Na czym polega regeneracja włosów? Ile kosztuj? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-29, 21:46   #1
shinecrush
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 36

Na czym polega regeneracja włosów? Ile kosztuj?


Witam. Zastanawiam się nad regeneracją włosów. Mam włosy średniej długości trochę za ramiona, ale tak minimalnie (nie dosięgają piersi) i mój typ włosów to kręcone, sprężynki. Są nieco przesuszone i się puszą - przez długi czas używałam prostownicy, ale teraz będę dojeżdżać do szkoły więc raczej nie będę wstawać o 5 żeby włosy wyprostować. Bardzo nie znoszę swoich loków, osobiście uważam, że kręcone są ładne, tylko, że moje to taka szopa na głowie, której jest potrzebna regeneracja. I właśnie tu stawiam kilka pytań:
Na czym tak dokładniej ona polega? Ile utrzymuje się dobry efekt takich włosów po regeneracji? Tzn, chodzi mi o to czy one po tej regeneracji będą zdrowe czy będę musiała je jakoś wspomagać innymi kosmetykami nawilżającymi włosy? Ile taka regeneracja będzie mnie kosztować? Miał ktoś już taki zabieg? Proszę o jakieś opinie, bo jestem strasznie ciekawa czy opłaca się wydawać te parenaście złoty na taką regenerację.
shinecrush jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 22:07   #2
MilkyGirl
Raczkowanie
 
Avatar MilkyGirl
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 73
Dot.: Na czym polega regeneracja włosów? Ile kosztuj?

Ja miałam robioną rekonstrukcję włosów raz w salonie potem kupiłam zestawik sama i lepiej mi to wyszło cenowo oczywiście
Kosztowało ok 60zł,a zestaw na jeden zabieg ze sklepu 10 zł.
Chodzi o Kerabond firmy Chenice,składa się z 3 etapów i produktów:szamponu otwierajacego łuske włosa,olejku rekonstrukcyjnego i maska,jak dla mnie super i naprawde widoczna poprawa co najważniejsze
MilkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 22:27   #3
shinecrush
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 36
Dot.: Na czym polega regeneracja włosów? Ile kosztuj?

Cytat:
Napisane przez MilkyGirl Pokaż wiadomość
Ja miałam robioną rekonstrukcję włosów raz w salonie potem kupiłam zestawik sama i lepiej mi to wyszło cenowo oczywiście
Kosztowało ok 60zł,a zestaw na jeden zabieg ze sklepu 10 zł.
Chodzi o Kerabond firmy Chenice,składa się z 3 etapów i produktów:szamponu otwierajacego łuske włosa,olejku rekonstrukcyjnego i maska,jak dla mnie super i naprawde widoczna poprawa co najważniejsze
W sumie kiedyś się pani w salonie pytałam ile takie coś kosztuje - powiedziała, że 40 złoty, ale to chyba też zależy od tego w jakim stanie są włosy no i jakiej długości. Poczekam jeszcze trochę, poczytam opinie innych - póki co jestem nastawiona pozytywnie na zabieg i chyba się skuszę;-;
shinecrush jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 10:30   #4
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Na czym polega regeneracja włosów? Ile kosztuj?

Ceny rzeczywiście wahają się pomiędzy 35 a 100 zł. Co do pielęgnacji- zawsze jest ona potrzebna.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 19:45   #5
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Na czym polega regeneracja włosów? Ile kosztuj?

a ja Ci odradze wizyte u fryzjera - oni serio tam cudow nie maja, jesli Twoim problemme jest tylko przesuszenie i puch to sama ( i o ile taniej) mozesz w domu zadbac o wlasy i miec piekne sprezynki

-jesli chodzi o puch to wejdz sobie na podforum dla zakreconych i tak jest gdzies podpiety watek(zobaczysz na 1 stronie) , natomiast glownie musisz zaczac nawilzac wlosy - jesli chodzi o maski to polecalabym placente, i moze na poczatek odzywke garnier awokado i maslo karite - warto w ogole poczytac o olejowaniu ale nie jest ono niezbedne,
no i zel lniany do stylizacji i nawilzania wlosyow-absolutnie musisz sprobowac
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-01 20:45:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:05.