odbudowanie zniszczonej cebulki wlosa.Pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-22, 14:07   #1
zlosnica22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 65

odbudowanie zniszczonej cebulki wlosa.Pomocy!


Farbuje wlosy juz 6-7 lat.Byly takie gestei piekne.Ateraz mam ich o polowe mniej!Jak mialam na glowie rozjasniacz to czulam jak skora glowy mnie piecze(pewnie niszczyly sie cebulki).Jak teraz sprawic,zeby z tych zniszczonych cebulek zaczely odrastac znow wlosy.Tableki typu skrzypowita nie pomagaja w tym.Wiec co pomoze.Mysle,ze wiele z was ma ten problem.
zlosnica22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 14:47   #2
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: odbudowanie zniszczonej cebulki wlosa.Pomocy!

oj, to mnie też bardzo interesuje...mam spalone cebulki po trwałej i zastanawiam sie czy muszą one już wypaść czy da się je jakoś podratować
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 16:11   #3
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: odbudowanie zniszczonej cebulki wlosa.Pomocy!

Na taki problem polecam ampułki Seboradin niger(14 dniowa kuracja), są niedrogie okolo 20 zł, a naprawdę skuteczne i efekt widac już po tych dwóch tygodniach, ponoć bardzo dobre są inneov vichy na gęstośc włosów, ale on sa stosunkowo drogie około 180 zł, więc zależy jakimi funduszami dysponujesz Osobiście nie polecam ampułek Radical, u mnie nie było zadnego efektu. Poza tym możesz sie ratować szamponem Garnier Neril, on dziala przeciw wypadaniu włosów, ale dodatkowo regeneruje cebulki i lagodzi podrażnioną skórę głowy, oraz bardzo dobra jest odżywka Wax do wlosów, do kupienia w aptece
Ogólnie już sporo było pisane o tych produktach, więc bezproblemowo mozecie sobie o nich poczytac, wystarczy wpisać odpowiedni kosmetyk do wyszukiwarki.
Jeśli jesteś zwolenniczką naturalnych kuracji to polecam olejek rycynowy, czy maseczkę z żoltkiem jajka.
Pozdrawiam
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 17:14   #4
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: odbudowanie zniszczonej cebulki wlosa.Pomocy!

I przede wszystkim daj odpocząć włoskom od farbowania.
__________________
" I met a girl who sang the blues and I asked her for some happy news. But she just smiled and turned away."
As!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 21:05   #5
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: odbudowanie zniszczonej cebulki wlosa.Pomocy!

nie za3sze da sie obudzic cebulki, jezeli odumarl6y, to niestety....
ale zawsze warto probowac, sa kuracje w aptkach, czy w salonach wiec trzeba probowac wcierac , chodzic na masaze, wax powinien rowniez wspomoc
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 06:55   #6
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: odbudowanie zniszczonej cebulki wlosa.Pomocy!

mi wax nie pomógł, seboradin też nie teraz kupiłam garnier neril i biorę tabletki drożdżowe- może to pomoże...
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 20:14   #7
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: odbudowanie zniszczonej cebulki wlosa.Pomocy!

A w tym miejscu gdzie cebulka obumarla juz nigdy nic nie wyrosnie? Tak to jest? Chdzi mi o to czy da sie poprawic gestosc wlosow
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-23, 20:49   #8
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: odbudowanie zniszczonej cebulki wlosa.Pomocy!

jezel9 obumarla to tak, ale nie tak łatwo je zniszczyc, to musialby byc bardzo mocny srodek... trzeba zawsze probowac odbudowywac
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 22:06   #9
zlosnica22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 65
Dot.: odbudowanie zniszczonej cebulki wlosa.Pomocy!

myslalam,ze przynajmniej jedna z was bedzie wiedziala,co jest glownym skladnikiem,ktory pobuda cebulke do dzialania to moze ten skladnik by pomogl.Fryzjerszy zapewne wiedza to...
zlosnica22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 10:01   #10
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: odbudowanie zniszczonej cebulki wlosa.Pomocy!

ja nie wiem co to za skladnik
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-05, 22:35   #11
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: odbudowanie zniszczonej cebulki wlosa.Pomocy!

mi pomogly tabletki Merz Spezial
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-05, 23:10   #12
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: odbudowanie zniszczonej cebulki wlosa.Pomocy!

Mi tabletki nie pomagaja
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 00:11   #13
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: odbudowanie zniszczonej cebulki wlosa.Pomocy!

do tych tabletek od jakiegos czasu stosuje serie do skory glowy z problemami firmy Kadus. Tam tez jest maseczka poprawiajaca ukrwienie skory glowy i wzmacnia przenikanie skladnikow odzywczych co cebulki wlosa. Juz jakis czas walcze ze skora na glowie i to mi pomaga bo mialam juz sytuacje, ze kazdy inny szampon powodowal, ze chcialam sie ogolic na lyso

Imunal Vital Control Pre Mask + Imunal Senso Control Shampoo
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 09:08   #14
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: odbudowanie zniszczonej cebulki wlosa.Pomocy!

Cytat:
Napisane przez zlosnica22
myslalam,ze przynajmniej jedna z was bedzie wiedziala,co jest glownym skladnikiem,ktory pobuda cebulke do dzialania to moze ten skladnik by pomogl.Fryzjerszy zapewne wiedza to...
na 100% pomoga Ci tabeltki INNEOV GESTOSC WLOSOW!!! Sama je stosowałam i wiem, ze naprawde dzialaja na wlos, hm..raczej na jego cebulke, bo potrzebne skladniki odkladaja sie w cebulce wlosa i pobudzaja wzrost mocnych wloskow INNEOV kupisz w aptece, jednak koszt to okolo 90 zlotych za jedno opakowanie. Od razu mowie, ze efektow nie bedziesz widziec na pewno po 2 tygodniach brania tabeletek - ja zauwzaylam poprawe po miesiacu, a juz po 2 miesiacach naprawde widzialam, ze działa Nie jestem farmaceutka i nie pamietam dokladnego opisu tego produktu, ale mozesz o nim przeczytac na stronie http://www.inneov.pl Jest tam opisane cale działanie preparatu wraz z rysuneczkami
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 09:13   #15
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: odbudowanie zniszczonej cebulki wlosa.Pomocy!

a co do tego skladnika, ktory pobudza cebulke wlosa to jest to wg laboratoriow NESTLE tauryna. Tauryna przeciwdziala procesowi uszkodzenia i znikeształcania cebulek. Inneov zawiera tauryne, katechiny i cynk
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 09:16   #16
Buziaczek87
Raczkowanie
 
Avatar Buziaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 60
Dot.: odbudowanie zniszczonej cebulki wlosa.Pomocy!

Kalex, a czy rzeczywiście dzięki temu włosy szybciej rosną??
Buziaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 15:09   #17
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: odbudowanie zniszczonej cebulki wlosa.Pomocy!

ja moge jedynie powiedziec na podstawie moich włosów- u mnie naprawde zaczely szybciej rosnac - juz po 1, 5 miesiaca zauwazyłam znaczna poprawe, poza tym nie łamia mi sie (wreszcie!!!!) i dzieki temu staly sie o wiele dluzsze, poza tym ładnie blyszcza i... nie wypadaja tyle, co wczesniej. Juz nie moglam patrzec na te wlosy splywajace do wanny przy myciu glowy
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 16:14   #18
Buziaczek87
Raczkowanie
 
Avatar Buziaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 60
Dot.: odbudowanie zniszczonej cebulki wlosa.Pomocy!

Kalex, dziękuję bardzo już wiem co chcę od świetego mikołaja p.s. jesli ktoś jescze ma jakies doswiadczenia z tymi tabletkami to prosze o info
Buziaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 17:44   #19
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: odbudowanie zniszczonej cebulki wlosa.Pomocy!

proponuje, zebys weszla sobie na stronke inneov podana przeze mnie wyzej - duzo dowiesz sie tam o specyfiku
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-06, 17:46   #20
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: odbudowanie zniszczonej cebulki wlosa.Pomocy!

jakbym miala aparacik to bym cyknela foto moich wlosków - heh chyba popdama w samouwielbienie, bo wreszcie moge na siebie patrzec i patrzasac bujna fryzurką Ja nie zaluje, ze wydałam tyle kasy na te tabletki
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 21:54   #21
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: odbudowanie zniszczonej cebulki wlosa.Pomocy!

powiedz mi prosze na ile starcza to opakowanie za 90zl? a ile Ty opakowan zuzylas? dalej to bierzesz czy mozna poprzestac na 1 czy 2 opakowaniach? prosze o odp poniewaz zainteresowal mnie ten specyfik moze i mi pomoze
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 22:21   #22
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: odbudowanie zniszczonej cebulki wlosa.Pomocy!

Cytat:
Napisane przez shockwaves
powiedz mi prosze na ile starcza to opakowanie za 90zl? a ile Ty opakowan zuzylas? dalej to bierzesz czy mozna poprzestac na 1 czy 2 opakowaniach? prosze o odp poniewaz zainteresowal mnie ten specyfik moze i mi pomoze
Jedno opakowanie zawiera 60 tabletek i starcza na miesiac Trzeba popijac 2 tabeletki dziennie - albo rano i wieczorem albo od razu na raz dwie. Ja juz koncze brac 2 opakowanie, a wg wskazan tabletki nalezy przyjmowac przez minimum 3 -miesiace, ale przeciez nic sie nie stanie, jesli poprzestaniesz np. na 2 opakowaniach - wszystko zalezy od kondycji i stanu Twoich włosków.
To moze krotki opis produktu:

"Codzienna dieta może nie dostarczać wszystkich składników odżywczych używanych przez skórę i jej przydatki: włosy i paznokcie. Laboratoria Inneov korzystając z ekspertyzy Badań Żywieniowych Nestle oraz Badań Dermatologicznych L`Oreal, opracowały nutrikosmetyki: suplementy diety działające od wewnątrz, które pozwalają zachować piękno skóry, włosów i paznokci. Produkty Inneov są tworzone zgodnie z wytycznymi określonymi przez specjalistów żywienia i dermatologów w zakresie: doboru składników aktywnych o udowodnionym biologicznym działaniu na skórę, włosy i paznokcie, dawek dobranych według wskazań specjalistów od żywienia, weryfikacji stałej jakości surowców.
Kluczowe znaczenie dla gęstości włosów ma cebulka włosa. To żywa część włosa opleciona gęstą i elastyczną tkanką i siecią naczyń krwionośnych, które dostarczają składników odżywczych koniecznych do wytwarzania mocnych, gęstych, gładkich i btyszczących włosów. Pod wpływem niekorzystnych czynników tkanka otaczająca cebulkę ulega zniekształceniu, mikrokrążenie pogarsza się, cebulka jest gorzej odżywiona. Wtosy rosną cieńsze i siabsze, mają tendencję do przedwczesnego wypadania. Gęstość włosów zmniejsza się. Inneov gęstość włosów, suplement diety wskazany jest dla osób pragnących zwiększyć gęstość włosów - w przypadku włosów cienkich i słabych oraz codziennego wypadania włosów. Unikalne połączenie tauryny i katechin przeciwdziała procesowi zniekształcania cebulki włosa (testy in vitro), aby pobudzać wytwarzanie mocnych i gęstych włosów. Innowacja tauryna:Aminokwas tauryna wykazuje siłne powinowactwo z cebulką wtosa (testy in vrtro). Tauryna jest docelowo magazynowana w cebulce włosa, gdzie wytwarzany jest włos. Tym samym pomaga przedłużyć życie włosa i pobudzić jego wzrost.Katechiny z zielonej herbaty i winogron, łatwo bioprzyswajalne polifenole, połączono z innymi polifenolami. Umożliwiają one poprawę mikro-krążenia odpowiedzialnego za transport składników odżywczych do cebulki wtosa. Cynk jest mikroelementem koniecznym do produkcji keratyny głównego budulca włosa. Potwierdzona skuteczność - poprawa gęstości włosów.
Sposób użycia: 2 tabletki dziennie przez okres minimum 3 miesięcy. Dzienną dawkę można przyjąć jednorazowo. Popić wodą. Podczas stosowania suplementów diety zawierających żelazo. Inneov gęstość włosów należy spożywać o innej porze dnia, aby zwiększyć jego przyswajanie (3 godziny, przerwy)."
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 11:01   #23
Buziaczek87
Raczkowanie
 
Avatar Buziaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 60
Dot.: odbudowanie zniszczonej cebulki wlosa.Pomocy!

Dziękuje słoneczko jak tylko wyzdrowieje (przeziębienie) kupie sobie te tabletki i napisze jakie są efekty Jeszcze raz bardzo dziękuje, buziaczki
Buziaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 21:11   #24
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: odbudowanie zniszczonej cebulki wlosa.Pomocy!

zycze powrotu do zdrowka, ja tez jestem "lekko pociagajaca" hihihi; mam nadzieje, ze bedziesz z niego zadowlona
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 17:49   #25
Cate2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 11
Dot.: odbudowanie zniszczonej cebulki wlosa.Pomocy!

mam pytanie do nutrikosmetyku o którym piszesz. na zajęciach dermatologii uczylisly sie troche o nutrikosmetykach. Niktóre z nich nie mogą stosowac 20-latki bo sa opracowane dla b. dorzałej skóry (40latków) . Czy na opakowaniu jest inforacja dla jakiego wieku sa zalecane. (dla porównania Merz Specjal Anti-age jest dla 40latek ..zawiera zacznie retinol i koenzymQ10 stosowany przynajmniej po30)
Cate2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 18:41   #26
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: odbudowanie zniszczonej cebulki wlosa.Pomocy!

Tak, to prawda, niektore preparaty zawierają taką informację, ale na opakowaniu Inneov nic takiego nie ma. Poza tym ja się pytałam farmaceutki w aptece i powiedziala, ze jak najbardziej jest on dla młodych osob. Mozesz tez zajrzec na strone Inneov www.inneov.pl
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 19:04   #27
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: odbudowanie zniszczonej cebulki wlosa.Pomocy!

dzieki za informacje a jeszcze mam takie pytanie : jaki byl dokladnie stan Twoich wlosow przed zastosowaniem tych tabletek? masz moze jakies zdjecia przed i po ? bo ja sie jeszcze troche waham przed zakupieniem ich, mam obawy czy mi to pomoze, mam od zawsze dosc cienkie wlosy i niezbyt gęste, w dodatku kilka razy rozjasniałam je.
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 19:13   #28
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: odbudowanie zniszczonej cebulki wlosa.Pomocy!

stan moich wlosow nie byl zadowalajacy: rozdwojone koncówki, łamanie sie wlosow, wypadanie (ech to farbowanie i zima) i w rezultacie nie moglam ich zapuscic tak jak chciałam. Po tej kuracji nie dość, ze nie łamia sie i nie rozdwajają (wreszcie widze normalne koncówki ) to naprawde ładnie mi zaczęły rosnąc (mialam wlosy półdługie, ale chciałam je wiecej zapuscic) i teraz z przyjemnościa patrze na ich jakosc oraz dlugosc Dodatkowo przy braniu Inneov raz w tygodniu nakladalam na pol godzinki odzywke Wax do wlosow. Te 2 rzeczy sprawily, ze teraz z przyjemnoscia patrze w lustro
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 19:15   #29
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: odbudowanie zniszczonej cebulki wlosa.Pomocy!

Powiem Ci, ze ja tez wahalam sie przez zakupieniem Inneov, w koncu troche kosztuje... ale odlozylam kase i poszlam i kupilam i nie zaluje Tabletki Merz Special tez dobrze dzialaja na wloski,zawieraja duzo mineralow a sa tansze - okolo. 40 zl.
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 20:50   #30
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
mamie mojego chlopaka pomogly tabletki VITAPIL. Dzisiaj je kupilam, zaplacilam 33 zl, ale ceny moga sie wahac. mam nadzieje,ze mmi tez pomoga, bo moje wlosy sa w krytycznym stanie. tesciowej pomogly, odrastaja jej zdrowe, mocne wlosy. moze z moimi tez tak bedzie
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:57.