regeneracja STEAM POD Loreal fakty/mity?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-02, 10:42   #1
gvsia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 17
Exclamation

regeneracja STEAM POD Loreal fakty/mity?!


Cześć,

byłam wczoraj na koloryzacji do której gratis była regeneracja STEAM POD loreala. Zastanawiam się, ile było w tym regeneracji skoro para, która wychodzi z urządzenia jest wysokiej temperatury oraz urządzenie ma takie same płytki jak zwykła prostownica i również nagrzewa się do 190 stopni.

Czy takie urządzenie i temperatura mogą przyczynić się do regeneracji włosów? Proszę o opinie, bo zgupiałam

Na yt można zobaczyć tutorial, znalazłam wiele pozytywnych opinii i zastanawiam się czy te dziewczyny są takie naiwne, czy ja jestem takim niedowiarkiem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg steam_pod_chapa_loreal_arno.jpg (21,4 KB, 24 załadowań)
gvsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 09:27   #2
dolores3city
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 10
Dot.: regeneracja STEAM POD Loreal fakty/mity?!

Nie byłam na tym zabiegu u fryzjera, ale jak moja stara GHD odmówiła posłuszeństwa, zainwestowałam w steampoda w wersji domowej. Różni się on tylko pojemnością pojemnika na wodę, a reszta jest dokładnie taka sama jak w profesjonalnym urządzeniu. Kupiłam krem i serum do tego i jedyne co mogę powiedzieć to to, że po 4 miesiącach użytkowania, a prostuję włosy 3 razy w tygodniu, nie zauważyłam zniszczeń i nie musiałam latać na podcięcie końcówek. Dlatego wydaje mi się, że jako regeneracja to raczej odpada, ale jako prostownica, którą bezkarnie można używać to jak najbardziej TAK! Nie wiem jaka jest cena usługi, ale raczej bym się na to nie wybrała.
Piszesz o 190 stopniach, ja nastawiam ją na 170 i efekt jest super, nie jest konieczna wyższa temperatura przy włosach które nie są AFRO
dolores3city jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 12:26   #3
magicpaula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: regeneracja STEAM POD Loreal fakty/mity?!

Hej Dolores!Czy możesz napisać jak minął kolejny miesiąc prostowania? Zastanawiam się, czy Steampod regeneruje czy nie. Myślę o zakupie tej prostownicy ale po to by właśnie odżywić włosy. Fryzjerka 3 tygodnie temu po ścięciu włosów zrobiła mi fale stampodem, efekt???? Każdy kto mnie widział mówił: 'Wowwww" Błyszczące, gładkie i mięciusie włosy, fale były aż do kolejngo umycia( 3 dni).
Dziś patrząc na nie mam wrażenie, że są w lepszej kondycji niż wcześniej. Napisz jak wrażenia u Ciebie i gdzie kupiłaś steampoda i za ile bo ceny raczej są lekko przerażające :/
Pozdrawiam
magicpaula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 19:48   #4
Mieczyslawa555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 7
Dot.: regeneracja STEAM POD Loreal fakty/mity?!

jest to ściema. Włosy bardziej się niszczą od wysokiej temperatury, nastepuje denaturyzacja włókien białkowych. masakra 190 stopni...
Mieczyslawa555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 09:54   #5
gvsia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 17
Dot.: regeneracja STEAM POD Loreal fakty/mity?!

Ale podzielone opinie. Chyba faktycznie efekty dopiero widać po dłuższym czasie stosowania.

Mieczyslawa czy widzialas takie wyniki w jakis badaniach czy Twoje wnioski?
gvsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-21, 08:50   #6
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: regeneracja STEAM POD Loreal fakty/mity?!

A gdzie można zakupić Steampoda do domowego stosowania?
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 10:20   #7
dolores3city
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 10
Dot.: regeneracja STEAM POD Loreal fakty/mity?!

lookfantastic.com z darmową wysyłką do Polski. Jest tylko jedno ale... oni nie wysyłają produktów które są w szklanych butelkach, a jak chcesz korzystać z pełnej pielęgnacji to jest Ci potrzeby krem (Replenishing smoothing cream) - to jest akurat w plastiku, więc wyślą i jeszcze to serum (Protective smoothing cream), które właśnie jest w szklanej buteleczce i nie chcieli mi tego wysłać ... ale kupiłam u fryzjera który pracuje na Steampodzie - niestety dużo drożej...


Mam nadzieję że pomogłam
dolores3city jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-26, 09:46   #8
gvsia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 17
Dot.: regeneracja STEAM POD Loreal fakty/mity?!

Hej dolores3city już rok używasz steampod, dalej zachwycona?

Ja jeszcze nie zainwestowałam. Zrobiłam tydzień temu keratynowe prostowanie włosów. Trochę się bałam podczas zabiegu, bo zostałam mocno poszarpana za włosy, a dziewczyna kilka razy jechała to samo pasmo. Myślę, że temperatura nie była najniższa. Miała któraś z Was ten zabieg? Dla mnie nieporównywalne ze steampod po którym de facto nie czułam dużej różnicy. Po keratynie jestem troche uklapnięta i wydaje się jakbym miała mniej włosów (nie wiem czy to efekt wygładzenia włosów czy ich wypadnięcia), ale generalnie są gładziutkie i się nie puszą. Szukam kogoś kto robi już jakiś czas keratynowe prostowanie, czy po prostu na dłuższą metę nie niszczy to włosów.
gvsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-29, 15:51   #9
dolores3city
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 10
Dot.: regeneracja STEAM POD Loreal fakty/mity?!

Cześć gvsia ,
Steampod to nie jest prostowanie keratynowe, to tylko prostowanie (tak jak zwykłą prostownicą, czyli za każdym razem jak chcesz proste kłaczki ) ... ale jest bezpieczniejsze niż prostowanie ze zwykłym "ochraniaczem" od ciepła. To na 100% nie wygładza włosów. Mi pomógł w zapuszczeniu długiej czupryny, bo już się nie kruszyły co dawało złudzenie szybko rosnących włosów... nic ponad to.


Fajnie, że zrobiłaś prostowanie keratynowe, bo nie ukrywam, że mi się wszystko szybko nudzi i bardzo mnie kusi wykonanie tego zabiegu, ale obawiam się zniszczeń... dlatego szukam sprawdzonego salonu/osoby. Po czymś takim Steampod do odstawienia
dolores3city jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 22:17   #10
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: regeneracja STEAM POD Loreal fakty/mity?!

Na mnie prostowanie keratynowe w ogóle nie podziałało dlatego myślę o steampodzie bo jestem przy zakupie nowej prostownicy akurat Dzieki!
__________________
Jestem grze*na.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 18:55   #11
sluggard1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: regeneracja STEAM POD Loreal fakty/mity?!

Hej dziewczyny
Dostałam prostownice steam pod i wogóle nie wiem jak jej używać. Myślałam, że to prostownica do keratyna ale z tego co tu czytam to zwykła prostownica która nie niszczy włosów. Czy mogę jednak do niej użyć keratyna? Jak tak to jakiej? Czy potrzebne są do niej specjalne kremy serem itp? Z góry dzieki😆
sluggard1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-29, 09:17   #12
Agushka1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4
Dot.: regeneracja STEAM POD Loreal fakty/mity?!

Jestem fryzjerką z wykształcenia i miałam okazję pracować na Steampod na praktykach fryzjerskich. Nie trzeba używać do tego urządzenia wyłącznie produktów przeznaczonych do pracy z tą prostownicą (Produktów Steampod krem + serum ale fakt są fajne ale nie można przesadzać z ich ilością, bo można przetłuścić włosy bo te produkty są bardzo tłuste ). Każde serum którego użyjesz po prostu sprawi, że produkt głębiej wniknie w strukturę włosa i jego działanie będzie spotęgowane i efekty mogą Cię zadowolić naprawdę nie korzystając tylko i wyłącznie z produktów przeznaczonych do tej prostownicy tylko uważaj na ilość nakładanych produktów, bo nie zawsze dużo znaczy lepiej Pozdrawiam i życzę miłego korzystania z urządzenia
Agushka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 17:12   #13
EwelinaBobek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: regeneracja STEAM POD Loreal fakty/mity?!

a gdzie moge te kosmetyki dostac ?
__________________
reklama
EwelinaBobek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 12:31   #14
Xxklaudus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 12
Dot.: regeneracja STEAM POD Loreal fakty/mity?!

Dziewczyny, mam prostownicę parową Babyliss.

Czy mogłabym korzystać z niej w taki sposob jak z tego urządzenia o którym piszecie?

Czy gdybym dokupiła te kosmetyki działałoby e ten sam sposob? Prostownica ma dużo ustawień temperatury, jonizację i wczesniej wpomnianą funkcje pary.

Pozdrawiam 😉
Xxklaudus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 11:06   #15
RenaCz
Przyczajenie
 
Avatar RenaCz
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 18
Dot.: regeneracja STEAM POD Loreal fakty/mity?!

Hej, ja mam prostownicę steampod już ok. 2 lata, jestem mega zadowolona i nigdy nie zamienię jej na inną. Jedne z lepiej wydanych pieniędzy.
Moja opinia jest taka:
1. Żadne końcówki włosów uszkodzone mechanicznie nie zostaną zregenerowane prostownicą, kremem olejkiem itp..
2. Prostownica ma regulację temp. od 170 - 190 C, ja prostuję w temp najniższej
3. Tak naprawdę prostownica ta nie prostuje włosów tylko je wygładza, efekt prostych włosów to tak jakby efekt uboczny. Otrzymujemy przede wszystkim wygładzone, lśniące włosy bez użycia dodatkowych kremów i specyfików.
4. Są kremy specjalne do tej prostownicy potęgujące efekt wygładzenia i błyszczenia się włosów, ale w moim przypadku włosy są bardzo "ulizane"
5. Wyprostują nawet mocno skręcone loczki, prostowałam włosy koleżance i efekt utrzymał się bez żadnego skrętu spokojnie przez 2 dni
6. Para wodna i grzebyki przy płytkach ułatwiają prostowanie. To zupełnie inne prostowanie, bez plątania się włosów
7. Prostowanie tylko suchych włosów
xxx
__________________
Zapraszam na:stylowoizdrowo.pl

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-11-07 o 13:12 Powód: Reklama bloga.
RenaCz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 11:42   #16
Agushka1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4
Dot.: regeneracja STEAM POD Loreal fakty/mity?!

Witam Dziewczynki Mam taki problem , że doczekałam się w końcu swojego Steampoda ukochanego i wyczekiwanego, jednak :/ Paczka dotarła do mnie w stanie opłakanym, że tak powiem rozerwana zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Moje pytanie gdyż nie pracowałam z nią już 2 lata i nie pamiętam dźwięku jej pracy :/ i boję się czy czasami Poczta Polska nie uszkodziła tej drogiej prostownicy swoja dziwną ciekawością której nikt nie potrafi wyjaśnić, nawet sklep :/ dlaczego przesyłka za 1250 zł została tak uszkodzona mimo naklejki UWAGA SZKŁO czy coś takiego mieli to totalnie gdzieś :/ i stąd moje pytanie czy wasze pojemniki z wodą po dociśnięciu płytek do siebie tak dziwnie jakby charszczyły ? Jakby tak głośno pompa chodziła (ZASYSAŁA ALE GŁOŚNO). CZY TO NORMALNE CZY JEDNAK MOJA PROSTOWNICA ZOSTAŁA USZKODZONA PRZEZ NIEUDOLNOŚĆ JEJ DOSTARCZENIA DO MNIE :/ ? PROSZĘ POMÓŻCIE :/ ;(
Agushka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 06:35   #17
RenaCz
Przyczajenie
 
Avatar RenaCz
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 18
Dot.: regeneracja STEAM POD Loreal fakty/mity?!

Kiedy prostownica pracuje (zaciśnięte płytki) wydaje taki specyficzny odgłos zasysania pary i po chwili pojawia się para. Jeśli nie jest nigdzie uszkodzona, czy porysowana to myślę, że wszystko jest ok.
__________________
Zapraszam na:stylowoizdrowo.pl
RenaCz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 09:00   #18
Agushka1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4
Dot.: regeneracja STEAM POD Loreal fakty/mity?!

A czy to zasysanie to taki odgłos jakby stukania , taki dziwny? Jeżeli tak to się cieszę, że to norma bo już się bałam, że została uszkodzona Pozdrawiam i dziękuję za szybką odpowiedź
Agushka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 17:32   #19
RenaCz
Przyczajenie
 
Avatar RenaCz
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 18
Dot.: regeneracja STEAM POD Loreal fakty/mity?!

Trudno jednoznacznie określić ten odgłos, myślę że z twoją prostownicą wszystko jest ok
Miłego użytkowania!
P.S. Odkąd używam tego sprzętu, w końcu widzę że rosną mi włosy, bo się tak szybko nie niszczą i nie łamią
__________________
Zapraszam na:stylowoizdrowo.pl
RenaCz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-17, 08:11   #20
Agushka1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4
Dot.: regeneracja STEAM POD Loreal fakty/mity?!

Dzięki za odpowiedź bo te dźwięki przypominają odgłosy z kosmosu no właśnie o to mi chodziło mam już odrost tak ogromny ze mam włosy prawie do pasa i farby zostało może 10 cm i wracam do natury i też zapuszczam włoski miałam okazję przez 2 lata z nią pracować w salonie i widzieć jej ogromne możliwości z jakiego siana potrafiła zrobić naprawdę piękne włosy a moja wcześniejsza nie była zła ale to nie to co teraz ona zmienia spektakularnie wygląd włosów Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję
Agushka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-19 09:30:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:24.