zaskórniki + pryszcze:[ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-12, 13:13   #1
olusia006
Raczkowanie
 
Avatar olusia006
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 118
GG do olusia006

zaskórniki + pryszcze:[


Chciałabym jakoś pomóc swojej cerze Mam zaskórniki na czole i brodzie a czasami, najczęściej przed lub w trakcie okresu pojawiają się wypryski:[ Jak mogłabym wewnętrznie pomóc swojej cerze? tzn. jakie tabletki są sprawdzone i bardzo dobre, które mogłyby zapobiegać powstawaniu takich zmian?? Czy jakieś konkretne witaminy,czy też może istnieją jakies kompletne tabletki?? jak się nazywają, czy orientuje się Pani w cenie i czy można kupić je bez recepty? No i czy są znane Pani jakieś dobre kremy przeciwdziałające powstawaniu pryszczy? i jakie? Proszę o pomoc bo mam dosyć
A może jakieś herbatki, czy zioła "uzdrawiające" cerę?
I czy jednoczesnie przyjmowanie tabletek, stoswanie kremów i picie herbatek może zaszkodzić cerze? czy jak jedno to nie drugie??
dziękuję z góry
olusia006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 10:11   #2
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Dot.: zaskórniki + pryszcze:[

A próbowałaś ACNE-derm, dla mnie rwewlacja i na zaskórniki i na ewentualne pryszcze.
Przeszykaj forum - wiele się o nim rozmawiało.
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 12:40   #3
Aneta(anecia)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 315
Dot.: zaskórniki + pryszcze:[

Jak mogłabym wewnętrznie pomóc swojej cerze? tzn. jakie tabletki są sprawdzone i bardzo dobre, które mogłyby zapobiegać powstawaniu takich zmian?? Czy jakieś konkretne witaminy,czy też może istnieją jakies kompletne tabletki?? jak się nazywają, czy orientuje się Pani w cenie i czy można kupić je bez recepty?

ja łykam dromin już 3 opakwanie po miesięcznej przerwie nie ma jakiś rewalacyjnych rezultatów buzinka jest troszke gładsza rzadziej pojawiają dużo pryszcze...hmm do tego pije codziennie soczek z marchewką



pych juz sie chyba uzależniłam to tyle o oczyszczaniu od wewną

trz(może by było lepiej gdybym nie jadła tylku smażonych rzeczy chipsów i cukierków:/)pozdrawiam
Aneta(anecia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 16:32   #4
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: zaskórniki + pryszcze:[

Ja tez swego czasu łykałam Dromin.Efekty nie były zbyt rewelacyjne więc nie widziałam potrzeby kupna nastepnego opakowania.Z herbatek oczyszczająco działających na cere miałaś pewnie na mysli bratka - jest to herbatka która wspomaga naturalne oczyszczanie cery więc na początku może Ci troszkę "wyrzucić" tych niedoskonałości ropnych.Powinnaś pić dużo soków, jeść owoce.Staraj się jak najmniej dotykać buzię w ciągu dnia - ręce nigdy nie są czyste i tylko przenoszą zanieszczyszczenia.Możesz też wycierać buzie po umyciu ręczniczkiem jednorazowym ( ja stosuje takie kuchenne, mięciutkie ) żeby zmniejszyć roznoszenie się bakteryjek po buzi.To chyba wszystkopozdrawiam:cmok :
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 12:04   #5
Lena332
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Lena332
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 76
Dot.: zaskórniki + pryszcze:[

Ja bym radziła spróbować toniku z olejku pichtowego i nafty kosmetycznej. Efeky sa bombowe. wszystko znika i to już za pierwszym razem.
Lena332 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 12:42   #6
mamaczkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: zaskórniki + pryszcze:[

Cytat:
Napisane przez Lena332
Ja bym radziła spróbować toniku z olejku pichtowego i nafty kosmetycznej. Efeky sa bombowe. wszystko znika i to już za pierwszym razem.
Przepraszam, że się tak wepchnę w wątek, ale zaciekawiła mnie ta nafta kosmetyczna. Lena, tym się przeciera twarz, robi okłady, czy jak? Nie słyszałam jeszcze o takim zastosowaniu nafty. Napisz coś więcej
mamaczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-15, 12:52   #7
Lena332
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Lena332
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 76
Dot.: zaskórniki + pryszcze:[

Bierze się 10 ml olejku pichtowego i 30 ml albo 20ml nafty kosmetycznej . miesza się te skłaniki i bierze się watke albo gazę i trze się skóre(b. mocno ) na twarzy z 15 minut. Ja już po pierwszym uzyciu zauważyłam zmiany.
Lena332 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-15, 13:12   #8
mamaczkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: zaskórniki + pryszcze:[

Cytat:
Napisane przez Lena332
Bierze się 10 ml olejku pichtowego i 30 ml albo 20ml nafty kosmetycznej . miesza się te skłaniki i bierze się watke albo gazę i trze się skóre(b. mocno ) na twarzy z 15 minut. Ja już po pierwszym uzyciu zauważyłam zmiany.
Dzięki wielkie. Muszę w takim razie wypróbować ten sposób. Dzięki.
mamaczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 13:31   #9
katiia
Raczkowanie
 
Avatar katiia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 359
Dot.: zaskórniki + pryszcze:[

Lena, a czy po takim 15 minutowym wcieraniu nafty i olejku w buźkę, normalnie myjemy twarz żelem i potem kremik? no i gdzie sie kupuje teki olejek pichtowy? bo szczerze mówiąc to pierwszy raz słyszę o czymś takim....
katiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 14:49   #10
Lena332
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Lena332
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 76
Dot.: zaskórniki + pryszcze:[

to można kupić w aptece. nie wolno tzreć mocno bo moża sobie zetrzeć skórę. Później twarzy się nie myje ale można polożyć jakis łagodzacy krem
Lena332 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 16:48   #11
katiia
Raczkowanie
 
Avatar katiia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 359
Dot.: zaskórniki + pryszcze:[

oki, dzięki za odpowiedz, na pewno wypróbuję Twoj sposób. troche się boje takich mazideł,ale co tam raz kozie śmierć-hehehe)))
katiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-01, 22:11   #12
ciunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 55
Dot.: zaskórniki + pryszcze:[

hej dziewczyny doąłcze sie do was ja nie umiem jescze szuakc w tych katalogach i prosze o pomoc w Ance drem słyszałam jzu o tym ale no nie wimem dokładnie to jakis krem zel czy w aptece go kupie i ile mniej wiecej kosztuje??/byłabym wdzieczna buzka a jelsi chodiz o przecieranie twarzy to słyszłaama raczej czytałam o toniku pichgotwym ze tez jest rewelacja kupujemy go w APTECE i efekt po 1 razie uzyciu
ciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:07.