nowa fryzurka... prosze pomóżcie, nie wiem, co zrobic z włosami :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-13, 17:24   #1
izu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 18
GG do izu

nowa fryzurka... prosze pomóżcie, nie wiem, co zrobic z włosami :(


Po pierwsze chciałam się tu ze wszystkimi przywitać serdecznie, bo jestem nowa

po drugie:
W czwartek ide do fryzjera i jeszcze nie wiem własciwie, co chce miec na głowie. Obecnie mam włosy o długości trochę za ramiona, kolor brązowy (ale z odrostami ciemny blond ), włosy sa dość zniszczone, połamane i cienkie. Naturalnie sie falują, ale z tym radzę sobie prostownicą (tak, wiem, że to szkodzi włosom ) ale najwiekszy problem to fakt, ze włosy kręcą mi się w okolicach uszu, skroni i czoła, dlatego nawet po długim męczeniu ich prostownicą są proste wszedzie, tylko nie tam gdzie powinny (czyli w okolicy przedziałka z przodu).
Chce zmienic fryzurkę na taką z grubą grzywką od środka głowy, a reszta włosów do ramion. cos tak pomiędzy pierwszą, a drugą fotką (z zachowaniem brązowego koloru włosów)
Myslałam sobie, że przy takim uczesaniu proste włosy ze środka głowy przykryją te krecone znad czoła. Co o tym myślicie? Ale pojawia sie problem, że jak zwiążę włosy w kitkę, to z boku, przy uszach, te krecone moga byc zbyt widoczne. Sama juz nie wiem

Załączam jeszcze moje fotki, żebyście mogły mi może pomóc w wyborze jakiejs odpowiedniej, wygodnej fryzurki. A może zmienic kolor? Trochę się boję tej grzywki, bo mam duzy nos i taka grzywa może zwracać na niego uwage... ale sama nie wiem

a może w ogóle nie zmieniać fruzury? ale nie... bo moje włosy sa tylko w miare ładne zaraz po myciu i potraktowaniu prostownicą (foto 5). potem się psują i ciągle musze nosić je związane nudno tak

no więc jeszcze raz baaaaaardzo proszę o rady
bo jak w czwartek wyjde od fryzjera jako czupiradło (tak jak ostatnio - beznadziejne cieniowanie. źle mi w cieniowanych włosach. już wystarczy, że same z siebie sa cienkie) to popełnię harakiri czy inne sepuku
i co? i nie będzie nowej wizażanki :P
doradźcie mi proszę...

pozdrawiam wszystkich serdecznie
izu
izu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-13, 17:57   #2
izu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 18
GG do izu
Re: nowa fryzurka... prosze pomóżcie, nie wiem, co zrobic z włosami :(

znalazłam własnie takie foto, dobrze by mi bylo w takiej grzywce?

i chciałam jeszcze dodac, że mam okragła twarz i duzy nos. jakie uczesanie do takiej poczwarki jak ja pasuje?

prosze, pomózcie...
izu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-13, 18:30   #3
kornela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 55
Re: nowa fryzurka... prosze pomóżcie, nie wiem, co zrobic z włosami :(

no wiec mysle ze powinnas sciac wloski tak jak na pierwszym zdjeciu, a co do grzywki,,,hmmm ja wlasnie sobie scielam wczoraj i troche klopaotu mam bo siue jeszcze nie przyzwyczailam ale co do Ciebie uwazam ze lepiej by ci bylo w tej grzywce i fryzurce z pierwszego zdjecia ja mam taka jaka jak na zdjeciu ktore ci zalacze, kto wie moze skorzystasz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg GICIOR2.jpg (37,8 KB, 28 załadowań)
kornela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-13, 18:48   #4
izu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 18
GG do izu
Re: nowa fryzurka... prosze pomóżcie, nie wiem, co zrobic z włosami :(

śliczna ta fryzurka, ale nie wiem, czy do moich falowanych włosów bo sie nadawała. musialabym ciągle prostować. pzoa tym chyba by uwydatniła mój wieeelki nos.

kurcze, a może ja powinnam wejśc na forum o chirurgii plastycznej, zrobic sobie operacje nosa i wtedy wszystkie fryzurki mi będą pasowały

a co myślicie o tej fryzurze?
izu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-13, 19:11   #5
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Re: nowa fryzurka... prosze pomóżcie, nie wiem, co zrobic z włosami :(

Myślę, że w grzywce będzie Ci super. Najbardziej mi się podoba ta pierwsza fryzurka, ale w tej ostatniej też by Ci ładnie było.
A nie myślałaś, żeby rozjaśnić trochę włosy balejażem? I odrosty byłyby mniej widoczne, i buzia by Ci się ożywiła.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-13, 20:25   #6
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: nowa fryzurka... prosze pomóżcie, nie wiem, co zrobic z włosami :(

1) jak masz dlugi nos to powinna byc gdzywka najlepiej miesista bo tylko taka skraca optycznie nosek.
2) jesli masz cienkie wkoski (co na zdjeciu w rozpuszczonych wloskach nie widac) to bedzie ciezko wyczarowac taka grzywke.
3) moja szwagierka ma dlugie wlosy, podluzna waska twarz i cienki dlugi nos. Wkoncu zdecydowala sie na obcieciwe grzywki ale ma tylko pare kosmykow. juz widac roznice, ze lepiej jej w grzywce, o ktora niestety nie dba, nie patrzy jak jan uklada a czesto mimo wszystko podpina tak jakby jej nie miala.
4) grzywka i pocieniowane przy twarzy wlosy optycznie ci twarz wyszczupla(bo jestes troche za pucolowaca) i skroci ta grzywka nosek. kwestia tylko jaka ma byc wycieniowana, w takiej wiekszosci twarza jes dobrze, czy prosta na fajerke . Fryzjer bedzie widzial o co ci chodzi jak powiesz ze ma skrocic nosek ci ta grzywka, ale najlepiej jak bedzie miesista jesli uda sie taka wyczarowac z twoich wlosko
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-13, 21:32   #7
izu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 18
GG do izu
Re: nowa fryzurka... prosze pomóżcie, nie wiem, co zrobic z włosami :(

dzięki wielkie za wszystkie podpowiedzi
na pewno je wykorzystam
już mi się jako taki wizerunek nowej fryzurki wyklarował

więc: taka grzywka jak na pierwszym zdjęciu (może troche cieńsza biorac pod uwage grubośc moich włosków) reszta włosów prosta do ramion. cieniować nie chcę, bo po pierwsze to mi jeszcze bardziej zmniejsza ilość włosów, a po drugie to wtedy mi się włoski tak dziwnie kręcą. wole nie ryzykować.

btw. nos mam nie tylko dość długi, ale jeszcze szeroki :PO po prostu duzy

co do rozjaśniania balejażem, to własnie sobie to wymysliłam przed chwilą jak siedziałam w wannie :P
tzn nie normalny balejaż, ale takie cudo jak na fotce pierwszej. że spod włosów jednego koloru wystają innego koloru. :P
tylko ja chciałam normalne włosy mieć brązowe, a spod nich zeby wystawały rozjaśnione. ale obawiam się, ze na moich farbowanych włosach to rozjasnienie może dac efekt rudy. niestety wiekszośc ciemnych fabr, jakie uzywałam (jakieś kasztany, brązy) miała w sobie taki rusy połysk, więc po rozjasnieniu wyjdzie eee... pomaranczowy? może ktoś juz rozjaśniał farbowane włosy i wie, co może wyjśc ztakiej kombinacji? hm?

jeszcze raz dzięki za wszystkie sugestie

naprawde świetne to forum myślę, że sie tu zadomowię

oo, własnie takie zdjątko znlazłam. babka w grzywce. ona ma podobne włosy jak ja i sie obawiam, że moja też by się tak falowała. a ja chce prosta
no w sumie z falami tez nie jest źle
izu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-06-13, 21:43   #8
kjudi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 132
Re: nowa fryzurka... prosze pomóżcie, nie wiem, co zrobic z włosami :(

a ja mysle ze falowane wloski sa calkiem fajne... trzeba im tylko nadac ksztaltu <obcieciem>, suszyc glowa w dol i masz sliczny nielad. dziewczyny z prostymi wlosami musza sie wiele pomeczyc zeby im sie natuarlnie pokrecily... zapomnij na chwile o uprzedzeniach do fal i spojrzyj na siebie i te fale mniej krytycznym okiem... wedlug mnie moglabys calkiem fajnie wygladac, z przedzialkiem na bok i wloskami opadajacymi na twarz... np takim wystopniowanym pasmem wlosow, ktory by niesfornie ucieklo do przodu... pomysl o tym a ja wysylam foty:
kjudi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-13, 21:47   #9
kjudi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 132
Re: nowa fryzurka... prosze pomóżcie, nie wiem, co zrobic z włosami :(

a o to te zdjecia...
wiem ze grzywki roznia sie od tych ktore pokazywalas, ale nic nie zaszkodzi pomyslec o czyms innym
pozdrawiam
kjudi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-14, 19:32   #10
izu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 18
GG do izu
Re: nowa fryzurka... prosze pomóżcie, nie wiem, co zrobic z włosami :(

takie fruzurki z przedziałkiem na boku mi sie bardzo podobają, ale niestety nie mogę takiej nosić przez te kręcace się włosy przy skroni

i one nie falują się tak wszedzie ładnie tylko własnie z tyłu sa proste, z boku falowane, przy czole krecone.. w ogóle tak dziwnie :/
i chciałam jakiegos fryza, który mi zakryje te pokrecone fafkulce nad czołem.

ale dzięki za sugestię
izu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-14, 20:13   #11
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: nowa fryzurka... prosze pomóżcie, nie wiem, co zrobic z włosami :(

sluchaj kochana jak zrobisz tak ze wlosy pod spodem bede ciemniejsze niz na gorze to optycznie zagescisz wlosy. Mowie nie o takim konrascie ale zeby naturalnie kolor ciemnial nie za mocno
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-06-14, 22:11   #12
izu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 18
GG do izu
Re: nowa fryzurka... prosze pomóżcie, nie wiem, co zrobic z włosami :(

własnie znalazłam w domu jakąś farbe z serii feria contraste
to mysle, ze może mi sie udać delikatnie rozjasnic tym włosy na wierzchu

btw. jak myślicie? lepsza jest grzywka obcięta zupełnie prosto, czy lepiej żeby była trochę dłuższa po bokach, taka zaokraglona?
izu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-15, 08:42   #13
Kiria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 92
GG do Kiria
Re: nowa fryzurka... prosze pomóżcie, nie wiem, co zrobic z włosami :(

Zdecydowanie dluższa po bokach (z doswiadczenia wiem,ze takie ściecie wysmukla buzie,a zupelnie prosta sprawia,ze staje sie kanciasta i jakas taka szersza ogolnie)Poza tym fajnie wyglada grzywka scieta prawie od czubka glowy.Ja mam tak scieta grzywke na polokraglo i nosze ja na zmiane albo prosta albo robie przedzialek na bok bo przy takim scieciu grzywka na bok dobrze sie uklada i trzymaMysle ze nawet przy twoich krecacych sie wloskach grzywka na bok nie bedzie problemem bo ta warstwa z gory(ponoc prosta) zasloni te loczki z pod spoduAjj mam nadzieje ,ze za bardzo nie nakrecilamBuziaki!!

pozdr
Kiria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-15, 21:24   #14
izu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 18
GG do izu
Re: nowa fryzurka... prosze pomóżcie, nie wiem, co zrobic z włosami :(

dzieki kiria już mam w głowie obraz mojej wymarzonej i pasującej do mnie fryzurki

żeby tylko fryzjer mnie zrozumiał :P
izu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-15, 22:38   #15
Kiria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 92
GG do Kiria
Re: nowa fryzurka... prosze pomóżcie, nie wiem, co zrobic z włosami :(

Powodzonka
Aj i chetnie bym zobaczyla twoją fotke po wizycie u fryzjera buzka!!

pozdr
Kiria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-16, 00:27   #16
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Re: nowa fryzurka... prosze pomóżcie, nie wiem, co zrobic z włosami :(

izu napisał(a):
> tylko ja chciałam normalne włosy mieć brązowe, a spod nich zeby wystawały rozjaśnione. ale obawiam się, ze na moich farbowanych włosach to rozjasnienie może dac efekt rudy. niestety wiekszośc ciemnych fabr, jakie uzywałam (jakieś kasztany, brązy) miała w sobie taki rusy połysk, więc po rozjasnieniu wyjdzie eee... pomaranczowy? może ktoś juz rozjaśniał farbowane włosy i wie, co może wyjśc ztakiej kombinacji? hm?
ja ! zreszta chyba wszytkiego probowalam wlosy tez farbowalam brazami, kasztanami, bursztynami itp... robilam na to blond balejaz... i te pasemeczka nie wyszly rude tylko ladne jasne
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-16, 00:29   #17
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Re: nowa fryzurka... prosze pomóżcie, nie wiem, co zrobic z włosami :(

mskladaczek napisał(a):
> izu napisał(a):
> > tylko ja chciałam normalne włosy mieć brązowe, a spod nich zeby wystawały rozjaśnione. ale obawiam się, ze na moich farbowanych włosach to rozjasnienie może dac efekt rudy. niestety wiekszośc ciemnych fabr, jakie uzywałam (jakieś kasztany, brązy) miała w sobie taki rusy połysk, więc po rozjasnieniu wyjdzie eee... pomaranczowy? może ktoś juz rozjaśniał farbowane włosy i wie, co może wyjśc ztakiej kombinacji? hm?
> ja ! zreszta chyba wszytkiego probowalam wlosy tez farbowalam brazami, kasztanami, bursztynami itp... robilam na to blond balejaz... i te pasemeczka nie wyszly rude tylko ladne jasne
aha... chcialam dodac ze mam wlosy jeszcze na glowie nawet za duzo
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-16, 14:58   #18
izu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 18
GG do izu
Re: nowa fryzurka... prosze pomóżcie, nie wiem, co zrobic z włosami :(

postaram się załączyc foto mojego nowego fryza
izu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-17, 15:15   #19
izu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 18
GG do izu
Re: nowa fryzurka... prosze pomóżcie, nie wiem, co zrobic z włosami :(

ojesu, własnie mnie naszły okropne wątpliwosci... bo ja mam takie cieniutkie słabe włosy i nawet jak grzywka będzie od czubka głowy to może "przeswitywać"
i w ogóle
jak sie pytam znajomych, to wiekszosc mi odradza grzywke
sama juz nie wiem......

i to krecenie po bokach...bleee...a jak sie ebde czesac w kitke, to moze byc widac
izu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-06-24, 18:54   #20
izu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 18
GG do izu
Re: nowa fryzurka... prosze pomóżcie, nie wiem, co zrobic z włosami :(

no więc. własnie. wróciłam. od. fryzjera.

MAM GRZYWKE.

ale nie całkiem taka jak chciałam. miała byc nie taka szeroka, a reszta włosów nie taka krótka.

załączam fotki, jak obiecałam.

pozdrawiam
izu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.