poradźcie w sprawie podkładu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-05, 15:16   #1
oliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 402

poradźcie w sprawie podkładu


Kochane doradźcie mi w sprawie podkładu. Przeglądnęłam już całe KWC i dalej nie wiem.
Mam cerę suchą, naczynkową, zaczerwienioną, poza tym nie mam żadnych wyprysków, ani nic. Szukam podkładu który by to ładnie przykrył czerwoności, wyrównał koloryt, ale zarazem nie tworzył efektu maski. Czy mołybyście mi coś polecić?
Cenowo oczywiście gdzieś do 100-150 zł
oliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-05, 22:34   #2
roztoczanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 165
Dot.: poradźcie w sprawie podkładu

Mam podobny typ skóry do Twojej i uwielbiam Cream Finish Kanebo. Kosztuje 168 zł, ale uwierz mi, że jeśli chodzi o wydajność, to są najlepiej zainwestowane 168 zł w historii moich zakupów podkładowych. Czasem mam wrażenie, że ten podkład nigdy się nie skończy Kryje doskonale, bez efektu maski, zapewnia komfort nawilżenia przez cały dzeń, ładnie rozświetla twarz. Jest też baaardzo pielęgnacyjny. Wypróbuj! Pozdrawiam gorąco
roztoczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 08:15   #3
oliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 402
Dot.: poradźcie w sprawie podkładu

Dziękuję ci serdecznie. Gdzie go można kupić? Czy w seforze jest dostępny? Rzeczywiście cena jest niezbyt przystępna, ale skoro jest taki wydajny i warty swojej ceny, to może się skuszę. Jeszcze raz dziękuję za poradę
oliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 10:45   #4
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: poradźcie w sprawie podkładu

Cytat:
Napisane przez oliczka
Kochane doradźcie mi w sprawie podkładu. Przeglądnęłam już całe KWC i dalej nie wiem.
Mam cerę suchą, naczynkową, zaczerwienioną, poza tym nie mam żadnych wyprysków, ani nic. Szukam podkładu który by to ładnie przykrył czerwoności, wyrównał koloryt, ale zarazem nie tworzył efektu maski. Czy mołybyście mi coś polecić?
Cenowo oczywiście gdzieś do 100-150 zł
tu masz wątek o podkładach do cery suchej

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=69574

najlepiej wszelkie zaczerwienienia przykryje zielonkawy korektor , ale moje doświadczenia z zielonym korektorem zakończyły się stwierdzeniem, że nigdy więcej go nie kupię
stosuję sam podkład i ponieważ nie mam wyprysków, krostek itp. i tak większość kobiet twierdzi, że mam cere idealną i dopytują co z nią robię, że mam taką buźkę....naczynek mimo braku korektora nie zauważają

owocnych poszukiwań swojego idealnego podkładu
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 23:47   #5
roztoczanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 165
Dot.: poradźcie w sprawie podkładu

Cytat:
Napisane przez oliczka
Dziękuję ci serdecznie. Gdzie go można kupić? Czy w seforze jest dostępny? Rzeczywiście cena jest niezbyt przystępna, ale skoro jest taki wydajny i warty swojej ceny, to może się skuszę. Jeszcze raz dziękuję za poradę
Kanebo jest marką dość dostępną, zazwyczaj znajdziesz ją tam, gdzie jest też YSL, bo mają tego samego dystrybutora, w Sephorach, jak najbardziej. Dodam, że jest to marka japońska i swoisty kosmetyczny "mercedes" Jeszcze raz polecam i pozdrawiam Cię ciepło
roztoczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 08:50   #6
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: poradźcie w sprawie podkładu

U nas w Trójmieści Kanebo nie jest w sephorach tylko w Douglasach ja osobiście używam Liquid Finish ale dla Twojej cery Cream Finish będzie stosowniejszy
Mimo wszystko obawiam się, że z założenia mocno kryjący podkład będzie cięższy - i moim zdaniem zawsze troszkę widoczny. Faktycznie, zielony korektor najlepiej gasi czerwień na twarzy (ja lubię Art deco).
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 09:01   #7
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Dot.: poradźcie w sprawie podkładu

Widze, ze dziewczyny już zadbały o wypisanie Ci podkładów. Ja ze swojej strony polecam odpowiednią pielęgnację. W aptece możesz kupić zestaw do pielęgnacji skóry naczynkowej z Avenu. Teraz zestaw promozyjny: krem na dzień i na noc - w cenie 100 zł (przy zakupie każdego produktu oddzielnie 130 zł więc w zestawie taniej).
Unikaj gorących kąpieli, gwałtownych zmian temperatur, mocnej kawy, alkoholu, przypraw i gorących potraw.

pzdr
Sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:49.