monstrum wraca - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-31, 20:45   #1
fistaszek20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 235

monstrum wraca


Około miesiąca temu skierowałem sie z problemem worków pod oczami otrzymałem kilka porad ktore pomagały takie jak tarcie lodem, okłady herbaty potem rumianku nawet zaczołem sie wysypiac i przestałem siedziec przed komputerem i telewizorem wszytsko aby sie pozbyc tych okropnych workow nie stety powrociły i to jeszcze wieksze wczesniej nawet nie zwracali mi uwagi ze jej mam a teraz kazdy to widzi zaczołem stosowac znowu te kuracje ale nic nie pomaga robia sie coraz wieksze i bardziej wiodczne czy jest jakis inny sposob na pozbycie sie tego słyszałem cos o jakims kremie co mozna kupic w aptece ale nie znam nazwy moze jest cos jeszcze innego napewno nie jest to problem zwiazany z dieta a ni z wysypianiem
prosze jeszcze raz o pomoc
fistaszek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 21:32   #2
fistaszek20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: monstrum wraca

halo potrzebuje porady jest tu ktoś ?????????????
fistaszek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 21:55   #3
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: monstrum wraca

Możesz spróbować żelu na siniaki flos leku ( ok. 7 zl w aptece ), albo kremu cernor ale to juz wieksza inwestycja. Poza tym przejrzyj KWC i poszukaj - troche watkow juz o tym bylo...
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 22:20   #4
fistaszek20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: monstrum wraca

Cytat:
Napisane przez April007
Możesz spróbować żelu na siniaki flos leku ( ok. 7 zl w aptece ), albo kremu cernor ale to juz wieksza inwestycja. Poza tym przejrzyj KWC i poszukaj - troche watkow juz o tym bylo...
przejrzałem te watki i nie ma innych sposobow niz okłady i lod a zatuszowac tego nie chce tylko sie pozbyc zreszta jak by to wygladało zeby facet uzywał korektora i pudru bleeeeeeee
co do kremow nie mam przekonania zawsze sa drogie i nic nie pomagaja a worki to chyba nie siniaki
fistaszek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 22:41   #5
natasha_v
BAN stały
 
Avatar natasha_v
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 43
Dot.: monstrum wraca

-------------------

Edytowane przez natasha_v
Czas edycji: 2005-11-11 o 02:47
natasha_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 22:41   #6
natasha_v
BAN stały
 
Avatar natasha_v
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 43
Dot.: monstrum wraca

--------------------

Edytowane przez natasha_v
Czas edycji: 2005-11-11 o 02:47
natasha_v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 22:46   #7
fistaszek20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: monstrum wraca

April007 zwracam honor własnie coś słyszałem o tym swietliku a z KWC nie korzystam bo dziwnie to troche zrobione i dla mnie nie zrozumiałe ale moze jest cos jeszcze co naprawde szybko i skutecznie pomaga
fistaszek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-31, 22:46   #8
agniesia_ania
Raczkowanie
 
Avatar agniesia_ania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: pokój z widokim na PKiN
Wiadomości: 385
Thumbs up Dot.: monstrum wraca

o tak! Żel flos leku to jest to Mnie zawsze pomaga, a przed kompem sedzę co najmniej 10 godz dziennie.
Cochiaż oczywiście najlepiej się wysypiać
Pozdro i dbaj o oczka
__________________
to normalne, że odczuwam strach przed podjeciem ważnej decyzji
agniesia_ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 22:50   #9
fistaszek20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: monstrum wraca

Cytat:
Napisane przez agniesia_ania
o tak! Żel flos leku to jest to Mnie zawsze pomaga, a przed kompem sedzę co najmniej 10 godz dziennie.
Cochiaż oczywiście najlepiej się wysypiać
Pozdro i dbaj o oczka
tylko niesteety nie zrezygnuje z pracy dla urody teraz juz jest koniec wakacji i mniej pracy wiec wysypiam sie ale samo wysypianie nie pomaga dlatego szukam czegos co wspomoze usuniecie tych worów
fistaszek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 22:53   #10
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: monstrum wraca

Mysle ze 7 zl to nie majatek i mozesz kupic. Jesli Ci nie przejdzie to albo taka twoja uroda, albo powinienes zrobic badania zdrowotne, czasami to sa objawy szwanku czegos w twoim organizmie...
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 22:57   #11
fistaszek20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: monstrum wraca

Cytat:
Napisane przez April007
Mysle ze 7 zl to nie majatek i mozesz kupic. Jesli Ci nie przejdzie to albo taka twoja uroda, albo powinienes zrobic badania zdrowotne, czasami to sa objawy szwanku czegos w twoim organizmie...
heh i 50 zł to nie majatek ale kremy powyzej tej sumy to przesada i pewnie ze kupie a szwanku raczej zadnego nie mam badania specjalistyczne mam robione co 2 miesiace pracodawca tego od nas wymaga i jak narazie nic nie znalezli i nie znajda prowadze zdrwoy tryb zycia sportowy dlatego pisałem na poczatku ze te worki nie sa pozostałoscia złej diety

i raczej tez nie taka moja uroda wczesniej tych workow nie miałem tylko na poczatku wakacji mi sie zrobiły jak przyszło wiecej pracy jednak 400 h w miesiacu potafi wykonczyc kazdego
fistaszek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-31, 23:04   #12
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: monstrum wraca

ja miałam kiedyś żel pod oczy (chyba flos leku zresztą ) z arniką.Męczyłam się z worami tak samo jak ty.Ten żel mi pomogł (chyba jest nawet na KWC).
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 23:09   #13
fistaszek20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: monstrum wraca

Cytat:
Napisane przez cattt
ja miałam kiedyś żel pod oczy (chyba flos leku zresztą ) z arniką.Męczyłam się z worami tak samo jak ty.Ten żel mi pomogł (chyba jest nawet na KWC).
jest jest jutro polece przed praco go zakupic i zobaczymy jak pomoze mam nadzieje ze nie trzeba go stosowac regularnie bo dziwnie by wygladał ochronairz w maseczce zelowej a własnie czy na noc tez go nakladac ???? czy tylko w dzien zaraz po umyciu twarzy
fistaszek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 23:18   #14
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: monstrum wraca

najlepiej na noc i to gruubą warstwę,w dzień też,ale nie dużo bo bedziesz błyszczeć
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 07:45   #15
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: monstrum wraca

Badania wątroby też masz? Jak masz od pracy to malo co ci pomoze - wiecej ruchu na powietrzu co najwyzej...
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 09:31   #16
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: monstrum wraca

Zel stosuje sie tez rano, wtedy mniej (zeby sie wchlonal) i najpepiej zrobic taki okrezny masaz-oklepywanie. Zaczynasz w wewnetrznym kaciku oka, potem przesz gorna powiene, zewnetrzny kacik i dolna powieka do wewnetrznego kacika. Palcem lekko klepie sie skore - robisz takie kolka przez pare minut - 2-3.
Moze pomoc, bo worki zwykle biora sie z zatrzymania wody w komorkach. A przy takim masazu ona sie wchlania.

Nie czytalam twojego poprzedniego watku, wiec nie wiem, moze juz ktos to doradzil na wszelki wypadek napisalam

Acha, wybierz taki zel ktory dziala przeciwobrzekowo. Teraz mam z herbata, mialam z babka lancetowata i ten z babka byl chyba lepszy.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 11:27   #17
fistaszek20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: monstrum wraca

Cytat:
Napisane przez lexie
Zel stosuje sie tez rano, wtedy mniej (zeby sie wchlonal) i najpepiej zrobic taki okrezny masaz-oklepywanie. Zaczynasz w wewnetrznym kaciku oka, potem przesz gorna powiene, zewnetrzny kacik i dolna powieka do wewnetrznego kacika. Palcem lekko klepie sie skore - robisz takie kolka przez pare minut - 2-3.
Moze pomoc, bo worki zwykle biora sie z zatrzymania wody w komorkach. A przy takim masazu ona sie wchlania.

Nie czytalam twojego poprzedniego watku, wiec nie wiem, moze juz ktos to doradzil na wszelki wypadek napisalam

Acha, wybierz taki zel ktory dziala przeciwobrzekowo. Teraz mam z herbata, mialam z babka lancetowata i ten z babka byl chyba lepszy.
wlasnier po tym lodzie i tych okładach rumiankiem i herbata porobiły mi sie takie czerwone plamy ale lepsze te malo widoczne plamy niz te wory czyli ten fosel zel to jest jakas odmiana co działa przeciwobrzekowo
fistaszek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 11:41   #18
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: monstrum wraca

Powinieneś przebadać sobie nerki i ewentualnie wątrobę (zapewne oddasz mocz i krew ku potomności ).

Takie objawy dość często mają związek z nieprawidłowym działaniem organizmu, tak więc żele i kremidła zakryją tylko skutki, ale nie usuną przyczyn.

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 11:46   #19
fistaszek20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: monstrum wraca

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Powinieneś przebadać sobie nerki i ewentualnie wątrobę (zapewne oddasz mocz i krew ku potomności ).

Takie objawy dość często mają związek z nieprawidłowym działaniem organizmu, tak więc żele i kremidła zakryją tylko skutki, ale nie usuną przyczyn.

jescze raz napisze badania mam co dwa miechy nestety pracowac dla ************ wymaga najlepszego zdrowia nie ma stweirdzonych zadnych nieprawidłowości nie bedzie to tez wynikiem diety wydaje mi a nawet jestem pewny ze to skutek przepracowania i nie wyspypianioa sie bo pracowałem przez ostatnie dwa miesiace ponad 400 h w miesiacu teraz juz jest tego mniej i zaczynam wypoczywac tylko ze same nei znikaja dlatego pytam sie o jakies dopalacze
fistaszek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-01, 12:07   #20
fistaszek20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: monstrum wraca

moze zdjecie oka przekona was ze to naprawde nie mały problem co prawda słabej jakosci ale bardzo dobrze widac wor jak wawoz
fistaszek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 12:34   #21
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: monstrum wraca

Najczesciej przyczyna powsatwania takich workow pod oczami sa jakies dysfunkcje nerek, ale jesli piszesz , ze wszystkie wyniki badan ma ok...
Czy odczuwasz rowniez bole glowy?
Moze to zly przplyw limfy. Zrob sobie od czasu do czau taki krotki masaz okoli oczu, np. w trakcie aplikacji odpowiedniego kremu.
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 12:40   #22
fistaszek20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: monstrum wraca

Cytat:
Napisane przez manolita
Najczesciej przyczyna powsatwania takich workow pod oczami sa jakies dysfunkcje nerek, ale jesli piszesz , ze wszystkie wyniki badan ma ok...
Czy odczuwasz rowniez bole glowy?
Moze to zly przplyw limfy. Zrob sobie od czasu do czau taki krotki masaz okoli oczu, np. w trakcie aplikacji odpowiedniego kremu.
nie nie mam bolow głowy kiedys miałem zatoki czytałem gdzies ze worki powstaja przy zatokach nosa ale i tych zatoków nie mam
fistaszek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 13:11   #23
madarynka
Zadomowienie
 
Avatar madarynka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 127
Dot.: monstrum wraca

zatoki ma kazdy :P to takie jamy na czolku i pod oczami
a moze masz alergie? od tego tez sie potrafia robic wory pod oczami
madarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 13:16   #24
fistaszek20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: monstrum wraca

Cytat:
Napisane przez madarynka
zatoki ma kazdy :P to takie jamy na czolku i pod oczami
a moze masz alergie? od tego tez sie potrafia robic wory pod oczami
badania alergiczne przechodziłem 2 razy w swoim zyciiu ostanio rok temu na nic nie jestem uluczony oprocz tych cholernych worów
fistaszek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 13:19   #25
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: monstrum wraca

a moze masz zaduzo wody w organizmie? ale wtedy pewnie tez bylby problemy z nerkami.
No coz, najwyrazniej bedziesz musiala przezdluzszy okres czasu dobrze sie wysypiac, zdrowo sie odywiac, stosowac np. krem polecany przez dziwczyny , no i moze maly masaz na tym wlasnie kremie.
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 13:22   #26
fistaszek20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: monstrum wraca

Cytat:
Napisane przez manolita
a moze masz zaduzo wody w organizmie? ale wtedy pewnie tez bylby problemy z nerkami.
No coz, najwyrazniej bedziesz musiala przezdluzszy okres czasu dobrze sie wysypiac, zdrowo sie odywiac, stosowac np. krem polecany przez dziwczyny , no i moze maly masaz na tym wlasnie kremie.
rzeczywiscie pije duzo wody nawet czytałem ze jezeli worki sa miekkie to jest za duzy stan wody w organizmie a jak twarde to coś z solą ograniczyłem sie do jedenj szklanki napoju dziennie wg. zalecen tego lekarza z forum i jak narzie po tygodniu efektów nie ma
fistaszek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 13:27   #27
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Dot.: monstrum wraca

Fistaszku, czasem worki pod oczami moga być oznaką jakichś problemów zdrowotnych, nie chce straszyć, ale jesli pojawiły się nagle... Ja np mam je od dziecka, po rpostu maskuje je korektorem jak sa bardziej widoczne.
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 13:33   #28
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: monstrum wraca

A kiedy miales ostatnie badania? Bo moze od tego czasu cos sie "wyklulo" ?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 13:34   #29
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: monstrum wraca

Na efekty kuracji trzeba poczekac nic sie od zaraz nie zacznie dziac
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 13:38   #30
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: monstrum wraca

takie wory ( myslalam ze tylko cienie ) jakie zalaczyles na fotce naprawde wygladaja mi na chorobowe. Przylaczam sie do pytania lexie - kiedy miales te badania? Jak pare miesiecy temu to sio na nerki watrobe i tarczyce...
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:42.