Rozstanie z facetem XXXI - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-20, 07:34   #1
ivy_chance
Raczkowanie
 
Avatar ivy_chance
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 356

Rozstanie z facetem XXXI


Witam w kolejnej części!

W tym wątku głównie wspieramy się w okresie przed-po-w trakcie-rozstania i zawsze możemy na siebie liczyć!

Link do poprzedniej części: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=740875

5 przykazań Bożo-porozstaniowych
które stworzyła Malla

1. Nie przestaje się kochać z dnia na dzień, tylko psuje się wcześniej.
2. Słowa i czyny, których odbiorcami jesteśmy między wygaśnięciem uczucia a tego werbalnym wyrażeniem, mogą być odzwierciedleniem stanu ducha na dany moment, a nie stanu permanentnego, ponadto mogą być przykryciem realnych uczuć, złudzeniem, że się coś poprawi, więc jeśli ktoś TERAZ mówi, że uczuć NIE MA, to teraz właśnie tak czuje, a to co, jest teraz, jest przecież najważniejsze i trzeba się z tym pogodzić.
3. Najzdrowszą formą kontaktu jest BRAK kontaktu. Kontakt wzbudza niepotrzebną nadzieję i frustrację, nie pozwala na odcięcie się i życie na własny rachunek.
4. Myślcie logicznie i dostrzeżcie wartość i siłę w samych sobie. Po co ma się Wami interesować były facet, któremu na Was nie zależy i który nie jest już Waszą bliską osobą? Po co ma wysłuchiwać Waszych narzekań, żali i aluzji, odpisywać na smsowe epopeje, odbierać telefony w środku nocy? Wyzwólcie swój instynkt samozachowawczy. Do przyjaźni po rozstaniu trzeba dorosnąć, a i nie zawsze jest ona możliwa, bo w grę wchodzą silne emocje.
5. Nie każdej parze wychodzi, nawet jeśli obie strony się starają. Kwestia statystyki. Uczmy się na błędach, przełykajmy gorzkie pigułki porażek, zaciśnijmy zęby i idźmy dalej.

12 znaków,że nadszedł czas na zakończenie związku:

1. Kiedy bardziej żyjesz wspomnieniami z przeszłości niż teraźniejszością
2. Kiedy związek przynosi Ci więcej bólu niż radości
3. Kiedy on/ona oczekuje, że się zmienisz
4. Kiedy pozostajesz w związku oczekując,że on/ona się zmieni
5. Kiedy cały czas usprawiedliwiasz jego zachowania przed sobą
6. Kiedy on/ona krzywdzi Cię emocjonalnie/fizycznie/werbalnie
7. Kiedy te same sytuacje /zachowania/problemy wciąż się powtarzają, mimo, że mówiłeś/Aś o tym swojej drugiej połówce
8. Kiedy on/ona nie wkłada najmniejszego wysiłku wbudowanie związku
9. Kiedy wasze fundamentalne wartości, plany na przyszłość są kompletnie różne
10. Kiedy związek Cię „przytrzymuje” i nie możecie się swobodnie rozwijać jako indywidualności
11. Kiedy tkwisz w związku,bo liczysz na to,że będzie lepiej i on/ona się poprawi
12. Kiedy nie czujecie do siebie tego samego

Znaki ostrzegawcze w relacjach (tzw. red flags albo czerwone światła) - na podstawie dr. Margaret Paul

1. Ten ktoś wydaje się idealny na początku, mówi Ci dokładnie to, co chcesz usłyszeć, komplementuje aż do przesady
2. Ten ktoś złości się, obraża się, staje się krytyczny lub wycofuje się, gdy mówisz "nie"
3. Ten ktoś udaje racjonalnego i pod tym płaszczykiem próbuje Ci wmówić, że Twoje uczucia i doświadczenia nie są ważne, wmawia Ci, że czujesz coś innego
4. Ten ktoś cały czas mówi o sobie i nie pyta o Ciebie za bardzo albo jest niezainteresowany, gdy mówisz o sobie
5. Ten ktoś to starszy mężczyzna lub kobieta, którzy nigdy nie byli w relacji, mieli wiele nieudanych relacji albo wiele nieudanych małżeństw
6. Ten ktoś doświadczył przemocy jako dziecko i nie uczestniczył w terapii/nie przeszedł procesu uleczania swoich ran
7. Temu komuś brakuje empatii i współczucia
8. Ten ktoś opuścił swoje dziecko.
9. Ten ktoś nie jest otwarty, aby uczyć się na konfliktach w związku
10. Ten ktoś ma nałogi, które dla Ciebie nieakceptowalne - narkotyki, papierosy, komputer, hazard, cokolwiek
11. Ten ktoś jest finansowo nieodpowiedzialny.
12. Wyczuwasz, że ten ktoś nie jest szczery.
13. Ten ktoś nie ma bliskich przyjaciół, nie jest blisko ze swoją rodziną.
14. Ten ktoś jest bardzo krytyczny wobec siebie i innych, często mówi o ludziach w upokarzający sposób.
15. Ten ktoś jest zaborczy i zazdrosny, staje się smutny, gdy zajmujesz się sobą
16. Ten ktoś ma kompletnie inne opinie i wartości od Twoich w sprawach takich jak religia, duchowość, zdrowie, odżywianie, chęć posiadania dzieci, polityka etc.
17. Ten ktoś ma mało zainteresowań.
18. Ten ktoś nie ponosi odpowiedzialności za swoje własne uczucia

12 znaków, że jeszcze Ci nie przeszło:

1. Myślisz o eksie bardzo często, częściej,niż powinnaś
2. Kiedy myślisz o eksie nawet jeśli tego nie chcesz.
3. Kiedy nadal przywołujesz z pamięci wspomnienia z nim związane, najczęściej te szczęsliwe.
4. Kiedy on jest pierwszą myślą po przebudzeniu i ostatnią przed snem.
5. Jeśli nadal masz pytania i wątpliwości co do przeszłości.Zastanawiasz się co mogłoby być gdyby,zastanawiasz się dlaczego wyszło tak a nie inaczej.
6. Kiedy obwiniasz o zerwanie siebie/jego/okoliczności.
7. Kiedy myśli o nim,znaki od niego nadal wywołują u Ciebie szczególne emocje: awersję, złość, irytację, frustrację, rezygnację
8. Kiedy cały czas próbujesz się zmienić i nad sobą pracować, bo uważasz,że nie byłaś dość dobra
9. Kiedy chcesz robić na złość eksowi, chcesz, żeby pożałował tego co zrobił/co się stało.
10. Jeśli nadal często wspominasz o nim w rozmowach, nawet jeśli nie mają one z nim związku
11. Jeśli masz ochotę nawiązywać z nim kontakt, namawiać go do utrzymywania kontaktu, nawet jeśli wcześniej powiedziałaś sobie, że tego nie chcesz.
12. Jeśli nadal żyjesz w tym samym bałaganie, powtarza się ten sam wzorzec: związek polega na ciągłym zrywaniu i wracaniu do siebie, jeśli związek do niczego nie prowadzi i nie ma przyszłości a mimo to nadal chciałabyś powrotu.



Kiedy Bóg tworzył kobietę, pracował do późna szóstego dnia.
Przechodził obok Anioł i zapytał:
“- Dlaczego poświęcasz tyle czasu właśnie temu dziełu?”
A Pan odpowiedział:
“- Czy zauważyłeś wszystkie szczegóły, jakie muszę uwzględnić, żeby ją ukształtować? Musi być zmywalna, choć nie zrobiona z plastyku, mieć więcej niż 200 ruchomych części, które mają być wymienialne i musi ona funkcjonować na wszelkiego rodzaju pożywieniu; musi być zdolna objąć kilkoro dzieci na raz, przytulić tak, by uzdrowić co jest do uzdrowienia – od stłuczonego kolana do złamanego serca, a to wszystko musi zrobić tylko dwiema rękami.”
Anioł był pod wrażeniem.
“- Tylko dwiema rękami… niemożliwe! I to jest model standardowy?! To zbyt wiele pracy jak na jeden dzień… Jutro dokończysz.”
“- Nie będę czekać do jutra - powiedział Pan - Jestem już tak bliski ukończenia tego dzieła.
Stanie się najmilsze mojemu sercu. Ona sama siebie leczy, kiedy zachoruje i potrafi pracować 18 godzin dziennie.”
Anioł podszedł bliżej i dotknął kobiety.
“- Ale uczyniłeś ją taką miękką, Panie.”
„- Jest miękka” - powiedział Pan - lecz uczyniłem ją także silną. Nie wyobrażasz sobie nawet, co potrafi znieść i ile pokonać.”
“- Czy ona potrafi myśleć?" - zapytał Anioł.
Pan odpowiedział:
“- Nie tylko potrafi ona myśleć, ale potrafi przekonywać i pertraktować.”
Anioł dotknął policzka kobiety…
“- Panie, zdaje się, że to dzieło przecieka! Zbyt dużo nałożyłeś ciężarów.”
“- Ona nie przecieka… To łza” - poprawił Pan Anioła.
“- Łza? A co to takiego?” - zapytał Anioł.
Pan odpowiedział:
“- Łzy są jej sposobem wyrażania smutku, wątpliwości, miłości, samotności, cierpienia i dumy.”
To zrobiło duże wrażenie na Aniele.
„- Panie, jesteś geniuszem. Pomyślałeś o wszystkim. Kobieta jest naprawdę cudowna!”
„- Rzeczywiście jest! Kobieta posiada siłę, która zadziwia mężczyznę. Potrafi ona radzić sobie z kłopotami i dźwigać ciężkie brzemię. Ma w sobie szczęście, miłość i przekonania. Uśmiecha się, gdy chce jej się krzyczeć. Śpiewa, gdy chce jej się płakać, płacze, gdy jest szczęśliwa i śmieje się, gdy się boi. Walczy o to, w co wierzy.
Sprzeciwia się niesprawiedliwości. Nie akceptuje „nie” jako odpowiedzi, kiedy widzi lepsze rozwiązanie. Daje z siebie wszystko, żeby jej rodzinie dobrze się wiodło. Zabiera swoją przyjaciółkę do lekarza, kiedy się o nią martwi. Jej miłość jest bezwarunkowa. Płacze, kiedy jej dzieci odnoszą sukces. Jest szczęśliwa, kiedy wiedzie się jej przyjaciołom. Cieszy się, kiedy słyszy o narodzinach czy weselu. Boli ją serce, kiedy umiera ktoś z rodziny lub bliski przyjaciel. Ale znajduje siłę, by żyć dalej. Wie, że pocałunek i przytulenie mogą uzdrowić złamane serce. Ma tylko jedną wadę...
Zapomina, ile jest warta…“

NAJWAŻNIEJSZE JEST NASZE SZCZĘŚCIE!
__________________
Październik miesiącem zmian!
Świadoma pielęgnacja włosów: październik 2011
Pole dance: październik 2014


Cele: Allegra, Handspring, Extended Butterfly, szpagat, stanie na rękach!
ivy_chance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 08:15   #2
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

Witajcie
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 08:42   #3
seedofwonder
Raczkowanie
 
Avatar seedofwonder
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 492
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

Dzień Dobry! Jak nastroje?
seedofwonder jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 08:44   #4
colinpl
Raczkowanie
 
Avatar colinpl
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 66
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

faktycznie posty na temat, a potem milion stron wątku
__________________
Zwycięzca bierze wszystko
colinpl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 08:52   #5
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

Witaj colinpl, opowiedz nam historię swojego rozstania. Jeśli tego nie chcesz zrobić, to nie nabijaj niepotrzebnie sobie i wątkowi postów nie na temat
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 08:54   #6
Iberisss
Raczkowanie
 
Avatar Iberisss
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 37
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

Nastroje świąteczne, pogoda dopisuje .... czego chcieć więcej.

Moja historia długa po świątecznej wyżerce może zbiorę się na odwagę żeby opowiedzieć. Póki co piszę bo ..... bo znajomi się wypięli i widzą we mnie najgorszą ... eh takie życie :/

Edytowane przez Iberisss
Czas edycji: 2014-04-20 o 09:00
Iberisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 11:07   #7
sluchawka94
Raczkowanie
 
Avatar sluchawka94
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 210
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

Cytat:
Napisane przez Iberisss Pokaż wiadomość
Nastroje świąteczne, pogoda dopisuje .... czego chcieć więcej.

Moja historia długa po świątecznej wyżerce może zbiorę się na odwagę żeby opowiedzieć. Póki co piszę bo ..... bo znajomi się wypięli i widzą we mnie najgorszą ... eh takie życie :/

To czekamy. My tu nikogo nie zostawiamy i się nawzajem wspieramy
sluchawka94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-20, 11:24   #8
Figlak
Zadomowienie
 
Avatar Figlak
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

To i ja witam w nowej części.

Wróciłam właśnie z kościoła, siedział przede mną, patrzyłam na niego całą mszę. Myślałam że nie dam rady, czułam taki straszny ból i tęsknotę. Wszystkie świeta spędzaliśmy razem, a teraz nawet głupiego smsa z życzeniami nie wysłał. Cieszę się, ze sobie dobrze radzi, ze pogodził się z rozstaniem i jest szczęśliwy ale mam żal że tak w 1 dzień zapomniał o tych 8 latach.
Mam ochotę stąd uciec gdzieś, wyjechać, zapomnieć o dotychczasowym życiu. Nadal bardzo go kocham, a to moje dobre samopoczucie na codzień to tylko udawanie przed samą sobą, ze jestem teraz szczęśliwsza.
Nadal marzę o rodzinie z nim, o naszych dzieciach, wspólnej przyszłości, nie widzę siebie obok nikogo innego, nie potrafię o nim zapomnieć.

Przepraszam za te żale ale dawno nie czułam się tak strasznie źle
Figlak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 11:25   #9
OpusPocus
Raczkowanie
 
Avatar OpusPocus
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 35
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

Mi tak z porozstanowiowych plusów przynajmniej nie chce się za bardzo z tego stresu jeść i od razu kilogram, dwa w dół, więc chociaż brzuch płaski

Cytat:
Napisane przez Figlak Pokaż wiadomość
Wszystkie świeta spędzaliśmy razem, a teraz nawet głupiego smsa z życzeniami nie wysłał. Cieszę się, ze sobie dobrze radzi, ze pogodził się z rozstaniem i jest szczęśliwy ale mam żal że tak w 1 dzień zapomniał o tych 8 latach.
Heh, mi ex nie odpisał nawet na życzenia urodzinowe :/.

Edytowane przez OpusPocus
Czas edycji: 2014-04-20 o 11:26
OpusPocus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 11:28   #10
Figlak
Zadomowienie
 
Avatar Figlak
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

Cytat:
Napisane przez OpusPocus Pokaż wiadomość
Mi tak z porozstanowiowych plusów przynajmniej nie chce się za bardzo z tego stresu jeść i od razu kilogram, dwa w dół, więc chociaż brzuch płaski



Heh, mi ex nie odpisał nawet na życzenia urodzinowe :/.
Ja schudłam już 6 kg w sumie zawsze chciałam tyle zrzucić ale jakoś mnie to nie cieszy
Figlak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 11:50   #11
Lilllu
Zadomowienie
 
Avatar Lilllu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 928
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

Ja po rozstaniu z moim byłym leczyłam sie 5 miesiący, przy czym nie było rozmyślanie nad wspolnymi chwilami, ale bylo to 5 miesiący stanu depresyjnego, płaczu, użalania się nad czymś, czego już dawno nie było. BYł to mój najgorszy okres w życiu, straciłam wiele okazji, aby poznać o wiele lepszych ludzi, bo po prostu mój dzień opierał sie na tym, zeby wstać, iść do szkoły, wrócić, przeryczeć wieczór i tak cały czas.

Teraz wiem, że ten człowiek wyświadczył mi największą przysługę w życiu, zostawiając mnie. Oczywiście po rozstaniu zrobił ze mnie największą szmatę i obiekt, do którego przychodzi się, aby por*uchać.
Wiem, ze ma nową dziewczynę...z mojej szkoły.

Nie chcę go znać i mieć z nim cokolwiek wspólnego. Przez cały związek niszczył mnie psychicznie, notorycznie okłamując. Zostawił mnie rozwaloną emocjonalnie, dzięki mojej cieżkiej pracy i przyjaciołom, podniosłam sie i wiem, na co mnie stać. Jestem silniejsza, nie rezygnuję po odniesionej porażce, skupiam sie na pracy nad sobą. Otaczam się wartościowymi ludzmi, którzy wnoszą wiele do mojego życia.

TAK BARDZO CI DZIĘKUJĘ, ZE MNIE ZOSTAWIŁEŚ!
__________________
"Pamiętaj, że każdy napotkany człowiek czegoś się boi, coś kocha i coś stracił."

Lilllu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-20, 11:54   #12
Figlak
Zadomowienie
 
Avatar Figlak
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

fxckyox
Doczytałam twój post z poprzedniej części i jestem w szoku. Co za facet jest w stanie takie rzeczy powiedzieć? Dziwię się, ze byłam w stanie nad sobą zapanować, ja pewno po takich słowach coś bym mu zrobiła, autentycznie wpadłabym w szał i miała ochotę go skrzywdzić. Jak można być takim palantem.
A tak poza tematem to super pomysł z tymi charmsami za każdy semestr studiów, oczywiście w normalnych okolicznościach jest to urocze.

Niestety na mnie takie posty jak Twój działają w sposób, ze myślę sobie że jednak mój przy tym wypadał dużo lepiej, więc miałam dobrego faceta a nie doceniałam i jeszcze bardziej jestem przygnębiona.
Figlak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 11:57   #13
seedofwonder
Raczkowanie
 
Avatar seedofwonder
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 492
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

Zrobiłam listę ZA i PRZECIW.
Tzn. ZOSTAC<=> ODEJSC

Oczywiscie za zostać to np.: kocham go, tęsknię, przyzwyczaiłam się, boję się samotności, byliśmy ponad 2 lata, na początku było wspaniale, mam z nim wspomnienia
Odejść: nie szanuje mnie i innych, nie zarabia, nie myśli o przyszłości (jakoś to będzie), zwala na mnie, często mnie krytykuje, skupiony na sobie itp.

Dziś napisał do mnie smsa z życzeniami świątecznymi dla mnie i mojej rodziny. I powiedział, że nie złożyłam mu wczoraj życzeń na urodziny.
Ale złożyłam, tylko, że na tablicy, bo chciałam tak sucho, a nie zaczynać wiadomość, bo może jakaś gadka by się z tego wywiązała...
To powiedział, że nie zauwazył i że w takim razie bardzo dziekuje.

Zaczyna się kajać.
Ciężko.

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Lilllu Pokaż wiadomość
TAK BARDZO CI DZIĘKUJĘ, ZE MNIE ZOSTAWIŁEŚ!
Mnie on nie zostawił. To ja podjęłam decyzję o separacji/odejściu.
Cały czas się biję z myslami, co robić. Czy wrócić kiedyś do niego, czy nie...

Chciałabym już myśleć tak jak Ty
seedofwonder jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 12:10   #14
Lilllu
Zadomowienie
 
Avatar Lilllu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 928
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

Do takiego myślenia musiałam dojrzeć, a to zajęło mi kolejne pół roku.
__________________
"Pamiętaj, że każdy napotkany człowiek czegoś się boi, coś kocha i coś stracił."

Lilllu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 12:45   #15
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

Jak facet nie chce zwiazku,ale nie zależy mu tylko na seksie,często gdzieś zaprasza to co mu chodzi po głowie bo ja już nie wiem nic.Chce zwiazku bez zobowiązań?Ale takie opierają sie głowie na seksie a nie na spacerach i wychodzeniu razem.
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 12:52   #16
Figlak
Zadomowienie
 
Avatar Figlak
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
Jak facet nie chce zwiazku,ale nie zależy mu tylko na seksie,często gdzieś zaprasza to co mu chodzi po głowie bo ja już nie wiem nic.Chce zwiazku bez zobowiązań?Ale takie opierają sie głowie na seksie a nie na spacerach i wychodzeniu razem.
Jak długo się spotykacie?
Ja gdybym teraz kogoś poznała i zaczęła się z nim spotykać to tez nie myślałabym o związku i pewnie zarzekałabym się, ze nie chce.
Figlak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 13:02   #17
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

Witajcie w nowym wątku
Miejmy Kochane nadzieję,że święta będą dla wszystkich nas ostatnim okresem smutku.
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 13:14   #18
ciezko_jest_lekko_zyc
Zadomowienie
 
Avatar ciezko_jest_lekko_zyc
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 580
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
Jak facet nie chce zwiazku,ale nie zależy mu tylko na seksie,często gdzieś zaprasza to co mu chodzi po głowie bo ja już nie wiem nic.Chce zwiazku bez zobowiązań?Ale takie opierają sie głowie na seksie a nie na spacerach i wychodzeniu razem.

Wyluzuj trochę, po co tak naciskasz? Po co tak rozmyślasz...
Ledwo się z jednym rozstałaś i chcesz kolejnego związku?

Spokojnie, odetchnij... Teraz to powinnaś być sama, a nie na siłę pchać się w związek..
ciezko_jest_lekko_zyc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 13:39   #19
seedofwonder
Raczkowanie
 
Avatar seedofwonder
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 492
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

Czasem lekarstwem na złamane serce, jest druga miłość
seedofwonder jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-20, 13:44   #20
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

Tylko że cierpiąc po rozstaniu można kiepsko trafić, szukając nowej miłości... Nie wspominając już o tym że byłabym wściekła, gdybym się z kimś spotykała, a on by mi pewnego dnia oświadczył że się jednak nie wyleczył z poprzedniej miłości i wraca do niej/potrzebuje czasu
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 13:45   #21
Iberisss
Raczkowanie
 
Avatar Iberisss
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 37
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

Ogólnie historia wygląda tak... poznajemy się jako gówniarze, żyjemy sobie razem 8 lat, mamy 5 letnie dziecko ale.... no właśnie to "ale". Rutyna? Przyzwyczajenie się? Coś się popsuło kilka miesięcy temu. Kłóciliśmy się często, nawet o głupoty. Najgorsze było to, że córka zazwyczaj wszystko słyszała. Ubliżał... mówił, że to w żartach ... Półtora tygodnia temu coś we mnie pękło ... Zabrał mi laptopa ( tak wiem dziecinada ) żeby go sprawdzić bo powiedział, że mi nie ufa. Zaczęło się sprawdzanie e-maila, gg, fora itd. Jestem osobą która bardzo nie lubi jak ktoś "wtrąca" się w prywatne sprawy. Mój komputer, moja sprawa i wara od niego. Mam na nim pełno rzeczy osobistych do pracy itd. Wiem, że teraz głupio to brzmi. Zaczęliśmy się kłócić tak naprawdę. "Młoda" krzyczy, ja krzyczę, ex krzyczy. Pierwszy raz widziałam Młodą w takiej histerii i wiem że poniekąd to również moja wina. Zaczęły się przepychanki aż w końcu ex rzucił mnie na podłogę. ( 43 kg cielska nie tak trudno pokonać ) Oddałam mu w twarz, kazałam się wynosić z domu. Jedną z bardziej bolesnych rzeczy które zrobił było zniszczenie akwarium ( moje największe hobby ) w 10 sekund rozwalił kilka miesięcy mojej pracy ( to też uważam za dziecinne ale jednak ten czas spędzony przy pielęgnowaniu poszedł na marne ) Żyję WOLNA półtora tygodnia. I wiecie co ? Wydawało mi się że znowu będę płakać po kątach itd. Nie było tak. Pierwszy raz czuję, że odzyskałam kontrolę nad swoim życiem. Że sama mogę decydować. Jest to nowe i cudowne doświadczenie. Gdyby nie to, że doszło do rękoczynów pewnie dalej tkwiłabym w tej farsie i nigdy nie poznała normalnego życia.
Dlatego apeluję do dziewczyn po rozstaniu, że to nie koniec świata tylko "drzwi" do innego życia. Nie można się męczyć i udawać że wszystko będzie dobrze bo tak nie powinno być. Trzymam kciuki za Was wszystkie żebyście zebrały się na odwagę i zmieniły swoje życie na lepsze. Czasem nie ma innego wyjścia jak rozstanie....
Iberisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 13:50   #22
niewiemjaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

Powiedzcie dziewczyny, kobiety w imię czego my cierpimy???
Na języku polskim w liceum wielokrotnie przy pewnych epokach pojawiało się zdanie: "cierpienie uszlachetnia". Czytam ten wątek, widzę co się z moim życiu dzieje i zadaje sobie pytanie: dlaczego? Kogo ja w zyciu skrzywdzilam, że boję się każdego nowego dnia, każdego poranka nie mam siły żeby wstać z łóżka i zdaje sobie sprawe że jestem nikim.
niewiemjaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 14:07   #23
seedofwonder
Raczkowanie
 
Avatar seedofwonder
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 492
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Tylko że cierpiąc po rozstaniu można kiepsko trafić, szukając nowej miłości... Nie wspominając już o tym że byłabym wściekła, gdybym się z kimś spotykała, a on by mi pewnego dnia oświadczył że się jednak nie wyleczył z poprzedniej miłości i wraca do niej/potrzebuje czasu
To też racja. Nie można się desperacko rzucać w objęcia drugiego.
Ale powolutku można próbować odbudowywać życie na nowo...
Zalezy tez wszystko od tego, jaki był poprzedni związek.
Bo jakbym była po dłuuugo letnim związku, powiedzmy 7 letnim to też bym nie była tak optymistyczna...

Cytat:
Napisane przez Iberisss Pokaż wiadomość
Ogólnie historia wygląda tak... poznajemy się jako gówniarze, żyjemy sobie razem 8 lat, mamy 5 letnie dziecko ale.... no właśnie to "ale". Rutyna? Przyzwyczajenie się? Coś się popsuło kilka miesięcy temu. Kłóciliśmy się często, nawet o głupoty. Najgorsze było to, że córka zazwyczaj wszystko słyszała. Ubliżał... mówił, że to w żartach ... Półtora tygodnia temu coś we mnie pękło ... Zabrał mi laptopa ( tak wiem dziecinada ) żeby go sprawdzić bo powiedział, że mi nie ufa. Zaczęło się sprawdzanie e-maila, gg, fora itd. Jestem osobą która bardzo nie lubi jak ktoś "wtrąca" się w prywatne sprawy. Mój komputer, moja sprawa i wara od niego. Mam na nim pełno rzeczy osobistych do pracy itd. Wiem, że teraz głupio to brzmi. Zaczęliśmy się kłócić tak naprawdę. "Młoda" krzyczy, ja krzyczę, ex krzyczy. Pierwszy raz widziałam Młodą w takiej histerii i wiem że poniekąd to również moja wina. Zaczęły się przepychanki aż w końcu ex rzucił mnie na podłogę. ( 43 kg cielska nie tak trudno pokonać ) Oddałam mu w twarz, kazałam się wynosić z domu. Jedną z bardziej bolesnych rzeczy które zrobił było zniszczenie akwarium ( moje największe hobby ) w 10 sekund rozwalił kilka miesięcy mojej pracy ( to też uważam za dziecinne ale jednak ten czas spędzony przy pielęgnowaniu poszedł na marne ) Żyję WOLNA półtora tygodnia. I wiecie co ? Wydawało mi się że znowu będę płakać po kątach itd. Nie było tak. Pierwszy raz czuję, że odzyskałam kontrolę nad swoim życiem. Że sama mogę decydować. Jest to nowe i cudowne doświadczenie. Gdyby nie to, że doszło do rękoczynów pewnie dalej tkwiłabym w tej farsie i nigdy nie poznała normalnego życia.
Dlatego apeluję do dziewczyn po rozstaniu, że to nie koniec świata tylko "drzwi" do innego życia. Nie można się męczyć i udawać że wszystko będzie dobrze bo tak nie powinno być. Trzymam kciuki za Was wszystkie żebyście zebrały się na odwagę i zmieniły swoje życie na lepsze. Czasem nie ma innego wyjścia jak rozstanie....
Matko. Co za człowiek. Ale to tak nagle szału dostal, czy często Cię np. popychał?

Cytat:
Napisane przez niewiemjaka Pokaż wiadomość
Powiedzcie dziewczyny, kobiety w imię czego my cierpimy???
Na języku polskim w liceum wielokrotnie przy pewnych epokach pojawiało się zdanie: "cierpienie uszlachetnia". Czytam ten wątek, widzę co się z moim życiu dzieje i zadaje sobie pytanie: dlaczego? Kogo ja w zyciu skrzywdzilam, że boję się każdego nowego dnia, każdego poranka nie mam siły żeby wstać z łóżka i zdaje sobie sprawe że jestem nikim.
seedofwonder jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 14:25   #24
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

Cytat:
Napisane przez Figlak Pokaż wiadomość
Jak długo się spotykacie?
Ja gdybym teraz kogoś poznała i zaczęła się z nim spotykać to tez nie myślałabym o związku i pewnie zarzekałabym się, ze nie chce.
Od tygodnia
Tylko on pisze,że ciagle myśli o mnie itd.
No ja od miesiąca jestem znów sama,tak mi się ten napatoczył i fajnie się z nim czas spędza

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

Cytat:
Napisane przez ciezko_jest_lekko_zyc Pokaż wiadomość
Wyluzuj trochę, po co tak naciskasz? Po co tak rozmyślasz...
Ledwo się z jednym rozstałaś i chcesz kolejnego związku?

Spokojnie, odetchnij... Teraz to powinnaś być sama, a nie na siłę pchać się w związek..
Nie naciskam to on pierwszy pisze itd.
Wczoraj pisał tylko,że mam się przyjść przytulić,napisałam że nie że ma sobie inna zalezc,bo to mi sie zaraz z seksem kojarzy.
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 14:26   #25
Iberisss
Raczkowanie
 
Avatar Iberisss
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 37
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

seedofwonder dostał szału dlatego, że poprosiłam o odłożenie mojego laptopa. Sytuacja powtórzyła się kilkukrotnie aż w końcu zaczęły się krzyki i przepychanki. Kilka lat temu gdy zrobiliśmy sobie przerwę doszło do takiego incydentu. Wtedy złapał mnie za szyję. Po kilku miesiącach wróciliśmy do siebie. Byłam głupia, że mu na to pozwoliłam. Obiecywał poprawę itd... Uwierzyłam. Zrobiło mi się go żal, że on taki samotny i w ogóle. Teraz gdy spojrzę na to z boku jest mi żal siebie, że dałam się tak okręcić wokół palca.
No cóż.... człowiek uczy się na błędach do końca a i tak głupi zostanie. Dostałam porządnego kopa w tyłek na własne życzenie. Z dnia na dzień jest coraz lepiej
Iberisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 14:30   #26
CheriCheriLady2
Raczkowanie
 
Avatar CheriCheriLady2
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 433
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

Wesołych Świąt
Ja nie potrafię ogarnąć myśli.Im dłużej czasu mija,tym bardziej zapominam o złych momentach,a te dobre chwile mam przed oczyma...Śni mi się prawie codziennie,oczywiście z nową.I z dnia na dzień czuję co raz większe poczucie winy w sobie.A to dlatego,że z tego co wiem,układa im się bardzo dobrze i czuje się gorsza od niej pod każdym względem...To cholernie męczy

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Iberisss Pokaż wiadomość
seedofwonder dostał szału dlatego, że poprosiłam o odłożenie mojego laptopa. Sytuacja powtórzyła się kilkukrotnie aż w końcu zaczęły się krzyki i przepychanki. Kilka lat temu gdy zrobiliśmy sobie przerwę doszło do takiego incydentu. Wtedy złapał mnie za szyję. Po kilku miesiącach wróciliśmy do siebie. Byłam głupia, że mu na to pozwoliłam. Obiecywał poprawę itd... Uwierzyłam. Zrobiło mi się go żal, że on taki samotny i w ogóle. Teraz gdy spojrzę na to z boku jest mi żal siebie, że dałam się tak okręcić wokół palca.
No cóż.... człowiek uczy się na błędach do końca a i tak głupi zostanie. Dostałam porządnego kopa w tyłek na własne życzenie. Z dnia na dzień jest coraz lepiej
Najważniejsze to wyciągnąć wnioski,zrozumieć błędy i nie stać w miejscu.Tylko czasami nie jest tak łatwo to zrobić,gdy przeszłość męczy...
CheriCheriLady2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 14:34   #27
OpusPocus
Raczkowanie
 
Avatar OpusPocus
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 35
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

Cytat:
Napisane przez Iberisss Pokaż wiadomość
Byłam głupia, że mu na to pozwoliłam. Obiecywał poprawę itd... Uwierzyłam. Zrobiło mi się go żal, że on taki samotny i w ogóle. Teraz gdy spojrzę na to z boku jest mi żal siebie, że dałam się tak okręcić wokół palca.
No cóż.... człowiek uczy się na błędach do końca a i tak głupi zostanie. Dostałam porządnego kopa w tyłek na własne życzenie. Z dnia na dzień jest coraz lepiej
Ech z doświadczenia wiem, że obietnice poprawy nigdy nie mają pokrycia w czynach . Niby takie głupie powiedzenie, że dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi, a tak prawdziwe... Ile by wiele z nas zaoszczędziło sobie nerwów i łez, gdyby się tego trzymało!

Cytat:
Napisane przez CheriCheriLady2 Pokaż wiadomość
.I z dnia na dzień czuję co raz większe poczucie winy w sobie.A to dlatego,że z tego co wiem,układa im się bardzo dobrze i czuje się gorsza od niej pod każdym względem...To cholernie męczy
Też tak mam. Pozwoliłam sobie wmówić, że to ze mną jest coś nie tak i strasznie mi ciężko pozbyć się tego uczucia ...

Edytowane przez OpusPocus
Czas edycji: 2014-04-20 o 14:35
OpusPocus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 14:36   #28
Iberisss
Raczkowanie
 
Avatar Iberisss
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 37
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

CheriCheriLady2 nie obwiniaj się. Wiem, że to trudne. Przy rozstaniu najczęściej myśli się o dobrych chwilach a złe zostają gdzieś daleko. Zrób coś dla siebie to pomaga
Iberisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 14:39   #29
seedofwonder
Raczkowanie
 
Avatar seedofwonder
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 492
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

Cytat:
Napisane przez Iberisss Pokaż wiadomość
seedofwonder dostał szału dlatego, że poprosiłam o odłożenie mojego laptopa. Sytuacja powtórzyła się kilkukrotnie aż w końcu zaczęły się krzyki i przepychanki. Kilka lat temu gdy zrobiliśmy sobie przerwę doszło do takiego incydentu. Wtedy złapał mnie za szyję. Po kilku miesiącach wróciliśmy do siebie. Byłam głupia, że mu na to pozwoliłam. Obiecywał poprawę itd... Uwierzyłam. Zrobiło mi się go żal, że on taki samotny i w ogóle. Teraz gdy spojrzę na to z boku jest mi żal siebie, że dałam się tak okręcić wokół palca.
No cóż.... człowiek uczy się na błędach do końca a i tak głupi zostanie. Dostałam porządnego kopa w tyłek na własne życzenie. Z dnia na dzień jest coraz lepiej
Jak jakiś mizoginista, prawda?
Dobrze, że od niego uciekłaś.
seedofwonder jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-20, 14:52   #30
Iberisss
Raczkowanie
 
Avatar Iberisss
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 37
Dot.: Rozstanie z facetem XXXI

Cytat:
Napisane przez seedofwonder Pokaż wiadomość
Jak jakiś mizoginista, prawda?
Dobrze, że od niego uciekłaś.
nie wiem czy ma uprzedzenie tylko do mnie czy ogólnie do "Nas" wszystkich. Nie chcę się tłumaczyć czy coś... nie jestem brzydką dziewczyną. Złościł się że jakiś facet na mnie spojrzał albo uśmiechnął się. Był zazdrosny do takiego stopnia, że cały czas siedziałam w domu, pilnowałam Młodej. Jak chciałam gdzieś wyjść to tylko z nim. Jak ktoś miał przyjechać ( czyt. znajome ) on też był w domu, także ZERO prywatności. Byłam osobą kontaktową z racji na wykonywany zawód ( ogrodnik ) i hobby ( akwarystyka ) mam kontakt z facetami. Nie odpowiadało mu to. Miał pretensje do muzyki, stylu ubierania się, makijażu i najśmieszniejsze... bielizny. Kazał mi się zmienić ale nie zauważył, że już się zmieniłam pod jego presją. Jestem z siebie dumna, że zebrałam się na odwagę wybrać taką drogę
Iberisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-20 17:38:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:25.