Cristobal Balenciaga - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-07, 11:38   #1
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee

Cristobal Balenciaga


Pozwoliłam sobie założyć osobny wątek bo ten zapach naprawdę na to zasługuje Chciałabym Wam opowiedzieć moją historię miłości do Cristobala...

Było to kilka lat temu... na pewnym kameralnym spotkaniu poznałam niezwykłą kobietę. Była piękna, bardzo elegancka i niezwykle kobieca… a wokół niej unosił się najpiękniejszy zapach jaki kiedykolwiek czułam… Nie miałam wówczas odwagi spytać czym tak pięknie pachnie (bardzo mnie onieśmielała), ale nigdy go nie zapomniałam… Zachowałam głęboko w sobie niczym senne marzenie, wspomnienie niezwykłej kobiecości i magii. Minęło wiele lat… A ja nigdy już nie spotkałam Agnieszki ani innej kobiety tak pachnącej.

Jakiś rok temu za sprawą KWC zapragnęłam poznać kilka nowych zapachów, zrobiłam listę na której znalazł się między innymi Cristobal i poszłam do perfumerii. Nigdy nie zapomnę uczucia gdy poczułam go ponownie, nogi ugięły się pode mną... ogarnęło mnie totalne szczęście, nie mogłam w to uwierzyć… tak pachniała Agnieszka..
Przyznam, że papierek z perfumerii trzymałam w specjalnym plastikowym pudełeczku (bojąc się, że za szybko wywietrzeje) dopóki nie kupiłam tych perfum. Cristobal to dla mnie kwintesencja kobiecości, elegancji ale też… erotyzmu.. Dla mnie najpiękniejszy zapach świata…
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 11:43   #2
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Cristobal

Mniam, piękny opis pięknego zapachu. Moja chęć posiadania Cristobala niebezpiecznie wzrasta. Kiedyś będzie mój.
Dodałabym jeszcze, że ten zapch jest bardzo elegancki.Jeśli nawet nie wieczorowy.Kojarzy mi się z eleganckim balem w wytwornym gronie.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 12:03   #3
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Cristobal

A mamo... ja mam ogromną, nieodpatrą chęć posiadania go
A zapach faktycznie naprawdę zasługuje na całkiem osobny wątek

Bieliczku, kusimy... kusimy...
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 12:18   #4
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Smile Dot.: Cristobal

Doridee - pięknie napisałaś o tym niezwykłym zapachu .

Ja też jestem jego zagorzałą fanką i to już od pięciu lat z górką. Jest kobiecy, zmysłowy, zdecydowany, intensywny, a przy tym nie natarczywy i bardzo elegancki.
To jeden z moich ukochanych zapachów i strasznie ubolewam nad tym, że znika z perfumerii...

Nie mogę się już doczekać przesyłki z "e-perfum" .
demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 12:37   #5
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Cristobal

Doridee - piszesz o z miłością jak o przyjacielu, który napawa nas dumą. Z szacunkiem, z życzliwością... To chyba Twoje osobiste, opiekuńcze, zapachowe bóstwo. Dobre bóstwo
Wzruszł mnie ten blotter przechowywany w spejcalnym pudełku. Widać każda religia potrzebuje relikwii by utwierdzać w wierze swych wyznawców.
Piękna opowieść. Początek sagi o kolejnym Zapachu poległym w nierównej walce z armią świeżydełek.
Trochę boję się powąchać "Critstobala". Boję, obawiam czy nie za późno, nie chce pokochać ducha, wiedzieć, że TEN flakon jest najparwdopodobniej ostatnim.Odchodzi on przecież do perfumiarskiej Walhalli. Marketingowe Walkirie są bezlitosne - "Mahora", "Le Fue" ("bez light" ), "Winter delice" AA, "Organza Indescence", Jungle z tygrysem... O bogowie!!! Zbyt wiele ich jest...
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 12:49   #6
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Cristobal

Bieliczku, nie obawiaj się Będziesz miała czas się z nim pożegnać... To chyba Smoczyca powiedziała, że niektórym zapachom należy pozwolić odejść...
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 12:58   #7
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Cristobal

Cytat:
Napisane przez E
Bieliczku, nie obawiaj się Będziesz miała czas się z nim pożegnać... To chyba Smoczyca powiedziała, że niektórym zapachom należy pozwolić odejść...
Ależ oczywiście, że nalezy pozwolić odejść Nie będę przytaczała nazw świeżydeł, które doprowadzają mnie do szewskiej pasji w autobusach, kinach, pubach i które chętnie bym pożegnała
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-07, 13:10   #8
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Cristobal

Cytat:
Napisane przez beliczek
Ależ oczywiście, że nalezy pozwolić odejść Nie będę przytaczała nazw świeżydeł, które doprowadzają mnie do szewskiej pasji w autobusach, kinach, pubach i które chętnie bym pożegnała

Mój stosunek do świeżaków jest identyczny

A w ogóle to ja nie wiem, co się z tymi ludźmi dziej Jak można było z naszych półek wyprosić Cristobala, Belle de Minuit, czy wiele innych No jak????
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 13:12   #9
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Cristobal

Cytat:
Napisane przez E

Mój stosunek do świeżaków jest identyczny

A w ogóle to ja nie wiem, co się z tymi ludźmi dziej Jak można było z naszych półek wyprosić Cristobala, Belle de Minuit, czy wiele innych No jak????
A tak Żeby "cool water" i "be deliscious" miały więcej miejsca
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 13:31   #10
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Cristobal

Cytat:
Napisane przez beliczek
A tak Żeby "cool water" i "be deliscious" miały więcej miejsca
Brrrr... Wrrrrr... I w ogóle

Bieliczku, czy możesz mi powiedzieć jak jest pierwsza nuta Shalimar, zaraz po psiknięciu? Taka "najpierwsza"
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 13:36   #11
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Cristobal

Wrrr, też nie cierpię śmirdziuchów-świeżuchów, bleee....

I bardzo się cieszę, że Cristobal mimo, że tak mało popularny ma tyle fanek Nie pozwólmy mu zniknąć...
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-07, 13:43   #12
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Cristobal

Cytat:
Napisane przez E
Brrrr... Wrrrrr... I w ogóle

Bieliczku, czy możesz mi powiedzieć jak jest pierwsza nuta Shalimar, zaraz po psiknięciu? Taka "najpierwsza"
W pierwszej chwili zaraz po psiknięciu, kiedy jeszcze kropelki fruwają w powietrzu jest: bergamotka ocieplona żywicą. Na mnie ta nuta trwa dosłownie chwilkę i od razu przebija tonka z pudrowym irysem. (wybaczcie jeżeli coś pokręciłam )
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 14:12   #13
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Cristobal

Dzięki Bieliczku!

No i co? I miałam chociaż przez miesiąc wstrzymać się z kupowaniem kosmetyków, a tu Cristobal mruga do mnie okiem I jakże mam mu się opierać?
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 14:20   #14
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Cristobal

Cytat:
Napisane przez E
Bieliczku, nie obawiaj się Będziesz miała czas się z nim pożegnać... To chyba Smoczyca powiedziała, że niektórym zapachom należy pozwolić odejść...
Właśnie tak powiedziałam, a raczej przytoczyłam słowa mojego najbliższego przyjaciela, który stara się czasem hamować moje zakupoholiczne zapędy - i dlatego nie robię żadnych ale to żadnych zapasów, nie będę gromadzić Mahory czy Winter Delice (i tak zyję w panicznym strachu że coś mogłoby się popsuć ). Trudno - taka jest naturalna kolej rzeczy. Będą nowe fascynacje, nowe odkrycia. Z ciężkim sercem tak mówię bo mam na stanie b. wiele wycofanych - Jungle Tigre, Belle de Minuit, Oriental Summer (to akurat sezonówka), stara kadzidlana Mania, Mahora, Winter Delice, Desnuda czy Organza Indecence - ciężko wyobrazić sobie moment rozstania, który niechybnie kiedyś nadejdzie. Ale nie mogę kupić przecież 10 flaszek na zapach, przecież to wszystko ma swą okresloną trwałość
Wierzę że pojawią się nowe zapachy, będą nowe miłości i nowe odkrycia.

Właściwie to ciągle się pojawiają - ja nie lubie zapachów morsko - ozonowych, świeżo - ogórkowych, preferuję wonie kwiatowe i orientalne, ale każda z nas czasem potrzebuje coś świeższego. Nie odsądzajmy tak od czci i wiary biednych świeżaków. Nie wierzę że żadna z nas nie posiada niczego świeższego na półce, czegoś zarezerwowanego na wielkie upały - są wśród świeżych zapachów perełki w stylu Hermesowego Ogródka Śródziemnomorskiego czy Pamplelune Guerlaina, Eau d'Hadrien A. Goutal - osobiście uwielbiam perfumy z cierpką nutą porzeczki czy grejpfruta (w ogóle moje ulubione świeżaki są w porażającej większości autorstwa Hermesa - Caleche Eau Delicate, ogródki, obie wersje Eau d'Orange Verte, 24 Faubourg w wersji delikatnej). Nie lubię Cool Water ale nie napiszę że to śmierdziel, bo primo, każdy ma inne gusta, i to co mnie się podoba komuś wyda sie czymś obrzydliwym; secudno - nie chcę urazić niczyich uczuć

A tak przy okazji, droga Ewo, przecież Ty sama też używasz świeżaków o ile dobrze pamiętam In Love Again (b. je lubię!) czy Sensi White Notes (tego nienawidzę, dla mnie to najbardziej banalna letnia wariacja wszechczasów, nijaka aż do bólu zębów).

Kocham ciężkie orientalne zapachy, kocham kadzidło i paczulę, ale równie silnie uwielbiam nuty białych kwiatów w zapachach, a w upał taki jak dziś sięgam po grejpfruta czy porzeczkę obowiązkowo
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 14:26   #15
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Cristobal

Przy okazji dodam też iż świeżaki są również wycofywane - Cerutti Image, czy Oxygene Lanvin. Oba naprawdę fajne, szkoda (Cerutti nabyłam za niewielki pieniądz w Rossmanie ).
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 14:32   #16
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Cristobal

Cytat:
Napisane przez E
Dzięki Bieliczku!

No i co? I miałam chociaż przez miesiąc wstrzymać się z kupowaniem kosmetyków, a tu Cristobal mruga do mnie okiem I jakże mam mu się opierać?
Powiedz sobie po prostu nie i koniec widze że na naszym forum dzieje się coś dziwnego, wszystkich opanował jakiś zakupoholizm - bardzo dobrze na własnej skórze wiem co to znaczy być w szponach nałogu i dlatego staram się być twarda i nie łapać każdej okazji na allegro czy w perfumerii. E, Cristobala jest pełno na allegro i jest w większości sklepów internetowych, na zachodzie jest ponoć wszędzie jeszcze - myślę że dużo okazji będzie żeby go nabyć ten miesiąc możesz spokojnie odczekać, może w tym czasie jakaś forumowiczka zrobi Ci dużą próbkę i się wyleczysz - ja tak np. robię, umówiłam się z Elve i Benitą że będziemy robić takie mini wymianki, żeby trochę opanować tę żądzę zakupu czegoś nowego co kusi nieodparcie
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 14:34   #17
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Cristobal

Tak Olu - mam na stanie "in love again" i "Sensi white notes". To ostatnie lubię w upały i używam w połączeniu z balsamem do ciała i żelem pod prysznic "Sensi" klasycznego - wychodzi dobre świeżydełko, NIJAKIE właśnie. Nie zawsze chcę epatować cieżką wonia otoczenie, zwłaszcza latem.
Nie napisałam nigdzie, że coś śmierdzi - czy "Cool water", czy coś innego. Nie miałam na myśli urażenia kogolowiek. Przepraszam, że napisałam, że nie lubię tego zapachu.
JEŻELI KOGOŚ URAZIŁAM TO PRZYKRO MI
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 14:47   #18
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Cristobal

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Powiedz sobie po prostu nie i koniec widze że na naszym forum dzieje się coś dziwnego, wszystkich opanował jakiś zakupoholizm - bardzo dobrze na własnej skórze wiem co to znaczy być w szponach nałogu i dlatego staram się być twarda i nie łapać każdej okazji na allegro czy w perfumerii. E, Cristobala jest pełno na allegro i jest w większości sklepów internetowych, na zachodzie jest ponoć wszędzie jeszcze - myślę że dużo okazji będzie żeby go nabyć ten miesiąc możesz spokojnie odczekać, może w tym czasie jakaś forumowiczka zrobi Ci dużą próbkę i się wyleczysz - ja tak np. robię, umówiłam się z Elve i Benitą że będziemy robić takie mini wymianki, żeby trochę opanować tę żądzę zakupu czegoś nowego co kusi nieodparcie
Nie i koniec??? A to dobre Ola ja nie mogę Należy mnie związać, do kaloryfera przykuć, czy jak

Cristobala mam próbkę i baaaaaardzo mi się podoba Jedyne co mnie powstrzymuje, to zastanawianie się nad pojemnością A pisząc o tym, że niedostępny, miałam właśnie na myśli to, że u nas, na sklepowych półkach, raczej trudno go będzie znaleźć w każdym razie, że się nie wyleczę, to pewne
Minął mi zapał do MB Individuel, bo u mnie jakoś nieciekawie się rozwija
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 14:52   #19
jasmin30
Raczkowanie
 
Avatar jasmin30
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 252
Red face Dot.: Cristobal

Oj ,dziewczyny! Naprawdę potraficie zawrócić w głowie. Jeszcze nie zdążyłam kupić "Coco" która strasznie mnie nęci , a już chciałabym "Cristobal`a". Nie znam tego zapachu(węchowo ), czytałam natomiast opisy ,takze recenzje na KWC.
Czy jest jakiś inny zapach podobny do tego- tak orientacyjnie, może jakieś wspólne nuty? HELP !
jasmin30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-07, 20:36   #20
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Cristobal

Cytat:
Napisane przez beliczek
Tak Olu - mam na stanie "in love again" i "Sensi white notes". To ostatnie lubię w upały i używam w połączeniu z balsamem do ciała i żelem pod prysznic "Sensi" klasycznego - wychodzi dobre świeżydełko, NIJAKIE właśnie. Nie zawsze chcę epatować cieżką wonia otoczenie, zwłaszcza latem.
Nie napisałam nigdzie, że coś śmierdzi - czy "Cool water", czy coś innego. Nie miałam na myśli urażenia kogolowiek. Przepraszam, że napisałam, że nie lubię tego zapachu.
JEŻELI KOGOŚ URAZIŁAM TO PRZYKRO MI
No coś Ty, nikogo nie uraziłaś, ja tak tylko napisałam, żeby milośniczkom świeżaków nie zrobiło się przykro dobry świeżak nie jest zły w wielki upał, sama posiadam ich chyba z kilka sztuk i używam namiętnie w upały (moze powinnam napisać raczej kilkanaście )
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 21:12   #21
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Cristobal

Ja tez kocham Cristobala - ale to juz wiecie
No po prostu nie moge sie zgodzic gdy ktos twierdzi ze ten zapach jest nienowoczesny. Veto! On po prostu bije na glowe lansowane przez kilka ostatnich lat zapachy, smiem twierdzic ze nic rownie doskonalego nie wyszlo w ciagu ostatnich 2-3lat. Moje skromne zdanie
Ja poznalam ten zapach przypadkiem, i jedyny chyba raz w zyciu powstrzymalam sie przed impulsywnym kupnem: to byl blad. Tydzien pozniej byl juz nie do zdobycia
Ciekawe, czy jakis inny zapach bedzie mi tak pasowal jak ten..
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 07:52   #22
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Cristobal

A ja, po wczorajszych rozmowach nt. Cristobala, postanowiłam nim dzisiaj pachnieć! I... o mamo... gdzieś go zapodziałam Faktem jest, że szukałam rano - a to dobrze nie wróży Zerknę jeszcze po południu, ale mam humor zepsuty na cały dzień
No i jak mam go teraz nie kupić??? No jak???
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-09, 11:12   #23
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Cristobal

Doridee!!!! Dziękuję za Cristobala!!! Cała, ogromniasta próbka, która wystarczy na kilka, jak nie kilkanaście "psiknięć". Już zastanawiam się jak i czym się odwdzięczyć.
Sam zapach?? Boże, wiedziałam, że tak będzie... Piękny.
Kojarzy mi sie z uliczkami starej Barcelony w okolicach katedry, kiedy nie ma jeszcze tłumu turystów. Szare kamienie i różowo-złote słońce...
Jest dojrzały, kobiecy, dostojny, z lekką nutką smutku, która ściska z gardło. Zapach kazał mi się zatrzymać, zamknąć oczy. Jest z tej samej menażerii co "Dune" ale bardziej kobiecy, bez tej macierzyńskiej słodyczy diorowskiej Wydmy. Bardziej cierpki i "wietrzny" - frunie dookoła mnie, nie "płoży" się na skórze...
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-09, 12:53   #24
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Cristobal

Cytat:
Napisane przez beliczek
Doridee!!!! Dziękuję za Cristobala!!! Cała, ogromniasta próbka, która wystarczy na kilka, jak nie kilkanaście "psiknięć". Już zastanawiam się jak i czym się odwdzięczyć.
Sam zapach?? Boże, wiedziałam, że tak będzie... Piękny.
Kojarzy mi sie z uliczkami starej Barcelony w okolicach katedry, kiedy nie ma jeszcze tłumu turystów. Szare kamienie i różowo-złote słońce...
Jest dojrzały, kobiecy, dostojny, z lekką nutką smutku, która ściska z gardło. Zapach kazał mi się zatrzymać, zamknąć oczy. Jest z tej samej menażerii co "Dune" ale bardziej kobiecy, bez tej macierzyńskiej słodyczy diorowskiej Wydmy. Bardziej cierpki i "wietrzny" - frunie dookoła mnie, nie "płoży" się na skórze...
Beliczku , też dostałam wczoraj ogromna próbke od Doridee , miałam podobne odczucia do Ciebie, tylko kompletnie nie umiałam tego ująć tak poetycko.

Jak czytam Twoje słowa, to po prostu ciarki mnie przechodzą......błagam pisz częsciej i wiecej
geonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 08:27   #25
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Cristobal

Geoniu, gdzie obiło mi się o oczy, że w końcu upolowałaś Miłego używania
Ja swojej próbki nie znalazłam Teraz Cristobal jest nr 1 na mojej liście zakupów (niezbędnych do życia, naturalnie )

E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 09:02   #26
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Cristobal

A jak Les Belles? Doszły już? Jakie wrażenia?

E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 09:10   #27
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Cristobal

Cytat:
Napisane przez E
A jak Les Belles? Doszły już? Jakie wrażenia?


Les Belles jeszcze nie doszły ,a Cristobal mnie obezwładnił , nie podejrzewałam , że dzięki wizażowi poznam takie cudo. Cristobal stał sie moim nr 1
geonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 09:30   #28
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Cristobal

Przepiekny jest, to fakt Ja już, już prawie kliknęłam ale resztką sił się powstrzymałam! Będzie mój, to pewne ale jeszcze poczekam i pomarzę o nim

Geoniu, czy ja Ci miałam coś wysłać? Jakoś nie mogę sobie przypomnieć
A mnie z Celine przeszło Podobają mi się, ale wcale nie "muszę" ich mieć Dzięki Bogu!
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 09:34   #29
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Cristobal

Cytat:
Napisane przez E
Przepiekny jest, to fakt Ja już, już prawie kliknęłam ale resztką sił się powstrzymałam! Będzie mój, to pewne ale jeszcze poczekam i pomarzę o nim

Geoniu, czy ja Ci miałam coś wysłać? Jakoś nie mogę sobie przypomnieć
A mnie z Celine przeszło Podobają mi się, ale wcale nie "muszę" ich mieć Dzięki Bogu!
Nie, Ewuniu na nic sie nie umawiałyśmy ( póki co ), ale zawsze jestem chetna na wspólpracę .
Ja juz Ci mówiłam , że CELINE ma cos wsobie co mnie "dusi" , zapach piekny i próbuję go oswoić od czasu do czasu, niestety jakiś skladnik działa na mój uklad oddechowy bardzo negatywnie
geonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 09:42   #30
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Cristobal

Cytat:
Napisane przez geonia
Nie, Ewuniu na nic sie nie umawiałyśmy ( póki co ), ale zawsze jestem chetna na wspólpracę .
Ja juz Ci mówiłam , że CELINE ma cos wsobie co mnie "dusi" , zapach piekny i próbuję go oswoić od czasu do czasu, niestety jakiś skladnik działa na mój uklad oddechowy bardzo negatywnie
mam podobne odczucia

Martwię się trochę o te Les Belles Namówiłam Cię na nie, a teraz mam obawy, czy się na mnie nie zezłościsz jeśli nie przypadną Ci do gustu
Ja dzisiaj nimi pachnę i już kilka kompelmentów słyszałam

Przepraszam Doridee za zaśmiecanie wątku Już się wynoszę
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:40.