kolczyki w nosie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-22, 03:12   #1
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385

kolczyki w nosie


Juz od dawna planowalam Was o to zapytac..ale od razu uprzedzam, ze nie mam zamiaru nikogo obrazac, bo wiadomo wszystko jest kwestia gustu..ale ja naleze do tej grupy osob, ktore nie moga zrozumiec, po co komu kolczyk na twarzy.l Rozumiem w uszach, nawet kilka w jednym uchu ladnie wyglada.. w pepku, jesli ktos ma ladny brzuszek..ale jak widze kolczyk na skrzydelku nosa, to najpierw mysle, matko ale ta dziewczyna ma pryszcza ale po chwili dochodzi do mnie obraz, ze to nie pryszcz tylko kolczyk.. albo jak ma kolczyka pod ustami.. Jesli ktos ma na brwiach, to od razu widze, ze to kolczyk..nawet jak ma tak w dziurkach nosa, choc kojarzy mi sie to z krowa, ale od razu widze, ze to kolczyk..ale jak ma na skrzydelku nosa albo wlasnie pod ustami to najpierw kojarze to z pryszczem. Naprawde ja nie rozumiem, skad sie wziela ta moda.. i dlaczego dziewczyny to robia..
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 03:37   #2
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: kolczyki w nosie

mysle ze zapozyczylismy zwyczaje plemion z Afryki
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 03:51   #3
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kolczyki w nosie

A mi sie zawsze podobal taki delikatny kolczyk- wkret w nosie ale tylko na kims i nie zawsze,sama bym sie nie odwazyla.Nie lubie za to jak ktos ma w brodzie albo w jezyku albo w brwiach tzn nie podoba mi sie ,no ale wiadomo kwesta gustu
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 04:20   #4
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: kolczyki w nosie

wiadomo, to kwestia gustu i podobno o gustach sie nie dyskutuje no ale.. wlasnie.. dla mnie jest to ale.. Np gdy widze zdjecia ladnych dziewczyn a tu nagle taki "kwiatek" w postaci kolczyka w miejscu ktore dla mnie nie jest miejscem dla kolczyka, bo po prostu oszpeca taka osobe.. oczywiscie w moich oczach.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 04:46   #5
logest
Zadomowienie
 
Avatar logest
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 1 092
Dot.: kolczyki w nosie

Wiecie co, a ja mam jakis odruch dziwny, jak widze kolczyki gdzie indziej niz w uchu czy ewentualnie w pepku. Taki odruch jakbym widziala otwarta rane i wszystkie wnetrzosci tej rany...zyly, mieso, krew, tluszcz...
Przepraszam, nie zamierzam nikogo obrazac, ale tak juz mam.
logest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 07:46   #6
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: kolczyki w nosie

ja miałam kolczyk w nosie i bynajmniej jak pryszcz nie wyglądał to było takie małe świecidełko, kryształek. nawet ostatnio zaczęłam się zastanawiać czy do niego nie wrócić bo był na prawdę fajny
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 13:58   #7
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: kolczyki w nosie

Moim zdaniem malutki kolczyk w małym nosku wygląda całkiem ok... Za to wielki kryształ w wielkim nochalu to jakieś nieporozumienie....
Ja kolczyka w nosie nigdy nie miałam i raczej mieć nie będę, ale świecidełko w pępku jak najbardziej Tylko tez w miarę malutkie.
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-22, 14:11   #8
iza_
Wtajemniczenie
 
Avatar iza_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 2 624
Dot.: kolczyki w nosie

a mi sie podoba mały kolczyk w "zgrabnym" nosku-sama tez mialam przez pewien czas.nie widzę w tym nic złego,a co do kolczyka w pępku,to mam inne zdanie od autorki postu-tam nigdy nie "załozyłabym" kolczyka.
iza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 14:21   #9
nikotynka
Raczkowanie
 
Avatar nikotynka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: biżulandia
Wiadomości: 230
GG do nikotynka
Dot.: kolczyki w nosie

Pozwólmy innym wyrażac siebie takimi, jacy są.
Nie neguję tatuaży, kolczyków, pofarbowanych na wściekłe kolory włosów, ubrań itd. Kazdy ma prawo do wyrażania siebie jak chce- najważniejsze to czuć się dobrze z samym sobą a i tak wnętrze jest najważniejsze a zbytnie skupianie się na wyglądzie innych jest dla nich obrazą, bo oceniamy opakowanie a nie wnetrze. Równie dobrze osobom mającym kolczyli/pofarbowane włosy/ majacym tatuaże szczytem braku gustu może być Wasz wygląd- warto się czasem nad tym zastanowić.
Pozdrawiam.
__________________
nikotynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 14:28   #10
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: kolczyki w nosie

nie mam nic przeciwko temu jesli nos jest ładny bez pryszczy,takich czarnych obrzydliwych kropeczek,nos bez kataru,zima nie jest czerwony.

jesli wystepuje jeden z tych negatywnych rzeczy kolczyk w nosie odpada.
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 16:34   #11
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: kolczyki w nosie

ale nikt tu nikomu nic nie zabrania.. nikt nie mowi, ze nie powinno sie nosic kolczykow w nosie czy brodzie, bo jak ktos chce to prosze bardzo.. Chodzi tylko o odczucia a raczej pierwsza niekontrolowana mysla jaka dochodzi do mozgu bo zobaczeniu osoby z kolczykiem w nosie czy brodzie. Moja pierwsza mysl.. to pryszcz..a moze nawet nie mysl, tylko obraz.. dopiero po paru sekundach dociera do mnie, ze to kolczyk. I tylko o to mi chodzi.. I nikotynko, nikt nie mowi, ze to "szczyt braku gustu" po prostu mnie to dziwi, ze ktos chce wkladac sobie cos do/na nos co dla mnie wyglada jak pryszcz.. i chcialam sie dowiedziec, czy tylko dla mnie tak wyglada. A oczywiscie, kazdy niech wklada sobie, nosi, farbuje sie itd itp jak chce.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-22, 16:39   #12
nikotynka
Raczkowanie
 
Avatar nikotynka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: biżulandia
Wiadomości: 230
GG do nikotynka
Dot.: kolczyki w nosie

Nie wiem co kobiety/mężczyźni zakładają, że wygląda to jak pryszcz. Dla mnie brylancik w nosie/uchu to brylancik a nie pryszcz. Chyba że z moim wzrokiem coś nie za bardzo, pochodzi on od sroki, która widzi wszystko co się świeci.
Kazdy ma inne poczucie estetyki, każdy preferuje siebie w innym wydaniu, tyle. Temat moim zdaniem sztucznie rozdmuchany.
__________________
nikotynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 16:55   #13
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: kolczyki w nosie

Mnie sie najbardziej podoba wlasnie na brwiach lub pod ustami a najmniej w pępku, jakos tak nie moge sie przemoc jak mozna "tam" jeszcze pchac kolczyka. Owszem, jak widze ladny brzuszek z kolczykiem to wizualne wrazenie sprawia moze i fajne, ale jednak kwiestie praktyczne we mnie zwyciezaja Takze jak widac jest to tylko i wylacznie kwestia gustu. Oczywiscie wszystko toleruje bo to indywidualna sprawa kazdego.
Polskie spoleczenstwo powoli przyzwyczaja sie do percingu i taki widok juz nie dziwi, ale moda sie zmienia, teraz nadchodzi fala kolczykow w policzkach, na powiece(!) i w gardle (!!)
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 17:48   #14
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: kolczyki w nosie

Cytat:
Napisane przez nineczka
po prostu mnie to dziwi, ze ktos chce wkladac sobie cos do/na nos co dla mnie wyglada jak pryszcz...
A ja się dziwię, że tyle kobiet kładzie chemię na włosy, tatuuje sobie piersi, pośladki i robią inne głupie rzeczy-z tego wynika.
Jak widze laskę z wytatułowanym delfinem na okazalej piersi, to nie mam wrażenia, że oglądam obraz malarza z krakowskiego barbakanu, tylko tatuaż, który jest bo... I tu można dowolnie interpretować, "po co"?

Sama mam kolczyk w nosie i nie czuję się że chodzę z wielką purchawą na nosie zrobioną na własne życzenie. Zrealizowałam to co mi się bardzo podobało.
I więcej-sama sobie przebiłam nos.

Prawdę mówiąc czuję się lekko dotknięta twoimi i nie tylko odczuciami o "pryszczach", jakiś skojarzeniach rodem z horroru.
Nigdy nie miałam i nie mam problemu z ropiejącym nosem, lejącym się bez czucia katarem, czy innymi absurami. Wiem, że niepisałyście o tym...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 17:55   #15
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kolczyki w nosie

Cytat:
Napisane przez sylwia18
ja miałam kolczyk w nosie i bynajmniej jak pryszcz nie wyglądał to było takie małe świecidełko, kryształek. nawet ostatnio zaczęłam się zastanawiać czy do niego nie wrócić bo był na prawdę fajny
Mnie sie zawsze wlasnie podobal taki maly krysztalek ale u innych(sama bym sie nie odwazyla)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 19:59   #16
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: kolczyki w nosie

nie tylko afrykanska moda - w indiach od dawien dawna kobiety przekluwaja nosy moja bratowa z indii mowi, ze tam niemal kazda dziewczyna ma przekluty nos - u nich to norma. kolczyki w nosach nosza babcie i nastolatki
jednemu sie nie podobaja kolczyki na twarzy, innemu tatuaze na calym ciele, a jeszcze innemu (czy innej) wyplowiala blond czupryna i pieciocentymetrowe tipsy. czesto dyskusja o tym prowadzi tylko do frustracji
ja osobiscie uwielbiam kolczyki w nosie i od kilku lat bije sie z myslami czy by sobie takiego nie sprawic. ale jednak za bardzo sie boje, no i boje sie widocznej dziury w nosie, ale gdyby nie bylo obaw przed konsekwencjami, zrobilabym to dawno.. poki co "wyzywam sie" na swoich uszach, ktore maja w sumie juz 10 dziurek i planuje kolejna - moja mama mowi, ze to brzydkie, nieestetyczne i przywodzi mysli o bolu, a mi sie to podoba i juz
lubie piercing na twarzy - niektorym bardzo pasuja kolczyki w brwiach czy wokol ust. jakos sie nie moge przekonac do kolczyka w jezyku (poza tym to sprzyja psuciu sie zebow), w sutkach i do takich na srodku nosa ale ogolnie co komu pasuje. mi sie nawet wielkie tatuaze podobaja na niektorych ludziach
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 20:39   #17
mamba
Zadomowienie
 
Avatar mamba
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 006
Dot.: kolczyki w nosie

Ładny, mały kolczyk w ładnym nosku? Czemu nie - nawet mi się to podoba, ale na pewno nie u mnie. I u niektórych facetów podoba mi się kolczyk w brwi (ale zaznaczam-nie każdemu pasuje). Co do piercingu w innych częściach ciała (oprócz uszu rzecz jasna) - nie podoba mi sie ani w pępku, ani w języku, ani w sutku, w policzku i pośrodku nosa też nie.. ale jeśli ktoś się w tym dobrze czuje to czemu nie? Wszystko jest przecież dla ludzi..
mamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 21:28   #18
Monciaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4
Dot.: kolczyki w nosie

A ja takowy mam i dla mnie jest ozdóbką, znajomym też się podoba, ale to oczywiście kwestia gustu. Pozdrwiam wszystkie zwolenniczki
Monciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 21:37   #19
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: kolczyki w nosie

[QUOTE=Pomadka]I więcej-sama sobie przebiłam nos.

Prawdę mówiąc czuję się lekko dotknięta twoimi i nie tylko odczuciami o "pryszczach", jakiś skojarzeniach rodem z horroru.
QUOTE]

a gdzie widzisz w moich postach ten horror? Mnie kojarzy sie to tylko z pryszczem a nie z jakimis horrorami.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-22, 21:48   #20
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: kolczyki w nosie

Cytat:
Napisane przez nineczka
Cytat:
Napisane przez Pomadka
I więcej-sama sobie przebiłam nos.

Prawdę mówiąc czuję się lekko dotknięta twoimi i nie tylko odczuciami o "pryszczach", jakiś skojarzeniach rodem z horroru.
a gdzie widzisz w moich postach ten horror? Mnie kojarzy sie to tylko z pryszczem a nie z jakimis horrorami.
A przeczytałaś to dokładnie?

Prawdę mówiąc czuję się lekko dotknięta twoimi i nie tylko odczuciami o "pryszczach", jakiś skojarzeniach rodem z horroru.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 22:02   #21
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: kolczyki w nosie

masz na mysli to, ze napisalas "twoimi i nie tylko.." a ja nie odczytalam tego, ze jest to nie tylko do mnie? bo jesli tak, to to twoje zdanie brzmi dwuznacznie.
A co ja poradze, ze mam takie odczucia? Przeciez nie da sie ich zmienic. Co nie znaczy, ze ktos ma zwazac na moje odczucia.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 22:04   #22
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: kolczyki w nosie

bo to " i nie tylko" bardziej odnosci sie do "odczuc" niz do innych osob..
oczywiscie jezeli to mialas na mysli
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 22:13   #23
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: kolczyki w nosie

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Sama mam kolczyk w nosie i nie czuję się że chodzę z wielką purchawą na nosie zrobioną na własne życzenie. Zrealizowałam to co mi się bardzo podobało.
dobre, dobre

Przyznam, że czytałam topik dwa razy i wciąż nie wiem po kiego czorta jest założony. Żeby autorka wyznała całemu światu, że ma złe skojarzenia z kolczykami? Żeby powiedziała wszem i wobec, jakie ma "odczucia" na widok kolczyka w nosie? Jezu, gdyby każda Wizażanka chciała powiedzieć, co budzi w niej obrzydzenie, musiałoby powstać podforum " Skargi i zażalenia"
Ludzie, trochę tolerancji.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 22:16   #24
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: kolczyki w nosie

lukrecja, forum plotkowe jest wlasnie po to aby zakladac watki takie jakie sie chce! Troche tolerancji, moja droga! Ja nie chodze i nie mowie ludziom aby wyjmowali kolczyki z nosow, tak wiec nie mow mi co moge a czego nie moge pisac, dobrze?
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 22:34   #25
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: kolczyki w nosie

Cytat:
Napisane przez nineczka
masz na mysli to, ze napisalas "twoimi i nie tylko.." a ja nie odczytalam tego, ze jest to nie tylko do mnie? bo jesli tak, to to twoje zdanie brzmi dwuznacznie.
A co ja poradze, ze mam takie odczucia? Przeciez nie da sie ich zmienic. Co nie znaczy, ze ktos ma zwazac na moje odczucia.
Nic nie poradzę, bo i nie szukam takiej rady dla Ciebie.


Zgodze się z powyzszym postem Lukrecji.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 22:39   #26
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: kolczyki w nosie

Cytat:
Napisane przez Pomadka
A ja się dziwię, że tyle kobiet kładzie chemię na włosy, tatuuje sobie piersi, pośladki i robią inne głupie rzeczy-z tego wynika.
Jak widze laskę z wytatułowanym delfinem na okazalej piersi, to nie mam wrażenia, że oglądam obraz malarza z krakowskiego barbakanu, tylko tatuaż, który jest bo... I tu można dowolnie interpretować, "po co"?

Sama mam kolczyk w nosie i nie czuję się że chodzę z wielką purchawą na nosie zrobioną na własne życzenie. Zrealizowałam to co mi się bardzo podobało.



Nigdy nie miałam i nie mam problemu z ropiejącym nosem, lejącym się bez czucia katarem, czy innymi absurami. Wiem, że niepisałyście o tym...
Popieram w 100%
Też mam kolczyk w nosie od ładnych paru lat (konkretnie 4) i jakoś nikt nigdy nie powiedział,że wygląda jak pryszcz??
Również NIGDY nos mi nie ropiał-więc nie mam z tym problemów. Ozdoba jak każda inna. Równie dobrze komuś może nie odpowiadać 15 kolczyków w jednym uchu- a to przecież UCHO nie NOS tak??

Dziwny temat :|

A kolczyk w nosie wygląda świetnie... zależy co kto komu pasuje .
Peace
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 22:39   #27
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: kolczyki w nosie

Spokojnie - wszystko kwestia gustu. Ja nie lubię biżuterii i nie noszę niczego mam przekłute uszy ale i tak nie noszę nic na tej samej zasadzie zero pierścionków, bransoletek, nic na szyi. Na twarzy bym kolczyka nie nosiła, ale ja co do wlasnej twarzy mam niezłą obsesję
Za to noszę tatuaże i to może w miejscu jak na kobietę nietypowym, co ma prawo również budzić kontrowersje (i dlatego ich nie eksponuję).
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 22:43   #28
Angelika
Rozeznanie
 
Avatar Angelika
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: lubuszanka
Wiadomości: 929
Dot.: kolczyki w nosie

Cytat:
Napisane przez nineczka
Juz od dawna planowalam Was o to zapytac..ale od razu uprzedzam, ze nie mam zamiaru nikogo obrazac, bo wiadomo wszystko jest kwestia gustu..ale ja naleze do tej grupy osob, ktore nie moga zrozumiec, po co komu kolczyk na twarzy.l Rozumiem w uszach, nawet kilka w jednym uchu ladnie wyglada.. w pepku, jesli ktos ma ladny brzuszek..ale jak widze kolczyk na skrzydelku nosa, to najpierw mysle, matko ale ta dziewczyna ma pryszcza ale po chwili dochodzi do mnie obraz, ze to nie pryszcz tylko kolczyk.. albo jak ma kolczyka pod ustami.. Jesli ktos ma na brwiach, to od razu widze, ze to kolczyk..nawet jak ma tak w dziurkach nosa, choc kojarzy mi sie to z krowa, ale od razu widze, ze to kolczyk..ale jak ma na skrzydelku nosa albo wlasnie pod ustami to najpierw kojarze to z pryszczem. Naprawde ja nie rozumiem, skad sie wziela ta moda.. i dlaczego dziewczyny to robia..
Zgadzam się z Nineczką, mi to sie też wydaje wręcz obrzydliwe i nie rozumiem jak można sobie tak oszpecić twarz. Heheh, również kojarzy mi się z krową - nie wiem czemu

Lukrecjo - po to jest forum plotkowe by dzielić się swoimi odczuciami, autorka watku chciała pewnie poznać zdanie innych dziewczyn na ten temat, co w tym złego?!
__________________
Blondes do it better...
Angelika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 22:57   #29
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: kolczyki w nosie

Angelika, a jakże, to miejsce na "ploteczki". Ale co innego dyskusje na luźne tematy a stwierdzenie, że coś jest obrzydliwe. Jak dyskutować z takim czymś? Autorka pisze, że nie rozumie, dlaczego dziewczyny się przekłuwają. Odpowiedź jest prosta: bo im się to najzwyczajniej w świecie podoba. Nineczkas nie musi tego rozumieć, jej sprawa.
Mam tylko nadzieję, że nie namnożą się tu wątki " dlaczego dziewczyny tlenią włosy", "jak można robić tatuaż" , " jak można głosować na Leppera"
Ano można.
Tylko że takie wytykanie, co się komu nie podoba i wzbudza odruchy wymiotne jakoś mi nie pasuje. Dziewczyny mogą poczuć się urażone. Ja nie piszę postów typu " nie rozumiem jak tak można i po co to komu".. bo, za przeproszeniem, co to kogo obchodzi
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 23:01   #30
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: kolczyki w nosie

Cytat:
Napisane przez Angelika
Zgadzam się z Nineczką, mi to sie też wydaje wręcz obrzydliwe i nie rozumiem jak można sobie tak oszpecić twarz. Heheh, również kojarzy mi się z krową - nie wiem czemu
Z krową? A ja nigdy nie widziałam krowy z kolczykiem w nosie tylko w uchu.

MNie dużo bardziej brzydzą brudne stopy, niż kolczyk w nosie, czy brwi.

Tos napisała, co wiedziała...

Cytat:
Napisane przez Angelika
Lukrecjo - po to jest forum plotkowe by dzielić się swoimi odczuciami, autorka watku chciała pewnie poznać zdanie innych dziewczyn na ten temat, co w tym złego?!
To więc poznała, że to co jej się nie podoba Tobie również oraz kilku innym wiżanką, nie jest wyznacznikiem dla innych.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:06.