Problem z udziałem w promocja 20% zwrotu marki Tefal i Mulinex - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-30, 14:58   #1
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240

Problem z udziałem w promocja 20% zwrotu marki Tefal i Mulinex


Czy ktoś brał udział w "promocji 20% zwrotu" za zakupione produkty marki tefal i mulinex? Jeżeli tak, to czy ktoś otrzymał ten zwrot?
Ja brałam udział, na infolinii ciągle słyszę tak, już robimy przelew, i już tak miesiąc minął. Jestem ciekawa czy to kolejne nabijanie klienta w butelkę czy może jednak tymczasowy problem z organizacją?
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 19:16   #2
Mad_lenka
Rozeznanie
 
Avatar Mad_lenka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 852
Dot.: Problem z udziałem w promocja 20% zwrotu marki Tefal i Mulinex

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Czy ktoś brał udział w "promocji 20% zwrotu" za zakupione produkty marki tefal i mulinex? Jeżeli tak, to czy ktoś otrzymał ten zwrot?
Ja brałam udział, na infolinii ciągle słyszę tak, już robimy przelew, i już tak miesiąc minął. Jestem ciekawa czy to kolejne nabijanie klienta w butelkę czy może jednak tymczasowy problem z organizacją?
Witam,
ja również skorzystałam z tej okazji i niestety Tefal nie zwrócił obiecanych 20 %. Znam osobę, która również nie dokonała zakupu i nie dostała zwrotu.
Dzwoniłam do firmy, podali mi email , żeby napisać do nich z zapytaniem dlaczego nie dostałam zwrotu.
Mnie jednak nie interesuję odpowiedź na pytanie dlaczego mnie oszukali- bo inaczej tego nazwać nie mogę- lecz oczekuję tych pieniędzy.

Nie zostawię tego tak, jest to oszusto i złodziejstwo.
Proponuję zebrać grupę oszukanych klientów i zrobić z tym pożądek.

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Czy ktoś brał udział w "promocji 20% zwrotu" za zakupione produkty marki tefal i mulinex? Jeżeli tak, to czy ktoś otrzymał ten zwrot?
Ja brałam udział, na infolinii ciągle słyszę tak, już robimy przelew, i już tak miesiąc minął. Jestem ciekawa czy to kolejne nabijanie klienta w butelkę czy może jednak tymczasowy problem z organizacją?
Co proponuję:
Tablica facb, Tefal .
Ja napisałam swoją opinie, jest też parę osób,które upominają się o zwrot pieniędzy,
Stworzenie wydarzenia :np. ' oszukani przez Tefal-20% zwrotu.

Wyprowadza mnie równowagii bezczelny pseudomarketing i pseudopromocja. Oszukują ludzi i naciągają.
Ktoś wpadł na "wspaniały " pomysł zwiekszenia zysków kosztem klientów.
Do tej pory lubiłam tefal, po tym wydarzeniu nigdy nie kupię nic z ich produktów. skandal
Mad_lenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 19:33   #3
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Problem z udziałem w promocja 20% zwrotu marki Tefal i Mulinex

Ja dostałam w końcu zwrot po ok. 1,5 m-ca. Zadzwoniłam ponownie na infolinię i odebrała inna osoba niż wcześniej i powiedziała, że owszem jestem dodana do listy przelewowej ale nie rozumie dlaczego przelew do mnie nie wyszedł. Powiedziała, że już to robi i powinien być jutro. No i przelew w końcu dotarł.

Moja siostra jeszcze nadal czeka...
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 22:31   #4
Mad_lenka
Rozeznanie
 
Avatar Mad_lenka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 852
Dot.: Problem z udziałem w promocja 20% zwrotu marki Tefal i Mulinex

Dziękuję za wiadomość. Zadzwonie w takim razie jutro. Gdybym wiedziała, że tak będzie wyglądać tab"promocja" nie dokonałabym zakupu. Na ich strone fb jest pełno wpisów dot tej akcji.
Mad_lenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-17, 21:14   #5
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Problem z udziałem w promocja 20% zwrotu marki Tefal i Mulinex

Wydaje mi się czy na fb skasowali większość postów dot. promocji?
Bo nie widzę swojego posta, ale ja słabo poruszam się po fb więc nie wiem czy źle widzę czy jak.

Siostra po telefonie do działu obsługi dostała też w końcu zwrot.
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-17 22:14:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:18.