Zakupy na Strawberrynet - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-13, 12:15   #2701
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

U mnie chodzi bez problemu, ale na kolorówce też dziewczyny narzekają, że nie chodzi... Może to jakieś problemy na miejscu (u nas) z serwerami "tlumaczącymi adresy", pod które jesteśmy podpięte?
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 15:51   #2702
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

U mnie strona chodzi ok,ale odrzucało płatność kilka razy.Na szczęście w końcu sie udało złożyć zamówienie
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 18:05   #2703
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

A do mnie przyszedł dzisiaj Trussardi Inside po wizycie w UC niestety.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 18:10   #2704
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
wystarczy wydruk potwierdzenia zamówienia z Tru. Na nim jest wartość perfum. Nie wiem po co im jeszcze potwierdzenie wpłaty? Który to UC?
Będziesz musiała opłacic to 3,2 Zawsze sobie liczą, chociaż nie wiem jak to jest przy odbiorze osobistym
dzięki za odpowiedź na wszelki wypadek wydrukuję obydwa żeby niepotrzebnie nie jeździć. A zawiadomienie dostałam od razu z Poznania, nie wiedziałam, że mamy tu własne stanowisko celne w tym samym miejscu mogę zapłacić i odebrać paczkę.
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 19:55   #2705
Tkjreed
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
GG do Tkjreed
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Dostałem jakieś upomnienie ale nie będę na razie tego komentował dopóki moderator nie odpowie na moje wyjaśnienie i pytanie.

Mam pytanie do szanownych użytkowników tego wątku forum.

Czy ktoś ma jakiś sposób na uzyskanie dodatkowych rabatów na strawberry oprócz rabatów za zamawianie z tego samego maila i rabatów za zamówienie od trzech sztuk.

Z góry dziękuje za odpowiedz.
Tkjreed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 19:58   #2706
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez Tkjreed Pokaż wiadomość
Dostałem jakieś upomnienie ale nie będę na razie tego komentował dopóki moderator nie odpowie na moje wyjaśnienie i pytanie.

Mam pytanie do szanownych użytkowników tego wątku forum.

Czy ktoś ma jakiś sposób na uzyskanie dodatkowych rabatów na strawberry oprócz rabatów za zamawianie z tego samego maila i rabatów za zamówienie od trzech sztuk.

Z góry dziękuje za odpowiedz.
owszem, brać od nich hurtowe ilości i zamówienie robić jednorazowo na kilka tys., zapewne dostaniesz wtedy dodatkowy upust
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 20:02   #2707
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez Tkjreed Pokaż wiadomość
Dostałem jakieś upomnienie ale nie będę na razie tego komentował dopóki moderator nie odpowie na moje wyjaśnienie i pytanie.

Mam pytanie do szanownych użytkowników tego wątku forum.

Czy ktoś ma jakiś sposób na uzyskanie dodatkowych rabatów na strawberry oprócz rabatów za zamawianie z tego samego maila i rabatów za zamówienie od trzech sztuk.

Z góry dziękuje za odpowiedz.
A Ty nie znasz sposobu?
Bo z tego co zauważyłam od początku o tym piszesz

Ciesz się, że nie otrzymałeś bana i nie skasowano wszystkich linków do tej "Twojej" super galerii
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-13, 20:21   #2708
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez Tkjreed Pokaż wiadomość
Dostałem jakieś upomnienie ale nie będę na razie tego komentował dopóki moderator nie odpowie na moje wyjaśnienie i pytanie.

Mam pytanie do szanownych użytkowników tego wątku forum.

Czy ktoś ma jakiś sposób na uzyskanie dodatkowych rabatów na strawberry oprócz rabatów za zamawianie z tego samego maila i rabatów za zamówienie od trzech sztuk.

Z góry dziękuje za odpowiedz.
Nie tym tonem.
Upomnienie dostałeś i nie bardzo wiem co ma być wyjaśnione. Jeszcze jeden post z reklamą tej galerii i dostaniesz coś więcej, niż "jakieś" upomnienie. Radzę więc zająć się także innym tematem, bo nie zajmujemy się tutaj tylko zakupami na Strawberry, a Ty od pierwszego postu poruszasz wyłącznie ten temat.
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 20:36   #2709
lilivampire
Raczkowanie
 
Avatar lilivampire
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 282
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
no i dostałam list ze Stanowiska Pocztowo-Celnego

w celu określenia wartości towaru proszą o: "fakturę, wydruk z aukcji internetowej oraz potwierdzenie wpłaty: wydruk z portalu paypal, kopięprzelewu bankowego lub wydruk operacji na karcie". - to znaczy, że muszę im zanieść truskawkowy Order Confirmation + wydruk z banku internetowego ze zrobioną płatnością...?

aha, co oznacza "Opłata pocztowa za odebraną przesyłkę"? Dodam, że dla osób fizycznych za paczkę to 3,20. Tia, i co jeszcze...
wystarczy jak im prześlesz potwierdzenie zamówienia z tru + tłumaczenie tego potwierdzenia we własnym zakresie, xero dowodu osobistego i oświadczenie, że zamówione kosmetyki są do użytku prywatnego, nie na sprzedaż
opłata jest chyba tylko w przypadku, gdy ktoś inny by chciał odebrać paczkę za Ciebie, Ty za odbiór nic nie płacisz - oprócz oczywiście VAT-u i jakichś tam ich opłat
__________________
19.09.2009...
lilivampire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 05:27   #2710
Tkjreed
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
GG do Tkjreed
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Po pierwsze jest to wątek dotyczący zakupów w tym sklepie wiec moje wypowiedzi są zasadne, niczego nie reklamuje i odpowiedzi na mój poprzedni post tylko utwierdza mnie w tym że ten sposób jest szerzej nie znany. A czy ktoś tego używa to już inna sprawa.
Tkjreed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 09:54   #2711
kosztka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Witam dziewczyny,

Już jakiś czas zamawiam kosmetyki z truskawki i wszystko było ok, do czasu.. Niedawno przy składaniu zamówienia miałam problemy z internetem i myślałam że nie zamówiłam ostatecznie nic, ale po jakimś czasie okazało się że zamówienie zostało złożone dwa razy. Da się to przeżyć.

Wczoraj dostałam pismo z UC, że moje kosmetyki są u nich i że mam dosłać potwierdzenie zamówienia. Z tego co czytałam tu na forum, to ma to być email z truskawki pt."Order confirmation" - tyle że ja takiego nie dostałam!! Mam tylko potwierdzenie wysyłki ale tam nie ma potrzebnych informacji. Pisałam do strawberrynet żeby mi przysłali potwierdzenia ale mi odpisali ze takie zostały już wysłane na moją skrzynkę. I jestem w kropce.

Proszę o pomoc, bo już nie wiem co mam robić.

W ostateczności zastanawiam sie nad nieodebraniem przesyłek, ale nie wiem czy odzyskam pieniądze.
kosztka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-14, 13:25   #2712
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez Tkjreed Pokaż wiadomość
Po pierwsze jest to wątek dotyczący zakupów w tym sklepie wiec moje wypowiedzi są zasadne, niczego nie reklamuje i odpowiedzi na mój poprzedni post tylko utwierdza mnie w tym że ten sposób jest szerzej nie znany.
Tkjreed - chodzi o to, że nie piszesz o niczym innym, tylko o tej galerii.
Tu też często są polecane różne rzecz - sklepy, produkty, itd. Ale jeśli ktoś pisze o rzeczy X, to najczęściej pisze też o innych. I nie pisze 4 postów o tym samym, tylko 1, ew. 2 w odpowiednich wątkach. Ty napisałeś chyba 4 posty - wszystkie wciąż o tym samym. Stąd podejrzenie o reklamę jest dość jasne.
Może włącz się do dyskusji też o innych sprawach (nawet w ramach dyskusji nt. Truskawki)?

Cytat:
Napisane przez kosztka Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny,

Już jakiś czas zamawiam kosmetyki z truskawki i wszystko było ok, do czasu.. Niedawno przy składaniu zamówienia miałam problemy z internetem i myślałam że nie zamówiłam ostatecznie nic, ale po jakimś czasie okazało się że zamówienie zostało złożone dwa razy. Da się to przeżyć.
Zamówienie zawsze można anulować - wystarczy tylko napisać do Truskawki...

Cytat:
Napisane przez kosztka Pokaż wiadomość
Wczoraj dostałam pismo z UC, że moje kosmetyki są u nich i że mam dosłać potwierdzenie zamówienia. Z tego co czytałam tu na forum, to ma to być email z truskawki pt."Order confirmation" - tyle że ja takiego nie dostałam!! Mam tylko potwierdzenie wysyłki ale tam nie ma potrzebnych informacji. Pisałam do strawberrynet żeby mi przysłali potwierdzenia ale mi odpisali ze takie zostały już wysłane na moją skrzynkę. I jestem w kropce.
Poszukaj w folderze Spam (na koncie - jeśli masz dostęp przez www, a także w programie pocztowym, z jakiego korzystasz). Zdarzało się, że potwierdzenia tam tkwiły.
Jeśli nie dostaniesz, rozwiązaniem może być wydruk z karty lub wydruk z PayPala (zależy czym płaciłaś).

Ewentualnie możesz spróbować jeszcze raz napisać do Truskawki wyjaśniając, że miałaś problem z pocztą, a teraz Twoje rzeczy utknęły w UC, stąd prosisz o powtórne przesłanie.

Jeśli jednak nic nie uda się zrobić, to UC odeśle paczkę Truskawce, a oni zwrócą Ci pieniądze (tą samą drogą, jaką płaciłaś)
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 13:30   #2713
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Nareszcie dotarła do mnie pachnąca paczuszka Jestem happy, bo ominęła ręce UC
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 14:35   #2714
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez lilivampire Pokaż wiadomość
wystarczy jak im prześlesz potwierdzenie zamówienia z tru + tłumaczenie tego potwierdzenia we własnym zakresie, xero dowodu osobistego i oświadczenie, że zamówione kosmetyki są do użytku prywatnego, nie na sprzedaż
opłata jest chyba tylko w przypadku, gdy ktoś inny by chciał odebrać paczkę za Ciebie, Ty za odbiór nic nie płacisz - oprócz oczywiście VAT-u i jakichś tam ich opłat
no więc byłam dziś w tym punkcie Pocztowo-Celnym i pan łaskawie przyjął wydrukowane Order Confirmation [nawet bez tłumaczenia] i wydruk z konta, ale paczkę mogę odebrać dopiero w poniedziałek bo kasa już była zamknięta [od 3 minut, ale niech im będzie].
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 14:51   #2715
nuna_77
Zadomowienie
 
Avatar nuna_77
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 738
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Czekam juz dwa tygodnie na paczke ze Straw
Czy to znaczy ze ma ja urzad celny? Na stronie szwajcarskiej pisze ze 6 marca wysłali do Polski
Czy przesyłke dostracza nasza poczta czy jakas firma kurierska?
Dziewczyny drogie w jaki sposób moge sprawdzic gdzie jest moje paczuszka
__________________
Ćwiczę z Jillian
Mel B
Tiffany boczki
8 abs
nuna_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 14:53   #2716
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez nuna_77 Pokaż wiadomość
Czekam juz dwa tygodnie na paczke ze Straw
Czy to znaczy ze ma ja urzad celny? Na stronie szwajcarskiej pisze ze 6 marca wysłali do Polski
Czy przesyłke dostracza nasza poczta czy jakas firma kurierska?
Dziewczyny drogie w jaki sposób moge sprawdzic gdzie jest moje paczuszka
Poczekaj jeszcze, ja dopiero dziś dostałam przesyłkę, którą Szwajcaria wysłała 3marca
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 14:56   #2717
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez nuna_77 Pokaż wiadomość
Czekam juz dwa tygodnie na paczke ze Straw
Czy to znaczy ze ma ja urzad celny? Na stronie szwajcarskiej pisze ze 6 marca wysłali do Polski
Czy przesyłke dostracza nasza poczta czy jakas firma kurierska?
Dziewczyny drogie w jaki sposób moge sprawdzic gdzie jest moje paczuszka
Od 6 to dopiero tydzień, a pamiętaj, że ona jedzie, a nie leci samolotem...

Przesyłkę dostarcza poczta.

A jak chcesz jej szukać, to dziś już i tak za późno. W poniedziałek rano - telefon do UC w Warszawie (gdzieś w wątku jest nr) i pytanie czy mają ją i (jeśli tak) co z nią zrobili (wysłali do Ciebie, do oclenia do bliższego UC, a może jeszcze nic?).
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 15:10   #2718
nuna_77
Zadomowienie
 
Avatar nuna_77
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 738
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Mala, Annamarie dziekuje
Jestem strasznie niecierpilwa i to czekanie mnie denerwujepozaty m bratu tez zamówiłam perfumy i leca w tej samej paczce z moimi
Zadzwonie do nich w poniedziełek
__________________
Ćwiczę z Jillian
Mel B
Tiffany boczki
8 abs
nuna_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 19:06   #2719
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Czy ktoś wie jak pachnie:
1/ http://oth.strawberrynet.com/product...65655&CatgId=6
2/ http://oth.strawberrynet.com/product...39739&CatgId=6

Byłabym wdzięczna za opinię, bo brak na KWC i ewentualne przyrównanie do czegoś podobnego
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-16, 19:51   #2720
agu.s
Zadomowienie
 
Avatar agu.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 063
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Pierwszy zakup na truskawie i oczywiscie pierwszy kontakt z urzędem celnym...a miało być tak pięknie
agu.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 21:12   #2721
Tkjreed
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
GG do Tkjreed
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Temat skończony napisałem dwa posty a potem to sie wdałem w dyskusje z moderatorami (nie odpowiedzieli na maile do nich, co więcej jeżeli traktują to jako formę reklamy napisałem również z zapytaniem ile taka forma kosztuje na tym wątku (ani na jednego maila, ani na drugiego nie otrzymałem odpowiedzi) więc jak to realu łatwo jest kogoś osądzić.

To tyle kwestią odpowiedzi

Chyba Polska poczta znowu się zapycha bo dzwoniłem na celnym przesyłki nie ma a jakoś już 3 dni idzie z warszawy do mnie. Więc święta robią swoje i znowu będą paczki zalegać w urzędach po dwa tygodnie. masakra

Agu.s napisała

Pierwszy zakup na truskawie i oczywiscie pierwszy kontakt z urzędem celnym...a miało być tak pięknie

Jeżeli można spytać na jaką kwotę, bo można by stworzyć jakąś statystykę żeby wiedzieć przy jakich kwotach jest największe prawdopodobieństwo niespotkania się z UC
Tkjreed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 21:22   #2722
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez Tkjreed Pokaż wiadomość
Jeżeli można spytać na jaką kwotę, bo można by stworzyć jakąś statystykę żeby wiedzieć przy jakich kwotach jest największe prawdopodobieństwo niespotkania się z UC
Niemożliwe.
Zdarza się, że łapią przesyłki warte 30 zł oraz puszczają bez problemu warte kilka stów. Loteria i jeszcze raz loteria.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 22:00   #2723
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Czy ktoś wie jak pachnie:
1/ http://oth.strawberrynet.com/product...65655&CatgId=6
2/ http://oth.strawberrynet.com/product...39739&CatgId=6

Byłabym wdzięczna za opinię, bo brak na KWC i ewentualne przyrównanie do czegoś podobnego
Pierwszego nie znam. Drugiego mialam próbkę - w pierwszych nutach jest podobny do Baby Doll (tylko nie grejfrutowy, a cytrynowy - ja tam nie czuję limonki, tylko wlaśnie cytrynę, a w tle róże - podobnie slodkie jak w BD). Potem do cytryny doszly inne cytrusy.
Niestety, w późniejszych nutach wyszla na mnie ostra paczula, która na mojej skórze jest bardzo niefajna. Jeśli jednak na Tobie uklada się dobrze, a takie radosne zapachy różane Ci pasują, to może Ci się spodobać.
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 22:28   #2724
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Pierwszego nie znam. Drugiego mialam próbkę - w pierwszych nutach jest podobny do Baby Doll (tylko nie grejfrutowy, a cytrynowy - ja tam nie czuję limonki, tylko wlaśnie cytrynę, a w tle róże - podobnie slodkie jak w BD). Potem do cytryny doszly inne cytrusy.
Niestety, w późniejszych nutach wyszla na mnie ostra paczula, która na mojej skórze jest bardzo niefajna. Jeśli jednak na Tobie uklada się dobrze, a takie radosne zapachy różane Ci pasują, to może Ci się spodobać.
Dzieki za opinięBaby Doll podoba mi się Muszę się przespać i pomyśleć nad nim
A może ktoś zna Victorię Secret ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 16:23   #2725
upgradeu
Raczkowanie
 
Avatar upgradeu
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: z dużego pokoju :P
Wiadomości: 112
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Nie piszę w wątku, ale czytam sobie Was
I mam pytanie, przyszedł mi dzisiaj zestaw do mikrodermabrazji L'orela (nawiasem mówiąc zamówiony w czwartek w nocy) sprawdziłam na stronie datę produkcji i okazało się, że oba produkty wchodzące w skład zestawu zostały wyprodukowane w drugiej połowie 2005 roku no i nie wiem co robić Mogę tego używać?
upgradeu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 17:16   #2726
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez upgradeu Pokaż wiadomość
Nie piszę w wątku, ale czytam sobie Was
I mam pytanie, przyszedł mi dzisiaj zestaw do mikrodermabrazji L'orela (nawiasem mówiąc zamówiony w czwartek w nocy) sprawdziłam na stronie datę produkcji i okazało się, że oba produkty wchodzące w skład zestawu zostały wyprodukowane w drugiej połowie 2005 roku no i nie wiem co robić Mogę tego używać?
Przerzuć się z tym pytaniem na wątek kolorówkowo-pielęgnacyjny truskawki

Tutaj link - http://www.wizaz.pl/forum/showthread...21541&page=131

W tym wątku rozmawiamy tylko o perfumowych zakupach na truskawie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 18:04   #2727
upgradeu
Raczkowanie
 
Avatar upgradeu
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: z dużego pokoju :P
Wiadomości: 112
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Nie wiedziałam właśnie gdzie zapytać, bo tam jest kolorówka, a ten wątek wydawał mi się bardziej ogólny. Ale dziękuję, zapytam więc tam
upgradeu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 08:59   #2728
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

http://us.strawberrynet.com/800/spro...0487&CatgId=19
zna ktos ten zapach, kusi mnie, wrecz do mnie woła
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 09:57   #2729
agu.s
Zadomowienie
 
Avatar agu.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 063
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Cytat:
Napisane przez Tkjreed Pokaż wiadomość
Agu.s napisała

Pierwszy zakup na truskawie i oczywiscie pierwszy kontakt z urzędem celnym...a miało być tak pięknie

Jeżeli można spytać na jaką kwotę, bo można by stworzyć jakąś statystykę żeby wiedzieć przy jakich kwotach jest największe prawdopodobieństwo niespotkania się z UC
U mnie było 355 zł, ale wydaje mi sie, ze kwota niewielkie ma tu znaczenie, bo przeciez oni jak przechwycili paczkę, to nie wiedzieli jaka jest jej wartość. A z tego co widzialam, to nawet od 60 zl dziewczyny płaciły.
agu.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 22:17   #2730
Tkjreed
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
GG do Tkjreed
Dot.: Zakupy na Strawberrynet

Nie koniecznie z boku na paczkach na zielonej karteczce jest napisana zadeklarowana wartość przesyłki i zawartość czyli cosmetics. Ale masz zależy na kogo trafi w UC, lecz lepiej zamówić dwie albo trzy mniejsze paczki niż jedną dużą z mojej praktyki się to sprawdza.
Tkjreed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-28 12:27:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:34.