Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2001-10-27, 12:01   #1
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a

szkoły, kursy i szkolenia...


To są adresy szkół wizażu jakie udało mi się szybko znaleść. Trudno jest mi cokolwiek radzić. Najlepiej proszę samej dokładnie dowiadywać się o warunki, wykładowców, możliwość praktyk, udział w konkursach i tp.

Pozdrawiam gorąco i życzę powodzenia


SZKOŁY WIZAŻU
1. Luiza Lenartowicz Szkoła Wizażystów ; 13359 Berlin, Stockholmerstr. 29. tel.0049 30-49-17-868
Kontakt w Polsce: Jerzy Goliński 66-400 Gorzów Wielkopolski, ul. Na skarpie 53 tel.095 72-29-992, woj. Lubuskie http://members.aol.com/luizal/index.html lub http://www.luiza.de

2. Międzynarodowa Szkoła Charakteryzacji Marii Ewy Dziewulskiej i Syn s.c. Al. Promienistych 8 Warszawa, (22) 844 68 40 (jest to szkola z glownym naciskiem na charakteryzacje z elementami wizazu); daje bardzo mocne podstawy do dalszego rozwoju;

3. Studio i Szkoła Wizażu,
02-508 Warszawa,
ul. Puławska 31,
tel. 0- 90 23- 27-76

4. Sodispar Międzynarodowe Studium Kosmetyki
Holistycznej i Francuska Szkoła Makijażu Profesjonalnego,
30- 003 Kraków
ul Lubelska 12
tel. 012 42- 24- 401

5. Szkoła Makijażu Jolanty Wagner.
00-033 Warszawa,
ul. Górskiego 1 lok. 101,
tel. 0-602 749975 ; 0 22- 82 75 020

6. Prywatna Poloicealna Szkoła Artystyczna "Luiza",
ul.Świętokrzyska 16/1, W-wa
tel. 022-82 81 905, 022-82 64 349;
internet: http://www.Luiza-art.pl
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-10-27, 12:01   #2
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

To są adresy szkół wizażu jakie udało mi się szybko znaleść. Trudno jest mi cokolwiek radzić. Najlepiej proszę samej dokładnie dowiadywać się o warunki, wykładowców, możliwość praktyk, udział w konkursach i tp.

Pozdrawiam gorąco i życzę powodzenia


SZKOŁY WIZAŻU
1. Luiza Lenartowicz Szkoła Wizażystów ; 13359 Berlin, Stockholmerstr. 29. tel.0049 30-49-17-868
Kontakt w Polsce: Jerzy Goliński 66-400 Gorzów Wielkopolski, ul. Na skarpie 53 tel.095 72-29-992, woj. Lubuskie http://members.aol.com/luizal/index.html lub http://www.luiza.de

2. Międzynarodowa Szkoła Charakteryzacji Marii Ewy Dziewulskiej i Syn s.c. Al. Promienistych 8 Warszawa, (22) 844 68 40 (jest to szkola z glownym naciskiem na charakteryzacje z elementami wizazu); daje bardzo mocne podstawy do dalszego rozwoju;

3. Studio i Szkoła Wizażu,
02-508 Warszawa,
ul. Puławska 31,
tel. 0- 90 23- 27-76

4. Sodispar Międzynarodowe Studium Kosmetyki
Holistycznej i Francuska Szkoła Makijażu Profesjonalnego,
30- 003 Kraków
ul Lubelska 12
tel. 012 42- 24- 401

5. Szkoła Makijażu Jolanty Wagner.
00-033 Warszawa,
ul. Górskiego 1 lok. 101,
tel. 0-602 749975 ; 0 22- 82 75 020

6. Prywatna Poloicealna Szkoła Artystyczna "Luiza",
ul.Świętokrzyska 16/1, W-wa
tel. 022-82 81 905, 022-82 64 349;
internet: http://www.Luiza-art.pl
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-10-27, 20:23   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: szkoły, kursy i szkolenia...

Hej

Do tej szkoły Luizy Lenartowicz to adres strony jest teraz zmieniony na http://www.luiza.de

pozdrawiam!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-10-27, 20:23   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: szkoły, kursy i szkolenia...

Hej

Do tej szkoły Luizy Lenartowicz to adres strony jest teraz zmieniony na http://www.luiza.de

pozdrawiam!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-10-27, 20:30   #5
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: szkoły, kursy i szkolenia...

A adres szkoły Dziewulskiej jest w dziale charakteryzacji [img]icons/icon7.gif[/img]

Sorki za pomyłki
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-10-27, 20:30   #6
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: szkoły, kursy i szkolenia...

A adres szkoły Dziewulskiej jest w dziale charakteryzacji [img]icons/icon7.gif[/img]

Sorki za pomyłki
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-10-28, 10:09   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
kursy, szkoly wizazu - o co pytac

No wlasnie o co pytac. Co jest istotne. Nie bardzo wiem na jakiej podstawie dokonac dobrego wyboru.
Czy pytac o praktyki, rodzja kosmetykow, ilosc ludzi w grupie? O co jeszcze?
Dzieki za pomoc
Magda
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2001-10-28, 10:09   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
kursy, szkoly wizazu - o co pytac

No wlasnie o co pytac. Co jest istotne. Nie bardzo wiem na jakiej podstawie dokonac dobrego wyboru.
Czy pytac o praktyki, rodzja kosmetykow, ilosc ludzi w grupie? O co jeszcze?
Dzieki za pomoc
Magda
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-10-28, 10:10   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: kursy, szkoly wizazu - o co pytac

Wiem,ze to jest na naszym rynku bardzo trudny wybor. Tak jak juz wczesniej pisalam poruszamy sie w slepo.
Najlepsza rekomendacja jest niestety ciagle ukonczenie szkoly za granica. I nie ma sie co dziwic. Mamy za mala tradycje, zbyt uboga oferte. No i niestety czesto kiepskich wykladowcow. W szkolach najczesciej pani ma podpisana jakas umowe z firma kosmetyczna (najczesciej drugiego rzedu ) i oczywiscie wychwala pod niebiosa wlasnie produkty tej firmy. Nie biorac pod uwage, ze np. sa to kosmetyki zbyt ciezkie lub zbyt nietrwale. Jeszcze rodzaj kosmetykow moge wybaczyc, bo potem i tak wybieramy dla siebie indywidualnie, te najlepsze, sprawdzone. To jesli chodzi o makijaz.
Natomiast jesli w charakteryzacji uzywa sie kosmetykow drogeryjnych TO ZGROZA!!! Jak wyskoczycie z czyms takim na planie filmowym to nie wroze dlugiego pobytu. Jeszcze raz podkreslam, ze kosmetyki (lepiej materialy) i narzedzia ktorych uzywaja zawodowi charakteryzatorzy bardzo sie roznia od tych dostepnych w drogerii , czy perfumerii. Dlatego Drogie dziewczyny nie dawajcie sie naciagac. Dokladnie sprawdzajcie na jakich materialach i jakimi narzedziami macie sie uczyc.
Jesli chodzi o grupy to max 10 osob w grupie pod warunkiem, ze bedzie conajmniej 5 dobrze oswietlonych stanowisk.
Poza tym szkoly powinny Wam udostepnic srodki do demakijazu, srodek do mycia pedzli.
I chyba najwazniejsze jakies praktyki czy to na planie , czy tez na sesji zdjeciowej. Bo tylko w ten sposob zdolacie poznac waznych i wplywowych ludzi z tej branzy. I oczywiscie jest to doskonaly sposob zeby sie wykazac.
Same lub sami oczywiscie powinniscie startowac we wszystkich konkursach wizazu. Musicie sami zadbac o wlasna promocje, bo nikt tego za Was nie uczyni.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-10-28, 10:10   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: kursy, szkoly wizazu - o co pytac

Wiem,ze to jest na naszym rynku bardzo trudny wybor. Tak jak juz wczesniej pisalam poruszamy sie w slepo.
Najlepsza rekomendacja jest niestety ciagle ukonczenie szkoly za granica. I nie ma sie co dziwic. Mamy za mala tradycje, zbyt uboga oferte. No i niestety czesto kiepskich wykladowcow. W szkolach najczesciej pani ma podpisana jakas umowe z firma kosmetyczna (najczesciej drugiego rzedu ) i oczywiscie wychwala pod niebiosa wlasnie produkty tej firmy. Nie biorac pod uwage, ze np. sa to kosmetyki zbyt ciezkie lub zbyt nietrwale. Jeszcze rodzaj kosmetykow moge wybaczyc, bo potem i tak wybieramy dla siebie indywidualnie, te najlepsze, sprawdzone. To jesli chodzi o makijaz.
Natomiast jesli w charakteryzacji uzywa sie kosmetykow drogeryjnych TO ZGROZA!!! Jak wyskoczycie z czyms takim na planie filmowym to nie wroze dlugiego pobytu. Jeszcze raz podkreslam, ze kosmetyki (lepiej materialy) i narzedzia ktorych uzywaja zawodowi charakteryzatorzy bardzo sie roznia od tych dostepnych w drogerii , czy perfumerii. Dlatego Drogie dziewczyny nie dawajcie sie naciagac. Dokladnie sprawdzajcie na jakich materialach i jakimi narzedziami macie sie uczyc.
Jesli chodzi o grupy to max 10 osob w grupie pod warunkiem, ze bedzie conajmniej 5 dobrze oswietlonych stanowisk.
Poza tym szkoly powinny Wam udostepnic srodki do demakijazu, srodek do mycia pedzli.
I chyba najwazniejsze jakies praktyki czy to na planie , czy tez na sesji zdjeciowej. Bo tylko w ten sposob zdolacie poznac waznych i wplywowych ludzi z tej branzy. I oczywiscie jest to doskonaly sposob zeby sie wykazac.
Same lub sami oczywiscie powinniscie startowac we wszystkich konkursach wizazu. Musicie sami zadbac o wlasna promocje, bo nikt tego za Was nie uczyni.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2001-10-28, 10:11   #11
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: kursy, szkoly wizazu - o co pytac

W Naszym kraju usankcjonowały swój status szkoły prywatne, których jest kilka. Formy kursów w kalkulacji pomiędzy stacjonarnym sposobem podejścia do nauki i kompetencjami ich wykładowców, często wypadają na korzyść jednak kursów (kto dobry mając umiejętności godzi się na pracę za miskę ryżu - pasjonat, osoba w życiowej sytuacji lub ......). Oczywiście, jak w każdej innej dziedzinie, pojawią się szkoły prowadzone przez słabo przygotowanych wykładowców i praktyków. W tym wypadku czas funkcjonowania takiej szkoły, referencje, osiągnięcia studentów są najlepszym werfikatorem skuteczności działania takiej szkoły. Każda szkoła prowadzi zajęcia w oparciu o program, należy o taki program się upominać, domagać. Jest to forma zobowiązania pisemnego szkoły i jej deklaracji do realizowania tych założeń. Jeżeli program ten nie jest realizowany zgodnie z założeniami macie Państwo prawo odwołania się odpowiednich służb administracyjnych miasta.
Program taki należy wnikliwie przeanalizować i zadawać pytania co do tematów niezrozumiałych. Wszelkie wyjaśnienia dotyczące założeń szkoleń należy egzekwować na piśmie w formie oferty.
Jak rozpoznać kosmetyki i przybory zawodowe. Jeżeli osoba taka jest laikiem, musi wykluczyć wszystkie te kosmetyki ze swojej pamięci i świadomości, z którymi zetknęła się w drogeri, czy innym tego typu miejscu. Są to kosmetyki detaliczne. Żadna firma produkująca kosmetyki zawodowe nie sprzedaje ich detalicznie. Ponieważ wiele z kosmetyków profesjonalnych wymaga wiedzy, praktyki i odpowiedniego podejścia. Jeżeli konsument nie potrafiłby posługiwać się kosmetykami, które zakupił - to choćby były najlepsze na świecie - tym faktem obwiniać będzie firmę, nie siebie samego. Żadna firma na takie zabiegi sobie nie pozwoli, bo to jest samobójcze działanie.
Analizując wiele programów różnych szkół warto pamiętać kto fizycznie prowadzi takie zajęcia. Jeżeli Szkoła ma dobrą nazwę, ale wykładowca jest słaby to nazwą tej szkoły niczego się nie nauczymy.
W grupie - jeśli mogę - podczas zajęć nie powinno być więcej niż 8 osób. Komfortowe warunki są wskazane, jednak wystarczającymi będą dobre. Dlatego im mniej osób w grupie tym więcej czasu i uwagi poświęci Wam wykładowca. W czasie trwania zajęć nie powinny brać udziału modelki lub inne osoby trzecie etc. Są dwa powody. Oj rozpisałem się, a czas leci ....
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2001-10-28, 10:11   #12
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: kursy, szkoly wizazu - o co pytac

W Naszym kraju usankcjonowały swój status szkoły prywatne, których jest kilka. Formy kursów w kalkulacji pomiędzy stacjonarnym sposobem podejścia do nauki i kompetencjami ich wykładowców, często wypadają na korzyść jednak kursów (kto dobry mając umiejętności godzi się na pracę za miskę ryżu - pasjonat, osoba w życiowej sytuacji lub ......). Oczywiście, jak w każdej innej dziedzinie, pojawią się szkoły prowadzone przez słabo przygotowanych wykładowców i praktyków. W tym wypadku czas funkcjonowania takiej szkoły, referencje, osiągnięcia studentów są najlepszym werfikatorem skuteczności działania takiej szkoły. Każda szkoła prowadzi zajęcia w oparciu o program, należy o taki program się upominać, domagać. Jest to forma zobowiązania pisemnego szkoły i jej deklaracji do realizowania tych założeń. Jeżeli program ten nie jest realizowany zgodnie z założeniami macie Państwo prawo odwołania się odpowiednich służb administracyjnych miasta.
Program taki należy wnikliwie przeanalizować i zadawać pytania co do tematów niezrozumiałych. Wszelkie wyjaśnienia dotyczące założeń szkoleń należy egzekwować na piśmie w formie oferty.
Jak rozpoznać kosmetyki i przybory zawodowe. Jeżeli osoba taka jest laikiem, musi wykluczyć wszystkie te kosmetyki ze swojej pamięci i świadomości, z którymi zetknęła się w drogeri, czy innym tego typu miejscu. Są to kosmetyki detaliczne. Żadna firma produkująca kosmetyki zawodowe nie sprzedaje ich detalicznie. Ponieważ wiele z kosmetyków profesjonalnych wymaga wiedzy, praktyki i odpowiedniego podejścia. Jeżeli konsument nie potrafiłby posługiwać się kosmetykami, które zakupił - to choćby były najlepsze na świecie - tym faktem obwiniać będzie firmę, nie siebie samego. Żadna firma na takie zabiegi sobie nie pozwoli, bo to jest samobójcze działanie.
Analizując wiele programów różnych szkół warto pamiętać kto fizycznie prowadzi takie zajęcia. Jeżeli Szkoła ma dobrą nazwę, ale wykładowca jest słaby to nazwą tej szkoły niczego się nie nauczymy.
W grupie - jeśli mogę - podczas zajęć nie powinno być więcej niż 8 osób. Komfortowe warunki są wskazane, jednak wystarczającymi będą dobre. Dlatego im mniej osób w grupie tym więcej czasu i uwagi poświęci Wam wykładowca. W czasie trwania zajęć nie powinny brać udziału modelki lub inne osoby trzecie etc. Są dwa powody. Oj rozpisałem się, a czas leci ....
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-11, 14:01   #13
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Szkoły wizażu w Trójmieście

Szukam szkoły wizażu w Trójmieście. Słyszałam, że jest coś w Gdyni, ale mam kłopot z namiarami na tą szkołę/studium.
Czy są w Polsce studia wizażu?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-11, 14:01   #14
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Szkoły wizażu w Trójmieście

Szukam szkoły wizażu w Trójmieście. Słyszałam, że jest coś w Gdyni, ale mam kłopot z namiarami na tą szkołę/studium.
Czy są w Polsce studia wizażu?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-12, 20:25   #15
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Szkoły wizażu w Trójmieście

Już dodałem do linków, daj znać, czy to jakaś sensowna szkoła (znalazłem ją w internecie i nic o niej nie wiem ani ja ani Agnieszka - pytałem).

kłaniam się [img]icons/icon35.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-12, 20:25   #16
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Szkoły wizażu w Trójmieście

Już dodałem do linków, daj znać, czy to jakaś sensowna szkoła (znalazłem ją w internecie i nic o niej nie wiem ani ja ani Agnieszka - pytałem).

kłaniam się [img]icons/icon35.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-14, 16:20   #17
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Szkoły wizażu w Trójmieście

Ja znalazłam namiary na szkołę w Gdyni:
http://www.matstudio.pl/
Wiecie coś na jej temat?
Opinie... Komentarze...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-14, 16:20   #18
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Szkoły wizażu w Trójmieście

Ja znalazłam namiary na szkołę w Gdyni:
http://www.matstudio.pl/
Wiecie coś na jej temat?
Opinie... Komentarze...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-18, 12:52   #19
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
szukam szkoły lub kursu

szukam szkoły lub rocznego kursu stylizacji i( lub )makijażu we Wrocławiu
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-01-18, 12:52   #20
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
szukam szkoły lub kursu

szukam szkoły lub rocznego kursu stylizacji i( lub )makijażu we Wrocławiu
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-18, 13:21   #21
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: szukam szkoły lub kursu

Sprobuj prosze w Panoramie firm z Twojego regionu albo kup gazete branzowa: Beauty Forum, albo Kosmetyki. Tam jest sporo ogloszen.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-18, 13:21   #22
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: szukam szkoły lub kursu

Sprobuj prosze w Panoramie firm z Twojego regionu albo kup gazete branzowa: Beauty Forum, albo Kosmetyki. Tam jest sporo ogloszen.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-22, 14:40   #23
l.sabi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Szukam szkoły

Potrzebna mi pomoc w wyborze szkoły charakteryzatorskiej połączonej z wizażem i stylizacją,w Warszawie.Która da mi możliwość najlepszego przygotowania.Proszę o pomoc.
l.sabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-01-22, 14:40   #24
l.sabi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Szukam szkoły

Potrzebna mi pomoc w wyborze szkoły charakteryzatorskiej połączonej z wizażem i stylizacją,w Warszawie.Która da mi możliwość najlepszego przygotowania.Proszę o pomoc.
l.sabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-17, 15:06   #25
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
kursy wizażu

Gdzie moge znaleźć informacje na temat kursów wizażu i makijażu? A może placówka, która organizuje takowe w Warszawie jest znana którejś z Was z doświadczenia?
Będę wdzięczna za wszelkie inforamacje - te polecające z namiarami i te na nie.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-17, 20:11   #26
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: kursy wizażu

W ostatnim "beauty forum" bylo kilka ogloszen o takich kursach, wlasnie Warszawskich...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-17, 20:17   #27
magra
Przyczajenie
 
Avatar magra
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
Re: kursy wizażu

Polecam Policealną Szkołę Artystyczną "Luiza" przy ul. Świętokrzyskiej 16.
__________________
GosiaGG
magra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-18, 08:58   #28
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: kursy wizażu

Policealne Studium Wizażu i Charakteryzcji w W-wie
Chmielna 98 tel 620 38 58 prowadzi również kursy
POLECAM!!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-17, 22:55   #29
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: kursy, szkoly wizazu - o co pytac

Agnieszko,od ponad dwóch lat prowadze szkołę makijazu profesjonalnego i stylizacji w Poznań-Skórzewo.Pragnęłam uczyć tak,jak sama chciałabym być kiedys uczona.
Obecnie ze względu na duże zainteresowanie organizujemy kursy również w Szczecinie i Warszawie Muszę powiedzieć,ze sama kiedys korzystałam ze wszystkich możliwych kursów i jest w tym co piszesz dużo prawdy.Zakochana "malowaniem" błądziłam
po wielu różnych tzw. szkołach,gdzie czasem prowadzący kazał nawet mówić do siebie " maestro",jednakże myslę ,że to okreslenie, którym raczej z szacunku do wiedzy i geniuszu zwracają sie do mistrza uczniowie,a nie powinien obnosić sie tym sam uczący .Na niektórych szkoleniach większość czasu traciliśmy na pisaninę ,lub obmawianie konkurencji.
Wiele zakupionych tzw. super kosmetyków mam do dzisiaj.
( mozna je testowac z innymi profesjonalnymi)
Co do kosmetyków to pracuje wspólnie z uczniami na bardzo dobrych kosmetykach profesjonalnych,ale nie mam umowy z zadna firma na wyłącznośc ,poniewaz nie wszystko co bardzo dobre mozna kupić w jednej firmie.
Myslę,że tak na prawdę dzisiaj przyszłe wizażystki i wizazysci mają lepszy start niż kiedyś. Jest duża konkurencja,ale można jeżdzić na targi,podglądać pracę osób prowadzących szkoły.Ważny dla mnie jest tez klimat zajęć,aby osoby uczące nie były traktowane na zasadzie sdudencika- uczniaka,czy tez nie były wysmiewane przez prowadzącego,z czym również spotkałam się.
Myslę że nie musimy wcale wyjeżdzać za granicę by uczyć sie makijażu czy stylizacji.Korzystałam również z kursów prowadzonych przez osoby z Francji ,czy Niemiec. Najważniejsze jest po prostu to,czy ta osoba po pierwsze:
- posiada wiedzę, czy chce i potrafi ją przekazać i czy jest komunikatywna .
Ja najwięcej informacji ,szczególów i tzw. "co chwila otwieranych kolejnych szufladek ",konstruktywnej krytyki otrzymałam od swego męza ,który jest po historii sztuki i ASP ,ale przede wszystkim sam tworzył rzeżby,obrazy , zajmuje sie fotografią i projektowaniem i z którym wspólnie prowadzę szkołe. Inną osoba ,która na mnie wywarła duże wrazenie, była francuzka Maite Vertesi ,ujeła mnie przede wszystkim tym ,że jest osobą bardzo komunikatywną , miłą i czas przeznaczony był na prace.Ona również zapraszała modeli z zewnątrz. Uwazam,że to bardzo dobre działanie ,przede wszystkim jesli zależy nam ,aby uczniowie mieli możliwość pracować na różnych typach twarzy ,poniewaz mądre przysłowie mówi ,że to" praktyka czyni mistrzem" ,a nie niestety sama teoria.
Ale sie rozpisałam.....
Serdecznie Ciebie pozdrawiam
anita folaron
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-11-23, 19:38   #30
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
poszukuje kursy makijazu na slasku

czekam na wszystkie nowosci od was dziekuje
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-15 11:18:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:51.