skutki uboczne antidralu?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-08, 08:22   #1
Karolcia1015
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 15
Question

skutki uboczne antidralu??


Cześć wszystkim Chciałam zapytać bo mam zamiar kupić sobie ten super antidral i zastanawiam się czy są





jakies skutki uboczne jego stosowania <nie chocdi mi o to pieczenie czy swędzenie> Odpiszcie jeśli go używacie Pozdrawiam
Karolcia1015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 13:59   #2
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: skutki uboczne antidralu??

Ja go używam od kilku miesięcy i jedynym tego skutkiem (bynajmniej nie ubocznym jest zanik wielkich plam pod pachami
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 14:28   #3
Rybkas20
Raczkowanie
 
Avatar Rybkas20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
GG do Rybkas20
Dot.: skutki uboczne antidralu??

Ja mialam ten dezodorant i wiecej go nie kupie.Nigdy nie mialam jakos specjalnie wrazliwej skory pod pachami, ale ten dezodorant prawie ze popalil mi skore i na dodatek jest okropnie wysuszona.Jeszcze zniszczyl mi dwie bluzki UWAGA odbarwia ubrania !!!Owszem swoje zadanie spelnil.Ale za cene, jaka jest popalona skora to wole poszukac innego.
Rybkas20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 14:49   #4
wiolafrytka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 052
Dot.: skutki uboczne antidralu??

A ja uzywam antidralu od niedawna i jestem bardzo zadowolona. Jeszce zbyt mało czasu go testuje zebym mogła Ci powiedziec czy jakies skutki uboczne ma ale chyab nie? poza tym taki tani a jaki skuteczny W pełni zgadzam sie z iwciunia
wiolafrytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 16:49   #5
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: skutki uboczne antidralu??

U mnie skutkiem ubocznym jest to,że przestał po prostu działać :|
Ot tak po prostu z dnia na dzień. A bynajmniej nie pocę się więcej... po prostu moja skóra chyba się do niego przyzwyczaiła? Albo jest jakiś inny powód o którym ja nie wiem? W każdym razie-na początku było super. A teraz już mi się mniej podoba-używam go pół roku .

Rybkas20 A co do tych przebarwoinych ubrań- to u mnie na opakowaniu jest OSTRZEŻENIE "Preperat może niszczyć lub odbarwiać odzież" więc to mówi samo za siebie .
Jest on dość silny-więc się nie dziwię,że tak się dzieje z ubraniami. Ja nakładam bluzkę jak mi już wyschnie-i wszystko gra .
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 18:10   #6
ashley18
Raczkowanie
 
Avatar ashley18
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 187
GG do ashley18
Dot.: skutki uboczne antidralu??

Cytat:
Napisane przez Rybkas20
Ja mialam ten dezodorant i wiecej go nie kupie.Nigdy nie mialam jakos specjalnie wrazliwej skory pod pachami, ale ten dezodorant prawie ze popalil mi skore i na dodatek jest okropnie wysuszona.Jeszcze zniszczyl mi dwie bluzki UWAGA odbarwia ubrania !!!
A mnie sie wydaje, ze powinno sie go stosowac na noc. Wtedy tez nie ma problemu z odbarwieniami na ubraniach
ashley18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 20:03   #7
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: skutki uboczne antidralu??

Cytat:
Napisane przez ashley18
A mnie sie wydaje, ze powinno sie go stosowac na noc. Wtedy tez nie ma problemu z odbarwieniami na ubraniach
zgadzam sie - ja stosuje antidral na noc i rano go zmywam i nakladam bluzeczke i nic sie z nia nie dzieje .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-08, 20:09   #8
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: skutki uboczne antidralu??

Czytałam wątki na temat Antidralu przed jego zakupem i nie spotkałam się z tym, żeby odbawiał bluzki.Może niewłaściwie go stosowałaś?
Mi nic się po nim nie dzieje, teraz nie używam go nawet często a pieczenia juz tak bardzo nie czuje
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 21:28   #9
morella
Rozeznanie
 
Avatar morella
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 775
GG do morella
Dot.: skutki uboczne antidralu??

A mnie nigdy nie piekł, używam go na noc i nigdy jeżeli tego dnia depilowałam pachy. Używam od 1,5 miesiąca żadnych skutków ubocznych nie widzę i żałuję strasznie że tak późno sie o nim dowiedziałam bo jest rewelacyjny
__________________
Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail
morella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-08, 22:21   #10
Rybkas20
Raczkowanie
 
Avatar Rybkas20
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
GG do Rybkas20
Dot.: skutki uboczne antidralu??

Ciesze sie ze dla Was jest dobry, bo jak dla mnie to beznadzieja.....Bylam z niego zadowolona do kilku pierwszych uzyc, ale jak poraz pierwszy pacha zaczela piec to sie zaczal koszmar.
Rybkas20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-09, 08:54   #11
kocie_oko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 72
Dot.: skutki uboczne antidralu??

Antidral to dla mnie odkrycie tego roku.
Po aplikacji skóra swędzi i piecze - to fakt. Jednak takie działanie przy efektach jest niczym strasznym. Stosuję tylko na noc, bo w ciągu dnia chyba bym oszalała od drapania się. Gdy kładę się spać jestem okrutnie zmęczona co przyspiesza zasypianie i uczucie swędzenia nie trwa długo. Rano myję paszki i jest ok.
Co od odbarwiania – na wszelki wypadek nakładam T-shirt, którego nie będzie mi żal, gdy coś tam się odbarwi.



Nie wiem na czym dokładnie polega działanie tego środka. Również zastanawiałam się nad skutkami ubocznymi – czy np. pocenie jest będzie dotyczyło innej części ciała? Na razie nic takiego nie zauważyłam. Skoro środek jest dopuszczony do sprzedaży na rynku – a wiadomo u nas zgoda jest szczególnie trudna do uzyskania – to musi być ok.

A! poleciłam go bardzo wielu osobom borykającym się z tym krępującym problemem. Na początku każdy chciał mnie zamordować – za pieczenie i swędzenie. Po kilku dniach prawie zaczęli nosić mnie na rękach
kocie_oko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-09, 19:52   #12
szczotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7
Dot.: skutki uboczne antidralu??

no nienazekam chociarz potym mam troche ciemne plamy na skurze jakby z jakiegos niedomycia?;/ no ale na noc smarujesz a rano zmywasz i niema żadnych plam itd polecam papauratowalo to mi życie teraz moge chodzic w czym chce
__________________
-->sEt The Stakes High<--
szczotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-09, 20:15   #13
Kasiunia66
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiunia66
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 10 293
GG do Kasiunia66
Dot.: skutki uboczne antidralu??

Po 1 należy go używać na noc i zakładać jakąs nie najlepszą piżamę, NIgdy przenigdy nie zakładać bluzek!!!
Po 2 kazdy ma inną wrażliwość, jednych będzie paliło niemiłosiernie, innych troszkę. Ja wytrzymuję te męki a w nagordę mam suche paszki!!!! WARTO!
Używam juz chyba ponad rok i ciągle wszystko GRA
Kasiunia66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-10, 15:21   #14
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Dot.: skutki uboczne antidralu??

A ja właśnie dzięki Wizażowi i Wam kupiłam wczoraj ten płyn-specyfik, zastosowałam wczoraj po raz pierwszy oczywiście na noc... i nic a nic mnie nie piekło, może dlatego, że oszczędnie go nakładałam (wystarczy naprawdę odrobinka) troszkę może przez 5 minutek czułam takie jakby lekkie mrowienie - nic nieprzyjemnego i dzisiaj cały dzień chodziłam i miałam suchuteńkie paszki.. co wcześniej było niemożliwe - już niejedna zniszczona i odbarwiona bluzka od potu i plamy pod pachami fujjj ... no a dzisiaj miałam stresowy dzień: szukanie marynarki, przymiarki, w końcu rozmowa rekrutacyjna, a wszystko to w biegu w nagrzanym, dusznym samochodzie ... hmmm TO NAPRAWDĘ DZIAŁA - polecam, pomimo tego, iż użyłam dopiero raz ... mam nadzieję, że nie ma żadnych skutków ubocznych
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 09:14   #15
eloelo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1
Dot.: skutki uboczne antidralu??

ja też byłam zadowolona, do czasu. używałam antridrala przez około 2 miesiące, wszystko było w porządku, mokre plamy zniknęły a kolorowe bluzeczki wróciły do mojej szafki zaczęłam stosować go raz na tydzień, żeby nie przyzwyczaić zbytnio skóry do niego, i niestety okazało się, że poprostu przestał działać a do tego na moich pachach pojawiły się okropne zgrubienia, coś w postaci guzów, które po dotknięciu strasznie bolały. na początku myślałam, że to węzły chłonne zostały powiększone, tym bardziej, że byłam wtedy przeziębiona, ale po wizycie u lekarza dowiedziałam się, że moje gruczoły potowe zostały zatkane przez jakiś antyperspirant. Lekarka spytała mnie czego używam, i kiedy usłyszała, że ANTIDRALA, powiedziała, że koniecznie mam go odłożyć. no więc odłożyłam, i niewiem już sama co jest lepsze: czy suche pachy z okropnymi guzami, czy mokre plamy na bluzkach(
eloelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 13:03   #16
Sunlit
Raczkowanie
 
Avatar Sunlit
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 57
Dot.: skutki uboczne antidralu??

Cytat:
Napisane przez Karolcia1015
Cześć wszystkim Chciałam zapytać bo mam zamiar kupić sobie ten super antidral i zastanawiam się czy są





jakies skutki uboczne jego stosowania <nie chocdi mi o to pieczenie czy swędzenie> Odpiszcie jeśli go używacie Pozdrawiam
Duzo informacji znajdziesz w tym watku, ktory poswiecony jest Antidralowi i nadmiernemu poceniu sie.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=66441
__________________
Pozdrawiam,
MONIKA
Sunlit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 15:30   #17
linka88
Raczkowanie
 
Avatar linka88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 345
Dot.: skutki uboczne antidralu??

Żeby nie poniszczyć ubrań antidral należy stosować na noc a rano zmyć i użyć zwykłego antyperspirantu.Fakt ,że po jakimś czasie skóra zaczyna się uodparniać ale w moim przypadku wystarczy że dam z nim sobie na tydzień spokój (pozatym nie używam go codziennie) na suchą skurę stosuję balsamy z aloesem. Dla mnie najgorsze jest to swędzenie następnego dnia
linka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 23:51   #18
CatherineK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: brak
Wiadomości: 268
Thumbs up Dot.: skutki uboczne antidralu??

kkk
__________________


Edytowane przez CatherineK
Czas edycji: 2012-09-26 o 22:38
CatherineK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 00:11   #19
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: skutki uboczne antidralu??

Ja również nie odkryłam skutków ubocznych antidralu a używam od 2 miesięcy i jest SUPER na początku trochę piekło ale wszystko da się znieść efekt rewelacyjny
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-04, 11:37   #20
Nudeline
Raczkowanie
 
Avatar Nudeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 117
Dot.: skutki uboczne antidralu??

Po uzyciu antidralu nie pocisz sie i nie ma przykrego zapachu przez dlugi czas
Tak jak dziewczyny juz pisaly, moze odbarwiac ubrania - nalezy po prostu stosowac go na
noc lub tez nie zakladac bardzo obcislych ubran bezposrednio po uzyciu.
Nie polecam tez stosowania na swiezo wydepilowana skore -piecze i pali niemilosiernie,
ale na to tez jest rada - po prostu jezeli juz sie tak zdarzy ze musisz uzyc antidralu na
swiezo wydepilowana skore posmaruj paszki najpierw kremikiem (np. zwykly nivea) lub
tez balsamem do ciala a nastepnie antidralem (ale oszczednie!), to powinno zlagodzic nieprzyjemne pieczenie, ktore moze po depilacji ewentualnie wystapic (kazda skora jest inna). Jezeli jednak zdarzy sie przykry wypadek pieczenia i swedzenia, wtedy pozwol po
prostu skorze odpoczac jak jestes w domku i nie uzywaj niczego przez noc).
Antidral stosuje juz okolo 12 lat (a moze i dluzej), nigdy w sumie nie uzywalam innego
srodka przeciw poceniu. Bilans: 2 odbarwione bluzeczki i od czasu do czasu pieczenie
ktore po paru godzinach mija, ale za to zero problemow z przykrym zapachem!
Nudeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 20:38   #21
CatherineK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: brak
Wiadomości: 268
Thumbs up Dot.: skutki uboczne antidralu??

kkk
__________________


Edytowane przez CatherineK
Czas edycji: 2012-09-26 o 22:36
CatherineK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 23:52   #22
Nudeline
Raczkowanie
 
Avatar Nudeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 117
Dot.: skutki uboczne antidralu??

...jesli oczywiscie wezmiesz pod uwage to co napisalam. Wpadki tez mialam
(tak jak opisalam), ale po prostu bardzo uwazalam aby np.nie wkladac obcislych ubran
zaraz po uzyciu, nie uzywac bezposrednio po depilacji itd. Kazda skora jest inna i kazdy
poci sie inaczej. Ja nie mialam nigdy problemow z nadmierna potliwoscia, skore mam
jednak wrazliwa, wiec po paru "sparzeniach" (zdarzaja sie jeszcze od czasu do czasu jak nie uwazam)antidralem daje skorze odpoczac. Radzilabym ci sprobowac, jak bedziesz
przestrzegala opisanych przeze mnie regul to w sumie nie powinno stac sie nic strasznego
Nudeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 09:23   #23
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: skutki uboczne antidralu??

A możecie mi wklepać dokładny skład Antidralu? Byłabym wdzięczna, ponieważ kończy mi się Etiaxil dla wrażliwców, a że portfel świeci pustkami to zastanawiam się nad tańszą alternatywą. No i mnie ciekawi czy Antidral ma skład podobny do Etiaxilu dla wrażliwców czy do tego zwykłego
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 15:48   #24
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: skutki uboczne antidralu??

Dziewczyny, jelsi macie problem z pustami w portfelu, polecam zakup dezodorantu Adidas. Nie uwierzylabym, dopoki sama nie wyporbowalam, a bylam pewna, ze nic nie da takich efektow, jak Etiaxil, ktorego b dlugo uzywalam, bo po Antidralu mialam niesamowicie wysuszona skore i bardzo piekla zaraz po nalozeniu jak i musialam czekac pare dni az sie skora uspokoi.
Dezodorant, o ktorym pisze, jest to "zwykly" w kulce-Adidas Intensive (biale opakowanie z pomaranczowa zakretka), pachnie jak dla mnie ladnie, a kosztuje ok 10zl na zime zdecydowanie wystarczy, zobacze jak sobie poradzi w srodku lata, zuzywam juz drugie opakowanie, choc najeczesneij o wiele szybciej skora uodparniala mi sie, wiec czego chciec wiecej
polecam

(to tak wlasciwie pisze poza tematem,a el na pewno na zime, warto zobaczyc )
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 21:27   #25
Nudeline
Raczkowanie
 
Avatar Nudeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 117
Dot.: skutki uboczne antidralu??

MagJa, oto sklad antidralu:
chlorek glinowy 1,0 g, gliceryna 1,0 g, alkohol etylowy 96% 5,0 g, woda oczyszczona do 10,0 g
Nudeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 23:09   #26
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: skutki uboczne antidralu??

Cytat:
Napisane przez Nudeline
MagJa, oto sklad antidralu:
chlorek glinowy 1,0 g, gliceryna 1,0 g, alkohol etylowy 96% 5,0 g, woda oczyszczona do 10,0 g
Wielkie dzięki Co prawda średnio da się to porównać ze składem Etiaxilu, ale jak nie wygram w totka, to chyba spróbuję... A że nie gram, to i na wygraną się nie zanosi
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 14:38   #27
Kraczitka
Raczkowanie
 
Avatar Kraczitka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 438
Dot.: skutki uboczne antidralu??

Cytat:
Napisane przez Karolcia1015
Cześć wszystkim Chciałam zapytać bo mam zamiar kupić sobie ten super antidral i zastanawiam się czy są
jakies skutki uboczne jego stosowania <nie chocdi mi o to pieczenie czy swędzenie> Odpiszcie jeśli go używacie Pozdrawiam
Witaj
Wątpie zeby byly jakies skutki uboczne..ja używam od jakis 2tyg antidralu i wszystko jest ok Pot ustąpił A wiec nie masz sie raczej czego obawiać (wsumie kazdy ma inna skóre i kazda skora inaczej moze zareagować na antidral )
Kraczitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 16:27   #28
CatherineK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: brak
Wiadomości: 268
Dot.: skutki uboczne antidralu??

kkk
__________________


Edytowane przez CatherineK
Czas edycji: 2012-09-26 o 22:31
CatherineK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 12:12   #29
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: skutki uboczne antidralu??

jutro kupuje Antidral

mam nadzieje, ze jesli zastoisuje sie do instrukcji - czyli
nakladac go na noc, na sucha skore, 2 dni po depilacji, czekac az wyschnie i dopiero isc spac, a rano zmyc,

to wszystko bedzie super

tak czy nie?
__________________
pij mleko
bedziesz wielki
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 12:08   #30
karolynnah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 71
Dot.: skutki uboczne antidralu??

a codziennie go używacie czy co ileś dni ? :P
__________________
motto : Najtrudniejszy jest początek .

Każdy problem jest tylko wyzwaniem,które daje nam życie.
karolynnah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:57.