bardzo potrzebuje pomocy w kwestii makijażu ślubnego - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-11, 14:45   #1
dobra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2

bardzo potrzebuje pomocy w kwestii makijażu ślubnego


w czerwcu mam ślub i chciałam się sama pomalować po nieudanej próbie z wizażystką, która pomalowała mnie okropnie - przykro mi to stwierdzić moje powieki świeciły sie tak że chyba mogłabym służyć jako odblask (pomalowane były cieniem z drobnym brokatem),mam dużą przestrzeń pomiędzy brwiami, a nasadą rzęs i cała była pokryta tym cieniem,kreska była gruba i tak nierówna jak krawędź deski ciętej tępą piłą, dlatego podjęłam decyzję o samodzielnym pomalowaniu się, ale potrzebuję waszej pomocy jak namalować taką kreskę i czym bo wczoraj próbowałam ale wyszło fatalnie help !!!!!!!
dobra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-11, 19:34   #2
Andziula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 283
Re: bardzo potrzebuje pomocy w kwestii makijażu ślubnego

kreseczka na górnej powiece jest cieniutka w wewnętrznym kąciku oka i rozrzesza sie w kierunku zewnętrznego
następnie trzeba taką kreskę rozetrzec troszke pędzelkiem,nałożyć cien ,na końcu ewentualnie jeszcze raz poprawic kreseczkę (jeżeli jest taka porzeba)
na dolnej powiece robiona jest wg tej samej zasady,tyle że nie zaczyna sie od wewnętrznego kącika oka,a namalowana jest na 2/3 długosci powieki
Andziula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-12, 08:23   #3
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: bardzo potrzebuje pomocy w kwestii makijażu ślubnego

Pamietaj o tym, zeby kreska była plastycznatzn. waska przy wew.kąciuku i nieco rozszerzająca się w strone kącika zew (w samym zew. kąciku znów powinna się zwężać i łagodnie kończyć). najlepiej zrobić ją sobie samemu przy otwartym oku - lusterko poniżej lini oka - tak najlepiej widac powieke.
Nastepnie rozetrzyj delikatnie kreske pędzelkiem

Przed namalowaniem kreski nałóż dopowiedni dla Ciebie kolor cieni. Pamiętaj, że kreska musi się zlewać z linią rzęs - nie wpoinno być 'między nimi' pustego miejsca
pdr
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-12, 08:44   #4
dobra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2
Re: bardzo potrzebuje pomocy w kwestii makijażu ślubnego

Bardzo dziękuję za podpowiedzi, mam jeszcze pytanie czy najłatwiej zrobić taką kreskę, nadmieniam, że jestem osobą, która na codzień się maluje, więc mniej więcej wiem o co w tym wszystkim chodzi, ale jak robiłam próby z grubszą niż na codzień kreską efekt był fatalny
dobra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-12, 11:05   #5
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: bardzo potrzebuje pomocy w kwestii makijażu ślubnego

Najlatwiej zrobic taka kreske olowkiem ´takim jak robi sie kreske na dolnej powiece. Mozna zawsze poprawic rysunek gdy cos nie wyjdzie , dla nie wprawionej reki ta technika jest lepzsa i jesli kireska ma byc naturalna to zwyky olowek. Ale mozna tez zrobic taka kreske flamastrem lub tuszem do kresek. Ten pierwszy jest latwiejszy do uzywania, bo peczelek jest sztywniejszy wiec bez wiekszych klopotow mozna narysowac kreske , druga metoda wymaga wprawy i czesto powoduje ze musimy poswiecic tej kresce wiecej czasu. flamaster i tusz z pedzelkiem daja wyrazniejsze kreski niz zwykla kredka. Tu juz sama musisz zdecydowac jaka kreska to ma byc. Radze potrenowac ze zwyklym olowiek, nabierzesz wprawy.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:48.