Wypadające włosy - PODSUMOWANIE! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2002-04-01, 20:25   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Lightbulb

Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!


Mam bardzo powazny problem! Od ponad1.5 roku w odstraczajacych ilosciach wypadaja mi wlosy. Mialam chorobe skory i poleceono mi uzywac "Nizoral", pomoglo ale na krotko, wiec przeszlam do szamponu i odzywki "Seboravit", kuracja wspaniala ale jak zwykle krotkotrwala. Czytalam na Waszym Forum artykul Agnieszki na temat wypadania wlosow, i jest tam opisane dokladnie wszystko to do czego juz sie stosowalam. Dermatolodzy i fryzjerzy polecaja mi caly czas to samo. Zawsze mialam w miare geste wlosy a teraz mam ich o 50 % mniej. Regularnie podcinam wlosy. Zmienilam miejsce zamieszkania ale to bylo 2 lata temu. Boje sie, ze pod koniec staosowania juz wszytstkich eksperymentow zostane lysa. CZY KTOS MOZE MI POMOC?!
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-04-01, 20:25   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
w koncu bede lysa!!!!!!!!

Mam bardzo powazny problem! Od ponad1.5 roku w odstraczajacych ilosciach wypadaja mi wlosy. Mialam chorobe skory i poleceono mi uzywac "Nizoral", pomoglo ale na krotko, wiec przeszlam do szamponu i odzywki "Seboravit", kuracja wspaniala ale jak zwykle krotkotrwala. Czytalam na Waszym Forum artykul Agnieszki na temat wypadania wlosow, i jest tam opisane dokladnie wszystko to do czego juz sie stosowalam. Dermatolodzy i fryzjerzy polecaja mi caly czas to samo. Zawsze mialam w miare geste wlosy a teraz mam ich o 50 % mniej. Regularnie podcinam wlosy. Zmienilam miejsce zamieszkania ale to bylo 2 lata temu. Boje sie, ze pod koniec staosowania juz wszytstkich eksperymentow zostane lysa. CZY KTOS MOZE MI POMOC?!
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-04-01, 21:05   #3
czterypik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 15
GG do czterypik
Re: w koncu bede lysa!!!!!!!!

Nie będziesz łysa, spokojnie. Mogę Ci polecić płyn Piloxidil. Kupuje się go w aptece, kosztuje ok. 20 zł (starcza gdzieś na miesiąc, może trzy tygodnie). Należy wcierać w skórę głowy rano i wieczorem (ale b. ważna jest systematyczność, nie można o tym zapominać). Płyn zupełnie nie wpływa na przetłuszczanie się włosów, wsiąka b. szybko. Jest właściwie jak woda. Pierwsze efekty są widoczne po 1-1,5 miesiąca. Mi bardzo wypadały włosy, naprawdę pomógł. Poleciła mi go znajoma, która mówiła, że już była prawie łysa. Po dwóch miesiącach po umyciu głowy w wannie nie miała ani jednego włosa. To chyba o czymś świadczy? Powodzenia, na pewno się uda.
czterypik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-04-04, 11:18   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: w koncu bede lysa!!!!!!!!

A ja proponuję Ci zażywanie cynku-Forte. Włosy wychodziły mi koszmarnie i zażywanie cynku doradziła mi znajoma farmaceutka. Poleciłami mi zażywać cynk-Forte (mocniejszy) przez miesiąc, gdzieś po 1,5 miesiąca od skończenia widać efekt. Teraz co roku robię sobie taką kurację jak widzę za dużo włosów na szczotce. [img]icons/icon40.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-04-05, 14:55   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: w koncu bede lysa!!!!!!!!

Mnie tez przez dluzszy czas wypadaly wlosy.Poszlam do dermatologa, ktora kazal brac mi cynk oraz witamine A.Poza tym skierowal mnie na morfologie, po ktorej okazalo sie ze brak mi zelaza w organizmie (podobno to czesty powod wypadania wlosow).
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-04-08, 18:47   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: w koncu bede lysa!!!!!!!!

Ja także myslę ,że powinnaś się zająć wypadaniem włosów od "wewnątrz" . Jesli brakuje Ci czegoś w organizmie to żadne specyfiki nakładane na włosy lub skórę głowy nie pomogą. Wiem to z własnego doświadcznia. Zawsze miałam piękne , gęste wlosy - gdy zaczełam gwałtownie tracić na wadze - nie mogłam zapanować nad ich wypadaniem . To samo spotkało moje inne znajome. Dlatego najlepiej się upewnij czy w Twojej diecie czegoś nie brakuje! Pozdrawiam!.
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-08-19, 13:58   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Wypadanie włosów

Czy możecie mi coś poradzić na wypadanie włosów? Jestem w trakcie wcinania 2 opakowania wyciągu ze skrzypu i obawiam się że niedługo zostanę łysa. Może jakiś szampon albo maseczka na noc. Niestety włosy mi się tak przetłuszczają że codziennie rano musze je myć. Wieczór nie wchodzi w grę bo rano i tak są tłuste. Czy macie jakieś sposoby?
guest jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-08-19, 14:25   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Wypadanie włosów

Ja stosuję Merz Special Dragees i zaczynam zauważać efekty, a stosuję dopiero od 3 tygodni. Tabletki są drogie ok.39 zł, ale warto.
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-08-19, 18:06   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Wypadanie włosów

jednym ze skutecznych środków na wypadanie włosów jest
h-papoten
jest to maseczka szampon proszek i tabletki
możesz być pewna że po ich zastosowaniu wzmocnisz nie tylko wlosy ale i paznokcie
jest to zbieranina minerałów która pomaga przy wielu dolegliwościach skóry i włosów
pozdrawiam

Aga napisał(a):
> Czy możecie mi coś poradzić na wypadanie włosów? Jestem w trakcie wcinania 2 opakowania wyciągu ze skrzypu i obawiam się że niedługo zostanę łysa. Może jakiś szampon albo maseczka na noc. Niestety włosy mi się tak przetłuszczają że codziennie rano musze je myć. Wieczór nie wchodzi w grę bo rano i tak są tłuste. Czy macie jakieś sposoby?
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-08-24, 18:06   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: w koncu bede lysa!!!!!!!!

Sprobuj Urynoterapii!
madi napisał(a):
> Mam bardzo powazny problem! Od ponad1.5 roku w odstraczajacych ilosciach wypadaja mi wlosy. Mialam chorobe skory i poleceono mi uzywac "Nizoral", pomoglo ale na krotko, wiec przeszlam do szamponu i odzywki "Seboravit", kuracja wspaniala ale jak zwykle krotkotrwala. Czytalam na Waszym Forum artykul Agnieszki na temat wypadania wlosow, i jest tam opisane dokladnie wszystko to do czego juz sie stosowalam. Dermatolodzy i fryzjerzy polecaja mi caly czas to samo. Zawsze mialam w miare geste wlosy a teraz mam ich o 50 % mniej. Regularnie podcinam wlosy. Zmienilam miejsce zamieszkania ale to bylo 2 lata temu. Boje sie, ze pod koniec staosowania juz wszytstkich eksperymentow zostane lysa. CZY KTOS MOZE MI POMOC?!
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-08-24, 21:10   #11
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: w koncu bede lysa!!!!!!!!

Natomiast ja polecam wiesiołek w kapsułkach. Już tu gdzieś o tym pisałam i powtórzę, że bardzo mi ten preparat pomógł. Mam cienkie włosy, więc ich wypadanie było dla mnie koszmarem. Po mniej więcej 2 miesiącach zażywania wiesiołka włosy nie wypadały i co najważniejsze teraz też się trzymają.
Ale przede wszystkim zrób koniecznie badania, bo jak któraś dziewczyna tu napisała, problemem może być duży niedobór jakichś mikro- lub makroelementów.
guest jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-08-31, 21:05   #12
enya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Elbląg:-)
Wiadomości: 336
GG do enya
PILOXIDIL

Przeczytałam,że pomaga on na wypadanie włosów.Czy mogłybyście coś więcej na jego temat powiedzieć? Jak działa,ile kosztuje?
enya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-08-31, 21:27   #13
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: PILOXIDIL

Piloxidil zawiera MINIKSIDIL - jedną z dwóch (obok finasterydu- Propecia- tylko dla mężczyzn) substancji o udowodnionej skuteczności przy łysieniu.
Jest to lek obniżający ciśnienie. Przypadkowo odkryto jego pozytywny wpływ w łysieniu. Stpsowany miejscowo na skórę głowy powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych i zwiększa przepływ krwi w skórze głowy, działa jako stymulator mitityczny na komórki mieszków włosowaych (czyli pobudza je do podziałów), pobudza wzrost keranocytów (co powoduje wytwarzanie dłuższego włosa). Nie wykazuje działania antyandrogenowego. pierwsze rezultaty (zwiekszenie ilości włosów meszkowych i zahamowanie wypadania włosów) pojawiają się po 2 miesiącach regularnego leczenia, z największym nasileniem odrostu po 12 miesiącach. Ewentualne działania niepożądane: podrażnienie skóry głowy, reakcje alergiczne, rzadko kontaktowe zapalenie skóry, łysienie lub niepożądane nadmierne owłosienie, łojotok, zaburzenia widzenia. Nie stosować na uszkodzoną skórę.
Cena: 60ml za ok. 21zł Opakowania starcza na 1 miesiąc przy stosowaniu 2 razy dziennie. Inne odpowiedniki: Loxon 2% (26zł), Loxon 5% (32,30), Regaine 2% (123,24zł), Regaine 5% (138zł)- wszystkie mają po 60ml. Minoxidil w stężęniu 5% powinien być na receptę. Piloxidil ma 2% miniksidilu.
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-12-05, 22:17   #14
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Wypadnie wlosow - Tricomin

Bardzo wypadaja mi wlosy i lekarz ostatnio polecil mi stosowanie szamponu Tricomin + odzywka. Jest to szampon wzbogacony miedzia, podobno skuteczny. Czy ktoras z was stosowala moze ten szampon i moze sie podzielic uwagami na jego temat. Bardzo prosze o pomoc.
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-12-05, 23:27   #15
mexa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 34
Re: Wypadnie wlosow - Tricomin

Pare slow z angielskiej strony producenta (www.tricomin.com):

Wspomaganie produkcji melaniny, unieszkodliwianie wolnych rodnikow, zapobieganie przerywaniu wlokien kolagenu i elastyny. Miedz obecna w preparacie jest inhibitorem 5-alfa reduktazy, mowiac po ludzku - antyandrogennie uodparnia cebulki wlosowe.

Tyle teorii.

Co do praktyki, to mysle, ze jest tak: stezenie substancji czynnych musialoby byc gigantyczne, aby szampon i odzywka - splukiwane dosc szybko z wlosow i skory - dzialaly spektakularnie. Raczej wiec mysle, ze takie preparaty moga w przypadku silnego wypadania wlosow dzialac jedynie wspomagajaco.

Jaka byla diagnoza? Lekarz nie probowal dojsc glebiej do przyczyn utraty wlosow? To jedyny "lek" jaki ci zapisal?
mexa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-12-06, 07:17   #16
patt
Raczkowanie
 
Avatar patt
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 56
Re: Wypadnie wlosow - Tricomin

Ja niedawno również miałam bardzo poważny problem z wypadaniem włosów. Od pół roku wypadały mi garściami. Myslałam, że ołysieję. Poszłam do dermatologa i ona najpierw zleciła mi serię badań (morfologia, żelazo w surowicy, TSH). Badania wyszły rewelacyjnie. Tak na marginesie to z paznokciami i ze skórą nie miałam żadnych problemów. Przepisała mi witaminę B6 w zastrzykach. Wzięłam 10 i to rzeczywiście efekty były zaskakujące. Prawie w ogóle już nie wypadają. Wszyscy zalecają nie wiadomo jakie leki, odżywki, szampony a tu zwykły niedobór tej witaminy może spowodować takie skutki. Muszę wziąć jeszcze 20 tych zastrzyków, ale warto przecierpieć. Dodatkowo dostałam takie robione lekarstwo do wcierania w skórę głowy.
Z gotowych preparatów polecała tylko Dercos ampułki i szampon, ale teraz mam tyle wydatków, że niestety nie mogę sobie na to pozwolić.
Więc jeśli masz ten problem to albo zmień lekarza albo delikatnie mu to zasugeruj.
patt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-12-06, 16:08   #17
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Wypadnie wlosow - Tricomin

Mialam robione szczegolowe badanie wlosow, i okazuje ze w skladzie moich wloswo jest za malo miedzi. Dlatego tez lekarz zalecil mi stosowanie tego szamponu. Badanie krwi (morfologia, tarczyca, etc. sa bardzo dobre). Zastanawiam sie rowniez czy ten lekarz nie probowal naciagnac mnie na ten szampon, ktory sam rozprowadza ($60). I zalecil rowniez przyjmowanie witamin, ktore ja sama stosuje. Skonczylam juz 2 opakowania skrzypu z witaminami, i nie widze zadnych efektow. Wlosy wypadaja mi nadal garsciami, stosowalam rowniez tysiace innych srodkow: Seboradin, Radical. Nie wiem juz po prostu co mam robic. Zaznacze rowniez ze wlosy moje dosyc szybko sie przetluszczaja.
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-12-06, 18:35   #18
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Wypadnie wlosow - Tricomin

Mi rowniez wypadaly wlosy . stosowalam wiele zestawow witaminowych , pilam drozdze ,stosowalam przerozne szampony/odzywki ...i co ? ...i nic... Dopiero kiedy zaczelam stosowac ampulki Vichy + szampon z tej samej serii ...zauwazylam efekty. Do tego raz w tygodniu stosuje wosk na wlosy.Wosk ten dostepny jest w kazdej aptece. Proponuje wzbogacic kuracje o tabletki Merz Special...nalezy wybrac 3 opakowania ...ostawic i dopiero pozniej widac efekty. Pozdrawiam. Iwona.
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-12-06, 21:35   #19
mexa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 34
Re: Wypadnie wlosow - Tricomin

To co dobre dla jednych, dla innych niekoniecznie. Ile osob tracacych wlosy - tyle zapewne tego powodow... Bylabym wiec ostrozna z sugerowaniem terapii, tym bardziej, ze z witaminami i mineralami mozna przekombinowac...

Didi, czy w Twoich badaniach bylo oznaczenie hormonow plciowych (testosteron)? Nie wykliuczach czynnikow egzogennych (stres, przeciazenie skory glowy chemia)?

Slyszalam doskonale opinie o nowym peparacie Vichy Dercos, ale nie tym "starym" tylko o nowej odzywce do wcierania w skore wglowy z aminexilem, ceramidami. Zostala stworzona dla osob z wlosami hm.. starzejacymi sie, pozbawionymi zycia. Znam kilka osob, ktore stosowaly ja w lysieniu i bardzo sobie chwala. Moze warto skonsultowac to z dermatologiem? Moze tez Piloxidil?
mexa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-12-09, 18:45   #20
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Wypadnie wlosow - Tricomin

Mialam robione wszystkie badania, oprocz oznaczenia poziomu hormonow. Tez myslalam nad tym, ze moze powinnam zbadac poziom testosteronu. Obecnie, nie chce natomiast szpikowac sie hormonami, bo z mezem zaczynamy myslec o planowaniu dzidziusia. Moja jedyna nadzieja, ze stan moich wlosow polepszy sie w czasie ciazy. Mexa, dzieki za rady.
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-04-30, 09:49   #21
kaska26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 25
wypadanie włosów po porodzie!!!!!!

Bardzo proszę o pomoc!!!!!!
Jestem 3 miesiące po porodzie i włosy wypadają mi garściami, naprawdę jestem załamana. Jak tak dalej będzie to zostanę łysą mamą.
Proszę pomóżcie co mam robić, dodam tylko, że karmię piersią.
kaska26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-04-30, 10:11   #22
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: wypadanie włosów po porodzie!!!!!!

Nie panikuj. Wypadanie włosów po porodzie to skutek zmian hormonalnych - jak wszystko się ustabilizuje to przejdziePonad to w czasie ciąży na pewno lepiej się odżywiałaś, zażywałaś witaminy... Nie rezygnuj z tego. Dodatkowo możesz też zastosować jakieś kuracje ampułkowe, tylko dowiedz się czy można podczas karmienia.
Ech, jak bvyłam w ciązy to miałam najładniejsze włosy i paznokcie w życiu:_) A potem sie popsuło:-(
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-04-30, 10:27   #23
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: wypadanie włosów po porodzie!!!!!!

Donia ma rację, ten stan naprawdę jest przejściowy.[img]icons/icon7.gif[/img]
Mi po porodzie bardzo pomógł Tonik Energy Serum do wlosow firmy Welli z serii System Professional (sam tonik kosztuje ok. 60 zł) Jest bardzo wygodny w uzyciu i wydajny. Wlosy przestaly mi wypadac i po pewnym czasie zauwazylam, ze intensywnie mi odrastaja nowe. Koszt calej kuracji to jakies 100- 120 zl. ( ze specjalnym szamponem) Starcza na jakies trzy miesiace. Można go kupić w salonach firmowych albo sklepach fryzjerskich.

Gorąco pozdrawiam młodą mamusię [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-04-30, 10:27   #24
Malenka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 501
GG do Malenka
Re: wypadanie włosów po porodzie!!!!!!

nie wiem jak z apułkami czy witaminkami,ale odżywkę taką do smarowania chyba możesz...w rodzince testujemy odyżwkę-wosk leczniczy, bardzo polecana na KW, koleżanka stosowała ją po chemioterapii i jej pomogła teraz testuję ją na sobie, siostrze i moim mężczyźnie...ale dopiero od 2 tygodni więc trudno mówić o wielkich,spektakularnych efektach [img]icons/icon7.gif[/img] ale włoski na pewno są ładniejsze, miękkie i puszyste..
Malenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-04-30, 11:43   #25
kaska26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 25
Re: wypadanie włosów po porodzie!!!!!!

Dziękuję za słowa otuchy.
Mam jeszcze jedno pytanie, po jakim czasie powinno się wszystko unormować z tymi hormonami???
Czyli jak długo mogą wypadać włosy, miesiąc, dwa, pięć????
kaska26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-04-30, 12:20   #26
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: wypadanie włosów po porodzie!!!!!!

To już jest jednak dość indywidualna sprawa. W moim przypadku włosy mi wypadały ponad pół roku, tylko, że był to proces słabnący. Może właśnie dzięki temu tonikowi, a może po prostu tak miało być.

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-07-22, 20:16   #27
asia.m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 4
wypadanie

Witam wszystkich. Mam jedno pytanie co powinnam zrobic jesli mam slabe, cienkie, mocno wypadajace włosy i szybko przetluszczajace sie. Probowalam roznych metod szamponow, odzywek, tabletek, warzyw i owoców ale to pomaga w bardzo malym stopniu. Bede wdzieczna za jakiekolwiek wskazówki. Moze istnieje jakis cudowny srodek o ktory nie wiem!
asia.m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-07-22, 20:16   #28
asia.m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 4
wypadanie

Witam wszystkich. Mam jedno pytanie co powinnam zrobic jesli mam slabe, cienkie, mocno wypadajace włosy i szybko przetluszczajace sie. Probowalam roznych metod szamponow, odzywek, tabletek, warzyw i owoców ale to pomaga w bardzo malym stopniu. Bede wdzieczna za jakiekolwiek wskazówki. Moze istnieje jakis cudowny srodek o ktory nie wiem!
asia.m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-07-27, 19:35   #29
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: wypadanie

witam!
zerknij na moje rady na ten temat na tym forum, mysle ze znajdziesz cos dla siebie.
pozrawiam
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-07-27, 19:35   #30
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: wypadanie

witam!
zerknij na moje rady na ten temat na tym forum, mysle ze znajdziesz cos dla siebie.
pozrawiam
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:06.