Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-21, 14:02   #1081
MagicDream
Raczkowanie
 
Avatar MagicDream
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Z domu xD
Wiadomości: 438
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Widze tu wiele dobrych recenzji belissy zasanawiam sie nad nia bo włosy wypadaja a humavit niedziala myslicie ze mozna polaczyc belisse z pokrzywa?
__________________
65...64...63...62...61...60...59 ...58...57




''Byles dla mnie wszystkim w co wierzylam...''
MagicDream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 18:37   #1082
genowefapigwa
Raczkowanie
 
Avatar genowefapigwa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 104
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Dziewczyny stosowała może któraś Capivit Piękne włosy? Czy to jest nowość, czy ja jestem ślepa i wcześniej nie zauważyłam tych tabletek?

Wklejam skład, może ktoś powie, czy warto? Byłabym wdzięczna

Skład:
Kwas askorbinowy, niacyna, D-pantotenian wapnia, chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), fosforan sodowy ryboflawiny (witamina B2), monoazotan tiaminy (witamina B1), kwas foliowy, D-biotyna, cjanokobalamina (witamina B12). Substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna (wypełniacz), kwas stearynowy, talk (subst. przeciwzbrylające), żywica naturalna, hydroksypropyloceluloza (subt. powlekające), glicerol (subst. utrzymująca wilgotność), fosforan potasu (regilator kwasowości). Składniki otoczki: żelatyna (zawiera dwutlenek siarki), barwniki: żółty telenk żelaza, dwutlenek tytanu, błękit patentowy V, błękit brylantowy FCF, lecytyna sojowa.
Kupiłam te tabletki, biorę na razie tydzień ale to chyba za mało na efekty. Jak będę kończyć kurację to dam znać czy się spisały- chodzi mi o szybszy porost włosów.
genowefapigwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 20:59   #1083
malutka20068
Zadomowienie
 
Avatar malutka20068
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 118
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja również od tygodnia łykam Capivit Piekne Włosy, wczesniej łykałam dosyć długo skrzypovite i zapragnęłam zmiany Lepsze na pewno jest to , że wystarczy łykać jedną tabletkę a nie dwie Mi również chodzi o szybszy wzrost włosów ale o poprawę ich kondycji również, a więc zobaczymy jak sie spisze chociaż nie wiem czy będe mogła to tak sprawiedliwie ocenić czyja to zasługa bo zaczęłam również od tego samego czasu pić pokrzywę a teraz czekam na cuda
__________________
20/40
waga: 51->53,5->54,5->55,5
malutka20068 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 21:54   #1084
genowefapigwa
Raczkowanie
 
Avatar genowefapigwa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 104
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Malutka włosy-27, grzywka-17, tyle masz czy o tyle chcesz zapuścić. Ja mam grzywkę strasznie krótką, jakieś 10 cm. Już się nie mogę doczekać kiedy mi urośnie, bo moje włosy się nie spieszą. Ja na razie stosuję tylko Capivit, więc bedę wiedzieć czy po nim są efekty
genowefapigwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 22:09   #1085
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez MagicDream Pokaż wiadomość
Widze tu wiele dobrych recenzji belissy zasanawiam sie nad nia bo włosy wypadaja a humavit niedziala myslicie ze mozna polaczyc belisse z pokrzywa?
Można

Cytat:
Napisane przez genowefapigwa Pokaż wiadomość
Kupiłam te tabletki, biorę na razie tydzień ale to chyba za mało na efekty. Jak będę kończyć kurację to dam znać czy się spisały- chodzi mi o szybszy porost włosów.
To będę czekać na relację
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 10:26   #1086
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

co prawda to co stosuje to nie są tabletki ale.... herbatki ale nie znalazłam lepszego wątku.
Zauważyłam ostatnio w sklepie herbatki polepszające stan włosów i paznokci... Kupiłam takie opakowanie są tam 2 odrębne herbatki w 1 opakowaniu ale obie w jakiś sposób wzmacniają .


Co myślicie o takich "wzmacniających" herbatkach? Mozę lepsze jednak tabletki?
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 10:42   #1087
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

herbatki mają bardzo małą dawkę np. skrzypu - jakos z 5-10 razy mniej wiem, bo patrzałam na opakowaniu kiedyś
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-28, 18:17   #1088
chocolatemousse
Raczkowanie
 
Avatar chocolatemousse
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 352
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja wlasnie kończe opakowanie Belissy i musze stwierdzić..że efektów ZERO.;P Włosy wypadają mi jeszcze bardziej...paznokcie jak sie rozdwajały tak rozdwajają sie dalej:P Chyba przerzuce sie na Skrzypowite:P
__________________
Nożyczkom mówie NIE! Zapuszczam włoski

'numer jeden mistrz świata tylko dla mnie teraz zatańcz'
chocolatemousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 20:20   #1089
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

A ja wracam znowu wracam do Belissy Bylam bardzo zadowolona po wczesniejszej kuracji dlatego po przerwie zaczynam ja znowu stosowac
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 20:01   #1090
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Belisse stosowałam bardzo długo i nic
patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 10:04   #1091
golden_eye
Wtajemniczenie
 
Avatar golden_eye
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: własne 4 kąty :-)
Wiadomości: 2 044
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

witam , chciałabym się włączyć do dyskusji i zapytać o jedną małą rzecz potwornie lecą mi włosy przy myciu, zwłaszcza ciepłą wodą , przy zimnej troszkę mniej, ale to trochę. brałam już kilka cudownych środków na wypadanie włosów, ale żaden nie pomógł na stałe. szampon zmieniłam trochę ponad miesiąc temu na taki bez silikonów, z apteczki babuni, odżywkę hegrona, też bez sil. na włosach ogólnie poprawa, ale lecą jak wściekłe, kłąb straszny jest po każdym myciu (myję 3 razy w tyg. więc niedługo będę łysa ) w związku z tym chciałam kupić suplement o takim składzie jak poniżej i stąd moje pytanie - czy mogę go przyjmować? czy to nie za dużo, jak dla normalnego chorowitego organizmu ? dawki są końskie - niektórych witamin i związków... ja bym zaryzykowała, ale może ktoś, kto się na tym zna pomoże, może jakiegoś lekarza uproszę co?? mój lekarz zalecił tylko picie wapna musującego, bo wg niego nie ma potrzeby brać innych tabletek . od miesiąca przyjmuję wit. PP (600 mg), pantotenian wapnia (300 mg) biogal (3 dziennie) i MSM z olimpu. efekt na buzi cudowny, ale włosy lecą... HELP.... p.s. mój TŻ ją przyjmował przez 5 lat, średnio co pół roku przez pół roku (finanse...) - chłop jak dąb, zdrowy, piękny i pełen życia i od niego właściwie ten pomysł, bo już nie wiem, co brać... składniki i ich działanie TŻ mi objaśnił, wygląda imponująco i naprawdę kusi... więc jak - można zapodać takie dawki???

Ilość w jednej porcji - % dziennego zapotrzebowania
Kalorie 16
Węglowodany ogółem 1g - <1%
Białka 3g - 6%
Witamina A 9900lU - 198%
(jako octan i 66% jako ß-karoten)
Witamina C (jako kwas askorbinowy) 1g - 1667%
Witamina D (jako ergokalciferol) 680lU - 170%
Witamina E 300lU - 1000%
(jako octan d-?-tocoferyl)
Tiamina (jako tiamina HCl) 76mg - 5067%
Ryboflawina 76mg - 4471%
Niacyna (jako amid kwasu nikotynowego)
82mg - 410%
Witamina B6 (jako pirydoksyna HCl)
72mg - 3600%
Kwas foliowy 400mcg - 100%
Witamina B12 6mcg - 100%
(jako cyjanokobalamina)
Biotyna 300mcg - 100%
Kwas pantotenowy 76mg - 760%
(jako pantotenian wapnia)
Wapno (jako cytrynian, węglan) 2g - 200%
Fosfor (fosforan wapnia) 228mg- 23%
Jod (z krasnorostów morskich) 150mcg - 100%
Magnez (jako tlenek) 133mg - 33%
Cynk (jako tlenek) 30mg - 200%
Selen (jako selenian) 50mcg - 71%
Miedź (jako siarczan) 600mcg - 30%
Magnez (jako siarczan) 11mg - 550%
Chrom (jako pikolinian) 6mcg - 5%
Potas (jako siarczan) 200mg - 6%

Mieszanka aminokwasów
Lizyna (z laktalbuminy) 300mg - **
Metionina (z laktalbuminy) 500mg - **
Leucyna (z laktalbuminy) 100mg - **
Walina (z laktalbuminy) 760mg - **
Treonina (z laktalbuminy) 48mg - **
Kwas glutaminowy (z lakbalbuminy) 700mg - **
Fenylanina (z laktalbuminy) 560mg - **
Arginina (jako L-arginina) 2g - **

Optymizatory osiągów
Żeń-szeń syberyjski (korzeń) 2g - **
Żeń-szeń orientalny (korzeń) 250mg - **
Smilax officinalis (korzeń) 500mg - **
Protogen A (jako kwas tioctowy) 200mcg - **
Inozyna 500mg - **
(jako rybozyda hipoksantyny)
Pirydoksyna ?-ketoglutaran (PAK) 200mg - **
Karnityna (jako L-karnityna) 25mg
Pikolinian chromu 50mcg - **
Koenzym A 20mg - **
Koenzym B12 10mg - **
Fosfotidylcholina 200mg - **
Kwas para-aminobenzoesowy (PABA)
400mg - **
Siara (bydlęca) 25mg - **
Wątroba argentyńska (bydlęca) 3,9g - **
Chrząstka rekina 1g - **
Kompleks cholinowy 1,2g - **
Bioflawonoidy (cytrusy) 1g - **

Kompleks podstawowych kwasów tłuszczowych
Kwas linolowy 200mg - **
Kwas oleinowy 100mg - **

Enzymy trawienne
Betaina HCl 200mg - **
Pepsyna 64mg - **
Papaina 64mg - **
Żółć wołowa (bydlęca) 120mg - **
Pankreatyna 700mg - **
Mikozyna 64mg - **

Pozostałe składniki:
Maltodextrin, siarczan wapnia, cytrynian choliny, stearynian magnezu, kwas stearynowy, natka pietruszki, Hydrastis canadensis, don quai, łopian, lucerna, rzeżucha, otręby ryżowe, celuloza i owoc dzikiej róży.
golden_eye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-30, 10:33   #1092
verazi
Raczkowanie
 
Avatar verazi
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 72
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

golden_eye ja niestety Ci nie pomogę - nie znam się na tym, ale czy mogłabyś zdradzić co to za tajemnicze tabletki? Też szukam czegoś na włosy, ale w takich wielkich dawkach, to chyba bym się bała - przecież wszystko można przedawkować, nawet witaminy. Może łykanie tego co drugi dzień byłoby jakimś wyjściem...

Edytowane przez verazi
Czas edycji: 2008-05-30 o 10:34 Powód: literówka
verazi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 10:40   #1093
Daymona
Raczkowanie
 
Avatar Daymona
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Góry.
Wiadomości: 357
GG do Daymona
Question Piękne włosy mieć xDD

Witam wszystkich. Mam pytanie. Moje włosy są suche, łamliwe i bardzo delikatne, więc przy czesaniu często wypadają Ostatnio kupiłam Capivit Piękne Włosy w kapsułkach i zażywam juz około tygodnia. Czy naprawdę po jakimś czasie sprawi, że moje włosy będą gęstsze i piękniejsze? Mam co do tego pewne wątpliwości.
Daymona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 14:56   #1094
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Piękne włosy mieć xDD

...

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=76551
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 16:49   #1095
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Piękne włosy mieć xDD

Cytat:
Napisane przez Daymona Pokaż wiadomość
Witam wszystkich. Mam pytanie. Moje włosy są suche, łamliwe i bardzo delikatne, więc przy czesaniu często wypadają Ostatnio kupiłam Capivit Piękne Włosy w kapsułkach i zażywam juz około tygodnia. Czy naprawdę po jakimś czasie sprawi, że moje włosy będą gęstsze i piękniejsze? Mam co do tego pewne wątpliwości.
łączę- proszę korzystać z wyszukiwarki
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 23:24   #1096
sajszi
Raczkowanie
 
Avatar sajszi
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 76
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez chocolatemousse Pokaż wiadomość
Ja wlasnie kończe opakowanie Belissy i musze stwierdzić..że efektów ZERO.;P Włosy wypadają mi jeszcze bardziej...paznokcie jak sie rozdwajały tak rozdwajają sie dalej:P Chyba przerzuce sie na Skrzypowite:P
Cała płytka paznokcia rośnie ok 1-1,5 miesiąca, więc nic dziwnego, że dalej paznokcie się rozdwajają.
sajszi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 23:32   #1097
nosequedecir
Przyczajenie
 
Avatar nosequedecir
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 22
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja polecam MERZ SPEZIAL. 2 kapsulki na dobe, starcza na 30 dni kuracji. Wczesniej stosowalam SkrzypoVita i nie zauwazylam zadnyc efektow , w dodatku kapsulki mialy okropny zapach.
nosequedecir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 09:22   #1098
verazi
Raczkowanie
 
Avatar verazi
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 72
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Witam
Od jakiegoś czasu podczytuje wątek, ale teraz chciałabym o coś zapytać: czy któraś z was byłaby zainteresowana wspólnymi zakupami z amerykańskiej firmy Puritan's Pride ??? W Polsce dostępny jest m.in. Vitapil tego producenta, ale na ich stronie internetowej jest wiele innych preparatów często o znacznie bogatszym składzie lub większych dawkach (np. biotyna jest w dawkach od 300 do 5000mcg). Podaje linka http://www.puritan.com/pages/Categor...earchterm=hair
Wspólne zakupy byłyby znacznie bardziej opłacalne: zaoszczędziłybyśmy na przesyłce, a ponadto często są duże zniżki przy zakupie większych ilości opakowań. A więc: czy jest ktoś chętny?
verazi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 18:02   #1099
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Wow, ależ mają promocje , przy takim kursie dolara w sumie skórka warta wyprawki...
Tylko jeszcze gdybyś zapytała ich o przeciętny koszt wysyłki do Polski i podała nam na forum...
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-09, 18:07   #1100
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja jem Belisse od dwóch tygodni zobaczymy czy będa jakieś efekty... Póki co widze zbawienny wpływ na paznokcie
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 18:09   #1101
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

A ja Belisse od tygodnia...

Bardzo podoba mi się jej niska cena za aż 50 tabletek!
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 18:13   #1102
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

No cena jest faktycznie intrygująca

Mam nadzieje że ruszy troche moje kudły
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 21:36   #1103
verazi
Raczkowanie
 
Avatar verazi
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 72
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Wow, ależ mają promocje , przy takim kursie dolara w sumie skórka warta wyprawki...
Tylko jeszcze gdybyś zapytała ich o przeciętny koszt wysyłki do Polski i podała nam na forum...
Cena przesyłki zależy od wagi paczki - cena przesyłki do Polski na przykład dla 21 opakowań biotyny (tzn. 7+14gratis) to 49,57 $ - troche sporo, ale może gdyby udało się zebrać więcej osób nie wyglądałoby to tak strasznie
Edit: przy większej ilości opakowań cena przesyłki już tak bardzo nie wzrasta - dla 75 opakowań po 60 tabletek wynosi ok 61$

Edytowane przez verazi
Czas edycji: 2008-06-10 o 09:58 Powód: nowe informacje ;)
verazi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 06:08   #1104
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja już od dawna mam chrapkę na belissę, a skoro mówicie że tania to czemu by nie spróbowac .
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 09:46   #1105
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez verazi Pokaż wiadomość
Cena przesyłki zależy od wagi paczki - cena przesyłki do Polski na przykład dla 21 opakowań biotyny (tzn. 7+14gratis) to 49,57 $ - troche sporo, ale może gdyby udało się zebrać więcej osób nie wyglądałoby to tak strasznie
Ale jak rozbije się te koszty na 21 osób, to wyjdzie po 6 zł - tyle co w Polsce , no i nie trzeba kupować 21 opakowań samej biotyny - można przecież inne preparaty , to co komu pasuje.

A przy mniejszej ilości opakowąń w paczce jak kształtuje się cena?
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 11:19   #1106
verazi
Raczkowanie
 
Avatar verazi
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 72
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Ale jak rozbije się te koszty na 21 osób, to wyjdzie po 6 zł - tyle co w Polsce , no i nie trzeba kupować 21 opakowań samej biotyny - można przecież inne preparaty , to co komu pasuje.

A przy mniejszej ilości opakowąń w paczce jak kształtuje się cena?
Za 3 opakowania - niecałe 10$
za 6 opakowań - ok 15 $
za 9 opakowań - ok 20 $
Podaje ceny tak "trójkami" bo na większość interesujących mnie tabletek jest teraz promocja 1 + 2 gratis (ciekawe jak długo jeszcze). Ale trzeba jeszcze pamiętać, że mogą naliczyć cło lub podatek za te suplementy. Najbardziej zaintrygowały mnie tabletki VITAMINS for the HAIR Tablets - 3 opakowania po 60 tabletek o składzie takiem jak polski Vitapil tejże firmy kosztują 9.10 $ czyli, przy obecnym kursie dolara, ok. 6-7zł za jedno opakowanie Ale ciekawe są też aminokwasy siarkowe - L-CYSTEINE 500 mg i L-METHIONINE 500 mg
verazi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 12:35   #1107
nioniol
Raczkowanie
 
Avatar nioniol
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 124
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja żarłam przez trzy miesiace tabletki Silica. Chodziło mi głównie o przyspieszenie porostu włosów. No i przyspieszxyło, ale porost na nogach, tak zasuwają, że depilator nie nadąża. a na głowie niestety żadnego rezultatu. No i cera chyba sie popsuła trochę, nie wiem czy to z powodu tych tabsów czy przesilenie wiosenne.?
__________________
chcę być lepsza
nioniol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 20:40   #1108
zsrr23
Raczkowanie
 
Avatar zsrr23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 375
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

VITAPIL - gdyz maja bardzo dużą dawkę witamin z grupy B, które to gubimy szczególnie, gdy jesteśmy pod wpływem stresu.. Poza tym uważać aby w diecie nie zabrakło cynku, magnezu i żelaza - bo one również mają bardzo duże znaczenie przy wypadaniu i kondycji włosów

Należy pamiętać, że przy braniu suplementów diety należy robić co ok. 3 m-c przerwę
zsrr23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 21:08   #1109
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

brałam belisse, poprawy kondycji włosów nie zauwazyłam, natomiast poprawę paznokci owszem.
Teraz skończyłam całe opakowanie i w lipcu zacznę ponownie brać.
Lecz da.lej mam problem z wypadającymi włosami...Porażka, sypią się wszedzie i o każdej porze.
W aptece zakupiłam szampon Subrina przeciw wypadaniu, ale raczej mało daje.
Myśle czy samo picie pokrzywy bądź skrzypu polnego co,ś da?
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 07:57   #1110
Sławka2
Wtajemniczenie
 
Avatar Sławka2
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 166
GG do Sławka2
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

A ja sobie skrzypovite piję Kiedyś ją już stosowałam i pamiętam, że włosy zaczęły mi sie mniej przetłuszczać ale wypadały dalej
Piłam też Vitapil - niestety za nic w świecie nie mogę sobie przypomnieć czy coś pomógł
Ale za to pamiętam że H-pantoten były najlepsze Tylko trochę kosztują ale może zaszaleje jak skończę skrzypa
__________________
Łukaszek Adaś urodził się 26.12.2007
Ma 6 lat i 5 miesięcy i 18 dni

Jagódka Zosia urodziła się 23.09.2010
Ma 3 latka i 8 miesięcy i 21 dni
Sławka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-24 17:51:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:56.