"nickowe klony"- mały apel - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-18, 22:20   #1
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837

"nickowe klony"- mały apel


Juz dawno chcialam poruszyc ten problem, ale jakoś caly czas sie powstrzymywalam. Dopiero jak zobaczylam dzis na forum ines85 to pomyslalam "no nieee ".

Sama nie jestem swieta bo logujac sie na wizazu dodalam do "Ines" rok urodzenia kiedy samo ines bylo zajete.
Ale najpierw przegladalam forum i zadna Ines nie rzucila mi sie w oczy wiec myslalam ze nikomu nie zrobie tym krzywdy.
I chyba nie zrobiłam (ta "Ines bez niczego" w ogole sie nie udziela i wiele bym dala aby podkrasc jej nicka ).
Teraz inne Ines tez mi nie robia krzywdy ale to jest jakies dziwne...
Niektore nicki sa do siebie strasznie podobne i zdarza mi sie ze myle jakies osoby.
Jak pojawi sie jakas "czarownicazosia", "lexie1" albo "Ammi" to chyba calkiem oszaleje .
Zauwazylam tez powtarzalnosc lub ogromne podobienstwa w avatarkach.
Ok, to nie koniec świata ale... Czy nie da sie tego uniknać?
Apeluje do osob, ktore dopiero beda sie rejestrowac na wizazu - zorientujcie sie jakie nicki istnieja i sa popularne na forum.
Naprawde nie jest fajnie kiedy przez wiele miesiecy jak ktos pisal Ines to wiedzialam ze chodzi o mnie, a teraz musze sie 5 razy zastanowic czy dana osoba na pewno zwraca sie do mnie lub pisze o mnie.
Dla osob ktore udzielaja sie tutaj sporadycznie to nie stanowi zadnego problemu, ale dla "mieszkanek forum" to nie jest fajne .

A od strony technicznej nie da sie jakos tego zalatwic?
Nie da sie tak jak na starym forum zeby byl nick ten od rejestracji i wyswietlany który mozna zmienić? Wtedy moment rejestracji nie bylby "ostatecznoscia" w wyborze pseudonimu i latwiej pozniej byloby zmienic jakas "klonową gafe"
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 22:24   #2
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

Masz racjegdyby byl jakikolwiek ogranicznik w momencie logowania sie to...znacznie ulatwiloby sprawe;jednak wiem,ze osoby ktore sie loguja jako nowi uzytkownicy czasem z roznych powodow stawiaja na latwizne-niestety
Kazdy chyba wolalby miec nick na tyle oryginalny by nie niknac w tlumie,wyroznic sie i byc zapamietanym-ale to juz odrebna kwestia.
Poza tym faktycznie sporo osob kojarzy sie po awatarkach,nickach a coraz czesciej mozna byc coraz bardziej zdezorientowanym.
Podpisuje sie pod Twoim apelem
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 22:30   #3
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

Zgadzam sie z tym Nie chcę urazić nikogo, ale jak zobaczyłam którąs z "Inesek" to sobie od razu pomyślałam "Hmm, co to za podróba?" Wydaje mi się, ze takie osoby same sobie krzywdę robia. Po co sie podszywać pod kogoś kto juz ma jakis "staz" na Wizazu? Wiem, ze to nie jest intencją wszystkich, i ze czasem tak jest, że dwie osoby niezaleznie od siebie wymysla taki a nie inny nick.

Kurcze, przyznam, ze nie bylabym wniebowzieta gdyby ktos pojawil sie z nikiem Joey1

Obawiam sie jednak, ze na to nie bardzo da sie cos zaradzic - w koncu kazdy jest wolnym czlowiekiem, moze sobie wybrac taki avatar/nick jaki mu sie podoba.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 22:32   #4
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

Ines nie martw sie, ciebie raczej nie bedziemy mylic
Sprawa jest dosc powazna ale... po pierwsze od strony technicznej nie da sie nic zrobic (podobno ), bylo juz kilka watkow w podobnym temacie na technicznym i nic
Nastepna sprawa to to, ze nie wierze aby osoby, ktore sie beda rejstrowac na wizazu trafily akurat na twoj apel
Wiazaz sie rozwija w zastraszajacym tempie i musimy sie do tego przyzwyczaic, ze przybywa codziennie kilka a nawet kilkanascie nowych wizazanek. Mnie najbardziej denerwuje to, ze jest tu cala masa osob zarejstrowanych kilka tygodni tudziez miesiecy, ktore nie napisaly nawet 1 posta Na to nalezaloby zwrocic najwieksza uwage
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 22:36   #5
Bridget
Zakorzenienie
 
Avatar Bridget
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 12 574
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

Stanowcze NIE dla Bridget1, 2, 3, 4.....!!!
__________________

Bridget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 22:37   #6
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

Cytat:
Napisane przez BeataWi
Mnie najbardziej denerwuje to, ze jest tu cala masa osob zarejstrowanych kilka tygodni tudziez miesiecy, ktore nie napisaly nawet 1 posta Na to nalezaloby zwrocic najwieksza uwage
wydaje mi sie, ze cześc rejestruje sie po to, zeby móc korzystac z KWC. Zauwazylam na przyklad , że KRUSZYNA bardzo aktywnie udziela się recenzując kosmetyki i stamtąd ją kojarzę, a na forum ma zaledwie kilka wiadomości.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 22:39   #7
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

Pozdrawiam aleksandrę119.... bo wiem,ze taka sie pojawiła.
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-18, 22:41   #8
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

A ja bym chciała sobie zmienić cyferkę przy nicku :P hehe bo już 19 lat nie mam :P
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 22:43   #9
tala
Zadomowienie
 
Avatar tala
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

No ja sie spotkałam tu z nickiem talla.. faktycznie jakies to dziwne.
__________________
Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post40598071
Zapraszam do wymiany!
tala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 22:45   #10
karmeleiro
Zadomowienie
 
Avatar karmeleiro
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 1 979
GG do karmeleiro
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

oj zgadzam sie :tak:, mnie juz tez zdarza sie mylic, bo avatarek podobny , badz nick - a przeciez my chcemy byc oryginalne, wiec czemu powielamy???
__________________
************************* **********************
Czarownice sa zwykle tak towarzyskie jak koty......wiekszosc czarownic jest zyczliwa (ogolnie), lagodna (dla pokornych), wielkoduszna (dla zaslugujacych, bo nie zaslugujacy dostawali wiecej niz im sie nalezalo) i oddana generalnie swemu powolaniu, ktore oferuje w zyciu raczej kopniaki niz calusy.
T.P


************************* **********************
karmeleiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 22:46   #11
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

Beciu - i czesto takie osoby też zajmuja jakies nicki .
Domyslam sie ze jest mala szansa, ze moj apel cos zdziala , ale warto sprobowac.
Na techniczne rzadko zagladam wiec nie wiedzialam ze byly takie watki. A ja napisalam na plotkowym bo tu zaglada najwiecej osob .

Ja sie nie obawiam, ze bede z kims mylona (bo przynajmniej avatarki mam nieowtarzalne ).
Tylko to jest po prostu niewygodne. Sama czesto skracam sobie nicki i jesli jest przy nim jakas liczba, to zwracajac sie do tej osoby pomijam cyferki.
I wiele osob tak robi (to zrozumiale). Przez to jak ktos sie zwraca do jakiejs tam innej Ines ja odruchowo odbieram to jako cos skierowanego do mnie. I zastanawiam sie o co chodzi. Dopiero przegladam cały watek i widze ze wypowiadala sie w nim jakas inna Ines.
Wiadomo - krzywda mi sie od tego nie stanie, ale jest jakos tak dziwnie i już .
"Klony" czesto "klonuja" nieświadomie. Nie sposob temu zapobiec w sposob techniczny . Dlatego naiwnie wierze ze chociaz taki apel pomoze.

A ja akurat mam dosyc popularny w internecie nick wiec naprawde trudno jest uniknac powtorek .
Co nie zmienia faktu, ze wolalabym czesto nie spotykac na forum Ines85, Ines1986, Ines1987 itp
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-18, 22:47   #12
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

Myślę że jeśli ktoś wie że będzie chciał tu zostać to poszuka takiego nicka, który klonem nie jest. A jak komuś nie zależy to "wklepie" cokolwiek nie zastanawiając się nad tym zbytnio.
Na początku chciałam mieć nick od imienia, ale takich na pewno są dziesiątki a nie chcę kogoś stawiać w takiej sytuacji żeby się musiał zastanawiać czy ja to Marta pisana przez 2 a na początku, na końcu, czy może przez podwójne t
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 22:51   #13
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

a moze by tak zrobic jak jest na wielu innych forach:

jesli ktos sie nei loguje przez okreslona ilosc czasu dostaje na @ powiadomienie ze konto tej osoby zostaje usuniete i usuwa sie je, przynajmniej mozna "zwolnic" nick dla nastepnej osoby i uniknac logowania tylko po ty by 1 raz zobaczyc jakeis zdjecie itp
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 22:54   #14
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

Cytat:
Napisane przez Joey
wydaje mi sie, ze cześc rejestruje sie po to, zeby móc korzystac z KWC. Zauwazylam na przyklad , że KRUSZYNA bardzo aktywnie udziela się recenzując kosmetyki i stamtąd ją kojarzę, a na forum ma zaledwie kilka wiadomości.
To rozumie ale nie raz zglaszalam Zlosiowi, ze np. (tu podam twoj nick )
jakastam... Joey 1, Joey 2, Joey 3 i jeszcze Joey 4 zarejstrowala sie tego samego dnia, jest w tym samym dniu urodzona itd... byla zarejstrowana juz kilka tygodni i nie miala zadnego posta, ze juz o ocenach na KWC nie wspomne. Zlosiu sprawdzil i usunal o takie osoby mi chodzilo.
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 22:55   #15
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
a moze by tak zrobic jak jest na wielu innych forach:

jesli ktos sie nei loguje przez okreslona ilosc czasu dostaje na @ powiadomienie ze konto tej osoby zostaje usuniete i usuwa sie je, przynajmniej mozna "zwolnic" nick dla nastepnej osoby i uniknac logowania tylko po ty by 1 raz zobaczyc jakeis zdjecie itp

To tez niezly pomysltylko czy bedzie technicznie do zrealizowania?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 22:57   #16
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

Cytat:
Napisane przez Hexxana
To tez niezly pomysltylko czy bedzie technicznie do zrealizowania?
na pewno, dlaczego nie
taki powtórny link aktywujący byłby bardzo dobrym pomysłem!
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 23:01   #17
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec
Myślę że jeśli ktoś wie że będzie chciał tu zostać to poszuka takiego nicka, który klonem nie jest. A jak komuś nie zależy to "wklepie" cokolwiek nie zastanawiając się nad tym zbytnio.
No chyba wlasnie nie do konca .
Niektorzy sie loguja wcale nie planujac zostac tutaj na dluzej
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 23:02   #18
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

Dziewczyny, a gdzie w panelu można zmienić tę górną część nicka? (tak jak ja np mam tam Ewka)
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 23:02   #19
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
a moze by tak zrobic jak jest na wielu innych forach:

jesli ktos sie nei loguje przez okreslona ilosc czasu dostaje na @ powiadomienie ze konto tej osoby zostaje usuniete i usuwa sie je, przynajmniej mozna "zwolnic" nick dla nastepnej osoby i uniknac logowania tylko po ty by 1 raz zobaczyc jakeis zdjecie itp
Nie jestem na zbyt wielu forach zalogowana i musze przyznac, ze z czyms takim jeszcze sie nie spotkalam
Jesli chodzi o techniczna strone to... Zlosliwiec sie troche rozleniwil lub nie chce za duzo mieszac, zeby sie znow jakis DATA BASE ERROR nie pojawil poniewaz ostatnio nie chce zbyt wiele zmieniac. Nawet emotikonki na forum moje gotowanie nie chce nam dolozyc
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-18, 23:03   #20
M@yk@20
Zadomowienie
 
Avatar M@yk@20
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rzeszów; Höganäs- może później!!!
Wiadomości: 1 242
GG do M@yk@20
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

Dlatego własnie mam te chamskie @@- małpy a nie a- bo już ten nick był przez kogoś zajęty...
__________________
Nie ufaj rodzicom- zrób się sam!!!
M@yk@20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 23:04   #21
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

Cytat:
Napisane przez Marigold19
Dziewczyny, a gdzie w panelu można zmienić tę górną część nicka? (tak jak ja np mam tam Ewka)
Na razie (cytuje slowa Zlosia) sie nie da... ten temat ciagnie sie juz chyba od kwietnia
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 23:06   #22
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

Cytat:
Napisane przez BeataWi
To rozumie ale nie raz zglaszalam Zlosiowi, ze np. (tu podam twoj nick )
jakastam... Joey 1, Joey 2, Joey 3 i jeszcze Joey 4 zarejstrowala sie tego samego dnia, jest w tym samym dniu urodzona itd... byla zarejstrowana juz kilka tygodni i nie miala zadnego posta, ze juz o ocenach na KWC nie wspomne. Zlosiu sprawdzil i usunal o takie osoby mi chodzilo.
acha, rozumiem no to w takim razie zgadzam sie - tez nie popieram takiego czegos.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 23:07   #23
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

Cytat:
Napisane przez BeataWi
Na razie (cytuje slowa Zlosia) sie nie da... ten temat ciagnie sie juz chyba od kwietnia
No tak mi się coś zdawało, że gdzieś Złoś pisał, że można zmienić którąś część (albo górna albo dolną, nie pamiętam), ale teraz szukałam w faq i nic tam nie pisze
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 23:08   #24
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

nio żeby tylko to bylo mozliwe....to też byla bym przeciwko klonowym nickom ale jak to zrlealizowac technicznie...
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 23:09   #25
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

Słuszna uwaga Ines.
Ja także zauważyłam ten problem. I o ile POmadka jest bardzo niepopularna [chwała Najwyższemu] to Majka owszem. Jesuu ile razy ja się naciełam, że "Majka" piszą do mnie, a tu nie. Wprowadza to w błąd i robi zamieszanie! Kiedyś chciałam być tylko "majką", nawet pisałam gdzieś do Zło o tym, ale się nie dało cofnąć tego... Strasznie się teraz cieszę, że 2,5 roku przy rejestracji wybrałam II opcję Pomadka... I modlę się , aby nie pojawiła się "pomadeczka", Pomadka87479793479, bo wtedy dokonam mordu!

Byłabym za opcją, że kto z konta nie korzysta w określonym czasie, konto zostaje skasowane. Jest tysiące nicków, których nie kojarzę. W życiu tych osób nie widziałam na forum, nie mają ani pół posta. PO co trzymać takiego fikcyjnego użytkownika portalu? Nie ma sensu...
Wątpię, aby pamiętał po roku od zarejestrowania nick, hasło itp. loguję się od nowa i jest zdublowana osoba i 2 zajęte już nicki....

Naprawdę uważam, że ta kwestia wymaga regulacji.

Cytat:
Napisane przez Aleksandra999
Pozdrawiam aleksandrę119.... bo wiem,ze taka sie pojawiła.
Zawsze Was mylę.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 23:11   #26
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

Cytat:
Napisane przez Ines1985
No chyba wlasnie nie do konca .
Niektorzy sie loguja wcale nie planujac zostac tutaj na dluzej
Ależ tak
Na pewno większość logujących się osób nie zostaje, logują się po to żeby obejrzeć załącznik, napisac jakąś jedną recenzję i zapomnieć o wizażu na dłużej. Na pomysł nicka wpadać się nie chce - łatwiej wziąć czyjś i go trochę zmodyfikować, co z tego że będzie klonem skoro i tak jest potrzebny tylko na trochę. Wg mnie to prawdopodobny scenariusz i to miałam na myśli w mojej poprzedniej wypowiedzi
A co do logowania się bez planu pozostania + pozostanie - tak jest bo wizaż wciąga
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 23:13   #27
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec
na pewno, dlaczego nie
taki powtórny link aktywujący byłby bardzo dobrym pomysłem!
tyolko najlepiej zeby ten link byl aktywny tylko rpzez okreslony czas, jak juz mowilam automatycznie zwalnialyby sie zajete nicki i byc moze ktos, kto zechce zostac na stlae z tego skorzysta, bez zadnych zbednych cyferek itp przy nicku ;-)
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 23:13   #28
Juda
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Za górami, za lasami...
Wiadomości: 5 135
GG do Juda
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

Klonom mówimy stanowczne

N I E ;- )))
A niech tylko zobaczę napis:
"Juda -coś tam coś"
zastrzele ;- )))
__________________
Gdy się na coś nie zgadza, to jest wredna i cyniczna.
Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna.
Jeśli jest sama, to znaczy, że nikt jej nie chciał,
a jeśli jest z kimś, to znaczy, że cwana.
A gdy dostaje furii to jej się tylko tak zdaje...

Juda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 23:14   #29
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Zawsze Was mylę.


Ha! A więc jednak....
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 23:15   #30
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: "nickowe klony"- mały apel

W ogóle to chwala Adminowi (i nowemu forum) ze mamy avatary .

Bo przynajmniej dzieki nim mozemy sie odroznic od "klonów".
Gdyby nie avatary to by dopiero byl bałagan.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:16.