Cienie, palety cieni - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-18, 11:16   #361
wścibiuszka
Zadomowienie
 
Avatar wścibiuszka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 644
Dot.: Palety cieni

ja ostatnio zakupiłam cudowną palete cieni, jest to jedna z podróbek w tym przypadku Loreala... nigdy wcześniej nie zwracałam na te paletki większej uwagi ponieważ myślałam, że jakościowo przypominają one RR ale jak zobaczyłam te kolorki to nie mogłam się powstrzymać i sprawdziłam jak wyglądają na skórze i musze przyznać, że jestem mile zaskoczona cienie są takie troche "kremowate" a kolorki bardzo intensywne- niektóre chyba nawet bardziej niż inglot. Do tego wszystkiego są bardzo trwałe, nałożyłam je bez bazy i przez całą noc wszystko było ok. CUD jakiś ta paleta czy co...
__________________
Codziennie upadam... codziennie się waham... codziennie podpieram...
Ale dźwigam cały mój świat...
I dźwigać będę!!!

Ciężka praca popłaca...
Rozwijam się jako:

wizażystka

wykładowca wizażu
Lipstick Studio
wścibiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-01, 15:46   #362
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Palety cieni

Na allegro pojawiły się tanie paletki firmy podobnej do Ruby Rose, więc jakością nie grzeszą, ale może ktoś się pokusi, bo tanie:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=79671488
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=79470737

Btw w tym wątku były już zdjęcia paletek tej firmy (Miss Rose):
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=79470727 - ta bodajże udawała na jakiejś aukcji paletę YSL
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=79468256 - ta też podszywała się pod jakąś znaną markę


Palety Eveline:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=79260906
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=78721855
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=79698614
Palety Joko:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=79161839
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=79604977
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=79605262
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-01, 19:17   #363
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Cool Dot.: Palety cieni

Dziewczyny!!! Znacie moze palety (ale nie Inglot ani RR) ktore mozna kupic w sklepach (a nie na allegro albo innej aukcji) ???
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-01, 23:12   #364
barbi20
BAN stały
 
Avatar barbi20
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 156
Dot.: Palety cieni

....

Edytowane przez barbi20
Czas edycji: 2007-10-26 o 00:27
barbi20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 17:00   #365
Kajtek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 273
Dot.: Palety cieni

Hej Agacia! Dostałam pod choinkę paletę Paula Sagane. Miałaś rację - jest boska!
Kajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 09:53   #366
mamz
Zadomowienie
 
Avatar mamz
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 251
Dot.: Palety cieni

Właśnie przeglądałam paletki Ruby Rose na allegro i znalazłam nową wersję 48 kolorów. Prezentują się całkiem nieźle, może kogoś zainteresują.

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=80643873
mamz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 14:13   #367
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Palety cieni

Cytat:
Napisane przez mamz
Właśnie przeglądałam paletki Ruby Rose na allegro i znalazłam nową wersję 48 kolorów. Prezentują się całkiem nieźle, może kogoś zainteresują.

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=80643873
dzięki za wiadomosc, dobrze wiedziec! podoba mi sie nr 3
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-09, 15:57   #368
ewa.nea
Zakorzenienie
 
Avatar ewa.nea
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 502
Dot.: Palety cieni

Właśnie zachorowałam na te nowe paletki RR
ewa.nea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 22:18   #369
mamz
Zadomowienie
 
Avatar mamz
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 251
Dot.: Palety cieni

No ja się też właśnie głęboko zastanawiam nad tą nr 3, ale nie wiem, czy wolę mieć jeszcze jedną paletkę, czy burczącego przez miesiąc męża, na kolejny mój "zbędny i bezsensowny" w jego przekoniaiu nabytek
mamz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 11:48   #370
OLuNia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 086
GG do OLuNia
Dot.: Palety cieni

A ja sobie na allegro zamówiłam Miss Rose Dzisiaj powinna przyjść...zobaczymy co to będzie
OLuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 10:26   #371
mamz
Zadomowienie
 
Avatar mamz
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 251
Dot.: Palety cieni

OluNia, to jak już dotrą do ciebie i przetestujesz, to daj znać jak się spisują. Też je oglądałam na allegro i ta duża paleta jest śliczna! Pozdrawiam
mamz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-12, 11:49   #372
OLuNia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 086
GG do OLuNia
Dot.: Palety cieni

Cytat:
Napisane przez mamz
OluNia, to jak już dotrą do ciebie i przetestujesz, to daj znać jak się spisują. Też je oglądałam na allegro i ta duża paleta jest śliczna! Pozdrawiam
Powinny dojść dzisiaj...jak nie dojdą to będzie trzeba się pokłócić ze sprzedacą ALe jak tylko listonosz zawita to biore sie za testowanie
OLuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 17:21   #373
OLuNia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 086
GG do OLuNia
Dot.: Palety cieni

Cytat:
Napisane przez OLuNia
Powinny dojść dzisiaj...jak nie dojdą to będzie trzeba się pokłócić ze sprzedacą ALe jak tylko listonosz zawita to biore sie za testowanie
Dobra dostałam ten sprzęt...no to tak...kolorów dużo...niektóre naprawde ładne...niektóre porażka...róże moga być...pudry bardzo jasne...(za to jest bardzo brązowy róż) błyszczyki i pacynki to nieporozumienie. Konsystencja nawet fajna...taki matowy kolorek...zapach też może być. No nie wiem czy bym poleciła...ta paleta jest bardzo amatorska...jakiegoś super fajnego makijażu się na tym nie zrobi ale codzienny...lub taki "na szybko" owszem. Trzeba tylko koniecznie wymienić pacynki bo sa ostre i źle rozprowadzają.
OLuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 19:47   #374
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Palety cieni

Cytat:
Napisane przez OLuNia
A ja sobie na allegro zamówiłam Miss Rose Dzisiaj powinna przyjść...zobaczymy co to będzie
a ktorą zamowilas dokladnie?
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 20:04   #375
OLuNia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 086
GG do OLuNia
Dot.: Palety cieni

http://allegro.pl/show_item.php?item=79537344
Ta
OLuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 20:56   #376
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Cool Dot.: Palety cieni

Cytat:
Napisane przez OLuNia
Ja bym jej nie kupiła. Łoj jakoś mi nie podpasowała, ale może się przekonam jak zobaczę jakiś makijaż zrobiony tą paletą.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 21:12   #377
OLuNia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 086
GG do OLuNia
Dot.: Palety cieni

Będe próbować ale przyznam że zależalo mi na ilości a nie na jakości...yhh mało profesjonalne podejście ALe takie lepsze cienie też mam a nie mam kasy żeby ich duzo kupować i tracic na codzienny ,lekki makijaż a ta paletka nadaje się na takie właśnie "szybkie wyjścia". Była bardzo tania to nie żałuję...teraz rozglądam się za czymś profesjonalnym ale musze mieć hajsik
OLuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 20:49   #378
karii86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: jasło
Wiadomości: 151
Dot.: Palety cieni

OLuNia i jak się paleta Miss Rose spisuje ? , mam wielką ochote ją zakupić a nie wiem czy warto.... nie licze na niewiadomo jaka jakośc ale sama ilośc tych cieni do moich nie profesjonalnych makijazy jest idealna
__________________
Ciuszki , buty firmówki .Listopad https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=569705
karii86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 21:44   #379
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Palety cieni

Nie no dziekuje wam wszystkim bardzo... Niedawno pozbyłam sie mojego 2-miesiecznego kieszonkowego w 3 dni (a wiecie jak dla 14-latki to wiele znaczy ) A "pochodziłam" se po wizażu i znalazłam ten watek no i bede musiała się pozbyć 40zeta na paletke z INGOTA
Dlatego prosze was szanowne WIZAŻANKI żebyście napisały mi WSZYSTKO co wiecie o:
* cieniach ingota (trwałośc- ile godzin średnio; intensywność kolory- zależy mi na intensywności powiedzmy 7/10 itp. itd.)
* ceny 8-kolorkowej paletki
* wielkości samych cieni, jak i całej paletki (ile na jeden cień średnicy i jakie wymiary ma paletka)
* 'rodzajach cieni' (tych wszystkich mapkach, matowych, błyszczacych, perłowych, z brokatem itp.itd.)

No to chyba wszystko... A jeszcze jedno: czy można łączyć 'rodzaje' cieni w paletce? Ale i tak odpowiedzi na to pytanie spodziewam sie NIE


P.S. Tylko nie myślcie że jak mam 14 lat i zajmuje sie nie nauką ale kosetykami w TAKIM wieku, to że jestem jakaś nienormalna Po prostu jak gdzieś wychdze (na urodzinki czy na dyskoteke szkolna) to wtedy używam tego "smietnika"(<- jak to moja mama okresla )

Z GÓRY THX ZA WSZELKĄ POMOC
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-21, 21:48   #380
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Palety cieni

a i jeszcze jedno malutkie pytanko:
czy takie małe stopisko w centrum handlowym gdzie są same kosmetyki INGOTA i jest taki kącik gdzie panie które obsługują robią innym makijażyk, to czy TO jest na 100% stoisko formowe? Czy W KAŻDYM stokisku firmowym kompletują paletki?

DZIEKUJE ZA POMOC WSZYSTKIM WIZAŻANKOM!
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 22:01   #381
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Palety cieni

a skorzystałaś z wyszukiwarki i przeczytałaś ten wątek? Śledze go i wydaje mi sie, że są tu odpowiedzi na Twoje pytania
kolory są trwałe, ale wiadomo zbyt wiele nie można oczekiwać, ich intensywność jest zadowalajaca (a nawet celująca), cen nie pamietam ale to w tym wątku napewno znajdziesz
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 22:04   #382
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Palety cieni

Cytat:
Napisane przez agatka-a
a skorzystałaś z wyszukiwarki i przeczytałaś ten wątek? Śledze go i wydaje mi sie, że są tu odpowiedzi na Twoje pytania
kolory są trwałe, ale wiadomo zbyt wiele nie można oczekiwać, ich intensywność jest zadowalajaca (a nawet celująca), cen nie pamietam ale to w tym wątku napewno znajdziesz
Dziękuje Agatko Wiem bo właśnie przeczytałam cały wątek ale tyle tego było Myślałam że może ktoś ma paletkę i powie mi WSZYSTKO na jej temat
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 22:37   #383
fascynacja25
Raczkowanie
 
Avatar fascynacja25
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa/Radom
Wiadomości: 466
Dot.: Palety cieni

Cytat:
Napisane przez Madzia14
Dziękuje Agatko Wiem bo właśnie przeczytałam cały wątek ale tyle tego było Myślałam że może ktoś ma paletkę i powie mi WSZYSTKO na jej temat
Paletki Inglota ma pewnie wiele dziewczyn, ale nie wiem czy któraś znajdzie na tyle czasu by wypisać ci wszystkie te rzeczy o które pytasz I jeszcze wymiary...

Może spróbuj wpisać w wyszukiwarkę słowo "inglot" na pewno wyszuka ci mnóstwo wątków
__________________
Kocham Cię nie za to jaki jesteś lecz za to jaka jestem ja kiedy jestem zTobą...


fascynacja25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 23:19   #384
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Palety cieni

Cytat:
Napisane przez fascynacja25
Paletki Inglota ma pewnie wiele dziewczyn, ale nie wiem czy któraś znajdzie na tyle czasu by wypisać ci wszystkie te rzeczy o które pytasz I jeszcze wymiary...

Może spróbuj wpisać w wyszukiwarkę słowo "inglot" na pewno wyszuka ci mnóstwo wątków
taaaa... a z przegladnięciem wszystkim wątków o sie do 100lat nie wyrobie Ale znalazłam jeden fajny wątek właśnie na temat paletek INGLOTA i jak tylko mój portfel zrobi sie cięższy (kocham to uczucie ) To wyciągne kumpele do INGLOTA i spedze tam caaały dzień (ale co to dla mnie, i zresztą dla wielu Wizażanek co nie )
No ale mimo wszystko wiekie THX Tylko jak tu wybrać ZALEDWIE 8 cieni spośród 200
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 23:40   #385
polinqa
Raczkowanie
 
Avatar polinqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 461
Dot.: Palety cieni

Cytat:
* cieniach ingota (trwałośc- ile godzin średnio; intensywność kolory- zależy mi na intensywności powiedzmy 7/10 itp. itd.)
* ceny 8-kolorkowej paletki
* wielkości samych cieni, jak i całej paletki (ile na jeden cień średnicy i jakie wymiary ma paletka)
* 'rodzajach cieni' (tych wszystkich mapkach, matowych, błyszczacych, perłowych, z brokatem itp.itd.)
juz opisuje, bylo to co prawda wiele razy, ale
cienie inglota moim zdaniem sa dosyc trwale, ja nie zamienilabym ich na zadne inne, u mnie trzymaja sie bez bazy do wieczora, intensywnosc osiagam zawsze taka jak w pudeleczku i latwo sie je cieniuje, nie jestjak z tanszymi, ze nabierasz i ani koloru nie widac ani efektu pracy
cena 8 kolorowej paletki to ok 46zl co tam bylo z groszami juz nie pamietam teraz sa w inglocie jeszcze takie paletki freedom do ktorych mozesz wsadzic jeszcze roze i pudry, ostatnio zaplacilam za 12 cieni ok 55zł i jestem zadowolona, jest rozmiarowo mniejsza niz 8 (8mka ma wymiary 15,5 cm x 10cm a ta z freedom ma 10 x 12, ogolnie w 8ce sa okrągle cienie a w tej drugiej kwadratowe i podluzne, raczej wielkosci cieni sa takie same )
ciernie kwadratowe z freedom maja po 3cm x3 a okrągłe maja srednice cos powyzej 3cm dosyc spore sa i jedne i drugie

a rodzaje cieni... hmmm ja najbardziej lubie matowe i perły, te z freedom są mocno nasycone pigmentami i daja mocniejsze kolory moim zdaniem albo przynajmniej akurat takie wybrałam

ja wybierama swoje kolory z ponad 400 i stwierdzam, ze to jest za duzo

pozdrawiam
polinqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 00:14   #386
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Palety cieni

Cytat:
Napisane przez polinqa
juz opisuje, bylo to co prawda wiele razy, ale
cienie inglota moim zdaniem sa dosyc trwale, ja nie zamienilabym ich na zadne inne, u mnie trzymaja sie bez bazy do wieczora, intensywnosc osiagam zawsze taka jak w pudeleczku i latwo sie je cieniuje, nie jestjak z tanszymi, ze nabierasz i ani koloru nie widac ani efektu pracy
cena 8 kolorowej paletki to ok 46zl co tam bylo z groszami juz nie pamietam teraz sa w inglocie jeszcze takie paletki freedom do ktorych mozesz wsadzic jeszcze roze i pudry, ostatnio zaplacilam za 12 cieni ok 55zł i jestem zadowolona, jest rozmiarowo mniejsza niz 8 (8mka ma wymiary 15,5 cm x 10cm a ta z freedom ma 10 x 12, ogolnie w 8ce sa okrągle cienie a w tej drugiej kwadratowe i podluzne, raczej wielkosci cieni sa takie same )
ciernie kwadratowe z freedom maja po 3cm x3 a okrągłe maja srednice cos powyzej 3cm dosyc spore sa i jedne i drugie

a rodzaje cieni... hmmm ja najbardziej lubie matowe i perły, te z freedom są mocno nasycone pigmentami i daja mocniejsze kolory moim zdaniem albo przynajmniej akurat takie wybrałam

ja wybierama swoje kolory z ponad 400 i stwierdzam, ze to jest za duzo

pozdrawiam
URATOWAŁAŚ MI ŻYCIE
Hmm... Skoro 8 jest za 46 zeta, a 12 freedom 55 zeta no to jush chyba włoże te 10 zeta wiecej
A jak jesteś taka dobra to moze podpowiesz jakie kolorki (numerki) tak kilka delikatnych i może ze 3 mocnejsze na wieksze wyjścia (jestem typowym latem, jasny-średni blond, zielono-niebieskie oczy i blada (nawet bardzo) cera) najlepiej czuje sie w różu, beżu błękitnym, szrawym, białym itp
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 01:39   #387
pati.cosmo
Raczkowanie
 
Avatar pati.cosmo
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 33
Dot.: Palety cieni

Ja korzystam z inglota przy dobrej bazie trzymają sią bez poprawki do 8 godzin Skompletowałam 2 palety po 16 kolorów i wiecio co, zdziwiłam się że to takie tanie
pati.cosmo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 11:42   #388
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Palety cieni

A wiecie może czy zarówno w paletce FREEDOM jak i 8 można razem 'połączyć' cienie i błyszczyki? Chodzi mi o to czy np w 8ce można dać 6 cieni i 2 błyszczyki?
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 11:51   #389
polinqa
Raczkowanie
 
Avatar polinqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 461
Dot.: Palety cieni

Cytat:
Napisane przez Madzia14
URATOWAŁAŚ MI ŻYCIE
Hmm... Skoro 8 jest za 46 zeta, a 12 freedom 55 zeta no to jush chyba włoże te 10 zeta wiecej
A jak jesteś taka dobra to moze podpowiesz jakie kolorki (numerki) tak kilka delikatnych i może ze 3 mocnejsze na wieksze wyjścia (jestem typowym latem, jasny-średni blond, zielono-niebieskie oczy i blada (nawet bardzo) cera) najlepiej czuje sie w różu, beżu błękitnym, szrawym, białym itp
z tymi paletkami freedom jest tak: daja Ci taki pojemniczek i na miejscu ukladasz sobie jak maja lezec Twoje cienie, pudry roze itd, koszt pojedynczego cienia kwadratowego lub podluznego to 4zł lub 6zł drozsze to takie ze zlotymi drobinkami i czarne, a 5zł dodatkowo za to pudeleczko w którym ukladasz, wiec moze Ci wyjsc najmniej cos o 53zł dodatkowo mozesz tam wsadzic puderek i roz kazde cos miedzy 8-12 nie wiem czy wszedzie sa te freedom
a teraz kolory w jednym watku Beekeeper wrzucila zdjecia mozliwych kolorow inglota, dosyc pomocne, wiec mozesz zaanalizowac sobie te kolory i dobrac
508 zimny rozyk, 766 sliwka, z szarosci to ja kupilam paletke pro 5 i niestety kolorkow nie znam... ale na prawde polecam Ci http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=178 na pewno znajdziez kolorki i juz pojdziesz z gotowymi ale nistety przy paletkach freedom są troszke inne numerki ale tam mozesz sobie powyjmowac i poukladac je to moze latwiej niz tak pamieciowo wpisywac w formularz (jak przy 8ce)
to powodzenia
polinqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-22, 12:33   #390
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Palety cieni

Dzieki serdeczne Polinqa Na pewno skorzystam żeby mnie w tym Inglocie noc nie zastała
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-12 10:45:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:10.