Żelowe pazurki przedłużane na formie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-07, 18:32   #1
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978

Żelowe pazurki przedłużane na formie.


Żelowe pazurki przedłużane na szablonie.... właśnie. Jakich żeli używacie i nie chodzi mi o french. Jakie polecacie do przedłużania pazurków na szablonie - jak formujecie wolny brzeg pazurka? Wszelkie fotki i informacje mile widziane Jak radzicie sobie z tą metodą ? A może nie lubicie form?

Podzielcie się


Ja na razie szukam tego jedynego żelu do form , pracuję na Activ'ie ale on nie bardzo mi podpasował jeżeli chodzi o formę - lepiej wychodzi na tipsie - no przynajmniej ja takie mam odczucia Mam żel do frencha też z Activ'a ale czasami klient chce formę a nie tipsa i zwykłe przedłużenie a nie french - hmm na wszystko trzeba być przygotowaną
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 14:57   #2
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Żelowe pazurki przedłużane na formie.

Podbijam

mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 15:15   #3
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Żelowe pazurki przedłużane na formie.

Monika, czyli chodzi Ci o przedłużenie na formie z naturalnym efektem tj. efektem naturalnego paznokcia? Też kiedyś o coś takiego pytałam, polecono mi kolorowy żel CHRISTRIO, jakiś kolorek mleczno beżowy na przykład. Przedłuzając przezroczystym żelem ryzykujemy efekt "szklany", a frencha nie każdy chce...
Jeśli chodzi o przedłużanie na formie to tu praktyka chyba czyni mistrza , a jeśli chodzi o żele to ja jak zwykle zachwycę się CHRISTRIO...
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 16:52   #4
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Żelowe pazurki przedłużane na formie.

Oh Femme dzięki za odpowiedź - dokładnie o to mi chodzi - przedłużanie na formie bez french'a
Ja najwięcej czasu spędzam na formowaniu linii uśmiechu A za żelami wciąż się rozglądam i powiem Ci, że dałas mi do myślenia z tym Christrio Hmmm

Dzięki
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-09, 09:30   #5
zgredek
Raczkowanie
 
Avatar zgredek
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 311
Dot.: Żelowe pazurki przedłużane na formie.

Polecam IBD budujący - nadaje się idealnie na formę jest gęsty w związku z czym nie spływa i bardzo szybko się na nim pracuje. Na Activie pracowałam na początku i też bez problemu modelowałam nim paznokcie na formie. Ale IBD ma ładniejszy odcień różowego, trochę bardziej kryjący ale wygląda bardzo naturalnie, natomiast żel Active jest różowy ale przejrzysty nie kryje żadnych przebarwień na płytce,
zgredek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-09, 12:58   #6
KasiekW
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 156
GG do KasiekW
Dot.: Żelowe pazurki przedłużane na formie.

a jak żel ci się rozlewa to najlepszym sposobem jest robienie na przemian jednego paluszka prawej i jednego paluszka lewej i zamrazanie w lampie
__________________
gg 2381045
KasiekW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-09, 14:52   #7
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Żelowe pazurki przedłużane na formie.

Tez pracuje na christrio bo jest gesty i nie splywa )) A w ogole odkad podpatrzylam technike Ani z Toronto, wychodza mi naprawde mocne i ladne przedluzenia Polecam przejrzec jej stronke )))
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-11, 00:40   #8
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Żelowe pazurki przedłużane na formie.

Cytat:
Napisane przez zgredek
Polecam IBD budujący - nadaje się idealnie na formę jest gęsty w związku z czym nie spływa i bardzo szybko się na nim pracuje. Na Activie pracowałam na początku i też bez problemu modelowałam nim paznokcie na formie. Ale IBD ma ładniejszy odcień różowego, trochę bardziej kryjący ale wygląda bardzo naturalnie, natomiast żel Active jest różowy ale przejrzysty nie kryje żadnych przebarwień na płytce,

Dzięki Wam wszystkim za wypowiedzi jak wykończę żele Activa zaopatrzę się chyba w IBD - bo tylko do tych mam na razie dostęp na Christrio muszę poczekać jeszcze jakiś czas.
Mogłabyś powiedzieć jakiego dokładnie żelu Zgredku używasz i polecasz z IBD ?

Dzięki jeszcze raz
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 15:00   #9
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: Żelowe pazurki przedłużane na formie.

Cześć... Pomóżcie, bo ja już zupełnie nic nie wiem.... Nigdy nie mialam takich sztucznych paznokci i nie zamierzam, więc jestem w tych sprawach kompletnie niewiedząca ale ciekawi mnie o czym Wy w ogóle tutaj rozmawiacie? nio dobra, co to są tipsy to ja wiem, ale o co chodzi z tymi żelami? mógłby mi ktoś to jak dziecku wytłumaczyć-powoli i spokojnie, bo ja się kompletnie na tym nie znam i takie coś to tylko u manikiurzystki się zrobi, czy można tak samemu, w domciu..... no to by było na tyle....
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 09:51   #10
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Żelowe pazurki przedłużane na formie.

Cytat:
Napisane przez nutka85
Cześć... Pomóżcie, bo ja już zupełnie nic nie wiem.... Nigdy nie mialam takich sztucznych paznokci i nie zamierzam, więc jestem w tych sprawach kompletnie niewiedząca ale ciekawi mnie o czym Wy w ogóle tutaj rozmawiacie? nio dobra, co to są tipsy to ja wiem, ale o co chodzi z tymi żelami? mógłby mi ktoś to jak dziecku wytłumaczyć-powoli i spokojnie, bo ja się kompletnie na tym nie znam i takie coś to tylko u manikiurzystki się zrobi, czy można tak samemu, w domciu..... no to by było na tyle....
nutka85 - poszukaj w wyszukiwarce, wpisz "zele, tipsy". Czy to w tej wizazowej, czy na www.google.com
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 18:59   #11
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: Żelowe pazurki przedłużane na formie.

Patrzylam....ale tam to mam albo ogloszenia stylistek itd. albo sklepy......a nie znalazłam jeszcze takich ładniutkich "wyjaśnień", co i jak, i w ogóle i w szczególe Ale chyba będę szukać dalej...
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-14, 20:45   #12
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Żelowe pazurki przedłużane na formie.

Cytat:
Napisane przez nutka85
Patrzylam....ale tam to mam albo ogloszenia stylistek itd. albo sklepy......a nie znalazłam jeszcze takich ładniutkich "wyjaśnień", co i jak, i w ogóle i w szczególe Ale chyba będę szukać dalej...
Ja odpowiem tak : jeżeli miałabym wszystko tu na forum napisać to nie wiem czy chciałoby mi się tyle tego jest Nie można sztuki przedłużania paznokci opisać po łebkach - nie byłoby ciekawie

Założyłam ten wątek z myślą stylistkach i z ciekawości - jak inne kobitki radzą sobie z tym wszystkim - oczywiście, że podstaw żelików nie trzeba poruszać bo są one ma się rozumieć znane
No właśnie zapytałam się o jedną z metod jaką pracuje się na żelach-są jeszcze inne ale ja polecam kursik jak już - byle nie internetowe szkolenie

mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 16:32   #13
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: Żelowe pazurki przedłużane na formie.

ojejciu jejciu.....nio dobra, nieważne Może gdzie indziej poszukam odpowiedzi
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-01, 18:31   #14
dziunia0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6
Post żel na szablonie

Witam!!! Robie pazurki tylko na tipsach nigdy nie robiłam na szablonie, w związku z tym mam kilka pytań???

1. Czy do metody żelowej na szablonie potrzebne są inne kosmetyki niż do
tipsów? Czy używa się w niej primera?
2. Czy można je robić na obgryzionych pazurkach i czy są trwałe?
3. Czy ta metoda wymaga mniej piłowania (bo mam uczulenie na pył)?

Może macie też jakieś zdjęcia pazurków na szablonie???Kiedyś widziałam na forum jakiś link jak zakłada się takie pazurki (ale już go chyba nie ma)?? Czekam na odpowiedzi....Pozdrawiam
dziunia0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-01, 22:35   #15
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: żel na szablonie

1. 90% marek żeli nadaje sie zaróno na szablon i na tipsa, niestey, częśc z nich, nie, gdyz sa zbyt mało trwałe, lub zbyt "rozlewaja sie" na szablonie, zlezy na czym pracujesz.
2.Pimera mozesz uzywac, choc nie jest on konieczny
3.Nie ma róznicy w "ilości" piłowania przy szablonie i przy tipsie. Najwazniejsze jest aby kształt paznokcia był od razu jak najbardziej zbliżony do koncowego, wtedy trzeba mało piłowac.
tu masz zdjęcie ze strony Anny Lajourdie z paznokciem w trakcie przedłozania go na szablonie
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 12:01   #16
KasiekW
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 156
GG do KasiekW
Dot.: żel na szablonie

a na jakich żelach pracujesz??? bo tak jak pisała Albi nie wszystkie nadają się do szablonu.
Niektóre żele wymagają primera ... to zależy od marki, ale tak na prawdę nigdy nie zaszkodzi .. może jedynie pomóc.
Ja osobiście wolę pracować na szablonie bo opracowanie tipsa wykańcza mnie psychicznie i mam dość dalszej pracy RRRRRRRRRRRRRRRRRR
Co do obgryzków, to chyba naj naj metoda jest właśnie przedłużanie ich na formie.
A co do uczulenia polecam prace w rękawiczkach i w przyłbicy.
__________________
gg 2381045
KasiekW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 17:10   #17
dziunia0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6
Dot.: żel na szablonie

Dzięki za pomoc............Ja pracuję na kosmetykach La Femme...Używałam żelu jednofazowego średnio gęstego ale słyszałam że na formę potrzebny jest żel podkładowy i żel bardzo gęsty czy to prawda?? Chętnie zmienię firmę jeżeli jakąś polecacie???a co do obgryzków to sama mam takie i chętnie bym sobie zrobiła....
dziunia0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 18:57   #18
kasiawin
Raczkowanie
 
Avatar kasiawin
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 63
GG do kasiawin
Smile Dot.: żel na szablonie

Ja mogę pokazać swoje własne zrobione z żelu dwufazowego Professional nail, na szablonie i muszę przyznać, że wytrzymały gruntowny remont mojego mieszkania.
Posłużyły mi do usuwania klepki z betonu. Mogę śmiało powiedzieć, że były super wytrzymałe. Ja do żeu używam primera ale tak jak mówiła poprzedniczka z żelem jest ten problem, że zanim dotrzsz do czwartego paluszka żel rozlewa się na pozostałych mimo, że nie jest z tych rzadkich. Oczywiście wszystko da się skorygować ale niestety piłowaniem.
Moje odczucia do żelu - bardzo fajny ale nie da się powiedzieć, że jest lepszy od akrylu. Ja robię i żelem i akrylem w zależności jaki efekt i zdobienie życzy sobie klientka.
kasiawin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 00:30   #19
KasiekW
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 156
GG do KasiekW
Dot.: żel na szablonie

powiem szczerze że nie pracowałam na lf, więc nie wiem jak z szablonami. Obecnie pracuje na dwóch markach christri i esn i na formy są supcio. Nie trzeba żeli trójfazowych aby przedłużyć na szablonie. A co do spływania z formy najlepiej pracowac na przemian tzn najpierw jeden palec jednej ręki i do lampy potem drugi i do lampy i problem ze spływaniem rozwiązany
__________________
gg 2381045
KasiekW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-03, 18:09   #20
dziunia0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6
Dot.: żel na szablonie

Oki dzięki Wam kobietki.... Powiedzcie mi jeszcze gdzie kupię kosmetyki professional nail, christrio i esn i gdzie znajdę jakis cennik tych produktów???I czy przy dwóch ostatnich używacie primera?? Czy potrzebne są też inne żele (podkladowy,wykończeniowy ... itd) jeżeli tak to jakie?
dziunia0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 18:29   #21
KasiekW
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 156
GG do KasiekW
Dot.: żel na szablonie

christrio i esn kupisz w Euro-fashion www.euro-fashion.pl
nie wymagają one uzycia primera
__________________
gg 2381045
KasiekW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 07:44   #22
kasiawin
Raczkowanie
 
Avatar kasiawin
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 63
GG do kasiawin
Dot.: żel na szablonie

Ja professional nail kupowałam w firmie Art-House
http://www.new-nails.com/
kasiawin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 02:49   #23
rozamajewska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Cieszyn/Krakow
Wiadomości: 10
Dot.: Żelowe pazurki przedłużane na formie.

Cytat:
Napisane przez nutka85
Cześć... Pomóżcie, bo ja już zupełnie nic nie wiem.... Nigdy nie mialam takich sztucznych paznokci i nie zamierzam, więc jestem w tych sprawach kompletnie niewiedząca ale ciekawi mnie o czym Wy w ogóle tutaj rozmawiacie? nio dobra, co to są tipsy to ja wiem, ale o co chodzi z tymi żelami? mógłby mi ktoś to jak dziecku wytłumaczyć-powoli i spokojnie, bo ja się kompletnie na tym nie znam i takie coś to tylko u manikiurzystki się zrobi, czy można tak samemu, w domciu..... no to by było na tyle....
hehe. no wiec do przedluzania paznokci stosuje sie rozne materialy. najpopularniejsze to zel badz akryl najprosciej powiedzec ze zel to cos co nakladasz na tips i paznokiec zeby nie bylo roznicy miedzy nimi i zeby ladnie wygladaly nie mam pojecia jak to lepiej wytlumaczyc

a co do zakladania tipsow w domu to bez odpowiedniego kursu odradzam sama tak wlasnie zaczynalam - efekt - krwiaki i totalnie zniszczona plytka paznokcia ale teraz jest juz lepiej


ps: co do watku tematu: czy mozecie mi poradzic w jakiej sytuacji najlepiej odbudowac tipsa na szablonie a kiedy lepiej po prostu zdjac uszkodzonego i zalozyc na nowo??? poki co nie musialam jeszcze tego robic, ale w przyszlym tygodniu zaczynam prace - zakladanie tipsow, co oznacza ze pewnie tez bede musiala sie zmierzyc z tym problemem
rozamajewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 10:39   #24
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Żelowe pazurki przedłużane na formie.

Cytat:
Napisane przez rozamajewska
ps: co do watku tematu: czy mozecie mi poradzic w jakiej sytuacji najlepiej odbudowac tipsa na szablonie a kiedy lepiej po prostu zdjac uszkodzonego i zalozyc na nowo??? poki co nie musialam jeszcze tego robic, ale w przyszlym tygodniu zaczynam prace - zakladanie tipsow, co oznacza ze pewnie tez bede musiala sie zmierzyc z tym problemem
Hmmm ale o co konkretnie Tobie chodzi..? Bo nie bardzo kum kum!
Pytasz o roznego rodzaju uszkodzenia - np złamania i pęknięcia przedlużonego paznokcia?
Ja zazwyczaj ( choć wlasciwie zdarzyło się tak moze kilka razy) gdy jest małe pęknięcie - najczesciej gornej warstwy zelu , po prostu piluje rysę i na pozostały material nakładam nową warstwę.
Natomiast kiedy zdarzyło mi się ,że kolega przytrzasnąl mi palca ( drzwiami ) i pękł caly tips z naturalnym pazurem aż do krwi, to wtedy po zagojeniu nakladałam calośc od nowa

Nie ma niestety jedynej, słusznej rady w takiej sytuacji - każdy przypadek jest inny i należy go rozpatrywać indywidualnie
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 10:47   #25
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Żelowe pazurki przedłużane na formie.

Cytat:
Napisane przez rozamajewska
ps: co do watku tematu: czy mozecie mi poradzic w jakiej sytuacji najlepiej odbudowac tipsa na szablonie
jedno wyklucza drugie, tzn tips - szablon.
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 12:25   #26
villemcia
Wtajemniczenie
 
Avatar villemcia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: WAWA
Wiadomości: 2 106
GG do villemcia
Dot.: Żelowe pazurki przedłużane na formie.

chyba ze polamie sie czesc gdzie byl tips i zostal tylko powyszczerbiany zel
wtedy mozna wyrownac zelik i zeby nie zpilowywac wszystkiego i nie robic wszystkiego od nowa mozna podlozyc szablon i dobudowac to co zostalo zlamane...
__________________
stylizacja pazurków to moja pasja
villemcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-16, 13:35   #27
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Żelowe pazurki przedłużane na formie.

aa fakt
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 11:29   #28
Monalee
Raczkowanie
 
Avatar Monalee
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 172
Dot.: Żelowe pazurki przedłużane na formie.

Witaj! jeśli o mnie chodzi to ja używam żeli firmy Nail Product i jestem z nich naprawde zadowolona, moje znajome równiez ponieważ nic się z nimi nie dzieje, są mocne i dobrze się trzymają. Ja preferuję na formie gdyż tipsy jak dla mnie nie są skuteczne. Pozdrawiam! inne dobre firmy to Cosmo i Nails company.
__________________
--- Rzeczywistość jest tylko stanem umysłu... ---


Monalee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 14:30   #29
bera0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1
Red face Dot.: żel na szablonie

Witam,
ucze sie robic paznokcie metodą żelową, ostatnio spróbowałam na szablonie, podoba mi sie ten sposob bo nie grozi on "przepiłowaniem" i wydaje mi sie ze jest to bezpieczniejsza metoda, jadenk bardzo czasochłonna i trzeba byc przy niej bardzo dokładną.
Mam pytanie co do założenia szablonu, dosc ciezko zakłada mi sie szablony na niektóre palce, szablon sie wykrzywia i jak sama sobie robie pazurki to ciezko mi to wyregulowac i nadac odpowiedni "łukowaty" kształt przedłuzonej płytce i w pewnych miejscach zelu załozy sie za dużo i płytke staje sie płaska...
doradzcie jak najepiej zakładac szablon, by paznokciec miał ładny kształt przy oszczednej ilosci żelu
(najlepiej za pomoca zdjec)
byłabym bardzo wdzieczna za pomoc
pozdrawiam!
bera0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 14:30   #30
klifek17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 176
Dot.: Żelowe pazurki przedłużane na formie.

Wiecie co. Muszę się z Wami podzielić jedną informacją bo jestem w szoku. A nie chcę zakładać nowego wątku, bo ten jak najbardziej jest zbliżony.

Zadzwoniłam przed chwilą do salonu i pytałam czy robią też zel na formie (bo u mnie w mieście chyba nikt w ogóle na formie nie pracuje).

i nie wyobrażacie sobie co mi owa stylistka odpowiedziała! ŻE NIE ROBI SIĘ ZELU NA FORMIE TYLKO AKRYL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bo żel na formie po tygodniu pęka! I co WY na to ? ?? ? ?? ???????

Chyba PANI "STYLISTKA" ma problem z formami temu mi tak powiedziała.

co myślicie?
klifek17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:26.