spodnica-prosze o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-14, 23:59   #1
nowinka
Raczkowanie
 
Avatar nowinka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 414

spodnica-prosze o pomoc


witam, wiec niedlugo wybieram sie na impreze zwiazana z koncem szkoly.mam juz gorset tylko co ze spodnica...no i wlasnie chcialabym prosic o jakies porady z nia zwiazane.chodzi mi dokladnie o jakies przykladowe zdjecia spodnic(dodam,ze szukam takiej,ktora nadawalaby sie do szerokich bioder,byla do lub minimalnie za kolana i byla biodrowką.bylabym wdzieczna ze wszelkie propozycje, gdyz ma mi ja uszyc kolezanka i musze sie troszke sprezyc.dziekuje z gory
nowinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-15, 09:36   #2
enua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 124
Re: spodnica-prosze o pomoc

enua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-15, 12:09   #3
superka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 738
Re: spodnica-prosze o pomoc

Nie wiem, czy biodrówka przy szerokich biodrach to dobry pomysł.
Co do fasonu to dobre są spódnice rozszerzane do dołu - do pół kolana lub za kolano, jeśli jesteś wysoka. Jeśli nie to raczej nie
Z doświadczenia wiem, że szerokie biodra wyglądają bardzo ładnie w spódnicach dzwonkach (też do pół kolana lub lekko za), rozszerzenie na dole ładnie balansuje sylwetkę. Do tego potrzebny jest bucik na obcasie - przy wysokim i średnim wzroście wystarczy minimalny obcas, jeśli jesteś raczej niska, to musi być kilka centymetrów.
Nie mam żadnych fotek, ale rozszerze do dołu wklejone przez enue jest dobrym przykładem. A dzwonki są teraz modne i widziałam je ostatnio pod wieloma ogólnie dostępnymi metkami, więc tylko wybrać się na oglądanie.

superka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-15, 14:22   #4
efelinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17
Re: spodnica-prosze o pomoc

napewno nigdy spódnica biodrówka do szerokich bioder. Ładnie do gorsetu by wyglądała długa spódnica rozszeżana z dołu, lub krótka troszkę za kolano w kształcie trapezu.
efelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-15, 17:38   #5
nowinka
Raczkowanie
 
Avatar nowinka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 414
Re: spodnica-prosze o pomoc

myslalam dokladnie o takiej szerszej na dole a biodrowka przyszla mi do glowy dlatego zeby nadac tej spodnicy troszke luzniejszego stylu.no ale nic pomysle jeszczedzieki za sugestie,czekam na dalsze.
nowinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:04.