Zła miłość ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-01, 18:01   #1
Anarkon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 8

Zła miłość ?


Witajcie kochane kobiety.
Jest to już mój drugi temat. Pierwszy zwał się "Przyjaciółka".
Moja historia potoczyła się tak, że byłem w związku z dziewczyną która była cały czas przy mnie w chwilach smutku. Byliśmy razem pięć pięknych miesięcy, podczas których doszło nawet do uprawiania seksu(byłem jej pierwszym partnerem seksualnym). Na 18 u kumpla pocałowała mnie najbardziej cudownym pocałunkiem jakim mogłem do tej pory zaznać. W czym tkwi problem ? W tym, że tydzień po 18 Ona napisała do mnie, że musimy się spotkać. I przy spotkaniu powiedziała, że zrywa ze mną. Ja wielkie oczy i zdumienie. Nigdy nie dawała mi dać do zrozumienia, że mogło być coś źle pomiędzy nami. Mówiła, że już mnie nie kocha, że jak nie pisałem to Jej się to podobało, iż nie wyobraża sobie związku podczas roku szkolnego w którym to rzadko byśmy się spotykali. Mówiła, że byłem lepszym kumplem niż chłopakiem. No i na dodatek powiedziała, że jak będę miał problem i będę chciał z kimś pogadać to mogę do Niej śmiało dzwonić. Powiedziała, że znajdę na pewno dziewczynę która mnie doceni i że wyjdę ze stanu załamania. Próbowałem się z Nią spotkać i próbując ratować co się dało. I się nie udało. Co robić ? Ja wychodzę z założenia, że jak kocha to wróci. Da się jeszcze coś zrobić ?
Anarkon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 18:33   #2
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Zła miłość ?

Cytat:
Napisane przez Anarkon Pokaż wiadomość
Witajcie kochane kobiety.
Jest to już mój drugi temat. Pierwszy zwał się "Przyjaciółka".
Moja historia potoczyła się tak, że byłem w związku z dziewczyną która była cały czas przy mnie w chwilach smutku. Byliśmy razem pięć pięknych miesięcy, podczas których doszło nawet do uprawiania seksu(byłem jej pierwszym partnerem seksualnym). Na 18 u kumpla pocałowała mnie najbardziej cudownym pocałunkiem jakim mogłem do tej pory zaznać. W czym tkwi problem ? W tym, że tydzień po 18 Ona napisała do mnie, że musimy się spotkać. I przy spotkaniu powiedziała, że zrywa ze mną. Ja wielkie oczy i zdumienie. Nigdy nie dawała mi dać do zrozumienia, że mogło być coś źle pomiędzy nami. Mówiła, że już mnie nie kocha, że jak nie pisałem to Jej się to podobało, iż nie wyobraża sobie związku podczas roku szkolnego w którym to rzadko byśmy się spotykali. Mówiła, że byłem lepszym kumplem niż chłopakiem. No i na dodatek powiedziała, że jak będę miał problem i będę chciał z kimś pogadać to mogę do Niej śmiało dzwonić. Powiedziała, że znajdę na pewno dziewczynę która mnie doceni i że wyjdę ze stanu załamania. Próbowałem się z Nią spotkać i próbując ratować co się dało. I się nie udało. Co robić ? Ja wychodzę z założenia, że jak kocha to wróci. Da się jeszcze coś zrobić ?
Nie kocha i nie wroci
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 18:40   #3
Anarkon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 8
Dot.: Zła miłość ?

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Nie kocha i nie wroci
Tego się właśnie boję.
Anarkon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 19:10   #4
ladymezmerize
Raczkowanie
 
Avatar ladymezmerize
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 420
Dot.: Zła miłość ?

ile lat macie?
__________________
...
ladymezmerize jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 19:27   #5
Anarkon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 8
Dot.: Zła miłość ?

Cytat:
Napisane przez ladymezmerize Pokaż wiadomość
ile lat macie?
Ja 20 ona 18.
Anarkon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 20:20   #6
Casaya781
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 94
Dot.: Zła miłość ?

Ja dałabym sobie spokój z taką dziewczyną ...
Casaya781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-01 21:20:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:01.