nowa Lipfinity - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-11, 20:45   #1
jona
Raczkowanie
 
Avatar jona
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 225

nowa Lipfinity


Widziałam na Allegro nową wersję trwałej pomadki Max Factora pod nazwą Lipnifinity Everlites. W drogerii jeszcze nie znalazłam. Czy wiecie coś o niej? Czym się różni od starej? Jestem przywiazana do Lipnifity, gdyby okazało sie jeszcze, że wymyślili taką co nie wysusza ust...
jona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-12, 22:51   #2
Lori22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Edynburg
Wiadomości: 196
GG do Lori22
Re: nowa Lipfinity

Witam! Też ją zauważyłam i rozpoczęłam poszukiwania w necie.Znalazłam ocenę (http://underground-reviews.com/review/21), ale może pokrótce streszczę.Autorka stwierdza, że nowa wersja jest znacznie lepsza, nie tworzy na ustach nieprzyjemnej, "plastikowej" powłoki, jest leciutka.Poza tym kolory są bardziej transparentne i niestety nie ma ich zbyt wiele ("większość w odcieniach różu, brakuje naprawdę ciemnych"), ale bardzo łatwo jest je mieszać z innymi odcieniami tworząc niekończące się kombinacje.Brzmi nieżle , chyba wwypróbuję ten nowy błyszczyk, na Allegro nie kosztuje tak dużo, gorzej z dobraniem odcienia, skoro nie ma ich w sklepach
Pozdrowionka
Lori22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-13, 15:46   #3
jona
Raczkowanie
 
Avatar jona
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 225
Re: nowa Lipfinity

Wieści właściwie dobre, tylko martwią mnie te kolory. Miałam swój ukochany 160 - brudny róż.Dajcie znać, gdy zobaczycie tę nowa linię na własne oczy.
jona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-14, 22:27   #4
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Re: nowa Lipfinity

Ja ostatnio natknełam się na nią w Sephorze. Rzeczywiście nowa lipfinity jest dużo lżejsza od starej, bardziej transparentna. Efekt jest taki jakby tylko musnąć usta starą wersją lipfinity. Twierdzenie, że nie wysusza to moim zdaniem nie prawda, raczej nie ma właściwości nawilżających czy natłuszczających, po prostu "wchodzi" w usta i nadaje im trwały kolor - niestety wciąż coś za coś...
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-15, 00:05   #5
jusstyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 11
Re: nowa Lipfinity

mówicie, że nie maich w sklepach?? Jest w promocji w rossmannie ale nie pamiętam ceny, chyba coś koło 37, ale mogę się mylić
jusstyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-06, 09:07   #6
Azya
Raczkowanie
 
Avatar Azya
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Birmingham
Wiadomości: 42
Re: nowa Lipfinity

Witam!
Wczoraj kupiłam tę szminkę. Nigdy wcześniej nie używałam zwykłej Lipfinity, więc nie mam porównania.
Jestem bardzo zadowolona. Szminka wcale nie wysuszyła mi ust, trzymała się świetnie na ustach przez 9 godzin (oczywiście co godzinę trzeba użyć błyszczyka). Ma bardzo delikatny kolor (co mnie cieszy, bo potrzebuję jej na ślub). Zachwyciło mnie to, że jest lekka - po chwili od nałożenia zapomniałam, że mam coś na ustach.
Po prostu SUPER!
Azya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-06, 21:00   #7
MonisiaPP
Raczkowanie
 
Avatar MonisiaPP
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 267
GG do MonisiaPP
Re: nowa Lipfinity

Witam!
Kupilam nowa lipfinity wczoraj! W rossmann kosztuje teraz 39zl (jest promocja ) Ale nie jestem zadowolona! Czuje sie jakbym miala pancerz na ustach! To bzdura, ze nie wysusza, szczegolnie latem! Naprawde slabo nawilza! mieszkam nad morzem, nie chroni ust przed wysuszeniem w wietrzne dni! Znacie jakies inne ktore by byly rownie trwale, ale nie tak drastycznie wnikaly w usta? napiszcie prosze
MonisiaPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-07-06, 21:14   #8
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Re: nowa Lipfinity

Monisiu, a moze Ty za gruba ja nakladasz? Ja mam klasyczna Lipfinity i jesli naloze ja tak jak blyszczyk - a do tego zacheca aplikator, to jest taki pancerz na ustach ze oho! a jesli naloze odrobinke palcem i wetre w usta to jest lekka i nawet nie musze nakladac tej nawilzajaco-nabyszczajacej drugiej pomadki (top coat). Byc moze ta metoda zda egzamin i w przypadku Everlites?
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-06, 23:45   #9
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Re: nowa Lipfinity

Ja też polecam nakładanie szminek Lipfinity opuszkiem palca. Ja daje odrobinę na środek dolnej wargi i rozcieram opuszkiem, i do tego jeszcze odbijam na górna wargę - makijaż jest wtedy subtelniejszy a szminka nie "pęka" na ustach, co ma miejsce przy nałożeniu grubszej warstwy aplikatorem. Uczucie wysuszenia i ściągnięcia ust jest wtedy znacznie mniejsze, choć raczej nie da się niestety za jej pomocą uzyskać uczucia nawilżenia - cóż taki jej urok, ja za trwałość którą daje jestem w stanie jej to wybaczyć

Wciąż przymierzam się do zakupu trwałej szminki Revlona, mam wrażenie, że jest ona tłustsza i może bardziej nawilża usta ale nie wiem czy też jest tak pioruńsko trwała jak Lipfinity. A może ktoś ma porównanie tych dwóch szmineczek? Będę wdzięczna za opinię.

Pozdrawiam.
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 09:05   #10
MonisiaPP
Raczkowanie
 
Avatar MonisiaPP
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 267
GG do MonisiaPP
Re: nowa Lipfinity

Dzieki za rade drogie ekspertki! Sprobuje paluszkiem! Podbijam! Prownanie tych dwoch szminek byloby ok!
MonisiaPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:43.