polecenia?
pozdrawiam
Ja mam mieszana b wrazliwa skonna do zapychania:
obecnie uzywam:
zmywacz:boot's no 7 makeup remover(uzywam na cala twarz)
tonik:nie uzywam(jeszcze nie znalazlam idelanego)
Krem:Avene spf 50 lotion
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 05:15   #622
CaliDreamin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: los angeles
Wiadomości: 1 238
Re: Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Zapomnialam dodac ze te recenzje na makeupalley sa najczesciej trafne. Kliknij na "product reviews." Pod "Browse" kliknij na podtemat "MUA Top Picks." Potem zjedz do np. skincare-face i wybierz sobie np. cleanser (nie wpisuj nic pod w okienko "bran" i wyskocza tylko kosmetyki wysoko oceniane przez duza ilosc MUAzystek . Mozna tez ograniczyc wyszukiwanie do swojej grupy wiekowej w opcji "reviewer age range."
__________________

Tell from my attitiude that I'm most definitely

Nakarm zwierzeta w schroniskach ZA DARMO
CaliDreamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 23:07   #623
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Tak z ciekawosci sprawdzilam ceny w Polsce i Kanadzie i rzeczywiscie tu jest drogo. Chyba sie bedzie trzeba obkupic w Avene w Polsce

EDIT: tak przegladam KWC i strasznie duzo polskich kosmetykow chce wyprobowac na ktore kiedys nie zwracalam uwagi.
Co do Avene -mi na razie przypasowal filtr w formie mleczka-zamawiam go online i place co s okolo$30 z przesylka.
Ostatnio zamowilam tez wode termalna-ciekawe czy sie sprawdzi?

Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Dzis sie zaopatrzylam w nowy podklad Physicians Formula plus puder rozswietlajacy, ciekawe jak sie spisze. Ma byc niby dobry dla wrazliwcow, tradzikowcow---> czyli ja. Mam juz od dawna sypki puder z PF i jestem zadowolona (tylko ten pedzelek to taki gadzecik) Jak troche pouzywam to moze zrecenzuje w koncu cos
Fajne zakupyMi z tej firmy bardzo przypasowal brazer(cienie i roz w jednym).Swietny jest





Dziewczyny czy ktoras z Was uzywala plynu micelarnego Biodermy?Jesli tak to skad go zamawiacie?
Chce go przetestowac mimo ze ulubiony plun do demakijazu juz mam(ale ta Bioderma kusi).Mam bzika na punkcie demakijazu.Moze Wy napiszecie czego uzywacie do demakijazu?
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 23:58   #624
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ktoras z Was uzywala plynu micelarnego Biodermy?Jesli tak to skad go zamawiacie?
Chce go przetestowac mimo ze ulubiony plun do demakijazu juz mam(ale ta Bioderma kusi).Mam bzika na punkcie demakijazu.Moze Wy napiszecie czego uzywacie do demakijazu?
Ja uzywam rozowej Biodermy - przywiozlam ja z Europy. Jednak nie jestem nia az tak zachwycona. Cienie schodza bardzo latwo, ale do rzes trzeba sie troche przylozyc. Myslalam, ze tusz bedzie lepiej schodzil.

Elfie, a Ty co polecasz do demakijazu?
__________________

tornado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 04:35   #625
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Ja bardzo lubie ten plyn Biodermy, tez go z Francji przywozilam, do cery wrazliwej polecam. W ogole Bioderma ma super kosmetyki, sa to kosmetyki apteczne, fajne do cer nadwrazliwych. ja teraz uzywam tylko organic, ale w Europie pewnie wroce do Avene i Biodermy.
poulette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 04:57   #626
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Fajne zakupyMi z tej firmy bardzo przypasowal brazer(cienie i roz w jednym).Swietny jest
Z pudru i rozswietlacza jestem zadowolona ale podklad jest beznadziejny. Trudno sie rozprowadza, kolor nawet fajny, ale wysusza na maxa i podkresla k a z d a sucha skorke nawet na nosie ktory przetluszcza mi sie na max. Gdyby mozna bylo testowac w sklepie chyba nikt by nie kupil go. No ale polecialam na firme po pudry maja super hehe teraz wiem ze nie wsyztskie produkty danej marki sprawdzaja sie na kazdej osobie tak samo.
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 20:24   #627
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez tornado Pokaż wiadomość
Ja uzywam rozowej Biodermy - przywiozlam ja z Europy. Jednak nie jestem nia az tak zachwycona. Cienie schodza bardzo latwo, ale do rzes trzeba sie troche przylozyc. Myslalam, ze tusz bedzie lepiej schodzil.

Elfie, a Ty co polecasz do demakijazu?
Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubie ten plyn Biodermy, tez go z Francji przywozilam, do cery wrazliwej polecam. W ogole Bioderma ma super kosmetyki, sa to kosmetyki apteczne, fajne do cer nadwrazliwych. ja teraz uzywam tylko organic, ale w Europie pewnie wroce do Avene i Biodermy.
Wlasnie sie zastanawiam nad ta Bioderma- znam jedna stronke na ktorej sa rozne jej wersje-chyba sobie zamowie wersje dla skory wrazliwej/suchej-bo czytalam na KWC ze ta do cery wrazliwej(rozowa)niektory ch podsusza)

Moj ulubiony plyn do demakijazu to Boots Botanics no7-dla wszystkich rodzajow cer(dostepny w Target)jest super tylko strasznie malo wydajny i zuzywam go w 2 tygodnie-dlatego chcialam sprobowac czegos innego.Testuje tez teraz plyn Boots botanics dla cery wrazliwej(ale niewiem co o nim sadzic-nie mam jeszce o nim zdania).

Poulette-a czego obecnie uzywasz?(chodzi mi o te organic)
Ja probowalam ostatnio plyn do demakijazu Aubrey organic(zawiera naturalne olejki)ale pieka mnie oczy po nim i puchna powieki(przypuszcam ze mam uczulenie na olejek lawedowy).Probowalam tez zmywacz do demakijazu skory wrazliwej Lily's Organics-ale zawartosc mydla wysusza mi skore(na szczescie mialam tylko probke)



Cytat:
Napisane przez Rodolphe Lindt Pokaż wiadomość
Z pudru i rozswietlacza jestem zadowolona ale podklad jest beznadziejny. Trudno sie rozprowadza, kolor nawet fajny, ale wysusza na maxa i podkresla k a z d a sucha skorke nawet na nosie ktory przetluszcza mi sie na max. Gdyby mozna bylo testowac w sklepie chyba nikt by nie kupil go. No ale polecialam na firme po pudry maja super hehe teraz wiem ze nie wsyztskie produkty danej marki sprawdzaja sie na kazdej osobie tak samo.
Tak to jest-dla kazdego cos innego.Ja kiedys kupilam podklad rozswietlajacy tej firmy i mi nie przypasowal(tez wlasnie podkreslam suche skorki)-ale dalam siostrze i juz go prawie zuzyla caly(musze jej wyslac nastepny).
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 23:58   #628
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Elfie, do zmywania makijazu to nie mam nic, bo ja sie nie maluje. Tylko rzesy i roz do policzkow, a to zmywam po prostu zelem do mycia twarzy. Kosmetykow uzywam trzech firm : Dr. Hushka, Weleda (szczegolnie krem irysowy nawilzajacy do twarzy polecam, jest super i olejki do ciala tez cudo), i Primavera. Probowalam tez paru innych, i lubie rozne wybrane produkty, ale z tych 3 firm lubie praktycznie wszytsko co wyprubowalam.
poulette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 00:53   #629
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
Elfie, do zmywania makijazu to nie mam nic, bo ja sie nie maluje. Tylko rzesy i roz do policzkow, a to zmywam po prostu zelem do mycia twarzy. Kosmetykow uzywam trzech firm : Dr. Hushka, Weleda (szczegolnie krem irysowy nawilzajacy do twarzy polecam, jest super i olejki do ciala tez cudo), i Primavera. Probowalam tez paru innych, i lubie rozne wybrane produkty, ale z tych 3 firm lubie praktycznie wszytsko co wyprubowalam.
Dzieki za odpowiedz

Co do Weledy-probowalam tego kremu z Irysa ale strasznie mnie zapchal i troche podraznil(chociaz musze przyznac ze nawilzal jak zaden inny-jeszce nie znalazlam takiego kremu ktory by tak nawilzal i wygladzal)

Z Hauschki mialam probki kremow ale byly dla mnie za ciezkie.


Ehhh ta moja cera-b wrazliwa strasznie trudno mi cos znalesc,nie moge uzywac niczego zbyt tlustego i zbyt mocno pachnacego.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-03, 03:55   #630
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: kosmetyki dostepne w USA

Ja ostatnio sie postanowilam wstrzymac ze wszelkimi zakupami kosmetycznymi- TYLKO podstawowa pielegnacja. A tak mnie kusicie tutaj i na KWC tyle nowosci... Chcialam rozpoczac kuracje kwasami ale wstrzymuje sie i po swietach i powrocie z Polski ruszam do dermatologa bo jak nie zaczne jakiejs fachowej terapii na tradzik to do konca zycia bede "dojrzewac". Moja kosmetyczka odradzala kwaszenie sie przy tradziku, mowi ze najpier trzeba zaleczyc a pozniej dzialac kwasami. Jest dobrze tylko na Diane-35, bralam ja kilka lat (z przerwami) i mam dosyc.

Mam pytanie po czym poznajecie ze dany specyfik was zapycha? Wiecej jest zaskornikow/pryszczy na buzi? Bo jak ja mam non stop COS to w sumie nie widze roznicy, ale stosuje tylko lekkie kremy oil-free dla cer tlustych.

Ja nie wiem jak to mozliwe ze w Polsce wiele osob ma problemy z cera z tu to chyba tylko JA. A juz na pewno jedna ja na cala dzielnice Moze te specyfiki jakies lepsze maja i lekarzy hihihi.

Jeszcze jedno pytanie... Czy ktoras z Was stosowala tak goraco reklamowana serie Proactiv?
__________________
Haslo mojego matematyka
" Tylko kilkoro z was wykorzysta ten material w przyszlosci, ale ze nie mozemy uczyc kilku studentow to uczymy wszystkich"

Edytowane przez Rodolphe Lindt
Czas edycji: 2007-12-03 o 03:56 Powód: dopisek
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-07 15:03:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.