allegro - pomadki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-22, 10:06   #1
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia

allegro - pomadki


Cześć Dziewczyny,
w ramach porządkowania życia chciałam sprzedać sporą część moich kosmetycznych łupów na allegro. Przeszłam fazę na kupowanie masy pomadek, które w większości tylko przetestowałam i teraz leżą nieużywane w szufladzie - chciałabym się ich pozbyć.
Wiem, że to niehigieniczne i mam duże opory, dlatego chciałam zapytać, czy jest jakiś sposób na zdezynfekowanie takiej pomadki?

Co sądzicie o sprzedaży, jakby nie było używanych, pomadek na allegro?
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 23:23   #2
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: allegro - pomadki

Gdybyś zamiast sprzedaży wystawiła pomadki na forum wymiankowym, myślę, że dziewczyny nie miałyby z tym problemów. Przy niewielkim ubytku używaną część wystarczy odciąć, można by też spryskać płynem odkażającym, ale nie wiem czy jest to w stanie taki kosmetyk odpowiednio zdezynfekować
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 08:18   #3
Catjusza
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 490
Dot.: allegro - pomadki

W życiu bym nie kupiła używanej pomadki, ani niczego używanego z kolorowych kosmetyków Za darmo bym nie wzięła.
Użycie płynu odkażającego nic nie da, bo nie zabije on wirusów np. opryszczki. Odcinanie pomadki...też kiepski pomysł moim zdaniem. Myślę, że drobnoustroje nie obsiadują tylko czubka takiej szminki, raczej migrują na cały kosmetyk, np. na boki. Boki też zeskrobać ? A może w głąb też się przedostają ?
Catjusza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 11:14   #4
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: allegro - pomadki

Ja mysle, że wystawic można, kto chce to kupi, a kto ma opory to nie. Ja mialam zbędne to wystawiłam i poszły. Więc to jest do indywidualnej oceny każdego czy chce używać czy nie.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 11:31   #5
umman
Zadomowienie
 
Avatar umman
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 624
Dot.: allegro - pomadki

Cytat:
Napisane przez Catjusza Pokaż wiadomość
W życiu bym nie kupiła używanej pomadki, ani niczego używanego z kolorowych kosmetyków
A ja wiele razy kupiłam macane pomadki, zaklejone były przez obsługę, więc kupiłam nie wiedząc że były zmacane W DN nie raz nie dwa. Co do sprzedaży- jasne, są osoby co kupią dla wypróbowania choćby koloru. Ty się pozbędziesz zapasów, zrobisz miejsce, a ktoś (może)skorzysta.
umman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 21:53   #6
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: allegro - pomadki

hmm to dziwne co piszesz Catjusza bo pierwszy lepszy płyn który wzięłam do ręki (Skinsept pur, ale z tego co wygooglałam kilka innych również) ma szerokie spektrum odkażania w tym również wirus opryszczki usuwa.
"produkt jest skuteczny przeciwko występującym na skórze bakteriom (włącznie z prątkami gruźlicy i MRSA), grzybom oraz wirusom: Hepatitis B, HIV, Herpes [opryszczka właśnie], Rota, Adeno."

Tak więc jak na mój gust użycie odkażacza eliminuje te zagrożenia.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-19 21:53:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:13.