Mały czas na zmiany ;)) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-01, 00:16   #1
CarolineBeatle
Przyczajenie
 
Avatar CarolineBeatle
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2
Talking

Mały czas na zmiany ;))


Witam , nazywam się Karolina . Mam do was prośbę , czy mogłybyście mi doradzić ? Chciałabym się zmienić , nastał czas aby wyjść z dziecinnego wyglądu . Jak się malować żeby ładnie wyglądać ? Czesać , ubierać ? Ogólnie nigdy mnie to za bardzo nie obchodziło . Znaczy dbalam o siebie , ale teraz bym chciała zacząć dbać tak aby tez ładnie wyglądać - nie dziecinnie .

Ogólnie jestem średniego wzrostu ( 168 cm ) ale ważę 55 kg . Nie jestem chuda , ale też nie aż tak gruba , powiedzmy ze jestem z siebie zadowolona ;P mam brązowe oczy , wiele osób mówi mi ze są sarnie , chociaż szczerze ja tego nie widzę . Mam długie brązowe włosy , które nie były już hohoho podcinane , także właściwie fryzury nie mam żadnej . Uszy niestety trochę odstające :/ tak jak pisałam nie jestem gruba , ale nogi mam z tych grubszych a nie takie zgrabne długie :P
Hmm.. ubieram się zazwyczaj w spodnie , do tego wygodna bluzka , czasami bojówki .
Chciałabym zacząć chodzić w sukienkach ale .. mam mały kompleks w związku z moimi nogami ... xd

Także bardzo bym chciała o jakiekolwiek porady , to dla mnie bardzo ważne wyjść z tej tego dziecięcego wyglądu . Z góry dziękuję !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Pasiekka 507.jpg (94,9 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140518_190318.jpg (61,0 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140712_184936.jpg (39,5 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10258777_292713990901842_4639421583823759414_o-1-1.jpg (146,5 KB, 133 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140529_210924.jpg (24,9 KB, 70 załadowań)
CarolineBeatle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 00:44   #2
goralka243
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 26
Dot.: Mały czas na zmiany ;))

Ile masz lat ?
goralka243 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 00:50   #3
CarolineBeatle
Przyczajenie
 
Avatar CarolineBeatle
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2
Dot.: Mały czas na zmiany ;))

Niedługo 17 skończę
CarolineBeatle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 01:01   #4
goralka243
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 26
Dot.: Mały czas na zmiany ;))

No to można zacząć działać jeśli to naprawdę konieczne ;o znaczy jesli chodzi o malowanie się, a ubierać sie bardziej kobieco/dziewczeco nie zaszkodzi,a wlosy dlugie zostaw bo pewnie są super !!!! A konkrety to poeksperymentuj z makijażem ! Może ciemna kreska nad górna powieką i tusz albo tusz i jakis delikatny cien ? Musisz poprobowac i zobaczysz co ci najbardziej odpowiada i co najlepiej do ciebie pasuje i w czym sie dobrze czujesz.
goralka243 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 08:27   #5
FashandRoll
Raczkowanie
 
Avatar FashandRoll
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 203
Dot.: Mały czas na zmiany ;))

Moim zdaniem Twój wiek zdradzają:

-brwi - nie to żeby były jakieś mega zarośnięte, ale idź do kosmetyczki, ona dosłownie za kilka złotych nada im fajny kształt. Do tego dokup coś do malowania brwi, do Twojej urody powinien pasować Color Tattoo z Maybelline w kolorze Parmenent Taupe, wtedy nadasz im fajny wygląd.

-włosy - nie wiem dlaczego, ale takie mega długie włosy od razu kojarzą mi się z nastolatkami, mam 23 lata i rzadko która równieśniczka ma włosy dłuższe niż do łopatek.

- brak makijażu - pomaluj chociaż oko eyelinerem, ale zadbaj żeby kreska była cienka i subtelna, ta gruba Cię postarzy, ale w złym znaczeniu tego słowa. Możesz też zainwestować w jakąś tanią ale dobrą paletkę cieni do powiek w neutralnych kolorach (róże, beże, brązy) np. Sleek Au Naturel, albo Oh So Special, albo Make Up Revolution Iconic 1,2 lub 3 (cena ok 30 zł za Sleeka, 20 za MR, ale w tej cenie masz paletki 12 cieni, więc myślę, że cena jest spoko).
Dobry tani tusz - Lovely Pump coś tam - taki żółty. Kosztuje 10 zł i jest świetny, zresztą więcej tanich i dobrych mascar możesz znaleźć w recenzjach na KWC.

A co do ubioru, zacznij wybierać bardziej klasyczne fasony, zamiast bojówek rurki, albo chinosy.
Żadnych kwiatków, falbanek, i innych pierdół, inwestuj raczej w jednolite kolory i proste fasony.

Jeśli nosisz biżuterię, nie kupuj takiej w stylu Japan Style (jakieś naszyjniki z błyskotkami za 5 zł i tak dalej).
FashandRoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 23:30   #6
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Mały czas na zmiany ;))

Myślę, że mogłabyś poeksperymentować z makijażem - to znaczy jakoś lekko podkreślić oko oraz usta, które masz wyjątkowo piękne. Włosy może spróbuj fantazyjnie upiąć, by wyeksponować zadbaną twarz oraz szyję. Ja jednak nie jestem zwolenniczką cięcia, lubię długie włosy, o ile oczywiście są zdrowe i zadbane. Jeśli chodzi o styl ubioru - przestaw się na jakiś prosty casual, ale w bardziej kobiecym wydaniu, to znaczy polub dopasowane spodnie, buty na nieco wyższym obcasie, jakieś ładne kurteczki i koszule, np.
http://1.bp.blogspot.com/-878QJkUoFi...art_casual.jpg
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 00:25   #7
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: Mały czas na zmiany ;))

Ty masz bardzo delikatną urodę, ciężko będzie ci z tego wyjść, może postaraj się delikatne przyciemnić brwi, choć na moje oko na prawde nie potrzebnie chcesz coś zmieniać...

Ps. Co to za buty?
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-02 01:25:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:38.