reklamacja spodnii stradivarius - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-29, 14:47   #1
gloryandgoore
Raczkowanie
 
Avatar gloryandgoore
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 108

reklamacja spodnii stradivarius


Jakieś 2 miesiące temu kupiłam w stradivariusie na wyprzedaży czarne spodnie high waist. Już jakiś miesiąc temu zaczęły odpruwać się od nich tylne kieszenie, ale jakoś je przyszyłam a już wtedy mogłam je reklamować. Wczoraj przy zakładaniu ich oderwała się jedna szlufka. Zakładałam spodnie pociągając za nie. Zdarzyło mi się to pierwszy raz w spodniach. Czy mają prawo uwzględnić mi taką reklamację?
gloryandgoore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 15:12   #2
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Dot.: reklamacja spodnii stradivarius

Cytat:
Napisane przez gloryandgoore Pokaż wiadomość
Jakieś 2 miesiące temu kupiłam w stradivariusie na wyprzedaży czarne spodnie high waist. Już jakiś miesiąc temu zaczęły odpruwać się od nich tylne kieszenie, ale jakoś je przyszyłam a już wtedy mogłam je reklamować. Wczoraj przy zakładaniu ich oderwała się jedna szlufka. Zakładałam spodnie pociągając za nie. Zdarzyło mi się to pierwszy raz w spodniach. Czy mają prawo uwzględnić mi taką reklamację?
nie lepiej przejść się do sklepu i zapytać? ja bym reklamowała.
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 15:30   #3
gloryandgoore
Raczkowanie
 
Avatar gloryandgoore
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 108
Dot.: reklamacja spodnii stradivarius

gdybym mogła to poszłabym do sklepu już dzisiaj i się spytała, ale mam dość daleko i bez samochodu ciężko mi tam dojechać dlatego pytanie zadałam tutaj nie chcę też jechać na darmo, bo jest to uszkodzenie mechaniczne z mojej winy i nie wiem czy takie coś uwzględnią, bo jeszcze nigdy nic tam nie reklamowałam, a niektóre sklepy mają taką politykę, że jak coś zepsułaś sama to już nie uwzględniają. mimo to czy to z mojej winy czy nie, szlufka się urwała i powinni ją przyjąć do reklamacji, więc jeżeli zakwestionowali by to jest się sens z nimi wykłócać?
spodnie kosztowały 70 zł po przecenie, może to nie dużo, ale mogłabym dopłacić i mieć fajniejszą parę, która może by nie zepsuła się tak szybko
gloryandgoore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 19:01   #4
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: reklamacja spodnii stradivarius

moim zdaniem nie. uszkodzenie wynikło wskutek użytkowania spodni, a nie jest wadą tkwiącą w samym produkcie już w chwili sprzedaży (no chyba, ze jesteś w stanie wykazać, ze szlufka była nieprawidłowo przyszyta - to twój obowiązek w tym wypadku. obiektywnie rzecz ujmując, ciężko to udowodnic)
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-29 19:01:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:42.