Cudowny Podkład ...... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-15, 17:08   #1
oaza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 558

Cudowny Podkład ......


Mój problem zwiazany jest z makijażem
Zalezy mi na takim specyfiku typu podkład, puder który krył by delikatne niedoskonałosci cery a zarazem nie tworzył maski i był niewidoczny. Ostatnio ciągle używam compactów(loreal, MF) ale one tez sa widoczne na twarzy.
Mam pytanie czy spotkałyscie sie w swoim życiu z takim kosmetykiem który po nałożeniu na twarz wygladal bardzo naturalnie jesli tak to prosze o marke i linie (pomijam tu kolor bo to sprawa indywidualna)
Wiem ze dobry efekt krycia można uzyskać Podkład+ kolrektor+ puder, ale na mój gust to za duzo na codzien. Zalezy mi na czym do dziennego makijażu.
Proszę was o rade.
oaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 17:11   #2
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Cudowny Podkład ......

Znam taki ale niewiem czy jest dostepny w Polsce,jest to Neutrogena clean tint dla cery problemowej,jak dla mnie b dobry,nie znalazlam lepszego jeszcze
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 17:16   #3
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Cudowny Podkład ......

Delikatne krycie i brak maski zapewni ci Kanebo Liquid Finish.
Nie ma chyba lepszego podkladu na ziemi
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 17:18   #4
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Cudowny Podkład ......

Cytat:
Napisane przez tanzanit
Delikatne krycie i brak maski zapewni ci Kanebo Liquid Finish.
Nie ma chyba lepszego podkladu na ziemi
ooo o tym jeszcze nie slyszalam,ale zaloze sie ze nie nalezy do najtanszych i pewnie trudno go dostac
Wogole kosmetyki Kanebo jakos trudno dostac...
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 17:21   #5
sitc
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 902
Dot.: Cudowny Podkład ......

Ja nie używam korektora, bo nie lubie i nie umiem
Teraz mam tak jak Tanzanit Kanebo i jest absolutnie fantastyczny, ma lekką płynna konsystencję, niewidać go na twarzy, a jak na taki delikatny podkład, to moim zdaniem kryje zadziwiająco dobrze. Jestm nim zachwycona
Drugi który bardzo lubie to Estee Lauder Double Wear- dla mnie to podkład na zimę, bo kryje mocniej, jest bardziej widoczny na twarzy, jest podkładem zastygającym, nie wszyscy to lubią, ale mnie nie przeszkadza. Nic go nie przebija jeśli chodzi o krycie i trwałość.
sitc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 21:27   #6
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka
Dot.: Cudowny Podkład ......

Polecam Ci takie zestwa: Drem Matte Mouse Maybelline i na to korektor . Dream Matte świetnie kryje (moze nie jakoś zjawiskowo, ale dobrze), świetnie matuje, wygląda niezwykle naturalnie, jest matowy i trwały .
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 21:36   #7
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Cudowny Podkład ......

testowalam juz troche tych podkladow i jak narazie najmniej widoczne byly dwa (i moje ulubione i kupowane po kilka razy z tej nizszej póleczki to:
- MF Lasting Performance (ten kocham za to ze swietnie kryje i umiejetnie dobrany kolor a takze połozony jest raczej niewidoczny) (ok.50- zl)(30 zl-na allegro oryginalny)
- Double Act - Rimmel - jest lekki i takze swietnie kyjacy i na pewno nie tworzy maski,poza tym odznacza sie wyjatkowymi kolorkami ktorych nie ma u innych firm/fluidów,pamietam ze kiedys mialam go duzo na buzce i zapytalam sie mojego chlopaka niech zgadnie czy mam podklad na twarzy.Co odpowiedzial?? "NIE" hihi nie przyznalam sie (ok.30 zl)
- aha byl jeszcze taki jeden Color Stay - rimmel ale niestety go wycofali,takze byl genialny,tylko ja jakos nie moglam domyc tego kolorku z dlugo bo rzeczywiscie jakos zostawal mi na twarzy ( to dopiero "color stay")
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-15, 22:08   #8
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: Cudowny Podkład ......

color clone od HR moim zdaniem rewalacja,pozdr
madonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 22:22   #9
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Cudowny Podkład ......

ja uzywam maybelline Dream Musse Matte no i jestem raczej zadowolona , jest to najlepszy podklad jakiego dotychczas uzywalam
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 22:27   #10
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: Cudowny Podkład ......

Cytat:
Napisane przez zapalka
Polecam Ci takie zestwa: Drem Matte Mouse Maybelline i na to korektor . Dream Matte świetnie kryje (moze nie jakoś zjawiskowo, ale dobrze), świetnie matuje, wygląda niezwykle naturalnie, jest matowy i trwały .
Owszem, idealnie kryje, jest bardzo fotogeniczny, ale twarz jest po nim strasznie matowa i jednak trochę wygląda jak maska.
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 09:15   #11
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Cudowny Podkład ......

To ja polece cos, co od kilku dni testuje i umieram wrecz z wrazenia. Podklad mocno kryjacy Mary Kay. Jeszcze nigdy nie mialam tak pieknej i tak naturalnej buzi Cuuuudenko Info o nim jest w KWC

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-16, 09:46   #12
kasiasie
Raczkowanie
 
Avatar kasiasie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 54
Dot.: Cudowny Podkład ......

Cytat:
Napisane przez tanzanit
Delikatne krycie i brak maski zapewni ci Kanebo Liquid Finish.
Nie ma chyba lepszego podkladu na ziemi
Jestem tego samego zdania Kanebo jest najlepszy daje efekt podobny do fluidu screenface z tym że ten drugi uzywany przez profesjonalistów nie nadaje się raczej do codziennego stosowania
pozdr.
kasiasie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 19:10   #13
Lolik23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 159
Dot.: Cudowny Podkład ......

Cytat:
Napisane przez Anahstasia
To ja polece cos, co od kilku dni testuje i umieram wrecz z wrazenia. Podklad mocno kryjacy Mary Kay. Jeszcze nigdy nie mialam tak pieknej i tak naturalnej buzi Cuuuudenko Info o nim jest w KWC

Pozdrawiam!
Ana,chyba wlasnie takiego podkladu teraz szukam mimo zalegających na polce 12 sztuk będacych efektem prob i kombinacji
przeczytalam ocenę Pixie i sie zalamalam,bo nie mam pojęcia gdzie to cos mozna dostac? przeczesalam alegro i nic
bossse..czyli jest jednak szansa ze istnieje podklad ktory "chowa" maksymalnie rozszerzone pory
napisz prosze cos wiecej o nim
Lolik23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 19:12   #14
Lolik23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 159
Dot.: Cudowny Podkład ......

Cytat:
Napisane przez kasiasie
Jestem tego samego zdania Kanebo jest najlepszy daje efekt podobny do fluidu screenface z tym że ten drugi uzywany przez profesjonalistów nie nadaje się raczej do codziennego stosowania
pozdr.
Kasia,co to screenface?
i czemu nie mozna go stoswac na codzien? czyzby to bylo cos jak pasta do butow-dermacol?
tyle,ze cos mi tu nie gra-kanebo daje naturalny efekt,jest leciutki a dermacol..
Lolik23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 19:27   #15
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Cudowny Podkład ......

Cytat:
Napisane przez Lolik23
Ana,chyba wlasnie takiego podkladu teraz szukam mimo zalegających na polce 12 sztuk będacych efektem prob i kombinacji
przeczytalam ocenę Pixie i sie zalamalam,bo nie mam pojęcia gdzie to cos mozna dostac? przeczesalam alegro i nic
bossse..czyli jest jednak szansa ze istnieje podklad ktory "chowa" maksymalnie rozszerzone pory
napisz prosze cos wiecej o nim
Lolik Od niedawna mam własną konulstantkę Mary Kay, stąd moje odkrycia. Już Ci piszę jak do MK dotrzeć. Otóż, MK prowadzi sprzedaż bezpośrednią, dlatego na allegro czy w drogerii kosmetyków nie znajdziesz. Na stronie www.marykay.com.pl znajduje się mail do Centrum Konsultanta. Jeśli napiszesz do nich, że szukać konsultantki z Twojej miejscowości, dostaniesz numery telefonu do najbliższych Tobie konsultantek. A potem wystarczy się z jedną umówić, obejrzeć prezentację, katalog, przetestować próbki i zamawiać Ten podkład o którym piszemy z Pixie nadal kosztuje 61 zł, jest go 29 ml i dostępny jest w dwóch tonacjach: różowej i beżowej. Cudnie się wchłania, a już w ogóle niewidoczny jest gdy stosuję go z linią Velocity (również MK) - cudny żel i emulsja do twarzy Jak tylko poużywam to dłużej to zgłoszę do KWC, bo póki co w MK się zakochałam

Buziaki!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 19:43   #16
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Cudowny Podkład ......

Anastazjo a nie masz czasem fragmentu zdjecia jak mniej wiecej ten podklad wyglada na twarzy?(moze byc zdjecie czesci twarzy bo wiem ze chyba nie lubisz zamieszczac swoich zdjec calosciowych )
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 19:50   #17
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Cudowny Podkład ......

Mozna go kupic online

http://www.marykay.com/PWS/Color/Fou...r=KALINDIGOHEL
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 20:28   #18
Lolik23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 159
Dot.: Cudowny Podkład ......

Cytat:
Napisane przez Anahstasia
Lolik Od niedawna mam własną konulstantkę Mary Kay, stąd moje odkrycia. Już Ci piszę jak do MK dotrzeć. Otóż, MK prowadzi sprzedaż bezpośrednią, dlatego na allegro czy w drogerii kosmetyków nie znajdziesz. Na stronie www.marykay.com.pl znajduje się mail do Centrum Konsultanta. Jeśli napiszesz do nich, że szukać konsultantki z Twojej miejscowości, dostaniesz numery telefonu do najbliższych Tobie konsultantek. A potem wystarczy się z jedną umówić, obejrzeć prezentację, katalog, przetestować próbki i zamawiać Ten podkład o którym piszemy z Pixie nadal kosztuje 61 zł, jest go 29 ml i dostępny jest w dwóch tonacjach: różowej i beżowej. Cudnie się wchłania, a już w ogóle niewidoczny jest gdy stosuję go z linią Velocity (również MK) - cudny żel i emulsja do twarzy Jak tylko poużywam to dłużej to zgłoszę do KWC, bo póki co w MK się zakochałam

Buziaki!
Ana wlasnie do nich napisalam
ale mi smaka narobilas..jessssuuu
tylko pytanko-piszesz,ze jest w dwoch odcieniach- w dwóch tonacjach: różowej i beżowej,a tu widze na stronce podanej przez Elfa ze jest tych kolorow masakra..zglupialam
rozumiem,ze Ty masz ten w rózowej tonacji?
Ana,zgupialam tez pod innym względem-sluchaj,gdzie Ty teraz przebywasz?byl Paryz,Polska chyba tez,teraz jestes w Cali,tak?
i jescze jedno pytanie,jak zwykle musze pomolestowac ciebie
co to za linia ta linią Velocity ? dobrze Ci sluzy?chodzi mi szczegolnie o emulsje do twarzy,nadaje sie pod podklad?
juz sobie ostrze pazurki na tego calego Mary Kay
Lolik23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 20:39   #19
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Cudowny Podkład ......

Moze w stanach jest wiekszy wybor kolorow?To jest ten podklad Full Coverage foundation tak?-Pixie go oceniala na KWC.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-16, 20:47   #20
bb-m
Rozeznanie
 
Avatar bb-m
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k/wawy
Wiadomości: 993
Dot.: Cudowny Podkład ......

Cytat:
Napisane przez oaza
Mój problem zwiazany jest z makijażem
Zalezy mi na takim specyfiku typu podkład, puder który krył by delikatne niedoskonałosci cery a zarazem nie tworzył maski i był niewidoczny. Ostatnio ciągle używam compactów(loreal, MF) ale one tez sa widoczne na twarzy.
Mam pytanie czy spotkałyscie sie w swoim życiu z takim kosmetykiem który po nałożeniu na twarz wygladal bardzo naturalnie jesli tak to prosze o marke i linie (pomijam tu kolor bo to sprawa indywidualna)
Wiem ze dobry efekt krycia można uzyskać Podkład+ kolrektor+ puder, ale na mój gust to za duzo na codzien. Zalezy mi na czym do dziennego makijażu.
Proszę was o rade.
Jak byłam ostatnio u kosmetyczki, ona opowiadała, że najlepsze są kosmetyki z wyższej półki, takich firm jak Dior, Helena Rubinstein . Podobno są
bardzie wydajne niż Loreal czy MF i w rezultacie cenowo wychodzi podobnie albo nawet taniej.
bb-m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 20:52   #21
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Dot.: Cudowny Podkład ......

U mnie tak naturalnie wygląda Cashmere Perfect - szczerze mówiąc sie bałam, bo jednak to pudrowe wykończenie w wyobraźni zalatywało mi maską - ale dawno się tak pozytywnie nie rozczarowałam.
Podkład bardzo dobrze kryje (no Dermacol to to nie jest - ale nie chodzilo mi o krycie totalne), przesuszeń też nie uwidacznia, zaczerwienienia też są ładnie maskowane- nie wiem jak z wypryskami, bo to mi się rzadziej zdarza. No i jest diabelsko trwały...Aha - dodam tylko, że mam podkład niemiecki - może dlatego jestem zadowolona, bo w KWC nie ma ajlepszych ocen.
Ale w sumie zawsze możesz zajrzeć do Sephory czy Rossmanna i tam sprawdzić....
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 22:21   #22
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Cudowny Podkład ......

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Anastazjo a nie masz czasem fragmentu zdjecia jak mniej wiecej ten podklad wyglada na twarzy?(moze byc zdjecie czesci twarzy bo wiem ze chyba nie lubisz zamieszczac swoich zdjec calosciowych )
Mogę coś takiego skombinować Jak nie na dziś, to na jutro
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 22:27   #23
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Cudowny Podkład ......

Cytat:
Napisane przez Lolik23
Ana wlasnie do nich napisalam
ale mi smaka narobilas..jessssuuu
tylko pytanko-piszesz,ze jest w dwoch odcieniach- w dwóch tonacjach: różowej i beżowej,a tu widze na stronce podanej przez Elfa ze jest tych kolorow masakra..zglupialam
rozumiem,ze Ty masz ten w rózowej tonacji?
Ana,zgupialam tez pod innym względem-sluchaj,gdzie Ty teraz przebywasz?byl Paryz,Polska chyba tez,teraz jestes w Cali,tak?
i jescze jedno pytanie,jak zwykle musze pomolestowac ciebie
co to za linia ta linią Velocity ? dobrze Ci sluzy?chodzi mi szczegolnie o emulsje do twarzy,nadaje sie pod podklad?
juz sobie ostrze pazurki na tego calego Mary Kay
To ja może po koleji odpowiem na Twoje pytania
1) Podkład jest w dwóch TONACJACH Kolorów w Polsce jest dokładnie osiem. Tonacja różowa to numerki o końcu w cyfrze 04.
2) W PL bo załatwiłam sobie praktyki w bardzo fajnym miejscu Ale wracam skąd przybyłam za niespełna już kilka tygodni, kiedy się skończą Niestety w US póki co ciężko gdziekolwiek o cokolwiek aplikować, a tym bardziej o praktyki w zawodzie, który chcę uprawiać
3) Linia Velocity do linia dla cer młodych, mieszanych i tłustych. Składa się z dwóch produktów: emulsji myjącej tzw. 3w1, która oczyszcza, złuszcza i tonizuje (i jest to pierwszy znany mi produkt, który to potrafi , drugi to emulsja nawilżająca - totalnie beztłuszczowa, świetnie nawilża, matuje i przykleja do siebie podkład.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 22:27   #24
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Cudowny Podkład ......

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Moze w stanach jest wiekszy wybor kolorow?To jest ten podklad Full Coverage foundation tak?-Pixie go oceniala na KWC.
Dokładnie ten. W polskim katalogu nazywa się go po prostu Podkład mocno kryjący.
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 22:28   #25
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Cudowny Podkład ......

Dzieki jakbys mogla to chetnie bym zobaczyla efekt

Podkusilo mnie i zamowilam sobie ten podklad,tylko ze wcale niewiem ile za shipping zaplace i tax,na razie policzylo mi tylko $14(napalilam sie po Twoich opisach i opisach Pixie)


Limit na zakupy w tym miesiacu juz wyczerpany a to dopiero 16 chlip chlip hihihi
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 22:34   #26
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Cudowny Podkład ......

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Dzieki jakbys mogla to chetnie bym zobaczyla efekt

Podkusilo mnie i zamowilam sobie ten podklad,tylko ze wcale niewiem ile za shipping zaplace i tax,na razie policzylo mi tylko $14(napalilam sie po Twoich opisach i opisach Pixie)


Limit na zakupy w tym miesiacu juz wyczerpany a to dopiero 16 chlip chlip hihihi
Hehe, skąd ja to znam Ja ostatnio popłynęłam tak na nowym korektorze EL, Narciso Rodriguezie i puderku Clinique'a (ale ten akurat mi się kończył, więc to był taki must-have
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 22:40   #27
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Cudowny Podkład ......

Cytat:
Napisane przez Anahstasia
Hehe, skąd ja to znam Ja ostatnio popłynęłam tak na nowym korektorze EL, Narciso Rodriguezie i puderku Clinique'a (ale ten akurat mi się kończył, więc to był taki must-have


Mam tylko nadzieje ze te kolory na kompie beda takie jak w rzeczywistosci-zamowilam odcien 04 najasniejszy bo ja mam bardzo jasna cere,zawsze najasniejsze podklady kupuje ivory albo nude,mysle ze nie bedzie za rozowy Nie lubie w ciemno kupowac no ale nie ma innej mozliwosci,najwyzej sie wymieni
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 23:07   #28
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Cudowny Podkład ......

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf


Mam tylko nadzieje ze te kolory na kompie beda takie jak w rzeczywistosci-zamowilam odcien 04 najasniejszy bo ja mam bardzo jasna cere,zawsze najasniejsze podklady kupuje ivory albo nude,mysle ze nie bedzie za rozowy Nie lubie w ciemno kupowac no ale nie ma innej mozliwosci,najwyzej sie wymieni
Ja mam jaśniuteńką i idealnie odpowiada mi 204 (vel kość słoniowa). Zaraz lookne na amerykańską numerację. A oto zdjęcie - nadstawiłam policzek odgarniając wszystkie włosy, powiększyłam go z czego wyszedł dość nienaturalnie, ale trochę efektu widać Tylko, że ta mocniej różowa część to różyk, bo mam na sobie jeszcze mejkap, a nie chciało mi się go zmywać żeby nakładać podkład od nowa Na dodatek teraz wieczór i światło ociepla twarz
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 23:12   #29
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Cudowny Podkład ......

Właśnie zerkam na tę tabelę. W PL są następujące odcienie (wyglądające dokładnie tak jak te ze strony Elfa): 200, 204, 300, 302, 304, 400, 404, 500. Przy czym ta moja 204 niemal jest identyczna ze 104
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 23:18   #30
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Cudowny Podkład ......

No to powinien byc dobry ,Wydaje mi sie ze mam podobny odcien karnacjii do Twojej.Ladnie wyglada ten podklad Szybka jestes.Dzieki
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:15.