Pędzle do makijażu - doradźcie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-07, 11:59   #1
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007

Pędzle do makijażu - doradźcie...


Czesc
Wiem, ze o pedzlach do makijazu bylo juz sporo i staralam sie przeczytac wszystkie watki. Glownie polecacie pedzle We-Ma, ale mam wrazenie ze jednak glownie ze wzgledu na cene. W tym roku w szkole zaczynamy zajecia z makijazu. Mamy kupic komplet dobrych pedzli. Chcialabym zainwestowac wiecej zeby byly to juz naprawde porzadne pedzelki. Czy moglybyscie mi doradzic jakie sa naprawde dobre? Moze te z sephory? Moze jeszcze z innej firmy?

Z gory bardzo dziekuje i pozdrawiam
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 12:06   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

ja polecam jednak we -ma i nie tylko ze wzgledu na cene bo na alegro mozna kupic we-my za dużo wyzsza cene a czy to swiadczy o ich jakosci? nie .

swoje mam juz prawie 3 lata i sa wstanie idealnym ,mam tez komplet mac'a i nie nawidze ich wylazily z nich wlosy,koszmar.
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 12:19   #3
Bestiaga
BAN stały
 
Avatar Bestiaga
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 217
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

Ja szczerze mówiąc z We-Ma polecam tylko część pędzli. Mają świetną cenę, ale jakość NIEKTÓRYCH jak dla mnie pozostawia wiele do życzenia. Może dostałam jakieś felerne, ale pędzel do pudru to dla mnie pomyłka...

Ale miałam polecać:

- SEPHORA ma nowe, tanie, z naturalnego włosia, idealnie wyprofilowane pędzle
- DOUGLAS miał w gablotkach pędzle, koło 200 zł, ale jakość genialna
- sprawdź też INGLOT oni teraz mają pędzle może są w pożądku
Bestiaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 12:19   #4
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
A czy z Wemy polecasz wszystkie? Duzo osob narzeka na ten do pudru, no i nie maja skosnego do rozu a babka sobie zazyczyla taki Nie jestem z Warszawy wiec nie wiem czy Pan P. zgodzi sie go przyciac...

No wlasnie... do pudru mialam kiedys z sephory ale dosc szybko zaczal gubic wloski - pojedyncze ale jednak :/ Z inglota mam skosny do brwi i jest wporzadku, ale nie wiem jak inne. Inglot nie jest bardzo drogi... A ile takie pedzle w ogole moga wytrzymac? Bo to chyba nie jest dozywotno? No i mam pytanko co do Douglasa - czy 200 zl kosztuje 1 pedzel????

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2008-05-19 o 09:39
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 13:53   #5
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

Cytat:
Napisane przez April007
Czesc
Wiem, ze o pedzlach do makijazu bylo juz sporo i staralam sie przeczytac wszystkie watki. Glownie polecacie pedzle We-Ma, ale mam wrazenie ze jednak glownie ze wzgledu na cene. W tym roku w szkole zaczynamy zajecia z makijazu. Mamy kupic komplet dobrych pedzli. Chcialabym zainwestowac wiecej zeby byly to juz naprawde porzadne pedzelki. Czy moglybyscie mi doradzic jakie sa naprawde dobre? Moze te z sephory? Moze jeszcze z innej firmy?

Z gory bardzo dziekuje i pozdrawiam
to nie tak, pedzle we-ma polecane sa przez dziewczyny (a przezemnie w sumie juz tez) tez ze wzglednu na ich jakosc, cena akurat tutaj sprawia tylko to ze mozna jeszcze uwierzyc ze nie zawsze dobre rzeczy musza byc drogie.
Od wczoraj jestem dumna posiadaczka pedzli We-ma a moj TZ powiedzial ze slynny Pan Pedzelek jest bardzo milym i znajacym sie na swoim fachu czlowiekiem.
Dzisiaj testowalam pedzle we-ma i jestem pod ogromnym wrazeniem, swoja gruboscia twardoscia wlosa sa bardzo dobrze dopasowane do celu jakiemu ma sluzyc dany pedzelek, bardzo dobrze nabiera sie puder czy cien. Pedzel do brwi umozliwia perfekcyjne pocieniowanie (bo brwi to cieniem traktuje) brwi, tak ze wygladaja naturalnie, puder trzyma sie pedza bardzo dobrze i bardz dokladnie mozna nalozyc pedzelkiem do cieni na powieke cien.
Tz juz ma zapowiedziane ze przy nastpenej delegacji pojdzie odwiedzic Pana Pedzelka...
Tak wiec ja bym kupila te pedzle, ich jakosc, wykonanie i trwalosc w takiej cene naprawde sprawiaja ze to profesjonalne narzedzia ktorymi kazdy makijaz sie uda.

Ufff... ale naslodzilam, ale mialam takie rozne pedzelki w rekach i aplikatorki i zadne nie sprawily mi takiej przyjamnosci przy robieniu makijazu
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 13:56   #6
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

Cytat:
Napisane przez April007
A czy z Wemy polecasz wszystkie? Duzo osob narzeka na ten do pudru, no i nie maja skosnego do rozu a babka sobie zazyczyla taki Nie jestem z Warszawy wiec nie wiem czy Pan P. zgodzi sie go przyciac...
mam skosny do rozu, a Pan Pedzelek na miejscu przycina pedzle, wczoraj TZ opowiadal mi jak zostal na jego oczach pedzel zostal uformowany i ladnie przyciety na taki do rozu
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 14:23   #7
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

z sephory nie polecam! cena jest jak dla mnie zbyt wysoka, jak na pedzle gubiace wlosy.. nie nie nie!
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-07, 14:24   #8
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

No hmmm... A myslisz ze jak go poprosze telefonicznie to tez mi zetnie? Boje sie ze nie bedzie dla mnie taki mily... Szczerze mowiac jego fochy mnie troche odstraszaja Ale moze sie przemoge - skoro faktycznie sa dobre...
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 15:07   #9
bpost
Przyczajenie
 
Avatar bpost
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

No hmmm... A myslisz ze jak go poprosze telefonicznie to tez mi zetnie? Boje sie ze nie bedzie dla mnie taki mily... Szczerze mowiac jego fochy mnie troche odstraszaja Ale moze sie przemoge - skoro faktycznie sa dobre...

Poprosilam mojego brata, ktory mieszka w Warszawie, zeby kupil mi caly zestaw pedzli, (nie chcialm dzwonic do niego telefonicznie, bo balam sie "jego fochow", na miejscu okazalo sie ze ten pan jest bardzo mily i uprzejmy (opinia mojego brata), wiec moze tak naprawde to on nie jest taki jakiego go tutaj opisuja.
Po zakonczonej transkacji ten pan dal swoja wizytowke i poweidzial ze przyjmuja zamowienia telefoniczne i wysyla je pod wskazany adres.
Pedzel do rozu jest taki sobie, nic rewelacyjnego, ale za ta cene nie zaluje
bpost jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 15:13   #10
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

dziewczyny jak to boicie sie poprosić o przycięcie pędzla?? wkońcu wy płacicie i wy wymagacie??
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 16:33   #11
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

Cytat:
Napisane przez April007
No hmmm... A myslisz ze jak go poprosze telefonicznie to tez mi zetnie? Boje sie ze nie bedzie dla mnie taki mily... Szczerze mowiac jego fochy mnie troche odstraszaja Ale moze sie przemoge - skoro faktycznie sa dobre...
Kiedyś już ostrzegałam, że prosząc Pana Pedzelka o "szczególne" przycięcie pędzla masz najwyżej 33% szans, że zrobi to jak należy (u mnie na 3 udało mu się tylko z jednym - najmniej skomplikowanym). Te pędzle można jednak doskonale samemu przyciąć i uformować sobie w domu. Sposób w jaki robi to Pan Pędzelek w sklepie We-Ma został już opisany i na forum i w mojej recenzji tych pędzili. To pełna manufaktura, którą możesz powtórzyć w domu.
A swoją drogą, jeśli te pędzle mają Ci służyć do pracy z klientkami, to nie polecam kupowania ich "w ciemno". Nie wszystkie są godne polecenia. Lepiej najpierw sprawdzić na co się wydaje pieniądze - nawet niewielkie.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-07, 18:20   #12
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

Cytat:
Napisane przez Noor
Kiedyś już ostrzegałam, że prosząc Pana Pedzelka o "szczególne" przycięcie pędzla masz najwyżej 33% szans, że zrobi to jak należy (u mnie na 3 udało mu się tylko z jednym - najmniej skomplikowanym). Te pędzle można jednak doskonale samemu przyciąć i uformować sobie w domu. Sposób w jaki robi to Pan Pędzelek w sklepie We-Ma został już opisany i na forum i w mojej recenzji tych pędzili. To pełna manufaktura, którą możesz powtórzyć w domu.
A swoją drogą, jeśli te pędzle mają Ci służyć do pracy z klientkami, to nie polecam kupowania ich "w ciemno". Nie wszystkie są godne polecenia. Lepiej najpierw sprawdzić na co się wydaje pieniądze - nawet niewielkie.
Wlasnie o to chodzi... A z takich co można obejrzeć...? Inglot, Douglas? Mieszkam w Krakowie ale jakoś nigdy nie widziałam sklepu z profesjonalnymi narzędziami do makijażu... Nie wiem na czym pracują wizażyści...kto by pomyslal Tyle problemów z kupnem pędzelków
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 18:42   #13
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

Też mam pędzelki We-Ma i też sądzę, że można je śmiało polecić nie tylko ze względu na cenę, ale też z małym zastrzeżeniem... A zastrzeżenia mam do pędzla do pudru, który zaczął mi się niszczyć Jego włosie zaczyna wyglądać jak przesuszone, zniszczone włosy. Fakt, że używam go dzień w dzień, ale np małego skośnego pędzelka do cieni tak samo i trzyma się o wiele lepiej. Poza tym sam pędzel jest bez zarzutu - duży, wygodny, w miarę miękki (nie drapie, ale mógłby być jeszcze bardziej miękki ). Za to nie lubię od samego początku pędzelka do cieni średnego okrągłego - nie dość, że jest za duży (aż nie chcę myśleć jak duży jest duży) i nadaje się tylko do nakładania cienia bazowego na powiekę ewentualnie jej przypudrowania, to jeszcze zdeformował się strasznie Poza tym pędzelki mały okrągły i skośny do cieni, do różu skośny, do brwi skośny i do korektora są ok i je polecam. Najbardziej wspomniany wcześniej mały skośny do cieni - nie umiem już malować się czym innym
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 18:49   #14
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

Cytat:
Napisane przez Sathi
dziewczyny jak to boicie sie poprosić o przycięcie pędzla?? wkońcu wy płacicie i wy wymagacie??
teoretycznie tak ale pan robiacy pędzelki to starszy pan ktory jest kiepskim biznesmenem i nie chce mu sie czesto wysylac pedzli,docinac,itp ze wzgledu na wiek i swietne pedzle mozna i trzeba mu to wybaczyc

co do wizazystów to nie spotkalam(a kilku ich znam) zadnego ktory jakos specjalnie przywiazywal wage do nazwy pedzli ,uzywaja pędzli screenface,pedzli dostepnych na targach a takze pedzli we-my.
jestem ze szkoly ,ż enie pedzle maluje a czlowiek i znam super dziewczyne ktora zrobi cudo palcami
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 19:19   #15
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

Czyli wychodzi na to że musiałabym jechać do Warszawy i kupic pedzle wlasnorecznie... Troszke drogo by mi to wyszlo... Moze jednak zamowie - najwyzej bede miala do uzytku domowego...Czemu w krakowie nie mozna ich kupic BUUUU

A jeszcze co sądzicie o tym?
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=62436211

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=63152482
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 20:56   #16
Bestiaga
BAN stały
 
Avatar Bestiaga
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 217
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

Pędzle z Douglasa były w przdziale 60-200 zł za jeden pędzel. Dla mnie fenomenalne, ale za drogie. Mnie w zupełności wystarczają nowe SEPHORY - idealne (dla mnie).

Jeśli chodzi o We-Ma to mnie rozczarowały, ale wiadomo to nie fabryka więc jakość nie jest stała. Pędzel do różu OK i do cieni też dobry.
Bestiaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 20:57   #17
Bestiaga
BAN stały
 
Avatar Bestiaga
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 217
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

Pędzle z Douglasa były w przedziale 60-200 zł za jeden pędzel. Dla mnie fenomenalne, ale za drogie. W zupełności wystarczają nowe SEPHORY - idealne (dla mnie).

Jeśli chodzi o We-Ma to mnie rozczarowały, ale wiadomo to nie fabryka więc jakość nie jest stała. Pędzel do różu OK i do cieni też dobry.
Bestiaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 22:18   #18
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

Cytat:
Napisane przez April007
Wlasnie o to chodzi... A z takich co można obejrzeć...? Inglot, Douglas? Mieszkam w Krakowie ale jakoś nigdy nie widziałam sklepu z profesjonalnymi narzędziami do makijażu... Nie wiem na czym pracują wizażyści...kto by pomyslal Tyle problemów z kupnem pędzelków
Przypuszczam, że profesjonalini wizażyści pracują głownie na pędzlach Kryolan, Screen Face, MAC, Bobbi Brown, może jeszcze M.Kozłowski, robionych na zamówienie.
Oglądałam nowe pędzle Inglota - przynajmniej kilka wartych jest uwagi (zapamietałam ze dwa-trzy okrągłe do cieni i taki mniejszy do pudru - wg firmy - ale moim zdaniem będzie najlepszy do modelowania różem i do pudru brązujacego). Oglądałam też pędzle DaVinci sprzedawane w Douglasie za 99+ zł i szczerze powiedziawszy nie rozumiem tych zachwytów.
Z We-My najwyżej sobie cenię mały skośny do cieni i kropkę oraz średni okrągły do cienia bazowego.
A ja osobiście bardzo lubię pędzle ArtDeco - dość drogie, ale bardzo dobrej jakości i niezniszczalne (no ale ja nie jestem profesjonalistką i maluję tylko siebie, chociaż pędzle, to taki mój "konik", mam ich ze 20 i ciagle szukam nowych)

O pędzle Artistry musisz się spytać Tomka, to jego ulubiona firma , a ten drugi komplet na Allegro, to chyba właśnie M. Kozłowski, chociaż mogę się mylić, bo on raczej wyglada tak:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg top_choice zestaw_MKozlowski.jpg (24,4 KB, 222 załadowań)
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2005-09-08 o 10:02 Powód: literówka
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 05:53   #19
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

Ooo... ladnie wyglada ten Kozlowski A gdzie mozna zamowic jego pedzle? I jaki przedzial cenowy? ( bo 200 za pedzel to jednak troche duzo... )
No i pana Tomka pytam o Artistry
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-08, 06:56   #20
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

a ja nie polecam pędzla do pudru Sephory...
tzn. bardzo go polecam, bo jest dobrze wyprofilowany, miękki i naprawdę spełnia swoja funkcję, ale tylko do czasu - mnie wypadały z niego włoski i w końcu sam pędzel, czyli ta główka "włosiana" wypadła z nasadki:-(
zapłaciłam za niego 35pln i wystarczył na 2 m-ce użytkowania - to chyba jednak trochę za drogo...
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 07:35   #21
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

ja mam chyba z 8 pędzli (i jeszcze kilka mam podwójnych )

do pudru jest rewelacyjny... równomiernie rozprowadzam nim pudry brązujące i ziemie słoneczną mam go przynajmniej pół roku i przez ten okres wogle się nie zmienił

uwielbiam mały okrągły ale taki z krótszym i twardszym włosiem (używam go do nakładania cieni na dolną powieke )

nie mam tylko do brwii, do korektora, takiego wielkiego okrągłego i do pudru bo mi nie potrzebne
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 08:35   #22
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Red face Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

Wątek jak znalazł dla mnie.Też szykuję się do zakupu pędzli,ale nie do szkoły

Mam pytanie,mam nadzieję,że mnie nie zamordujecie za nie , czy któraś z was nie wybiera się za 3 tyg do Pana Pędzelka? Wiem,że można zamawiać drogą telefoniczno-pocztową, ale mam złe wspomnienia z podawaniem mojego adresu przez telefon,bo niestety kiedyś paczka zamiast trafić do Wielkopolski trafiła na Mazury ,więc wolałabym,by ktoś zakupił te pędzle dla mnie
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 09:07   #23
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

Nati, jakby co to pisz to Ci kupie... akurat za trzy tyg będe mieć kaske to wybiore się od razu na zakupy jakieś
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 10:03   #24
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

Cytat:
Napisane przez Dolly
Nati, jakby co to pisz to Ci kupie... akurat za trzy tyg będe mieć kaske to wybiore się od razu na zakupy jakieś
To ja się odezwę za 3 tyg (chyba wszyscy wtedy będą przy kasie )
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 10:29   #25
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

Cytat:
Napisane przez April007
Ooo... ladnie wyglada ten Kozlowski A gdzie mozna zamowic jego pedzle? I jaki przedzial cenowy? ( bo 200 za pedzel to jednak troche duzo... )
Tu masz cały wątek o pędzlach m.in. Kozłowskiego: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ht=koz%B3owski
razem z adresem strony WWW (mało czytelna nawigacja, ale trzeba wejść w link "Oferta" i zamknąć tą ramkę z wiadomością - wtedy pojawią się odpowiednie odnośniki) i któtką opinią Tomka o nich.
Natalia (Kai555) przymierzała się do ich kupna.
Wygląda na to, że ich dystrybutorem jest też Top Choice:
http://topchoice.com.pl/?kat=7&dzial...ng=pol&item=60

Cytat:
Napisane przez April007
No i pana Tomka pytam o Artistry
Do Tomka najlepiej napisz na pw, bo nie wiadomo, czy tu zajrzy : http://www.wizaz.pl/forum/private.ph...m&userid=11293 . Może Ci jeszcze coś poradzi?

A na wizażowy e.style już zaglądałaś: http://www.estyl.pl/sklep/customer/home.php?cat=380 . Wcale nie tak drogo , a to chyba właśnie ten syntetyczny pędzel do pudru Kozłowskiego Aga tam tak chwaliła.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 10:38   #26
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

Cytat:
Napisane przez natii4
To ja się odezwę za 3 tyg (chyba wszyscy wtedy będą przy kasie )
będe czekać na wiadomość
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 16:56   #27
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

Dziękuję Ci bardzo Noor Ten Kozłowski mnie zauroczył i wygląda bardzo porządnie. Jeszcze waham się między estylem, ale jak zobaczylam ten zestaw 20 pedzelkow to Bede miec kolejna manie po wlosach Czas na pedzelki
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 19:39   #28
flakonka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 20
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

kupiłam dziś pędzelki we-ma pan był bardzo miły doradzał mi który pędzelek bardziej miekki i lepiej przycięty, rozmawialiśmy o podatku i było bardzo miło a pędzelki bardzo fajne i ceny fantastyczne takie pędzelek jaki w inglocie za 26 zł tu za 6 zł, to mi się podoba
flakonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 20:05   #29
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

Ja sobie zamowilam we-ma ale nie wiem czy jakos szczegolnie jestem zadowolona.
Do rozu jest ok, kropka troch twarda ale ujdzie, srednie do cieni sa za duze a do pudru ma troche za dlugie wlosie jak dla mnie. Dalej szukam idealu. Mam jesen pedzelek EL ktory jest moim idealem ale nie wiem jaki to typ i numer bo nic na nim nie pisze.
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 20:16   #30
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Pędzle do makijażu - doradźcie...

A ja pomieszałam Kupilam do pudru rozu i podkladu z sephory, do ust z inglota, a reszte Kozlowskiego w sklepie dla plastykow Troche dlugie raczki ale syntetyczny do korektora jest bombowy a wachlarzyk kosztowal nie 40 a 13 zl
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:14.