Jak używać kamuflażu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-21, 23:59   #1
my_vampiree
Rozeznanie
 
Avatar my_vampiree
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 962

Jak używać kamuflażu?


Używacie kamuflażu? Jeśli tak to w jaki sposób? Słyszałam/czytałam o różnych sposobach. Palcami, pędzelkiem, gąbeczką, wklepać, rozsmarować, na podkład, pod podkład, bez podkładu. Sposobów jest mnõstwo, ale za każdym razem gdy próbuję czuję, że coś jest nie tak. Zależy mi na wyrównaniu koloru na policzkach. Całkiem dobrze kryje wklepany na podkład, ale mam wtedy uczucie maski. Poradźcie, jak używać kamuflażu, żeby dobrze krył i wyglądał w miarę naturalnie. Dodam, że ja używam tego z catrice.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wymiana
my_vampiree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 00:05   #2
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Jak używać kamuflażu?

Też używam kamuflażu z Catrice, ale nie wyobrażam sobie położyć go na całe policzki.

Zwykle po prostu wklepuję pędzelkiem punktowo na niedoskonałości. Najpierw podkład, potem w miejsca, których nie zakryje - kamuflaż, na końcu puder transparentny utrwalający całość.
Na większe wyjścia zdarza mi się wklepać go pod oczami (palcami, dokładnie, ale delikatnie). Nie robię tego na co dzień, bo jest za ciężki.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 07:06   #3
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jak używać kamuflażu?

Jak wyżej delikatnie wklepuje palcami. W miejsca ( czyli zwykle w okolice nosa) w które chce wklepać kamuflaz ,kładę już tylko minimalną ilość podkładu.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-22 08:06:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:13.