Makijaże Gwiazd - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-22, 16:56   #1
xkasiax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 7
Question

Makijaże Gwiazd


Witajcie. Jestem tutaj po raz pierwszy i mam nadzieję, że nie ostatni.
Interesują mnie makijaże gwiazd a konkretnie kosmetyki jakimi są malowane. Tak mało na polskich stronach jest porad dotyczących samodzielnego wykonania makijażu jak ma, np. Jennifer Lopez czy Pamela Anderson.
Chciałabym poznać Wasze opinie na temat makijaży gwiazd naszych i amerykańskich. Czy malujecie się na podobę czy inaczej?
Jeżeli któraś z Was coś na temat kosmetyków oraz makijaży gwiazd wie to proszę o odpowiedź pod tymże postem.
xkasiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 17:24   #2
kafetka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: stepy akermanskie :)
Wiadomości: 1 595
Dot.: Makijaże Gwiazd

mi bardzo sie podobaja makijaze dody ale niestety nie doszukalam sie jeszcze zrodla w ktorym jest podana lista jakimi kosmetykami sa wykonane...
kafetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 17:30   #3
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: Makijaże Gwiazd

widzialam swego czasu program,,Rozmowy w toku'' no i z Doda,ktora podczas programu rzucila do sej przyjaciolki-fanki blyszczyk Christiana Diora ,sadze ze oczy napewno maluje wlasnie paletami Diora,pozdr
madonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 17:53   #4
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Makijaże Gwiazd

Sama bym to chciała wiedziec.

Kiedyś słyszałam w TV, że J.Lo używa namiętnie JT.

I tyle wiem.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 18:03   #5
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Makijaże Gwiazd

Gdzies czytalam ze Britney Spears jest fanka DuWop,ale ile w tym prawdy to niewiem.
Ogolnie DuWop ma swietne blyszczyki.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 18:14   #6
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Makijaże Gwiazd

Tutaj mozna znalesc makijaze gwiazd i sugerowane kosmetyki do ich wykonania

http://www.beautyriot.com/article.php?id=2755&c_id=4
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 19:29   #7
xkasiax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 7
Dot.: Makijaże Gwiazd

Też tak słyszałam, że makijaż Dody to od Christiana Diora. Nie używałam do tej pory tych kosmetyków, ale będąc w galeriach czasem sprawdzam na dłoni jakieś nowe odcienie z różnych firm i nie wszystkie przypadają mi do gustu.

Moim zdaniem powinny byc jakieś polskie programy dotyczące makijażu, stylu gwiazd chociażby naszych rodzimych, bo jeżeli już są to tylko taka migawka i wprowadzą w chaos człowieka a nie podpowiedzą nic. Często oglądam Club tv, lecz nam daleko do amerykańskiego stylu i dlatego takie polskie programy powinny powstać.

Przeglądając ofertę polskich kosmetyków to makijaż Dody wykonałabym następującymi: cienie błyszczące srebrne trójkolorowe firmy Wibo ( www.wibo.pl ) czarna kredka Miss Sporty, perłowa szminka Wibo nr.55 w przezroczystym opakowaniu.
xkasiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-22, 19:54   #8
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Makijaże Gwiazd

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Tutaj mozna znalesc makijaze gwiazd i sugerowane kosmetyki do ich wykonania

http://www.beautyriot.com/article.php?id=2755&c_id=4
właśnie miałam wkleić ten link- ubiegłaś mnie Elfiku
przerzucam
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 19:58   #9
xkasiax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 7
Dot.: Makijaże Gwiazd

Właśnie jestem na tej stronce i jest całkiem ciekawa, mozna przy okazji uczyć się anglika. Uważam jednak, że makijażu danej gwiazdy nie wykonam sama a potrzebna by mi była wizażystka. Jednak czasem warto spróbować, ale i tak efekt nie będzie taki sam bo przecież każda z nas ma inną cerę, karnację, urodę.
Dzięki za tego linka;-)
xkasiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-22, 21:28   #10
gosz
Raczkowanie
 
Avatar gosz
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 373
Dot.: Makijaże Gwiazd

makijaz dody czy pameli to tandeta,az boli ...
makijaze gwiazd to mejkapy sceniczne najczesciej robione innymi kosmetykami, niz uzywa sie na codzien
gosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 11:19   #11
xkasiax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 7
Dot.: Makijaże Gwiazd

Dziękuję za odpowiedzi, dowiedziałam się wiele z podanego wyżej linku. Temat Makijaże gwiazd może zostać już skasowany, żeby nie zaśmiecał miejsca.
xkasiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-11, 17:36   #12
Kraczitka
Raczkowanie
 
Avatar Kraczitka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 438
Dot.: Makijaże Gwiazd

Cytat:
Napisane przez madonek
widzialam swego czasu program,,Rozmowy w toku'' no i z Doda,ktora podczas programu rzucila do sej przyjaciolki-fanki blyszczyk Christiana Diora ,sadze ze oczy napewno maluje wlasnie paletami Diora,pozdr

A mi tam sie podoba jej TAPETA Ale ją postrza a jest dopiero po20-stce
Kraczitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 13:56   #13
masiek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 158
Dot.: Makijaże Gwiazd

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Tutaj mozna znalesc makijaze gwiazd i sugerowane kosmetyki do ich wykonania

http://www.beautyriot.com/article.php?id=2755&c_id=4
ciekaw strona , makijarze i fryzury.
i jak ktoś wspomniał można poćwiczyć angielski
masiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 14:12   #14
anialobo
Raczkowanie
 
Avatar anialobo
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 107
Dot.: Makijaże Gwiazd

Ja moge sie wypowiedziec na temat makijazu Jennifer Lopez.
Pracowalam dla jej makijazysty jakis czas.Jego imie to Scott Barnes.We wszelkiego rodzaju teledyskach Scott stosuje japonskie palety cieni,rozow,podkladow no i oczywiscie pedzli -najlepsze na swiecie.
Palety te wygladaja jak prawdzier palety malarskie z mnostwem kolorow,jest duze pole do popisu,mozna mieszac i kombinowac ile sie chce.Makijaze do teledyskow sa zazwyczaj mocno przerysowane dlatego tak szeroka gama kolorystyczna jest konieczna.
Inaczej wygladaja sesje zdjeciowe czy gale oscarowe.
Scott Barnes stal sie slawny dzieki Jlo i wydal swoje wlasne produkty,ktore sa ok,robia wrazenie jesli chodzi o opakowanie,kolory,ale ich jakosc zostawia wiele do zyczenia.Dowodem na to jest to iz on wcale nie stosuje tego wszystkiego na Jennifer.Jesli chodzi o taki przykladowy image Jlo to:
Dzien przed gala Scott smaruje Jlo opalaczem St Tropez-najlepszy,kolor widac od razu i ciemnieje przez noc,rano bierze sie prysznic dla wyrownania koloru.Na to kladzie swoje dziecko-na drugi dzien tzw Body bling.To taki na maksa mieniacy sie brazowy balsam,ktory jest jego najlepiej sprzedajacym sie produktem.Jesli chodzi o podklady za najlepsze uwaza on podklady kremowe w pudeleczku o konsystencji masla,bo najlepiej stapiaja sie ze skora.Nie cierpki podkladow beztluszczowych.Na Jlo najlepiej lubi podklad Vitalumiere Chanel.Jest to podklad rozswietlajacy,a wiadomo blysk to znak firmowy Jlo.Nastepnie jesli chodzi o policzki to lubi on konsystencje pomadek,bo takie stosowala jego babcia i takie mu odpowiadaja,wiec kremowy roz na policzki,na to dla utrwalenia jeszcze w kamieniu.Jlo ulubiony roz to Orgasm Nars.Jest to taki mieniacy sie brzoskwiniowo rozowy-piekny.Potem na cala twarz wielkim pedzlem naklada puder sypki i tu zachwala swoj produkt,jest to transparentny puder z drobinkami odbijajacymi swiatlo -kolor diamond dust.I spryskuje twarz swoim produktemTo taka woda w sprayu rowniez zawierajaca drobinki,a to po to by twarz wygladala swiezo i naturalnie.Jesli chodzi o oczy to nie poswieca kolorom uwagi,najwazniejsze sa sztuczne rzesy.
Usta to kolory zazwyczaj dziecieco rozowe lub orzechowe z jego kolekcji.To takie blyszczyki w pudeleczku,super kolorki.Ogolnie ta cala jego kolekcja jest podpasowana jakby pod Jlo,bo podklady sa bardzo ciemne.
Ulubione firmy Jlo to wlasnie Nars,Stila jesli chodzi o cienie i Chanel.
anialobo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 20:23   #15
bloomeq
Zakorzenienie
 
Avatar bloomeq
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 980
GG do bloomeq
Dot.: Makijaże Gwiazd

a co zrobic jesli na powiekach z cieniu robia sie cienki kreski? tak gdzie powieki maja zmarszczki;p to schodzi mi caly cien i robia sie kreski. a zeby sie dlugo puder trzymal to co cza zrobic? aa i czy tanie kosmetyki moga byc dobre?
bloomeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 21:46   #16
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makijaże Gwiazd

Cytat:
Napisane przez bloomeq Pokaż wiadomość
a co zrobic jesli na powiekach z cieniu robia sie cienki kreski? tak gdzie powieki maja zmarszczki;p to schodzi mi caly cien i robia sie kreski. a zeby sie dlugo puder trzymal to co cza zrobic? aa i czy tanie kosmetyki moga byc dobre?

...możesz zastosować najpierw odpowiednią baze pod cienie<polecam Lumene,ewentualnie Art Deco>lub tez powieki pokryc odrobiną podkładu i przypudrować i na to dopiero nakładac cienie...a tanie kosmetyki BYWAJĄ dobre... chociaz moim zdaniem i tak najwieksze znaczenie ma ''jakosc'' naszej cery
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 13:32   #17
anialobo
Raczkowanie
 
Avatar anialobo
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 107
Dot.: Makijaże Gwiazd

Zgadzam sie z moja przedmowczynia co do bazy na powiekiTaka baza stanowi dobra podstawe i zapobiega okladaniu sie cieni w zmarszczkach.Stosowalam bazy min:artdeco,clarinsa ,czyli z wyzszych polek,wiec co do tanszych nie mam pojecia czy sa dobre.Takie bazy sa bardzo wydajne,wiec wrecz pozorom nie jest to duzy wydatek.Otrzymuje sie bardzo duzo produktu,ktorego wcale duzo sie nie naklada.Dobre przygotowanie twarzy stanowi o tym ile makijaz sie utrzyma.Ja np mialam na swoj slub wykonany makijaz ,ktory przetrwal cala noc.Byc moze masz przetluszczona cere i to moze byc powodem dla ktorego kosmetyki nie trzymaja sie dlugo.Rano trzeba dobrze nawilzyc twarz i poczekac zeby krem sie wchlonal.Nastepnie polecam zastosowanie bazy,ktora utrwali makijaz.Polecam Beauty flash balm clarinsa,ma on wlasciwosci wygladzajace i utrwalajace.Nastepnie podklad,ktory dokladnie "wklepujemy"palcami lub aplikatorem.Ja zawsze na wierzch stosuje puder sypki dla utrwalenia makijazu.Nakladam go nawet platkiem kosmetycznym-tak jakby wcieram,a potem nadmiar rozprowadzam pedzlem.
Co do tanszych polek to oczywiscie nie ma reguly,czy sa lepsze czy gorsze.To zalezy od skory,na kazdej cos innego lepiej wyglada,Ja ostatnimi czasy bylam w centrum handlowym i spytalam dziewczyna,ktora miala super makijaz jakiego podkladu uzywa i byl to AA oceanicDla jednyk tusze diora sa najlepsze,dla innych rownie dobrze wyglada np rimmel.
Wszystko poznajemy metoda prob i bledow.
anialobo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 16:50   #18
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: Makijaże Gwiazd

Cytat:
Napisane przez anialobo Pokaż wiadomość
Ja moge sie wypowiedziec na temat makijazu Jennifer Lopez.
Pracowalam dla jej makijazysty jakis czas.Jego imie to Scott Barnes.We wszelkiego rodzaju teledyskach Scott stosuje japonskie palety cieni,rozow,podkladow no i oczywiscie pedzli -najlepsze na swiecie.
Palety te wygladaja jak prawdzier palety malarskie z mnostwem kolorow,jest duze pole do popisu,mozna mieszac i kombinowac ile sie chce.Makijaze do teledyskow sa zazwyczaj mocno przerysowane dlatego tak szeroka gama kolorystyczna jest konieczna.
Inaczej wygladaja sesje zdjeciowe czy gale oscarowe.
Scott Barnes stal sie slawny dzieki Jlo i wydal swoje wlasne produkty,ktore sa ok,robia wrazenie jesli chodzi o opakowanie,kolory,ale ich jakosc zostawia wiele do zyczenia.Dowodem na to jest to iz on wcale nie stosuje tego wszystkiego na Jennifer.Jesli chodzi o taki przykladowy image Jlo to:
Dzien przed gala Scott smaruje Jlo opalaczem St Tropez-najlepszy,kolor widac od razu i ciemnieje przez noc,rano bierze sie prysznic dla wyrownania koloru.Na to kladzie swoje dziecko-na drugi dzien tzw Body bling.To taki na maksa mieniacy sie brazowy balsam,ktory jest jego najlepiej sprzedajacym sie produktem.Jesli chodzi o podklady za najlepsze uwaza on podklady kremowe w pudeleczku o konsystencji masla,bo najlepiej stapiaja sie ze skora.Nie cierpki podkladow beztluszczowych.Na Jlo najlepiej lubi podklad Vitalumiere Chanel.Jest to podklad rozswietlajacy,a wiadomo blysk to znak firmowy Jlo.Nastepnie jesli chodzi o policzki to lubi on konsystencje pomadek,bo takie stosowala jego babcia i takie mu odpowiadaja,wiec kremowy roz na policzki,na to dla utrwalenia jeszcze w kamieniu.Jlo ulubiony roz to Orgasm Nars.Jest to taki mieniacy sie brzoskwiniowo rozowy-piekny.Potem na cala twarz wielkim pedzlem naklada puder sypki i tu zachwala swoj produkt,jest to transparentny puder z drobinkami odbijajacymi swiatlo -kolor diamond dust.I spryskuje twarz swoim produktemTo taka woda w sprayu rowniez zawierajaca drobinki,a to po to by twarz wygladala swiezo i naturalnie.Jesli chodzi o oczy to nie poswieca kolorom uwagi,najwazniejsze sa sztuczne rzesy.
Usta to kolory zazwyczaj dziecieco rozowe lub orzechowe z jego kolekcji.To takie blyszczyki w pudeleczku,super kolorki.Ogolnie ta cala jego kolekcja jest podpasowana jakby pod Jlo,bo podklady sa bardzo ciemne.
Ulubione firmy Jlo to wlasnie Nars,Stila jesli chodzi o cienie i Chanel.
a ja mam troszke inne pytanie nie na temat do Ciebie
W jaki sposob udalo ci sie pracowac dla tak znanego makijazysty? I czy ty konczylas jakies kursy czy moze szkole kosmetyczna?i gdzie jesli mozna zapytac?
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 17:01   #19
juliab19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2
Dot.: Makijaże Gwiazd

Hej jesli chodzi o makijaż to kupuj cosmo(politan) tam sa wszystkie kosmetyki ktorych uzywają gwiazdy!polecam
juliab19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:46.