Pytanie o KOSMETOLOGIĘ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-14, 22:56   #1
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Witam, Mam do Pani jako kosmetyczki pytanie, dotyczące zawodu przez Panią wykonywanego Od pazdziernika bede studiowac kosmetologię w Krakowie. Chciałabym teraz wiedzieć, jakie trudnosci moga mnie tam spotkac? Chodzi mi o zajęcia... Wiem, ze beda zajecia z anatomii czlowieka (co baaaardzo mnie cieszy ), z dermatologii, patofizjologii, chemii itp. Chcialabym natomiast wiedziec, co moze mnie zaskoczyc? Czy bylo cos takiego u Pani na studiach czego Pani sie przerazila, pomyslala ze sobie nie da z tym rady? Moze to nie pytanie zwiazane scisle z Pani zawodem, ale chcialabym uzyskac odpowiedz, za ktoa bede baardzo wdzieczna pozdrawiam

hmm...kurcze tak oficjalnie napisalam:P pierwy raz tu pisze... Niech jakas dziewczyna ktora miala do czynienia z kosmetologia, lub jej znajoma miala i wie na ten temat napisze cos o jej studiowaniu

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2006-02-22 o 14:41 Powód: post pod postem
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 13:39   #2
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Jest dosyć dużo chemii ale nie takiej kometycznej tylko równania reakcji, nazewnictwo itp. Dla mnie właśnie to było trudne. A gdzie będziesz studiowała, bo w Krakowie są dwie szkoły?
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 00:07   #3
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Wiem, ze sa dwie, poszlam do tej tanszej:P Malopolska Wyzsza Szkola Zawodowa... to mnie zalamalas ta chemia slyszalam ze maja byc jeden lub 2 dzialy z chemii wiec pomyslalam, ze jeszcze przezyje, bo ja chemi NIEZNOSZE!! A ty studiowalas kosmetologie?Jesli tak to gdzie? ehh...chyba w takim razie juz w tym momencie jestem skazana na korki z chemii
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 01:01   #4
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Ja w tej drugiej. Ale rezygnuję chyba właśnie przez chemię.
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 10:59   #5
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

dlaczego??? Przeciez to kupa kasy! nie szkoda ci? Chyba warto zcierpiec te jedna rzecz i robic to co sie chcialo robic?nie sadzisz? tak okropnie jest?? Moje dwie kumpele ida tam gdzie ty i tez sie troche boja tej chemii... ile godzin jest tej chemii?
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 11:22   #6
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

wiem, wiem że szkoda kasy ale ja już jestem kosmetyczką, skończyłam studium kosmetyczne, więc robię to co naprawdę strasznie lubię. A tej chemii po prostu nie znoszę. Myślałam, że będzie taka bardziej kosmetyczna jak w studium a tu same równania reakcji itp W pierwszym semestrze była chemia ogólna i nieorganiczna a w drugim organiczna. Pierwzy semestr jakoś przebrnęłam z tą chemią ale w drugim okropne nazewnictwo i na egzaminie pytania typu co to jest chiralność cząsteczek, izomeria optyczna, enancjomery... Dla mnie to koszmar, nigdy nie lubiłam chemii. Ale ogólnie nie jest okropnie napewno są i ciekawe przedmioty typu kosmetologia, dermatologia no i pracownia kosmetyna, tylko ,że ja już je miałam w studium i nie są dla mnie czymś nowym
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 11:24   #7
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

aha no i jeszcze w kolejnym semestrze biochemia
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-16, 12:03   #8
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Kurcze...naprawde mnie przerazasz z chemii mialam w LO dopa i naprawde chodzilam na nia jak pod przymusem! i skakalamz radosci ze juz sie jej wiecej nie bede musiala uczyc,a tu prosze a co to ta biochemia?? ja bardzo lubie biologie, anatomie czlowieka, mysle ze ta dermatologia i patofizjologia tez mi sie spodobaja...no ale ta nieszczesna chemia a tu za 2tyg. rozpczecie roku! ehh
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 12:29   #9
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Ale napewno będzie dobrze! Może u ciebie w szkole będzie lepiej? Może tam nie będzie aż tak straszna ta chemia.
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 13:54   #10
nayhde
Rozeznanie
 
Avatar nayhde
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 780
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Dziewczyny nie straszcie mnie :/ Ja od października bede studiować odnowę biologiczną z kosmetologią i tez będę miała dużżżżżo chemi :/ i coraz bardziej zaczynam sie bać, że sobie nie poradze
__________________
i can fly
but I want his wings...

i can love
but I need his heart...

my angel gabriel


http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008071900400430.png

nasz aniołek 22.06.2009[*]


Nasz kochany syneczek 12.12.2011
http://www.suwaczki.com/tickers/0d1yyx8dra3yoqgo.png
nayhde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 14:02   #11
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

billisa to masz tak samo jak ja na biologii
nie warto rezygnować, dasz radę, jesli ja dałam to każdy musi dac. Zawsze musi byc coś co nas odpycha od danej rzeczy ale trzeba ją ścierpieć i iśc dalej

Maripossa takze dasz rade. Jeśli beda potrzebne korki, to tak jak ja pochodzisz jeden semestr a potem będziesz chłonąć chemię szybciej niż ci się wydaje. Wiem słowo chemia jest straszne, ale da się przeżyć. To tylko parę zajęc a jaka satysfakcja ze się przez to przebrnęło
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-16, 22:27   #12
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Agatka, dzieki za pocieszenie poprawilas mi humor tez sobie zawsze myslalam, ze zawsze czlowiekowi cos stanie an drodze do szczescia, bo przeciez nie moze byc tak latwo musze sobie dac rade i juz
Nayhde, ty tez sie juz nie bojwiedz ze nie jestes sama, uszy do gory i do przodu! hehe
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 23:41   #13
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

pomyście ze nie jestescie same
ja teraz będe mieć biochemię, podobnie jak bellissa więc jak sobie pomyślimy o sobie nawzajem zrobi się nam napewno lzej na duchu
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 23:46   #14
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Kosmetologia to jest chemia i biologia w różnych odmianach
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 23:48   #15
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

A i chemia jest cudowna
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 09:16   #16
LnK
Wtajemniczenie
 
Avatar LnK
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 2 264
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

tez planuje isc na kosmetologie..

dokladniej to kosmetologia z odnowa biologiczna
jak zobaczylam spis przedmiotow to sie przerazilam..
no ale nic.. wiem ze az taka dobra z chemi ani z bioli nie jestem
ale chcem to robic
jakos przeboleje.. chyba, ze mnie olsni i zapragne robic cos innego w zyciu :p


ps. Nayhde, a w jakim miescie bedziesz studiowac?
LnK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 17:11   #17
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez LnK
tez planuje isc na kosmetologie..

dokladniej to kosmetologia z odnowa biologiczna
jak zobaczylam spis przedmiotow to sie przerazilam..
no ale nic.. wiem ze az taka dobra z chemi ani z bioli nie jestem
ale chcem to robic
jakos przeboleje.. chyba, ze mnie olsni i zapragne robic cos innego w zyciu :p


ps. Nayhde, a w jakim miescie bedziesz studiowac?
To za rok sie wybierasz na studia?? bo tak piszesz, jakbys nie zaczynala od pazdziernika pozdrawiam.
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 01:09   #18
xre
BAN stały
 
Avatar xre
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 780
Exclamation Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cze Dziewczynki!
Chcialabym studiowac kosmetologie tak jak Wy od przyszlego roku... w tym roku zapisalam sie do studium policealnego "ŻAK" kier. KOSMETYKA, bo myslalm ze to bedzie swietne uzupelnienie...I NIE WIEM PO CO TAM POSZLAM ZALUJE BO TO JAKAS POMYLKA... TO NIE SZKOLA TYLKO JAKIES AMATORSKIE PSEUDO STUDIUM
Smutno mi z tego powodu. moglam juz byc na uczelni... Czy mozecie mi doradzic z czego ewentualnie powinnam brac korepetycje przez ten rok zeby nie miec problemow na uczelni? Zdawalam mature z biologii rozszerzonej... chemii nienawidze ale znam swietna nauczycielke... czy sa jakies wyjatkowo trudne dzialy do nauki? Wybieram sie do KRAKOWA. Ktora szkola jest najlepsza? Moze cos mi doradzicie...
xre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 10:13   #19
LnK
Wtajemniczenie
 
Avatar LnK
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 2 264
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez Maripossa
To za rok sie wybierasz na studia?? bo tak piszesz, jakbys nie zaczynala od pazdziernika pozdrawiam.
taaak.. jeszcze matura przedemna
pozniej studia.. o ile zdam mature.. o ile mnie gdzies wezma :P
i of korz jak $$ bedzie..
LnK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-18, 10:21   #20
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

ja studiuje na MWSZ i nie wiem czego sie bac. W liceum nie mialam chemi , biologi itd.. a mimo to zdalam wszystkie egzaminy, troche sie nauczylam, troche szczescia i jakos to poszło. Kto ma troche oleju w glowie to sobie poradzi. Bylo juz kilka dziwczyn ktore pytaly o tą szkole, popatrzcie w archiwum, jak ktos sie wybiera do MWSZ to moge udostępnic materiały, testy itd jezeli ma to komus pomóc. Dziewczyny na waszym miejscu szukalabym sobie zakladu zeby odbyc juz od 1 roku praktyke <ktora i tak jest obowiazkowa> ale szkola niestety nie przygotowuje dobrze pod wzgledem praktycznym.. i to jest najwiekszy problem, a nie tam chemia i wqwanie.
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 10:46   #21
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Hej Maripossa mam pytanko

Co trzeba zdawac na maturce zeby dostac sie na kosmetologie??? co Ty zdawalas
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 10:59   #22
kate6o
Zadomowienie
 
Avatar kate6o
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 924
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez Ag_nes
ja studiuje na MWSZ i nie wiem czego sie bac. W liceum nie mialam chemi , biologi itd.. a mimo to zdalam wszystkie egzaminy, troche sie nauczylam, troche szczescia i jakos to poszło. Kto ma troche oleju w glowie to sobie poradzi. Bylo juz kilka dziwczyn ktore pytaly o tą szkole, popatrzcie w archiwum, jak ktos sie wybiera do MWSZ to moge udostępnic materiały, testy itd jezeli ma to komus pomóc. Dziewczyny na waszym miejscu szukalabym sobie zakladu zeby odbyc juz od 1 roku praktyke <ktora i tak jest obowiazkowa> ale szkola niestety nie przygotowuje dobrze pod wzgledem praktycznym.. i to jest najwiekszy problem, a nie tam chemia i wqwanie.
Jak możesz udostępnić testy itp. to będę bardzo wdzięczna Co prawda nie wybieram sie na MWSZ ale na kosmetologie wiec na pewno mi się przydadza dodatkowe testy
kate6o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 11:11   #23
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

ja mam jakies plyty z anatomi i kosmetologi wiec jak jakis dział by interesował to bym wysłała przez neta, a reszte to mam w szufladzie, i niewiem czy Te testy Ci sie przydadzą, bo to są gotowe materialy na egzaminy jakie w mojej szkole obowiązują a wiadomo ze pytania i egzaminy w kazdej szkole są inne
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 11:24   #24
redia
Raczkowanie
 
Avatar redia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 101
GG do redia
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

ja jestem studentka kosmetologii ale w warszawie co moge powiedziec jak ktos tam idzie bo mysli ze bedzie piekny i cacy to sie pomyli duzo nauki jest duzo chemii w zasadzie sama chemia plus kosmetyczne przedmioty ale te dosc trudnie nie sa wrecz banalne.. najwiecej problemu sprawia chemia i przedmioty medyczne np anatomia bo tego wkuc jest na prawde ciezko i zaliczyc to to zalezy od woli profesora tak samo patofizjologia to doslownie tysiac chorob ... trudnosci tez sprawiaja przedmioty typu farmakologia i tego typu sa tez laboratoria tez nie latwe ogolnie nie ejst to latwy kierunek jakby sie wydawalo takie rpzedmioty o cerach czy paznokietkach to moze jest 1/3 wszystkich przedmiotow co mkoge jeszcze dodac fajne sa zajecia praktyczne tylko cere troche tot ez niezle niszczy bo ze tak powiem sie jest krolikami doswiadczalnymi wszyswtko sie na sobie robi od maseczek bo lifting a komu potrzebny lifting z wieku 20 paru lat? hehe ale ogolnie fajnie wiele sie mozna dowiedziec fajnego i ciekawego polecam
redia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 11:30   #25
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez Ag_nes
ja studiuje na MWSZ i nie wiem czego sie bac. W liceum nie mialam chemi , biologi itd.. a mimo to zdalam wszystkie egzaminy, troche sie nauczylam, troche szczescia i jakos to poszło. Kto ma troche oleju w glowie to sobie poradzi. Bylo juz kilka dziwczyn ktore pytaly o tą szkole, popatrzcie w archiwum, jak ktos sie wybiera do MWSZ to moge udostępnic materiały, testy itd jezeli ma to komus pomóc. Dziewczyny na waszym miejscu szukalabym sobie zakladu zeby odbyc juz od 1 roku praktyke <ktora i tak jest obowiazkowa> ale szkola niestety nie przygotowuje dobrze pod wzgledem praktycznym.. i to jest najwiekszy problem, a nie tam chemia i wqwanie.
Ja tam zaczynam od pazdziernikaw sumie do tej pory sie nieczego nie balam, bo mi sie to poprostu bardzo podoba i juz, ale tutaj ta chemia mnie przerazilano, ale jak piszesz ze ty jej w LO nie mialas i dalas sobie rade to kurcze WIELKIE DZIEKI ZA POCIESZENIE! naprawdejuz mi lepiej Moglabys mi przeslac te testy i materialy? Co do tych praktyk: pomyslalam juz zza wczasu i juz je mam zalatwionechcialam chodzic juz na takie "podpatrzanie" pracy kosmetyczki od wakacji a raczej od sierpnia ale niestety mialam maly wypadek, naderwalam sobie miesnia, i odpoczywam i kuruje sie do teraz...Moze powiesz mi jeszcze takie rzeczy: czy zdarzaja sie jacys chopcy studiujacy kosmetologie (w MWSZ), nie zebym tego chciala, bo moj chlopak mi wystarczy, tylko mnie to ciekawi poprostu Jaki prof. jest najgorszy? o ile jest taki...Ile osob liczy 1grupa??Czy 2 i 3 rok maja juz zajecia 1pazdziernika?Bo my mamy rozpoczecie w kinie Kijow...hmm...
Z gory dzieki za odpowiedzi! pozdrawiam.
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 11:33   #26
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Widze ze jest tu sporo osob studiujących kosmetologe. Powiedzcie mi kobietki, jak widzicie swoją prace po tych studiach ? w salonie, czy w produkcji, czy gdzie ?? bo ja coraz czesciej o tym mysle i coraz czesciej widze siebie w salonie, tylko ze do tego wystarczylo by zrobic studium, ktore moim zdaniem lepiej przygotowuje do pracy praktycznej. A u nnie to w zasadzie sama teoria. Marzeniem by bylo robic zastrzyki kolagenowe, czy makijaz permanentny, ale to chyba kwestia dodatkowych szkolen, studia <moje> to za malo.
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 11:35   #27
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez prowokacja17
Hej Maripossa mam pytanko

Co trzeba zdawac na maturce zeby dostac sie na kosmetologie??? co Ty zdawalas
Wiesz, jak sie wybierasz na platna uczelnie, to naprawde jest im to obojetne co zdasz Moja kolezanka poszla do tej drugiej szkoly kosmetycznej (a wlasciwie 2 kol.)i jedna zdawala WOS a druga geografie wiec sama widzisz ze to nijak sie ma do kierunku...Ja zdawalam biologie i bardzo sie ciesze, bo tam bylo wlasnie duzo anatomii czlowieka, ktora bardzo lubie Jesli sie wybierasz na panstwowe studia (a jest takich chyba ze 3-4 w Polsce) to musisz miec zdana biologie rozszerzona i chemie rozszerzona. To by bylo na tyle pozdrawiam.
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 11:37   #28
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Cytat:
Napisane przez Ag_nes
Widze ze jest tu sporo osob studiujących kosmetologe. Powiedzcie mi kobietki, jak widzicie swoją prace po tych studiach ? w salonie, czy w produkcji, czy gdzie ?? bo ja coraz czesciej o tym mysle i coraz czesciej widze siebie w salonie, tylko ze do tego wystarczylo by zrobic studium, ktore moim zdaniem lepiej przygotowuje do pracy praktycznej. A u nnie to w zasadzie sama teoria. Marzeniem by bylo robic zastrzyki kolagenowe, czy makijaz permanentny, ale to chyba kwestia dodatkowych szkolen, studia <moje> to za malo.
Ja pomyslalam sobie tak: najpierw (jesli skoncze te studia) bede szukac pracy w salonach k.mojej miejscowosci, jesli sie nie uda to w Krakowie, jesli nic z tego nie wyjdzie to poszukam pracy moze przy produkcji w jakichs firmach kosm. a jesli juz NAPRAWDE NIC Z TEGO NIE WYJDZIE, to otwieram swoj zaklad hehe
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 11:44   #29
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Maripossa , a wiec tak :
testy mam z chemi biomedycznej na semestr, i pytania opracowane do egzaminu koncowego ustnego ale to bym Ci dala w szkole, bo nie mam tego na kompie. mneijwiecej pamietam co ktory profesor wymaga, wiec to wszystko na privie albo w szkole. A idziesz na zaoczne czy dzienne ?? bo ja mam zaoczne i zaczynam chyba juz od 30stego. Wybieram sie do szkoly to sie dowiem konkretnie bo przez telefon to nie bardzo umiem sie tam dogadac. Co do facetow to slyszalam ze byl jeden pan na studiach dziennych, ale niewiem jak wygladalo to na zajeciach praktycznych, chyba przebieral sie osobno heheh. No i rzucal sie w oczy . U mnie na zaocznych nie ma ani jednego, a ile liczy grupa ? hm jestesmy podzieleni na grupy na zajeciach praktycznych okolo 20 osob, i cos podobnego na językowych. Najgorszy profesor to sie wydaje z biochemi > świruje na egzaminach , no i jeszcze prof z chemi bio. ale to swietny facet tylko tak groznie wyglada. Na egzaminie byl ok.
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 12:02   #30
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pytanie o KOSMETOLOGIĘ

Ag nes: dzieki za odpowiedzi to chyba sie raczej nie bedziemy spotykac, bo ja poszlam na dzienneno i te testy nie wiem jak mi podasz...ehh, no moze sie jakos to wykombinuje
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:46.