kupowanie podkładu to koszmar!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-14, 12:16   #1
Fronka
Raczkowanie
 
Avatar Fronka
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 381

kupowanie podkładu to koszmar!!!


Czy wy też tak macie? Ja nie znosze kupowania podkładów. Używałam już różnych ale żaden nie zadowolił mnie w pełni. Najlepszy jest colorstay, ale do ideału też mu trochę brakuje
Zawsze przed kupnem podkładu spędzam całe godziny na wizażu czytjąc opinie w KW i posty na forum. Czasami już mi się zdaje, że znalazłam odpowiedni dla mnie jednak po chwili znajduję niezbyt pochlebne opinie i już nie jestem taka pewna czy to ten czy nie
I znów od nowa czytam recenzje wszystkich podkładów.

Dla mnie kupienie, a raczej wybór podkładu to niemały koszmarek. Próbek w sklepach nie ma, a wydanie pieniedzy w błoto nikogo nie cieszy. Zwłaszca, jeśli się myśli o jakimś droższym kosmetyku.

Och, szkoda, że nikt jeszcze nie wymyślił podkładu idealnego...
__________________
Fronka
Fronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-14, 12:54   #2
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543
Re: kupowanie podkładu to koszmar!!! JEST SPOSÓB

JAK TO NIE MA PODKŁADU IDEALNEGO? Wystarczy otworzyć pierwszą lepszą gazetę dla kobiet, a tu na każdej stronie reklama jakiegoś podkłądu idealnego Same ideały, nic tylko kupować i się wściekać
SPOSÓB JEST - dla tych, które lubią eksperymentować i nie są zadowolone z kolorków, a jednocześnie chciałyby mieć wszystko, co najlepsze z różnych podkładów w jednym - TRZEBA SOBIE ZROBIĆ SWÓJ WŁASNY, AUTORSKI, czyli wymieszać 2,3,4 różne podkłady o różnych kolorach (początkowo eksperymentując np. w Sephorze, czy kolor wyjdzie fajny i czy się nie zwarzą itp.)
Ja mieszam sobie trzy podkłady:
- jeden typu "stay" - co by nie wyskakiwał przed szereg, czyli np. na białą koszulę w czasie jakiegoś ważnego posiedzenia politycznego
- rozświetlający, co by nie wyglądać jak Matka Polka Umęczona - Posłanka Nowina Konopczyna po ciężkiej nocy w Barze Za Kratą
- odżywczy, z retinoloem, filtrami, witaminami, itp. by jednak popracował aktywnie dla skóry.
Jak to wszystko wydaje mi się jeszcze "za suche", dodaję kilka kropel zwykłej oliwy z supermarketu.
W ten sposób zadowala mnie wszystko: swój własny kolor, właściwości, filtry i pojemność, bo mieszając 3 razy po 30 ml mam prawie 100 ml i święty spokój na dłuższy czas.
Co mieszam - nie powiem, niech każdy pomiesza sobie sam, byle od tego nie pomieszało mu się w głowie
__________________
Admin broni
Admin radzi
Admin nigdy cię nie zdradzi
Helena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-14, 12:54   #3
superka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 738
Re: kupowanie podkładu to koszmar!!!

Też tak mam. W dodatku jak już coś upatrzysz, to możesz sobie tego ablo próbki tego szukać w Szczecinie do śmierci. Panie królewny i króleowe matki z drogerii często robią łaskę, że pokażą kolor podkładu i dziwą się, że na hasło "jest jaśniutki" nie kicam ze szczęścia i nie wykładam kasy, tylko chcę koniecznie sama sprawdzić.
Jak się trafi pomocna babka w sklepie, to często nie ma z czego dać tej próbki, bo nie ma akurat tego testera. ITP.

Żal mi wydawać nawet 20zł na podkład kupiony w ciemno. Ile ja mam tych tubek, co to tylko raz użyłam

Teraz mam dwa podkłady - lekki i cięższy i jestem w miarę zadowolona. Ale ostatnio zerknęłam na strony MF i zobaczyłam, że w nowej serii kosmetyków mojego podkładu już nie ma, wiec znowu wszystko od nowa!!

Ach, trzeci świat...
superka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-14, 13:01   #4
Auryna
Raczkowanie
 
Avatar Auryna
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 377
GG do Auryna
Re: kupowanie podkładu to koszmar!!!

Zgadzam się z Tobą w pełni . Ja mam podobny problem. Ostatnio długo szukałam podkładu i czytałam,czytałam i zamiast się zastosować do przestróg(to był Rimmel:fouto zrobiłam odwrotnie i teraz to brzydactwo stoi na półce, a mnie oprócz żalu pozostało szukanie innego podkładu. Pozdrawiam i życzę wytrwałości w poszukiwaniach
Auryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-14, 13:04   #5
Fronka
Raczkowanie
 
Avatar Fronka
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 381
Re: kupowanie podkładu to koszmar!!! JEST SPOSÓB

Z tym mieszaniem to może i dobry pomysł
Ale żeby tak naprawdę coś pasującego wykombinować to trzebaby w tej drogerii spędzić sporo czasu, no i niestety narazić się na zdziwione i niezbyt przychylne spojrzenia pań z obsługi

Ostatnio jak chciałam się zaopatrzyć w podkład Estee Lauder to sprawdzanie kolorów tylko tego jednego podkładu bez żadnego mieszania wymagało ode mnie kilku wcale nie krótkich wizyt

A propo sprawdzania koloru - ja to muszę się pomazać na szyjce i koniecznie wyjść na zewnątrz, żeby w swietle dziennym sprawdzić odcień. Dlatego czsami muszę wracać kilka razy do sklepu bo za jednym zamachem zbyt wiele odceini nie sprawdzę, bo miejsca na sziyi brak
__________________
Fronka
Fronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-14, 13:50   #6
Twitty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 482
GG do Twitty
Re: kupowanie podkładu to koszmar!!! JEST SPOSÓB

Helena napisał(a):
> Co mieszam - nie powiem, niech każdy pomiesza sobie sam, byle od tego nie pomieszało mu się w głowie


Heleno, jeśli możesz, to jednak napisz, co mieszasz. Oszczędziłoby to przynajmniej kłopotów ze sprawdzaniem, czy się taka mieszanka nie warzy

Z góry dzięki

Pozdrawiam
Twitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-14, 14:27   #7
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: kupowanie podkładu to koszmar!!!

Ja uwielbiam wizyty w drogerii, i mimo że podkład starczy mi jeszcze na miesiąc (Rimmel Natural Sensation, z kórego jestem zadowolona) to już wchodzę do drogerii i paćkam się różnymi podkładami. Smaruję sobie w drogerii testerkiem buźkę i widzę jak podkłąd się sprawdza przez cały dzień. Ale jestem już zdecydowana na Max Faxtor Colour Adapt
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-04-14, 14:47   #8
Fronka
Raczkowanie
 
Avatar Fronka
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 381
Re: kupowanie podkładu to koszmar!!!

Superko czy masz na myśli facefinity? Dzisiaj zauważyłam w drogerii że go nie było i pomyślałam, że może wycofali? Jeśli tak to szkoda, bo zastanawiałam się nad jego kupnem
__________________
Fronka
Fronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-14, 15:21   #9
superka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 738
Re: kupowanie podkładu to koszmar!!!

Tak, mam na myśli facefinity.
Może byłaś w naturze? Natura miała kosmetyki MF z przed roku. Czekali aż wysprzedadzą, bo chcieli się wycofać. Dalej można kupić gdzie indziej, ja kupuję w Nicoli w centrum turzyn, albo w tej na Krzywostego.

Ale na stronach MF - nie ma go i boję się, że niedługo zakręcą kurek
superka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-14, 15:27   #10
Fronka
Raczkowanie
 
Avatar Fronka
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 381
Re: kupowanie podkładu to koszmar!!!

Ja akurat byłam w Galerii Centrum. Co prawda nigdy tam nie kupuję kosmetyków bo są droższe niż gdzie indziej, ale czasem chodzę tam, żeby posprawdzać kolorki. Jakoś nie lubię tego robić w drogeriach niesamoobsługowych.

Mam jeszcze pytanie trochę nie na temat.
Czy byłaś może kiedykolwiek w perfumerii Arcadia na Krzywoustego? Zastanawia mnie jaka tam jest obsługa. Nigdy nie byłam, bo i tak nie kupuję kosmetyków z wyższej półki, ale byłoby dobrze wiedzieć na przyszłość.

__________________
Fronka
Fronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-14, 15:35   #11
superka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 738
Re: kupowanie podkładu to koszmar!!!

Byłam tam raz - wieki temu. Trwało to jakieś pięć minut. Lało jak z cebra:
Ja: - Czy macie, może XX?
Pani: - Nie.
Ja: - A miewacie?
Pani: - Czasami.
Ja: - Jest sens zaglądać i sprawdzać?
Pani: - Już przestało padać.

Miałam na sobie dzinsy i wiatrówkę. Widocznie nie wyglądałam na poważną klientkę. Wkurzyłam się i wyszłam.

Nie wróciłam tam już później, bo sie cholernie zniechęciłam. Ale to było jakieś 2 lata temu, więc może trafiłam na fatalny moment. Nic ci nie szkodzi spróbować

pzdr.
superka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-04-14, 16:32   #12
patricy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 115
Re: kupowanie podkładu to koszmar!!!

Ja jestem zadowolona z Maybelline-Wonder Finish kolor "sand". Naprawde pozostawia delikatną pudrową warstewkę (wiadomo że w próbce był jeszcze lepszy) i wygląda naturalnie. Zawszeaj zanim kupię podkład to sprawdzam czy mi odpowiada na podstawie próbki.
patricy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:53.