Związek 23-latka z 34-latką - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-02, 10:14   #1
Dulcedini
Raczkowanie
 
Avatar Dulcedini
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74

Związek 23-latka z 34-latką


Cześć dziewczyny.
Wiem, że zostanę zbesztana za ten post i zaraz posypią się komentarze, że mam żyć swoim życiem i to nie moja sprawa.. Ale to nie takie proste. Piszę w nawiązaniu do innego wątku, który tu zaczęłam miesiąc temu, mianowicie:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=773212

Sprawa wygląda obecnie tak, że udało mi się w końcu dojść do sedna sprawy (wiadomo, kobieta zdradzona dowie się w końcu wszystkiego każdymi metodami..). I chociaż myślałam, że ta sprawa mnie już nie dotyczy i zaczynam powoli żyć swoim życiem, to jednak nie daje mi to spokoju, szczególnie po ostatniej rozmowie z Nim.
Wszystko wygląda tak, że potwierdziły się moje przypuszczenia i to jednak koleżanka z pracy, która ma 34 lata i faktycznie jest mężatką. Udało mi się zrobić printscreeny ich rozmów na facebooku - nie czytało się tego przyjemnie.. Większość rozmów opiera się na planowaniu kolejnego seksu/schadzki/kolacji i wzajemnych deklaracjach ogromnej miłości. Jednak to co mnie uderzyło totalnie, to fakt, w jaki sposób piszą o Nas (mam na myśli mnie i męża tej kobiety) - zakrawa to nieco o śmieszność, bo ze mnie zrobili niezłą wariatkę, natomiast z męża idiotę, który niczego się wciąż nie domyśla. Nie chciałam mu wysyłać tych rozmów, bo nie zależało mi na wyjściu w tej sytuacji na najgorszą, a dodatkowo uznałam, że i tak prędzej czy później się dowie - chociaż mam wobec niego ogromne wyrzuty sumienia i mi go po prostu żal...


Dziewczyny, czy to mi już odwala i oni faktycznie zakochali się po uszy i ja mają rację, że jestem wariatką? Wiem, że nie powinnam, wiem, że to złe - ale ja cały czas czekam na to aż on otrzeźwieje..

Edytowane przez Dulcedini
Czas edycji: 2014-09-02 o 13:00
Dulcedini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 10:28   #2
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

Cytat:
Napisane przez Dulcedini Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Wiem, że zostanę zbesztana za ten post i zaraz posypią się komentarze, że mam żyć swoim życiem i to nie moja sprawa.. Ale to nie takie proste. Piszę w nawiązaniu do innego wątku, który tu zaczęłam miesiąc temu, mianowicie:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=773212

Sprawa wygląda obecnie tak, że udało mi się w końcu dojść do sedna sprawy (wiadomo, kobieta zdradzona dowie się w końcu wszystkiego każdymi metodami..). I chociaż myślałam, że ta sprawa mnie już nie dotyczy i zaczynam powoli żyć swoim życiem, to jednak nie daje mi to spokoju, szczególnie po ostatniej rozmowie z Nim.
Wszystko wygląda tak, że potwierdziły się moje przypuszczenia i to jednak koleżanka z pracy, która ma 34 lata i faktycznie jest mężatką. Udało mi się zrobić printscreeny ich rozmów na facebooku - nie czytało się tego przyjemnie.. Większość rozmów opiera się na planowaniu kolejnego seksu/schadzki/kolacji i wzajemnych deklaracjach ogromnej miłości. Jednak to co mnie uderzyło totalnie, to fakt, w jaki sposób piszą o Nas (mam na myśli mnie i męża tej kobiety) - zakrawa to nieco o śmieszność, bo ze mnie zrobili niezłą wariatkę, natomiast z męża idiotę, który niczego się wciąż nie domyśla. Nie chciałam mu wysyłać tych rozmów, bo nie zależało mi na wyjściu w tej sytuacji na najgorszą, a dodatkowo uznałam, że i tak prędzej czy później się dowie - chociaż mam wobec niego ogromne wyrzuty sumienia i mi go po prostu żal...
Wczoraj rozmawiałam z Bartoszem otwarcie. Powiedziałam mu, że wiem wszystko i zwyczajnie się o niego boję. 4 wspólne lata to kawał czasu i nie umiem tego tak przekreślić - jego naiwność mnie przeraża. Opowiadał mi, że Ona już "szykuje papiery", że zamierza sprzedać dom po rodzicach, kupić mieszkanie sobie i mamie i wyprowadzić się od niego. Że zależy im na tym związku i bardzo się kochają. Ba! Że nawet przyznała się już mężowi do tego, że z kimś się spotyka i on zaproponował im pół roku przerwy na które ona się zgodziła i obecnie żyją tylko pod jednym dachem "proforma". Kiedy go zapytałam czy dobrze się czuje z rozbijaniem czyjegoś małżeństwa, to odpowiedział mi tylko "On też ją kiedyś zdradził". Ale trudno mi to wszystko łyknąć obserwując z boku te patologie - za dużo wyszło dziwnych sytuacji.
1. Ona, już po moim rozstaniu z Bartoszem, lajkowała na moim profilu nasze wspólne zdjęcia.
2. Kiedy już oni ze sobą romansowali, proponowała Nam, żebyśmy wzięli kota, który akurat jej się urodził (WTF?)
3. Kilka dni temu Bartosz polubił jego najnowsze profilowe na fejsie (WTF?!)
4. Pyta Bartosza jak się czuję - no co to w ogóle za pytania.. Rewelacyjnie! W pełni szczęścia i duchowego spokoju.

Dziewczyny, czy to mi już odwala i oni faktycznie zakochali się po uszy i ja mają rację, że jestem wariatką? Wiem, że nie powinnam, wiem, że to złe - ale ja cały czas czekam na to aż on otrzeźwieje..
Nie czytałam Twojego poprzedniego wątku. Utnij kontakt z byłym, nawet jeżeli uważasz że facet jest naiwny i boisz się o niego. Boisz się o faceta który robi z Ciebie wariatkę, zdradza Cię? Współczuję. Jeżeli chcesz się zemścić to wyślij mężowi tej kobiety prinsckriny rozmów z fb. Może nie wie o całej sytuacji, o tym ze mają przerwę w małżeństwie.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 10:28   #3
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

niezła szopka
powiedz mi jak to jest z tym małżeństwem-babka zdradza męża, najpierw nieoficjalnie na boku, potem oficjalnie przyznaje mu się i facet to spokojnie przyjmuje, wciąż mieszkają razem itp.? Chyba, że on dalej nic nie wie (nie zdziwiłabym się).
Na Twoim miejscu wymiksowałabym się z tego towarzystwa, uwierz mi że istnieją jeszcze porządni ludzie i życie wśród nich wygląda nieco inaczej
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 10:29   #4
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

Cytat:
Napisane przez Dulcedini Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Wiem, że zostanę zbesztana za ten post i zaraz posypią się komentarze, że mam żyć swoim życiem i to nie moja sprawa.. Ale to nie takie proste. Piszę w nawiązaniu do innego wątku, który tu zaczęłam miesiąc temu, mianowicie:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=773212

Sprawa wygląda obecnie tak, że udało mi się w końcu dojść do sedna sprawy (wiadomo, kobieta zdradzona dowie się w końcu wszystkiego każdymi metodami..). I chociaż myślałam, że ta sprawa mnie już nie dotyczy i zaczynam powoli żyć swoim życiem, to jednak nie daje mi to spokoju, szczególnie po ostatniej rozmowie z Nim.
Wszystko wygląda tak, że potwierdziły się moje przypuszczenia i to jednak koleżanka z pracy, która ma 34 lata i faktycznie jest mężatką. Udało mi się zrobić printscreeny ich rozmów na facebooku - nie czytało się tego przyjemnie.. Większość rozmów opiera się na planowaniu kolejnego seksu/schadzki/kolacji i wzajemnych deklaracjach ogromnej miłości. Jednak to co mnie uderzyło totalnie, to fakt, w jaki sposób piszą o Nas (mam na myśli mnie i męża tej kobiety) - zakrawa to nieco o śmieszność, bo ze mnie zrobili niezłą wariatkę, natomiast z męża idiotę, który niczego się wciąż nie domyśla. Nie chciałam mu wysyłać tych rozmów, bo nie zależało mi na wyjściu w tej sytuacji na najgorszą, a dodatkowo uznałam, że i tak prędzej czy później się dowie - chociaż mam wobec niego ogromne wyrzuty sumienia i mi go po prostu żal...
Wczoraj rozmawiałam z Bartoszem otwarcie. Powiedziałam mu, że wiem wszystko i zwyczajnie się o niego boję. 4 wspólne lata to kawał czasu i nie umiem tego tak przekreślić - jego naiwność mnie przeraża. Opowiadał mi, że Ona już "szykuje papiery", że zamierza sprzedać dom po rodzicach, kupić mieszkanie sobie i mamie i wyprowadzić się od niego. Że zależy im na tym związku i bardzo się kochają. Ba! Że nawet przyznała się już mężowi do tego, że z kimś się spotyka i on zaproponował im pół roku przerwy na które ona się zgodziła i obecnie żyją tylko pod jednym dachem "proforma". Kiedy go zapytałam czy dobrze się czuje z rozbijaniem czyjegoś małżeństwa, to odpowiedział mi tylko "On też ją kiedyś zdradził". Ale trudno mi to wszystko łyknąć obserwując z boku te patologie - za dużo wyszło dziwnych sytuacji.
1. Ona, już po moim rozstaniu z Bartoszem, lajkowała na moim profilu nasze wspólne zdjęcia.
2. Kiedy już oni ze sobą romansowali, proponowała Nam, żebyśmy wzięli kota, który akurat jej się urodził (WTF?)
3. Kilka dni temu Bartosz polubił jego najnowsze profilowe na fejsie (WTF?!)
4. Pyta Bartosza jak się czuję - no co to w ogóle za pytania.. Rewelacyjnie! W pełni szczęścia i duchowego spokoju.

Dziewczyny, czy to mi już odwala i oni faktycznie zakochali się po uszy i ja mają rację, że jestem wariatką? Wiem, że nie powinnam, wiem, że to złe - ale ja cały czas czekam na to aż on otrzeźwieje..
Powinnas przestać czekać i pogodzić się z faktem. Nie ma nad czym debatować, naprawdę. Im szybciej przestaniesz się zastanawiać nad tym związkiem, tym szybciej się z tego wyleczysz.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 10:33   #5
Catjusza
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 490
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

Masz chyba jakąś obsesję.
Twój chłopak wybrał tamtą (mam wrażenie, że najbardziej cię uwiera to, że jest starsza ), może się pomylił, może nie.
Fakt jest taki, że od ciebie odszedł. Ciężko, ale musisz się z tym pogodzić, i przestać się zajmować nim i jego kochanicą. Ludzie się schodzą, rozchodzą, błądzą, są szczęśliwi albo i nie. Nawet podpisane wcześniej papiery czy to w urzędzie, czy przed księdzem dobrodziejem, niektórych nie powstrzymują przed szukaniem szczęścia gdzie indziej. Co zrobisz, takie życie.
Im szybciej zaczniesz na nowo żyć swoim, tym lepiej dla ciebie.
Catjusza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 10:36   #6
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

Nie wchodź przez jakiś czas na facebooka, albo poblokuj całe to towarzystwo. Będziesz spokojniejsza i nie będziesz się zastanawiać, co to wszystko oznacza.
Masz czarno na białym, że twój były to szuja bez honoru, więc nie troszcz się o niego. Największą naiwność wykazujesz obecnie ty. Kiedy wyjeżdżasz do USA?
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 10:37   #7
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

Cytat:
Napisane przez aisha21 Pokaż wiadomość
niezła szopka
powiedz mi jak to jest z tym małżeństwem-babka zdradza męża, najpierw nieoficjalnie na boku, potem oficjalnie przyznaje mu się i facet to spokojnie przyjmuje, wciąż mieszkają razem itp.? Chyba, że on dalej nic nie wie (nie zdziwiłabym się).
Na Twoim miejscu wymiksowałabym się z tego towarzystwa, uwierz mi że istnieją jeszcze porządni ludzie i życie wśród nich wygląda nieco inaczej
Oj, tu różnie bywa. Mój jeszcze ze dwa miesiące mieszkał, zanim miał się gdzie wyprowadzić.
Autorko, olej tego twojego byłego faceta. Czemu masz się nim zajmować po tym, jak od ciebie odszedł?
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-02, 10:40   #8
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

Nie powinnaś się martwić o faceta, który zdeptał Twoje uczucia i zostawił dla innej baby. Widzę, że go nadal kochasz i dlatego kombinujesz, co by tu zrobić, żeby go zrazić do tej kobiety, ale nie tędy droga. Nie widzisz, że w ten sposób się zwyczajnie ośmieszasz? Dziewczyno, Ty powinnaś go nie chcieć nawet znać, a co dopiero mówić, że się o niego boisz. I przestań węszyć i wyszukiwać coraz to nowe fakty. Wymiksuj się z tej chorej sytuacji.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 10:48   #9
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

W pełni zgadzam się z przedmówczynią. Śmieszy mnie twoja troska o niego.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 10:49   #10
Dulcedini
Raczkowanie
 
Avatar Dulcedini
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

Wiem, wiem, naprawdę dziewczyny ja to WIEM i to chyba w tym wszystkim najgorsze.
A nie, najgorsze to było tydzień temu - no właśnie, gdybym ja widziała to, że on ją kocha to może pogodziłabym się z faktem, powiedziała "bajbaj" i bawcie się dalej sami/nawet życzę szczęścia.
Tylko trochę to bardziej zagmatwało się w poprzedni czwartek, kiedy pod pretekstem "odebrania ode mnie marynarki, bo potrzebuje jej pilnie" przyjechał do mnie - pogadaliśmy, pośmialiśmy się (ja oczywiście byłam w skowronkach) i na jedno jego pstryknięcie skończyliśmy w łóżku.
Wiem, powinnam zbadać głowę.

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Fleur_D Pokaż wiadomość
Nie wchodź przez jakiś czas na facebooka, albo poblokuj całe to towarzystwo. Będziesz spokojniejsza i nie będziesz się zastanawiać, co to wszystko oznacza.
Masz czarno na białym, że twój były to szuja bez honoru, więc nie troszcz się o niego. Największą naiwność wykazujesz obecnie ty. Kiedy wyjeżdżasz do USA?
W połowie października bilet już kupiony
Dulcedini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 10:52   #11
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

Cytat:
Napisane przez Dulcedini Pokaż wiadomość
Tylko trochę to bardziej zagmatwało się w poprzedni czwartek, kiedy pod pretekstem "odebrania ode mnie marynarki, bo potrzebuje jej pilnie" przyjechał do mnie - pogadaliśmy, pośmialiśmy się (ja oczywiście byłam w skowronkach) i na jedno jego pstryknięcie skończyliśmy w łóżku.
Wiem, powinnam zbadać głowę.
To tylko masz dodatkowy dowód na to, że to świnia i menda pospolita i nie masz za kim płakać. Trudno, stało się, popełniłaś błąd. Ale na litość boską nie rób już tego więcej, nie dawaj mu się wykorzystywać.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-02, 10:58   #12
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

Wyslij te print screeny jej męzowi, choc dobry uczynek spełnisz, nie wiem po co chcesz chronic byłego i obca babke. Chciałabys o tym nie wiedziec? Bo serio nie sądzę, aby przyznała siemęzowi i on tak spokojnie to sobie przyjął, mieszkał z nia nadal i tolerował jej romanse
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 11:03   #13
Dulcedini
Raczkowanie
 
Avatar Dulcedini
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
Nie czytałam Twojego poprzedniego wątku. Utnij kontakt z byłym, nawet jeżeli uważasz że facet jest naiwny i boisz się o niego. Boisz się o faceta który robi z Ciebie wariatkę, zdradza Cię? Współczuję. Jeżeli chcesz się zemścić to wyślij mężowi tej kobiety prinsckriny rozmów z fb. Może nie wie o całej sytuacji, o tym ze mają przerwę w małżeństwie.
Wiesz, wysłanie screenów to nie taka wcale super opcja jak się nad tym zastanowić. Jeśli miałoby to być w zgodzie z moim sumieniem, to zrobiłabym to już dawno - bo naprawdę ich rozmowy są na żałosnym poziomie i wyśmiewanie się z męża, który praktycznie w całości ją utrzymuje jest poniżej godności, jakkolwiek nie układałoby się w małżeństwie i jasne, że on też ma prawo znać całą prawdę o babsztylu, który trzyma pod dachem i sponsoruje mu wakacje.. Ale z drugiej strony, wiadomo, że nawet jeśli wysłałabym to z totalnie anonimowego maila, to każdy domyśli się, że to ja. I co wtedy? Bartosz zacznie się mścić i udostępniać gdzieś moje zdjęcia w staniku? Nie podejrzewałabym go o to nigdy, ale o zdradę też go NIGDY nie podejrzewałam, więc nic mnie już nie zdziwi. Nie wiem czy warto aż tak ryzykować.

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez _Supernova_ Pokaż wiadomość
Wyslij te print screeny jej męzowi, choc dobry uczynek spełnisz, nie wiem po co chcesz chronic byłego i obca babke. Chciałabys o tym nie wiedziec? Bo serio nie sądzę, aby przyznała siemęzowi i on tak spokojnie to sobie przyjął, mieszkał z nia nadal i tolerował jej romanse
Odpowiedziałam już wyżej na to. A cholera wie co oni mają w tym małżeństwie za układ, bo na jakiś mi to wygląda - skoro żonka co wieczór wybywa do późnych godzin na romantyczne kolacje (jeszcze w miejsca, gdzie to ja z nim chodziłam - pawia mi się chciało puścić jak się o tym dowiedziałam..), to jaki normalny mąż by się nie zorientował? Może on sam ma ze 2 na boku i nie ruszają go jej zdrady? Może u nich to jakaś norma, NIE MAM POJĘCIA na normalnych ludzi mi nie wyglądają. 34letnia, dojrzała kobieta, nie pisze po miesiącu romansu, że kocha po grób i "chciałaby żeby teraz ogrzał jej stópki"
Dulcedini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 11:08   #14
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

Cytat:
Napisane przez Dulcedini Pokaż wiadomość
Wiem, wiem, naprawdę dziewczyny ja to WIEM i to chyba w tym wszystkim najgorsze.
A nie, najgorsze to było tydzień temu - no właśnie, gdybym ja widziała to, że on ją kocha to może pogodziłabym się z faktem, powiedziała "bajbaj" i bawcie się dalej sami/nawet życzę szczęścia.
Tylko trochę to bardziej zagmatwało się w poprzedni czwartek, kiedy pod pretekstem "odebrania ode mnie marynarki, bo potrzebuje jej pilnie" przyjechał do mnie - pogadaliśmy, pośmialiśmy się (ja oczywiście byłam w skowronkach) i na jedno jego pstryknięcie skończyliśmy w łóżku.
Wiem, powinnam zbadać głowę.

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------



W połowie października bilet już kupiony
Współczuje Ci, ze byłas z taką swinią... Zastanów sie, czy chcesz byc na takiej hustawce, z facetem, który skacze z łozka do łozka... Zdradzał Ciebie, zdradza nową, taka ta jego miłość jest. Zastanów sie, ile takich panienek bylo w ciagu tych lat.
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 11:09   #15
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

chłopak który cię zdradził z mężatką, zdradza teraz ową mężatkę z tobą.... niezłe kino.
to będzie trudne, ale zachowaj zimną krew i odetnij się od tego całego chorego towarzystwa. październik to nie sierpień przyszłego roku, postaraj się nie zwariować do tego czasu i w miarę możliwości nie lądować z nim w łóżku.
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 11:11   #16
Dulcedini
Raczkowanie
 
Avatar Dulcedini
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
chłopak który cię zdradził z mężatką, zdradza teraz ową mężatkę z tobą.... niezłe kino.
to będzie trudne, ale zachowaj zimną krew i odetnij się od tego całego chorego towarzystwa. październik to nie sierpień przyszłego roku, postaraj się nie zwariować do tego czasu i w miarę możliwości nie lądować z nim w łóżku.
Niezłe kino to ma moja mama, ona to już tylko się z tego śmieje i codziennie się pyta co tam u jej ulubionej pary.. Aż jej zazdroszczę takiego podejścia.
Dulcedini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 11:12   #17
_Supernova_
Zadomowienie
 
Avatar _Supernova_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 473
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

Cytat:
Napisane przez Dulcedini Pokaż wiadomość
Wiesz, wysłanie screenów to nie taka wcale super opcja jak się nad tym zastanowić. Jeśli miałoby to być w zgodzie z moim sumieniem, to zrobiłabym to już dawno - bo naprawdę ich rozmowy są na żałosnym poziomie i wyśmiewanie się z męża, który praktycznie w całości ją utrzymuje jest poniżej godności, jakkolwiek nie układałoby się w małżeństwie i jasne, że on też ma prawo znać całą prawdę o babsztylu, który trzyma pod dachem i sponsoruje mu wakacje.. Ale z drugiej strony, wiadomo, że nawet jeśli wysłałabym to z totalnie anonimowego maila, to każdy domyśli się, że to ja. I co wtedy? Bartosz zacznie się mścić i udostępniać gdzieś moje zdjęcia w staniku? Nie podejrzewałabym go o to nigdy, ale o zdradę też go NIGDY nie podejrzewałam, więc nic mnie już nie zdziwi. Nie wiem czy warto aż tak ryzykować.

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------



Odpowiedziałam już wyżej na to. A cholera wie co oni mają w tym małżeństwie za układ, bo na jakiś mi to wygląda - skoro żonka co wieczór wybywa do późnych godzin na romantyczne kolacje (jeszcze w miejsca, gdzie to ja z nim chodziłam - pawia mi się chciało puścić jak się o tym dowiedziałam..), to jaki normalny mąż by się nie zorientował? Może on sam ma ze 2 na boku i nie ruszają go jej zdrady? Może u nich to jakaś norma, NIE MAM POJĘCIA na normalnych ludzi mi nie wyglądają. 34letnia, dojrzała kobieta, nie pisze po miesiącu romansu, że kocha po grób i "chciałaby żeby teraz ogrzał jej stópki"
Uwierz mi, ze w żadnym układzie, facet nie utrzymuje babki, która sypia z innym A Bartosz powinien byc wdzięczny, ze mu z drogi męza usunęłas
_Supernova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 11:15   #18
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

Cytat:
Napisane przez Dulcedini Pokaż wiadomość
Niezłe kino to ma moja mama, ona to już tylko się z tego śmieje i codziennie się pyta co tam u jej ulubionej pary.. Aż jej zazdroszczę takiego podejścia.
Mama to Ci powinna wcisnąć w rękę 150 zł na psychologa zamiast się śmiać.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 11:17   #19
kate_rossi
Zadomowienie
 
Avatar kate_rossi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 490
GG do kate_rossi
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
chłopak który cię zdradził z mężatką, zdradza teraz ową mężatkę z tobą.... niezłe kino.
to będzie trudne, ale zachowaj zimną krew i odetnij się od tego całego chorego towarzystwa. październik to nie sierpień przyszłego roku, postaraj się nie zwariować do tego czasu i w miarę możliwości nie lądować z nim w łóżku.
Dobre podsumowanie
__________________
kate_rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-02, 11:20   #20
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

Cytat:
Napisane przez Dulcedini Pokaż wiadomość
Odpowiedziałam już wyżej na to. A cholera wie co oni mają w tym małżeństwie za układ, bo na jakiś mi to wygląda - skoro żonka co wieczór wybywa do późnych godzin na romantyczne kolacje (jeszcze w miejsca, gdzie to ja z nim chodziłam - pawia mi się chciało puścić jak się o tym dowiedziałam..), to jaki normalny mąż by się nie zorientował? Może on sam ma ze 2 na boku i nie ruszają go jej zdrady? Może u nich to jakaś norma, NIE MAM POJĘCIA na normalnych ludzi mi nie wyglądają. 34letnia, dojrzała kobieta, nie pisze po miesiącu romansu, że kocha po grób i "chciałaby żeby teraz ogrzał jej stópki"
nie śmiem wątpić Autorko wiesz jak nazywa się komedia w realu którą opisałaś? Brasiliana, tutaj mamy typową Consuelę w postaci dojrzałej babki i chłopaczka-Amigo od siedmiu boleści+mężulek który wie, albo nie co się dzieje, jego sprawa. To nawet nie jest żałosne, oni są śmieszni po prostu
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 11:23   #21
Catjusza
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 490
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
chłopak który cię zdradził z mężatką, zdradza teraz ową mężatkę z tobą.... niezłe kino.
No to ja się nie dziwię, że się wzajemnie lajkują na fejsiku, przesyłają pozdrowienia itd. Przecież to jedna rodzina właściwie Jeszcze tylko męża tamtej brakuje do miłosnej konstelacji. Chociaż być może on dalej z żonką uprawia miłosne zapasy w wolnej chwili, kto go tam wie.

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Mama to Ci powinna wcisnąć w rękę 150 zł na psychologa zamiast się śmiać.
Mama pewnie nie wie do czego doszło w 'poprzedni czwartek'. Myśli, że to już zamknięte między córką, a tym chłopakiem i tak pewnie próbuje jej pokazać, że zachowuje dystans do tego i ona też powinna.
Catjusza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 11:26   #22
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

Ja mam taki pomysł, zamieszkajcie sobie we czwórkę w komunie, jak hipisi, dzielcie się sobą i wszyscy będą szczęśliwi, skoro i tak Ty bzykasz jego, on bzyka ją, a ona (nie wierzę, że nie) męża

A tak serio, dziewczyno, idź się lecz na głowę... To, co Ty tu wypisujesz to już nawet nie jest śmieszne, tylko w najwyższym stopniu tragiczne.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 11:26   #23
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

odpuść sobie, facet po prostu wolał inną.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 11:27   #24
Ercola
Zadomowienie
 
Avatar Ercola
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 020
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

Cytat:
Napisane przez Dulcedini Pokaż wiadomość
Tylko trochę to bardziej zagmatwało się w poprzedni czwartek, kiedy pod pretekstem "odebrania ode mnie marynarki, bo potrzebuje jej pilnie" przyjechał do mnie - pogadaliśmy, pośmialiśmy się (ja oczywiście byłam w skowronkach) i na jedno jego pstryknięcie skończyliśmy w łóżku.
Wiem, powinnam zbadać głowę.
Nie no, rozumiem, że jesteś zaślepiona, że dalej go kochasz. Ale serio nie brzydzisz się facetem, który zdradzał Ciebie, a teraz zdradza ochoczo kolejną kobietę ? Obleśny typek. A Tobie radzę odciąć się od tego wszystkiego i być bardziej asertywną w przyszłości, bo póki co wygląda to tragicznie. Gdzie Twoja godność ? Gdzie szacunek do samej siebie ?
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja żyję RAPEM.



Edytowane przez Ercola
Czas edycji: 2014-09-02 o 11:29
Ercola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 11:31   #25
Dulcedini
Raczkowanie
 
Avatar Dulcedini
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;47965551]Ja mam taki pomysł, zamieszkajcie sobie we czwórkę w komunie, jak hipisi, dzielcie się sobą i wszyscy będą szczęśliwi, skoro i tak Ty bzykasz jego, on bzyka ją, a ona (nie wierzę, że nie) męża

A tak serio, dziewczyno, idź się lecz na głowę... To, co Ty tu wypisujesz to już nawet nie jest śmieszne, tylko w najwyższym stopniu tragiczne.[/QUOTE]

Uwierz, że mam tego pełną świadomość. Ale nie umiem go wywalić z głowy, brzmi to jak najwyższy stopień desperacji, ale go kocham. I dlatego czekam, oglądając, jak to ładnie ujęła koleżanka Brasiliane

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Ercola Pokaż wiadomość
Nie no, rozumiem, że jesteś zaślepiona, że dalej go kochasz. Ale serio nie brzydzisz się facetem, który zdradzał Ciebie, a teraz zdradza ochoczo kolejną kobietę ? Obleśny typek. A Tobie radzę odciąć się od tego wszystkiego i być bardziej asertywną w przyszłości, bo póki co wygląda to tragicznie. Gdzie Twoja godność ? Gdzie szacunek do samej siebie ?
Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że to konkretnie ona i miałam cichą nadzieję, że ściemniał mi mówiąc o tym, że kogoś ma żebym się odczepiła - myślałam, że to może jakiś krok do powrotu. Teraz bym nie zrobiła tego drugi raz.
Dulcedini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 11:34   #26
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

Cytat:
Napisane przez Dulcedini Pokaż wiadomość
Uwierz, że mam tego pełną świadomość. Ale nie umiem go wywalić z głowy, brzmi to jak najwyższy stopień desperacji, ale go kocham. I dlatego czekam, oglądając, jak to ładnie ujęła koleżanka Brasiliane
Myślałam, że jesteś tylko naiwna, ale wychodzi na to, że to po prostu najczystszej wody głupota. No sory, ale taka prawda. To tkwij sobie w tej patologii i wzdychaj za facetem, który robi w konia nie tylko Ciebie, ale też drugą, zamężną babkę i radośnie puka sobie was obydwie. No żałosne po prostu. Jak mówię, tkwij sobie w tym jeżeli sprawia Ci to przyjemność, ale nie zakładaj na ten temat więcej wątków na wizażu, bo wszelakie rady masz najwidoczniej w głębokim poważaniu Ja to jednak mam nadzieję, że jesteś trollem, bo nie wierzę jak można być tak durnym i tak nie mieć do siebie szacunku.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 11:39   #27
Dulcedini
Raczkowanie
 
Avatar Dulcedini
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;47965695]Myślałam, że jesteś tylko naiwna, ale wychodzi na to, że to po prostu najczystszej wody głupota. No sory, ale taka prawda. To tkwij sobie w tej patologii i wzdychaj za facetem, który robi w konia nie tylko Ciebie, ale też drugą, zamężną babkę i radośnie puka sobie was obydwie. No żałosne po prostu. Jak mówię, tkwij sobie w tym jeżeli sprawia Ci to przyjemność, ale nie zakładaj na ten temat więcej wątków na wizażu, bo wszelakie rady masz najwidoczniej w głębokim poważaniu Ja to jednak mam nadzieję, że jesteś trollem, bo nie wierzę jak można być tak durnym i tak nie mieć do siebie szacunku.[/QUOTE]

Chyba nie zrozumiałaś do końca - nie "rucha" mnie, tylko zdarzyło się to raz, kiedy jeszcze, jak pisałam nie wiedziałam że to ona i myślałam, że nie ma nikogo.
Po drugie - teraz nie mamy ze sobą kontaktu, ale tak, po cichu liczę na to, że on się z tego wymiksuje i jakoś Nam się ułoży. To nie było chodzenie za rączkę do kina, ja z tym facetem żyłam i planowałam przyszłość, takich rzeczy nie skreśla się w miesiąc i wierzę, że jest z tego wyjście. Mi w każdym razie zależy.
Po trzecie - rad nie mam w poważaniu i biorę sobie je do serca, a wątek założyłam po to, żeby usłyszeć obiektywne opinie i szanuję też Twoją. I zawsze dobrze jest się wygadać na takiej społeczności, bo łapię trochę inne opinie niż tylko najbliższych, którzy wiadomo, że stoją za mną murem i widzą same pozytywy po mojej stronie.
Dulcedini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 11:42   #28
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

Przestań czekać na powrót. Tylko robisz sobie krzywdę i przedłużasz proces wychodzenia z dołka.
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 11:44   #29
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

Serio przyjęłabyś do siebie z powrotem faceta, który Cię zdradzał nie tylko fizycznie, ale także emocjonalnie, który nie chce do Ciebie wrócić i planuje ułożyć życie nie z Tobą, tylko z tamtą kobietą? Byłabyś w stanie się z nim kochać? Żyć? Opamiętaj się.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 11:52   #30
Dulcedini
Raczkowanie
 
Avatar Dulcedini
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: Związek 23-latka z 34-latką

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;47965887]Serio przyjęłabyś do siebie z powrotem faceta, który Cię zdradzał nie tylko fizycznie, ale także emocjonalnie, który nie chce do Ciebie wrócić i planuje ułożyć życie nie z Tobą, tylko z tamtą kobietą? Byłabyś w stanie się z nim kochać? Żyć? Opamiętaj się.[/QUOTE]

Gdyby to była normalna relacje z normalną dziewczyną, to dawno bym odpuściła. Serio. Ale nie w tak popieprzonej relacji - ile oni tak wytrzymają, 3 miesiące? Zdrady się zdarzają i ludzie sobie wybaczają.. Gdyby mi udowodnił, że mogę mu ufać, to byłabym w stanie mu wybaczyć. Każdy popełnia błędy. Ja też święta nie byłam w tym związku i popełniałam błędy - nie zdradziłam go co prawda, bardziej mam na myśli moje zachowanie i stany depresyjne. Teraz jeszcze doszła do tego moja choroba. Może się wystraszył i uciekł, bo pomyślał, że nie podoła, a ona akurat znalazła się na pocieszenie. Nie mam pojęcia.
Dulcedini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-09 18:12:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:01.