Allegro - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-10, 14:08   #1
Izus86
Raczkowanie
 
Avatar Izus86
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 482
GG do Izus86

Allegro


mam pytanie....czesto kupujecie cos na allegro ??? i czy juz zdarzyło wam sie spotkac tam nieuczciwych sprzedawców ???? i czy nawet ci którzy maja miano super sprzedacy moga okazac sie oszustami ???
Izus86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 14:12   #2
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: Allegro

ja sama od czasu do czasu wystawiam cos na allegro i nie przyszlo mi do glowy kogos oszukac.zdarzaja sie tacy ludzie ale wsrod moich znajomych nie mialo to miejsca
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 14:17   #3
karoola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: roztocze :)
Wiadomości: 211
Dot.: Allegro

Ja czesto kupuje rozne rzeczy i w wiekszosci przypadkow wszystko jest ok ale raz sie nacielam i zamiast nowej bluzki dostalam bluzke kupiona w ciuchlandzie (po zapachu poznalam ) Oczywicie kupilam ja od super sprzedawcy
karoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 14:17   #4
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Allegro

ja kupowałam już dość dużo rzeczy na allegro i do tej pory nie mam żadnych złych doświadczeń (całe szczęście). Teraz włąsnie kupuję książki do angielskiego i mam nadzieję, że transakcję również się powiodą. Oby..
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 14:19   #5
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Allegro

Było wiele wątków o allegro, radzę skorzystać z wyszukiwarki, a na pewno znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania i na te inne też np. jakich sprzedawców polecamy, jacy są oszustami itd.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 15:01   #6
Izus86
Raczkowanie
 
Avatar Izus86
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 482
GG do Izus86
Dot.: Allegro

przepraszam ze nie skorzystałam z wyszukiwark i jakos wyleciało mi z głowy
Izus86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 16:50   #7
Kasia.1986
Raczkowanie
 
Avatar Kasia.1986
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 291
Dot.: Allegro

ja polecam kupowania na allegro od osob z tego samego miasta albo gdzies z pobliza, mozna sie wtedy umowic na odbior osobisty i masz tani produkt i widzisz za co placic. ja tak zawsze kupuje kosmetyki z Avonu, place ponad 30% taniej niz w katalogu. osobiscie sie na allegro az tak bardzo nie nacielam, jedynie, torebka ktora miala byc nowa okazala sie z przetarciem, buty okazywala sie za duze albo za waskie, czy spodnie za ktorkie, natomiast moj chlopak kupil karte graficzna za ktora zaplacil ponad 600zl a w paczce przyszly gazety. policja jest oczywiscie bezradna, gdyz mimo iz paczka szla za pobraniem i na kwicie jest imie i nazwisko osoby nasi stroze prawa nie sa w stanie namiezyc tej pani. mnie osobiscie to i tak nie zrazilo i nadal kupuje na allegro. na allegro trzeba miec poprostu duuuzo szczescia
Kasia.1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-10, 17:00   #8
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: Allegro

Ja kupiłam na allegro ponad 50 rzeczy. Generalnie nie było wpadek, ale 3 razy zdarzyły się małe niedomówienia. Buty, które kupiła moja siostra, miały być nowe, mierzone raz. Okazało się, że noszą ślady zużycia, widać było, że zostały ubrane ok. 5 razy. Oczywiście sprzedająca wszystkiemu zaprzeczyła. Drugim razem kupiłam bluzę w rozmiarze S, doszła w rozmiarze M. Może i bym ją zwróciła, ale zorientowałam się dopiero po miesiącu. Trzecim razem kupiłam sobie 6 furtrzanych etolek na zimę, 2 kolory. Ktoś się pomylił i jeden z kolorów nie był taki jak chciałam, ale o to akurat nie mam wielkiego żalu, bo wszystkie były dość podobne no i cena była tak mała, że nie chciało mi się zawracać głowy.
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 17:02   #9
kreciak
Rozeznanie
 
Avatar kreciak
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 685
Dot.: Allegro

miałam okazje dokonac jednej transakcji ,ale szczezre do tej pory mam pietra (produkt który kupiłam był jak najbardziej) staram sie unikac aukcjii w stylu allegro;wole sprawdzone internetowe sklepy
kreciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-10, 19:13   #10
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Allegro

Cytat:
Napisane przez Kasia.1986
ja polecam kupowania na allegro od osob z tego samego miasta albo gdzies z pobliza, mozna sie wtedy umowic na odbior osobisty i masz tani produkt i widzisz za co placic. ja tak zawsze kupuje kosmetyki z Avonu, place ponad 30% taniej niz w katalogu. osobiscie sie na allegro az tak bardzo nie nacielam, jedynie, torebka ktora miala byc nowa okazala sie z przetarciem, buty okazywala sie za duze albo za waskie, czy spodnie za ktorkie, natomiast moj chlopak kupil karte graficzna za ktora zaplacil ponad 600zl a w paczce przyszly gazety. policja jest oczywiscie bezradna, gdyz mimo iz paczka szla za pobraniem i na kwicie jest imie i nazwisko osoby nasi stroze prawa nie sa w stanie namiezyc tej pani. mnie osobiscie to i tak nie zrazilo i nadal kupuje na allegro. na allegro trzeba miec poprostu duuuzo szczescia
czytalam w gazecie o zakupie tej karty, to pewnie o Twoim chlopaku

ja do tej pory zrobilam 2 zakupy na allegro i jestem zadowolona
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 17:35   #11
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Allegro

moja mama tez kupuje kosmetyki z avonu. ostatnio maseczke co kosztuje 50 zl z serii anew kupila za 10,50
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 18:27   #12
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Allegro

jesli mozna, to podlacze sie do watku czy ktoras z was kupowala kiedys na allegro maskare? dziwia mnie tak niskie ceny, tak dobrych maskar np. Lancome czy Loreala(10-15zl ), czy mozna smialo kupowac takie tusze? czy w tych cenach tkwia jakies podstepy?
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 18:31   #13
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Question Dot.: Allegro

Podstep tkwi w tym, ze NIGDY nie przeczytasz w ofercie takiego produktu, że jest "Oryginalny"... jedynie "oryginalnie zapakowany" Kupisz wtedy turecka podrobke oryginalnie zapakowana w jakies pudeleczko robione na ksztal opakowan np Dior'a Takie cuda na swiecie nie istnieja, zeby ktos sprzedawal tusz 80-90% taniej i mu sie to na dodatek oplacalo
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 18:39   #14
Guni
Wtajemniczenie
 
Avatar Guni
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gliwice, Pyskowice
Wiadomości: 2 505
GG do Guni
Dot.: Allegro

Ja sie musze przyznac, ze jeszcze nigdy nie kupilam nic na Allegro ani zadnego innego internetowego sklepu. Wole sobie pojsc na miasto, podotykac, zobaczyc na wlasne oczka, przymierzyc i ewentualnie sie zdecydowac. Nie lubie kupowac "kota w worku", boje sie i mam to po mojej mamie, ktora ciagle powtarza, ze rowniez ma pietra :P
__________________
"Prawdziwa Wizażanka wychodzi na podwórko gdy nie ma prądu!"

Jestem na: http://www.amundsen.pl/home/ Etap oceaniczny
http://nwpass.qnt.pl/
Guni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 18:50   #15
Kasia.1986
Raczkowanie
 
Avatar Kasia.1986
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 291
Dot.: Allegro

Cytat:
Napisane przez wiola_p
jesli mozna, to podlacze sie do watku czy ktoras z was kupowala kiedys na allegro maskare? dziwia mnie tak niskie ceny, tak dobrych maskar np. Lancome czy Loreala(10-15zl ), czy mozna smialo kupowac takie tusze? czy w tych cenach tkwia jakies podstepy?
ja kupowalam tusze Bourjois i sa do ... pupy, strasznie geste i strasznie kleja, raczej nie wydaje mi sie zeby taka dobra firma wypuscila na rynek taki bubel wiec raczej tusze sa przeterminowane albo poprostu to jakies swinstwo w opakowaniu tej firmy
Kasia.1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 19:01   #16
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Allegro

Cytat:
Napisane przez wiola_p
jesli mozna, to podlacze sie do watku czy ktoras z was kupowala kiedys na allegro maskare? dziwia mnie tak niskie ceny, tak dobrych maskar np. Lancome czy Loreala(10-15zl ), czy mozna smialo kupowac takie tusze? czy w tych cenach tkwia jakies podstepy?
ja kupiłam kiedyś tusz Loreal Lash Architect za bodajże 19 złotych. Skusiła mnie cena, ale szczerze mówiąc nie jestem zadowolona. Opakowanie wygląda na oryginalne... ale tusz jest beznadziejny... teraz żałuję, że się skusiłam. 25 złotych poszło na marne (bo doszły kosza przesyłki)
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 19:05   #17
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Allegro

tak mi sie wlasnie wydaje, ze troche ryzykowne jest kupowanie tego rodzaju kosmetyku na aukcjach, w sumie w sklepach mozna dorwac promocje, gdzie ceny sa jeszcze w miare a moze wiecie gdzie sa teraz ajkies fajne obnizki dobych maskar?
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 20:12   #18
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Allegro

Ja kupiłam troche kosmetyków na allegro. M.in tusze Bourjois i był OK i ostatnio Max Factor More Lashes za 11 zł (licytacja). Obydwa oryginalne, swieże i ok. Tak samo podkłady. Też wszystkie oryginały i świeże. Mam 2 sprawdzone panie, u których od czasu do czasu cos kupuję. Obydwie pewne i moge je z czystym sercem polecić
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 20:36   #19
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Allegro

Kupujemy ja osobiście często ksiażki, perfumy, kolorówkę
Wpadki? Raz zaginęła mi przesyłka - pani zlożyła reklamację, ale po rozpatrzeniu jej pozytywnie nie chciała mi zwrócić pieniędzy a miała masę pozytywnych komentarzy, cóż zdaża się.
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 21:58   #20
paula_d
Zadomowienie
 
Avatar paula_d
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 228
Talking Dot.: Allegro

Jestem Allegrowiczką od ponad roku. Kupuję, ale głównie sprzedaję kosmetyki AVON'u. Jestem konsultantką tej firmy. Mam 151 tylko pozytywnych komentarzy . Jak ktoś chce sprawdzić podaję mój nick z Allegro (jakże podobny do tego z Wizażu ) - Paula_D. Nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby kiedykolwiek i kogokolwiek oszukać. Jako sprzedająca mam pewność. Jeżeli mi ktoś nie zapłaci po prostu nie wysyłam paczki. Jeszcze nie spotkałam się z oszustwem (i mam nadzieję, że tak pozostanie)


Pozdrawiam
__________________

paula_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 22:02   #21
MarcinK
Rozeznanie
 
Avatar MarcinK
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 599
GG do MarcinK
Dot.: Allegro

kupuje , sprzedaje ... wszystko jak narazie przebiega bez problemow
ale faktycznie uwazac trzeba ...
MarcinK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 22:12   #22
buziaczek82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 247
Dot.: Allegro

Ostatnio wygrałam aukcję z bardzo fajną i niedrogą spódnicą.Przesyłkę otrzymałam bardzo szybko,jednak patrząc na nią pod światło zauważyłam plamę,opisałam sytuacje pani, od której ją kupiłam i umówiłyśmy się,że ja odsyłam jej spódnicę,a ona zwraca mi pieniądze.To pierwszy mój ubraniowy zakup na allegro i ostatni.Więcej nie kupie żadnego ciucha w ciemno.Co do kosmetyków zdarza mi się od czasu do czasu coś kupić i jak na razie wszystko było jak książka pisze
buziaczek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 22:12   #23
manila.sosil
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 731
Dot.: Allegro

ja ostatnio zaczęłam sprzedawać... (wow! w ciągu kilku dni zarobiłam prawie 2ooozł)
a co do kupowania to się boję... wybieram jedynie ostrożnie książki...
czy na allegro się opłaca? hm... chyba nie zawsze bo po doliczeniu kosztów przesyłki i czasem i opłat za przelewy np. do mbanku dużo się traci...
jeśli chodzi o kupowanie to wolę jednak kontakt bezpośredni...
__________________
manila.sosil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 23:24   #24
missy7
Zadomowienie
 
Avatar missy7
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: UK / Szczecin
Wiadomości: 1 696
GG do missy7
Dot.: Allegro

Ja trafiłam ostatnio na panią, która wygrała u mnie aukcję, odpisała odrazu że na drugi dzień wyśle pieniązki, potem odpisała , że nie miała czasu i , że wyśle w nastepnym tygodniu. Po 2 tygodniach ciszy próbowałam sie z nią skontaktować (nie odpisywała na maile, nie odbierała telefonu) Dzisiaj minęły 2 miesiące od czasy wygrania tej aukcji, a pieniędzy nie otrzymałam. Całe szczeście że nie wysłałam jej rzeczy która wygrała..
Widać nawet osoby które mają same pozytywne komentarze, mogą okazać sie bardzo "nieprofesjonalni"
__________________
missy7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 23:39   #25
sitc
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 902
Dot.: Allegro

Ja Allegro bardzo lubie, zarówno kupuje jak i sprzedaje.
Co do super sprzedawców- jeśli osoba ma taki tytuł to wcale nie znaczy, że musi być super uczciwa i np. nie sprzedaje podróbek. Tytuł super sprzedawcy przyznaje Allegro jeśli w ciągu ostatnich trzech miesięcy wartość sprzedazy przekracza 1000zł i ma się ponad 90% pozytywnych komentarzy.
Ja kupując nigdy nie zostałam oszukana, jedynie raz paczka do mnie nie dotarła. Może dlatego że nie wierze w okazje typu tusz Lancome za 14 zł, więc nie narzekam później że ktoś mi wcisnął podróbkę i jaka biedna oszukana jestem.
Niestety spotkałam sie z nieuczciwymi kupującymi, dwa razy usiłowano zwrócić mi pod pozorem że sprzedałam niedziałającą, rzecz która nie była kupiona ode mnie. Za pierwszym razem gdy uświadomiłam Panu, że przedmiot był znaczony, uległ nagle cudownemu uzdrowieniu i zaczął działać, drugi raz nie obyło się bez negatywa, niesmak pozostał.
sitc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 01:52   #26
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Allegro

Lubie zakupy na Allegro nie tylko dlatego,ze mozna kupic okazyjnie ale po czesci tez dlatego,ze nie mam na tyle czasu ani checi na zwiedzanie sklepow w poszukiwaniu za......Poza tym wogole preferuje zakupy przez Internet
Z Allegro na pewno jest zalecana ostroznosc ale mimo wszystko jestem ZA
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 07:28   #27
fistaszek20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: Allegro

kupuje od dawna na allegro i sprzedaje czasem raz zostałem oszukany przez super sprzedawce dobrze ze to byla mala wartosc, ale 500 zł droga nie chodzi allegro zwrocilo mi 350 zł i dalej sparwa toczy sie w sadzie.
fistaszek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 07:55   #28
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Arrow Dot.: Allegro

Nie jestem zwolenniczką zakupów na Allegro - a wszystko przez pewnego sprzedawcę... Zamówiłyśmy z koleżanką tusz do rzęs - miał to być nasz piewszy zakup aukcyjny. Kasę wpłaciłyśmy na konto przelewem internetowym i czekałyśmy z nieciepliwością na nasze zakupy. Minęły 2 tygodnie i nic... Koleżanka pytała sprzedawcę w mailach, dlaczego jeszcze nic nie dostałyśmy??? On ściemniał, że wysłał, że to przez pocztę i takie tam kity różniste. Po poinformowaniu Allegro o nieuczciwym sprzedawcy - ten przysłał nam niezbyt miłego maila... Koleżanka miała na poczcie podpisać kwitek o nieotrzymaniu/nieodebraniu przesyłki i potem sprzedawca miał na podstawie tego oddać nam kasę. I jakoś od połowy kwietnia nie może ich wpłacić na konto - pewnie tym razem to wina banku Fakt, że nie była to jakaś wielka suma, ale zawsze... Zresztą - dlaczego mamy komuś płacić za coś czego nie dostałyśmy???!!!
Teraz czasem zaglądam na Allegro, żeby coś konkretnego zobaczyć, czy sprawdzić cenę, ale nic nie zamawiam. Smrodek został...
cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 08:49   #29
manila.sosil
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 731
Dot.: Allegro

a jeśli chodzi o Super Sprzedawców (SS) to bywa i tak, że niektórzy w jakiś sposób przechwytują cudze konta... np. ktoś jest SS i ma 2000 transakcji, 100% pozytywnych komentarzy... jest to atrakcyjne w sumie konto... i teraz jakiś dzieciak - haker zaczyna kombinować, nabiera ludzi występując jako konto kogoś innego... ludzie się nabierają, ufają a tu... wielkie oszustwo...
wydaje mi się, że jest to możliwe, gdyż ostatnio przeglądałam kilka kont zawieszonych... 2000 pozytywnych a nagle od lipca 160 negatywów... nie wierzę, by ten SS tak się zdemoralizował nagle... to mi wygląda na przejęcie konta...
po drugie jest mnóstwo osób mających po kilka kont...
zabawa polega na podbijaniu ceny... jeśli cwaniaczek wystawia coś za 1 zł a chce dostać więcej za to, i czuje, że licytujący ustawił kwotę max na więcej, to sprzedawca z drugiego konta sobie podbija a w najgorszym przypadku jeśli z podbiciem przeholuje, płaci prowizję i wystawia sobie komentarz...
a jeśli chodzi o komentarze to tez nie zawsze jest to wiarygodne... mój przyjaciel np. nawet gdy coś jest nie do konca w porządku woli nie wystawić komuś negatywa bo wie, że ten odwdzięczy mu się tym samym.... a więc strach przed otrzymaniem negatywa odewtowego jest większy niż uczciwość wobec innych allegrowiczów...
manila.sosil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 09:39   #30
gramma
Zadomowienie
 
Avatar gramma
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 197
Dot.: Allegro

Cytat:
Napisane przez manila.sosil
mój przyjaciel np. nawet gdy coś jest nie do konca w porządku woli nie wystawić komuś negatywa bo wie, że ten odwdzięczy mu się tym samym....
Jeżeli odpowiednio odpowiesz na tego negatywa, to nie zmieni to stosunku do Ciebie innych Allegrowiczów. Sama mam jeden taki komentarz, typowy odwet. Kupiłam krem i zapłaciłam za polecony priorytet, a sprzedawca przyciął na przesyłce i wysłał zwykłą paczką (w związku z czym szła dłużej). Dlatego wystawiłam komentarz neutralny, a facet odpowiedział negatywem. Po tej historii miałam jeszcze duuuużo transakcji na kwoty powyżej 100zł (ja byłam sprzedającym) i nie było żadnych problemów. A facet teraz ma zawieszone konto (miał ponad 600 komentarzy, pod koniec nazbierał trochę negatywów). Zawsze trzeba być twardym w takich sprawach.
gramma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:52.