allegro - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-02, 10:15   #1
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059

allegro


Mam takie pytanie:co najczesciej kupujecie na allegro?czy jestescie zadowolone z tych zakupów i czy wychodzi to Wam taniej niz w sklepie?
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 10:19   #2
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: allegro

Jakby nie wychodziło taniej niz w sklepie to chyba nikt by tam nie kupował Poza tym można znaleźć tam wiele rzeczy niespotykanych nigdzie indziej. Ja kupuję kosmetyki, czasami jakies dodatki do ciuchów typu torebka, apaszka... A ostatnio sprzedaję Acha...I nigdy nie byłam niezadowolona z tego co kupiłam. Trzeba dobrze czytać opisy, sprawdzać komentarze i będzie dobrze
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 10:21   #3
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: allegro

aniielica a moglabys polecic jakiegos sprzedawce z kosmetykami?
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 10:24   #4
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: allegro

A Ja Widzę Tam Masę Podróbek-kosmetyków.raz Się Juz Nacięłam,a Komentarze,....cóź,to Grupy Osób,działających Razem,pod Róźnymi Loginami,stąd Tyle Pozytywnych Komentarzy Do Podróbek.nie Podoba Mi Się To....

Edytowane przez Angi74
Czas edycji: 2005-10-02 o 13:30
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 10:27   #5
sylwi_2005
Raczkowanie
 
Avatar sylwi_2005
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 427
GG do sylwi_2005
Dot.: allegro

ja od niedawna zaczełam kupowac na allegro i musze powiedziec ze jestem zadowolona i to bardzo. Akurat jestem na etapie szukania wyprawek dla dzidzi ktora niedlugo przyjdzie na swiat i porownujac ceny w sklepie aukcja mnie bardzo milo zaskoczyla mozna naprawde duzo oszczedzic (np. ostatnio patrzylam ceny laktatorow,w sklepie kosztuje 179zl a na allegro znalazlam dokladnie taki sam rowniez z gwarancja i tam cena 139zl!-roznica ogromna) oczywiscie zawsze nalezy pamietac o tym,ze sa tam tez nieuczciwi sprzedawcy-dlatego warto jest kupowac u ludzi ktorzy maja juz sporo pozytywnych komentarzy.
Kupilam juz sporo ubranek dla dziecka i na kazdym kompleciku mam zaoszczedzone jakies 10zl leciutko do tego dochodza jeszcze produkty dla mnie i tu tez jestem pozytywnie cenowo i jakosciowo zaskoczona.
sylwi_2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 12:47   #6
xre
BAN stały
 
Avatar xre
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 780
Dot.: allegro

Ja jestem zadowolona z zakupow na allegro! Robie tak:
Ide do sklepu, szukam czegos fajnego, szukam na allegro i mam o kilkadziesiat zl taniej Raz kupilam sobie buty narciarskie warte okolo 500-600 zl za 200 zl! Nowiutkie od producenta Raz tylko sie wscieklam bo kupilam torebke nike, a przyslali mi podrobke!! ale to jedyny przypadek!!!
xre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 13:29   #7
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: allegro

Trzeba na allegro uważać, to prawda. Jeśli cena jest aż za niska, to nie waryo ryzykować. Niektórych rzeczy nie opłaciłoby się aż tak tanio sprzedac gdyby były oryginalne.

Ja ostatnio kupiłam perfumy, oryginalne, i zapłaciłam mniej niż połowę sklepowej ceny (bo to tester który wygląda dokładnie tak samo jak perfumy) 100 ml Baby Doll YSL za 150 zl + przesyłka.

Najpierw przeprowadziłam wywiad, czy ktoś już kupował u Sprzedajacej, a po rekomendacji Smoczycy straciam wszelkie obawy
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-02, 13:38   #8
Złota Jagódka
Raczkowanie
 
Avatar Złota Jagódka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 164
Dot.: allegro

ja też kupuje na allegro począwszy od części do komputera a skończywszy na ubraniach - ostatio kupiłam sobie sweterek i jestem z niego bardzo zadowolona raz kupiłam dwie pary butów ale okazały się za małe ale to nic - moja mama w nich chodzi i raz kupiłam spodnie, które okazały się za ciasne to były moje największe wpadki ale ogólnie rzecz biorą bardzo lubię taki sposób kupowania i jestem zadowolona
Złota Jagódka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 13:54   #9
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: allegro

Ja kupiłam na allegro już ponad 50 rzeczy no i tylko w 3 przypadkach nacięłam się, że coś było za małe, albo za duże. Myślę, że to się opłaca, chociaż czasami krew mnie zalewa - jak widzę bluzki sprzedawane po 70 zł, a w moim mieście na hali targowej TE SAME kosztują 38 zł.
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 14:01   #10
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: allegro

Oj, kiedyś bałam się kupować przez allegro, ale teraaaaaz to kupuję sporo. Zazwyczaj kosmetyki, soczewki kontaktowe, książki, filmy, płyty, zdarzyło mi się bluzki i torebkę. Nawet mam już doświadczenia jako sprzedawca i przymierzam się do rozszerzenia swojej działalności w tym kierunku .
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 14:05   #11
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: allegro

Cytat:
Napisane przez witch_18
aniielica a moglabys polecic jakiegos sprzedawce z kosmetykami?
Twoje pytanie jest za ogólne , bo to zależy, jaka kategoria kosmetyków cię interesuje. Polecam poszukać doświadczonych sprzedawców, poczytać komentarze...
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 14:06   #12
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: allegro

Cytat:
Napisane przez Angi74
A Ja Widzę Tam Masę Podróbek-kosmetyków.raz Się Juz Nacięłam,a Komentarze,....cóź,to Grupy Osób,działających Razem,pod Róźnymi Loginami,stąd Tyle Pozytywnych Komentarzy Do Podróbek.nie Podoba Mi Się To....
To prawda, że można naciąc się na podróbki, ale z mojej obserwacji wynika, że często podróbki kupują 'nieświadomi' klienci, którzy nie wiedzą, jak odróżnić oryginał od kopii i po zakupie moga być nadal przekonani, że to oryginał, stąd pozytywne komentarze.
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 14:40   #13
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: allegro

Na allegro opłaca się robić zakupy ale hurtem. Bo trzeba pamiętać, że jeszcze przesyłka dochodzi, a niejedni sprzedający na niej zdzierają
Ale jestem zadowolona z zakupów, jeszcze się nie nacięłam
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 14:49   #14
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: allegro

Cytat:
Napisane przez froggie
Na allegro opłaca się robić zakupy ale hurtem. Bo trzeba pamiętać, że jeszcze przesyłka dochodzi, a niejedni sprzedający na niej zdzierają
Dokładnie!
Ja rzadko kupuję na allegro. Głównie ze względu na ograniczone fundusze na kupywanie hurtem, a pojedynczo to szkoda kasy na przesyłkę Ale jeżeli już, to przeważnie kosmetyki, których u siebie nie mogę dostać (lub bądźmy szczerzy - nie chce mi się szukać ) Jeszcze nigdy nie trafiłam na nieuczciwego sprzedawcę i oby tak dalej
agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-02, 14:57   #15
fistaszek20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: allegro

W allegro bawię sie juz 2 albo 3 rok, szkoda mi tylko mojego konta na którym już miałem 160 pozytywów i żadnego negatywa, nie wiem co się stało nie mogłem wejść na konto a później ktoś z niego sprzedawał, na szczęscie zespół allegro szybko zareagował teraz mam tylko 20 punktów kupuje najcześciej telefony akcesoria gsm , ciuchy, buty, kosmetyki, dziwaczne rzeczy, i taka jedna maskotke dość często coś śpiewa ale to juź tajemnica dlaczego i troszke rownież sprzedaje

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=65759633 o to maskotke mi chodzi
fistaszek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:37.