Co w sobie zmienić? (zdjęcie) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-15, 17:22   #1
shinecrush
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 36
Thumbs down

Co w sobie zmienić? (zdjęcie)


To może przejdę od razu do rzeczy - moją największą zmorą jest twarz a tak dokładniej to małe oczy, które nijak mi nie pasują. Na dole podsyłam wam zdjęcie na którym widać mnie w prostych i kręconych włosach - kręcone to moje naturalne. I tu też mamy problem - nie mam nic do swoich włosów, ale zawsze jak jest wilgoć grzywka podkręca mi się w chińskie S dlatego ją zapuszczam a całe włosy puszą i sklejają i nic im nie pomaga. Używam teraz jedwabiu w spray'u a tydzień temu byłam na regeneracji włosów u fryzjera za 12 złoty jednak nie mogę się przemóc i mimo to nadal prostuję swoje kręcone loki, bo uważam, że lepiej mi w prostych. Mam też lekko odstające ucho - to również nie wygląda jakoś korzystnie przy kręconych włosach
Wracając do twarzy - nie mam z nią jakoś większych problemów, ale ostatnio dość często pojawiają mi się wypryski i nie mogę się ich pozbyć. Używam obecnie toniku do mycia twarzy i żelu oczyszczającego. Skoro jesteśmy już w okolicach twarzy to mogę poruszyć też problem ust i oczu. Usta - zawsze jak jestem w szkole pojawia mi się biały nalot - nie wiem czy to z powodu wilgoci czy z tego, że się denerwuję. Oczy - mam wrażenie, że czują się zmęczone, ale tu w cale nie jestem taka zdziwiona - śpię max 5 godzin i ogólnie bolą mnie czasem i mam lekkie cienie chociaż na zdjęciach tego nie widać. Co do problemów z moją skórą może to być też spowodowane tym, że bardzo mało jem (nie lubię próbować nowych rzeczy w kółko jem to samo) no i chodzi też o tą ilość spania. Doradziłybyście coś? Jestem teraz w technikum i chciałabym o siebie trochę bardziej zadbać, ale chciałabym też podkreślić, że nie mam jakoś dużo pieniędzy żeby na różne kosmetyki wydawać, ale też i malować się nie lubię. Proszę o jakiekolwiek rady, bo już nie wiem co ze sobą zrobić
Bez_tytułu_2.jpg
shinecrush jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 17:48   #2
meowww
Raczkowanie
 
Avatar meowww
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 379
Dot.: Co w sobie zmienić? (zdjęcie)

Cytat:
Napisane przez shinecrush Pokaż wiadomość
To może przejdę od razu do rzeczy - moją największą zmorą jest twarz a tak dokładniej to małe oczy, które nijak mi nie pasują. Na dole podsyłam wam zdjęcie na którym widać mnie w prostych i kręconych włosach - kręcone to moje naturalne. I tu też mamy problem - nie mam nic do swoich włosów, ale zawsze jak jest wilgoć grzywka podkręca mi się w chińskie S dlatego ją zapuszczam a całe włosy puszą i sklejają i nic im nie pomaga. Używam teraz jedwabiu w spray'u a tydzień temu byłam na regeneracji włosów u fryzjera za 12 złoty jednak nie mogę się przemóc i mimo to nadal prostuję swoje kręcone loki, bo uważam, że lepiej mi w prostych. Mam też lekko odstające ucho - to również nie wygląda jakoś korzystnie przy kręconych włosach
Wracając do twarzy - nie mam z nią jakoś większych problemów, ale ostatnio dość często pojawiają mi się wypryski i nie mogę się ich pozbyć. Używam obecnie toniku do mycia twarzy i żelu oczyszczającego. Skoro jesteśmy już w okolicach twarzy to mogę poruszyć też problem ust i oczu. Usta - zawsze jak jestem w szkole pojawia mi się biały nalot - nie wiem czy to z powodu wilgoci czy z tego, że się denerwuję. Oczy - mam wrażenie, że czują się zmęczone, ale tu w cale nie jestem taka zdziwiona - śpię max 5 godzin i ogólnie bolą mnie czasem i mam lekkie cienie chociaż na zdjęciach tego nie widać. Co do problemów z moją skórą może to być też spowodowane tym, że bardzo mało jem (nie lubię próbować nowych rzeczy w kółko jem to samo) no i chodzi też o tą ilość spania. Doradziłybyście coś? Jestem teraz w technikum i chciałabym o siebie trochę bardziej zadbać, ale chciałabym też podkreślić, że nie mam jakoś dużo pieniędzy żeby na różne kosmetyki wydawać, ale też i malować się nie lubię. Proszę o jakiekolwiek rady, bo już nie wiem co ze sobą zrobić
Załącznik 5791658
Co do ust i bialego nalotu - mam to samo! W domu - nic, na relaksujacym spacerze, kinie etc. - nic, ale w przypadku stresujacych sytuacji, gdzie gdzies wychodze, zawsze sie pojawia. Nie wiem co to za dziwny fenomen. Blyszczyki tylko pogarszaja sprawe. Jednak mam jeden balsam do ust, ktory bardzo pomaga. To
Rimmel Colour Rush Balm.
meowww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 18:01   #3
shinecrush
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 36
Dot.: Co w sobie zmienić? (zdjęcie)

Dziękuję, spróbuję i zobaczymy czy coś zdziała. Dzisiaj byłam w aptece i kupiłam pomadkę nawilżającą - ale tego typu rzeczy tak jak sama wspomniałaś właśnie pogarszają sprawę a ten biały nalot na ustach jest na prawdę irytujący.-.
shinecrush jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 18:53   #4
Barnarda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 5
Dot.: Co w sobie zmienić? (zdjęcie)

Zapuszczenie włosów jest dobrym pomysłem (szczególnie kręconych!), są bardzo ładne - nie katuj ich prostownicą.
Mogłabyś zrezygnować z grzywki, wydaję mi się, że bardzo ładnie wyglądałabyś długich, kręconych włosach z przedziałkiem na środku. Niestety, na pielęgnacji kręconych włosów się nie znam, ale znajdziesz wątki dotyczące tego tematu.
Powtórzę, nie katuj włosów prostownicą! Szczególnie tak ładnie kręconych.

Strasznie zazdroszczę Ci takich włosów.

Co do makijażu, koniecznie wyreguluj i podkreśl brwi.
Regulacja u kosmetyczki (nada odpowiedni kształt brwiom) nie kosztuje dużo, a poprawki można już robić samemu.
Kredka z essence kosztuje poniżej 10zł, a jest bardzo dobra i trwała.
Jeśli masz problem z cieniami możesz zacząć używać korektora, ja mam z Catrice (ok. 10zł) i sobie chwalę.
Masz bardzo ładny kolor oczu, fajnie gdybyś zaczęła malować rzęsy (np. kup tusz wydłużający rzęsy - to ładnie otworzy oko).
Cały zestaw (kredka + tusz + korektor) będą kosztować ok. 30zł. Chyba, że wybierzesz jakieś inne . Nałożenie tych kosmetyków też nie będzie zajmowało dużo czasu.
Wydaję mi się, że to bardzo podkreśli Twoją urodę i sprawi, że będziesz czuła się zadbana i oczy będą wydawały się większe.
Barnarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 20:50   #5
shinecrush
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 36
Dot.: Co w sobie zmienić? (zdjęcie)

Cytat:
Napisane przez Barnarda Pokaż wiadomość
Zapuszczenie włosów jest dobrym pomysłem (szczególnie kręconych!), są bardzo ładne - nie katuj ich prostownicą.
Mogłabyś zrezygnować z grzywki, wydaję mi się, że bardzo ładnie wyglądałabyś długich, kręconych włosach z przedziałkiem na środku. Niestety, na pielęgnacji kręconych włosów się nie znam, ale znajdziesz wątki dotyczące tego tematu.
Powtórzę, nie katuj włosów prostownicą! Szczególnie tak ładnie kręconych.

Strasznie zazdroszczę Ci takich włosów.

Co do makijażu, koniecznie wyreguluj i podkreśl brwi.
Regulacja u kosmetyczki (nada odpowiedni kształt brwiom) nie kosztuje dużo, a poprawki można już robić samemu.
Kredka z essence kosztuje poniżej 10zł, a jest bardzo dobra i trwała.
Jeśli masz problem z cieniami możesz zacząć używać korektora, ja mam z Catrice (ok. 10zł) i sobie chwalę.
Masz bardzo ładny kolor oczu, fajnie gdybyś zaczęła malować rzęsy (np. kup tusz wydłużający rzęsy - to ładnie otworzy oko).
Cały zestaw (kredka + tusz + korektor) będą kosztować ok. 30zł. Chyba, że wybierzesz jakieś inne . Nałożenie tych kosmetyków też nie będzie zajmowało dużo czasu.
Wydaję mi się, że to bardzo podkreśli Twoją urodę i sprawi, że będziesz czuła się zadbana i oczy będą wydawały się większe.
Więc chyba nie ma innego wyjścia jak zainwestować w kosmetyki, chociaż nie lubię się malować - nawet w lekkim makijażu czuję się nieswojo, mam wrażenie, że nawet taki brzydal jak ja nie ma prawa nosić makijażu. Co do mojego koloru oczu - wcale nie uważam, że są ładne mogłabym nawet rzec, że są nudne:_: A co do włosów - Niby są okej, ale gdybyś choć na chwilę mogłabyś je przejąć załamałabyś się już po dwóch dniach - nie da się z nimi wytrzymać na wilgoci strasznie mi się sklejają i w szkole wyglądam jak taka nieokrzesana owca skrzyżowana z psem. Mimo to dziękuję za rady i coś na pewno zdziałam
shinecrush jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 23:58   #6
ferryboat
Zadomowienie
 
Avatar ferryboat
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 378
Dot.: Co w sobie zmienić? (zdjęcie)

Brwi to pierwsza sprawa. Poza tym starałabym się podkreślać usta, nie wiem o co chodzi z białym nalotem, ale może da się to jakoś załagodzić odpowiednim nawilżeniem albo spróbuj czasem posmarować wargi miodem, ot taki zabieg z naturą w tle. Generalnie świetnie rozumiem, że na razie jest brak pieniążków, ale spróbuj może testować pojedynczo a to jakieś kremy bb (są one lżejsze od różnych podkładów i przede wszystkim Tobie nie jest podkład potrzebny), może puder (aczkolwiek mnie np. puder strasznie drażni, nie czuję się z nim "wygodnie"). Jeżeli chodzi o pielęgnację to możesz pobawić się w domowej roboty maseczki, które nic nie kosztują.

Jeżeli chodzi o włoski to zapuszczaj, bo masz ładne gęste, ale starałabym się je jakoś podbudować i niekoniecznie tak często prostować.

Masz bardzo ciekawe, nietypowe oczy-- rzęsy możesz podkreślać wydłużającym tuszem i efekt będzie super!
__________________
Change your thoughts and you will change the world.
ferryboat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 18:04   #7
happyprzybyl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: Co w sobie zmienić? (zdjęcie)

Zapuść grzywkę, podkreślaj loki kremem do loków , wgniataj na wilgotne włosy i nie susz suszarką- to co naturalne jest najpiękniejsze -trzeba to tylko odpowiednio wyeksponować!
Ps:Oczka masz przecież super ---- zeza brak
happyprzybyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-26, 18:29   #8
shinecrush
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 36
Dot.: Co w sobie zmienić? (zdjęcie)

Cytat:
Napisane przez happyprzybyl Pokaż wiadomość
Zapuść grzywkę, podkreślaj loki kremem do loków , wgniataj na wilgotne włosy i nie susz suszarką- to co naturalne jest najpiękniejsze -trzeba to tylko odpowiednio wyeksponować!
Ps:Oczka masz przecież super ---- zeza brak
Tak bardzo brak, że aż go widać XD
Nie mam zamiaru nosić okularów, bo tak wyglądam jeszcze gorzej;-;
shinecrush jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 18:41   #9
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Co w sobie zmienić? (zdjęcie)

Cytat:
Napisane przez shinecrush Pokaż wiadomość
Tak bardzo brak, że aż go widać XD
Nie mam zamiaru nosić okularów, bo tak wyglądam jeszcze gorzej;-;
Daleko ci do zeza A okulary polecam. Koleżanka jako dziecko nie nosiła w myśl zasady "w okularach się brzydko wygląda" obecnie nie widzi praktycznie nic bez okularów, tak jej poleciał wzrok.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-03, 21:57   #10
Niedopowiedzenia
Zakorzenienie
 
Avatar Niedopowiedzenia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 5 242
Dot.: Co w sobie zmienić? (zdjęcie)

Ja bym zaczęła od rzęs-oko zupełnie inaczej wygląda jak się je pomaluje. Kremy BB też polecam dla wyrównania kolorytu no i brwi warto wyregulować.

Ile masz lat?
__________________
If you want to make God laugh, tell him about your plans

Nie dbaj o markę ołówka, sprawdź czy jest zatemperowany.


Porozmawiaj z nami o Bułgarii

Od dupy strony, zapraszamy
Niedopowiedzenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-04, 12:22   #11
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: Co w sobie zmienić? (zdjęcie)

Z rzęsami całkowicie się zgadzam, do tego koniecznie puder - wybrałabym matowy, ładnie wyrówna skórę i niedoskonałości, a włosy - chyba ślicznie wyglądałabyś w kręconych, proste mocno spłaszczają twarz
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-04, 14:29   #12
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Co w sobie zmienić? (zdjęcie)

A ja myślę, że ładnie wyglądałabyś w takiej fryzurce:
http://s1.kozaczek.pl/2013/03/kasia-cichopek-R1.jpg
http://clarewbrown.files.wordpress.c...2012-pfw14.jpg

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Masz lekko azjatyckie rysy twarzy i oryginalną urodę, tylko postaraj się ją jakoś podkreślić (makijaż, fryzura) żebyś nie zginęła w tłumie
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-04, 15:52   #13
Niedopowiedzenia
Zakorzenienie
 
Avatar Niedopowiedzenia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 5 242
Dot.: Co w sobie zmienić? (zdjęcie)

Te włosy cię przytłaczają

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cytat:
Napisane przez shinecrush Pokaż wiadomość
Tak bardzo brak, że aż go widać XD
Nie mam zamiaru nosić okularów, bo tak wyglądam jeszcze gorzej;-;
No to noś okulary,twoja buzia jest przytłoczona włosami,a okulary mogłyby ją rozświetlić,np. czerwone,niebieskie.
__________________
If you want to make God laugh, tell him about your plans

Nie dbaj o markę ołówka, sprawdź czy jest zatemperowany.


Porozmawiaj z nami o Bułgarii

Od dupy strony, zapraszamy
Niedopowiedzenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-04, 22:00   #14
Aggie_L
Przyczajenie
 
Avatar Aggie_L
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4
Dot.: Co w sobie zmienić? (zdjęcie)

Jeżeli używasz jedwabiu i Twoje włosy dalej się puszą, to go odstaw i popróbuj czegoś, co podkreśli skręt włosów. Po sobie wiem, że jedwab nie jest dla wszystkich (chociaż ja mam włosy proste jak druty, ale puszą sie i jedwab tylko pogarsza sprawę). Przemyśl kształt brwi, spróbuj je delikatnie wyregulować i podkreślić, postaw na rzęsy w codziennym makijażu. Myślę, że tusz i puder na problematyczne strefy buzi wystarczy jako podstawa, możesz jeszcze kupić korektor pod oczy, co troszkę zniweluje wizualnie zmęczenie. Idź do optyka i popróbuj z różnymi oprawkami, teraz jest dużo fajnych modeli. Polecam Ci też balsam Einstain na usta, taki czerwony z krzyżykiem, można go kupić przez internet (ok.2zł/szt) - bardzo poprawił kondycje moich wiecznie podrażnionych ust.
Aggie_L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 12:24   #15
xzetx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 5
Dot.: Co w sobie zmienić? (zdjęcie)

Dobrze dobrane okulary mogą Cię upiększyć, a nie oszpecić, naprawdę. Musiałabyś sie skonsultować ze specjalistą, który dobierze okulary do Twojego kształtu twarzy. Nie będzie to tanie, wiadomo ile kosztują same okulary, ale jest to inwestycja na lata.

Druga rzecz to makijaż, nawet jeśli nie lubisz się malować, to powinnaś mimo to podkreślać np. rzęsy, co optycznie powiększy Twoje oczy, które faktycznie, ogromne nie są Ja używam podkładu BeBeauty dostępnego w Biedronce, za ok 8zł, bardzo wydajny i dla mnie bardzo fajny. Tuszu używam z rossmana, taki różowy "Extreme lashes volume mascara", cena niecałe 10zł.

Trzecia rzecz to brwi, na tych zdjęciach nie widać ich zbyt dokładnie, ale widać, że nie są zadbane. Pierwszy raz idź do kosmetyczki, ona będzie wiedziała jaki kształt brwi będzie dla Ciebie odpowiedni. Nie kosztuje to dużo. Wiadomo, że każdy ma inne możliwości finansowe, więc po prostu po wyregulowaniu u kosmetyczki, sama wyrywaj sobie małe, odrastające włoski, by nie dopuscić do zatracenia uzyskanego efektu. Sama tak robię, bo na ciągłe bieganie do kosmetyczki mnie nie stać.

Kolejną rzeczą są włosy, mogą być Twoim przeogromnym atutem, ale również musisz o nie zadbać. Nie musi być to wcale drogie. Wejdź na bloga włosomaniaczki anwen: www.anwen.pl . I poświęć sporo czasu by zagłębić się w tego bloga. Dowiesz się jak pięlęgnować twój typ włosów, naprawdę tanimi sposobami.

Mam nadzieję, że pomogłam, pozdrawiam

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

I NIE PROSTUJ WŁOSÓW!! Wyglądasz dużo lepiej na drugim zdjęciu, gdzie masz niewyprostowane!
xzetx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 12:33   #16
LimangoSklep
Przyczajenie
 
Avatar LimangoSklep
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 8
Dot.: Co w sobie zmienić? (zdjęcie)

Podpisuję się pod tym, że twoje kręcone włosy wyglądają świetnie. Jeśli uważasz, że twoje oczy wyglądają na zbyt małe, możesz je optycznie powiększyć stosując tusz do rzęs. Jeśli chodzi o biały nalot na ustach, to możesz mieć delikatną kandydozę, spróbuj eksperymentalnie na jakiś czas ograniczyć mocno cukier w diecie. Może warto też spróbować zmienić pastę do zębów? No i te 5 godzin to chyba jednak troszkę za mało snu jak na całą dobę Jeśli będziesz dobrze wypoczęta zobaczysz że będziesz czuć się i wyglądać lepiej!
LimangoSklep jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 20:40   #17
princess_m
Raczkowanie
 
Avatar princess_m
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 479
Dot.: Co w sobie zmienić? (zdjęcie)

Cytat:
Napisane przez shinecrush Pokaż wiadomość
To może przejdę od razu do rzeczy - moją największą zmorą jest twarz a tak dokładniej to małe oczy, które nijak mi nie pasują. Na dole podsyłam wam zdjęcie na którym widać mnie w prostych i kręconych włosach - kręcone to moje naturalne. I tu też mamy problem - nie mam nic do swoich włosów, ale zawsze jak jest wilgoć grzywka podkręca mi się w chińskie S dlatego ją zapuszczam a całe włosy puszą i sklejają i nic im nie pomaga. Używam teraz jedwabiu w spray'u a tydzień temu byłam na regeneracji włosów u fryzjera za 12 złoty jednak nie mogę się przemóc i mimo to nadal prostuję swoje kręcone loki, bo uważam, że lepiej mi w prostych. Mam też lekko odstające ucho - to również nie wygląda jakoś korzystnie przy kręconych włosach
Wracając do twarzy - nie mam z nią jakoś większych problemów, ale ostatnio dość często pojawiają mi się wypryski i nie mogę się ich pozbyć. Używam obecnie toniku do mycia twarzy i żelu oczyszczającego. Skoro jesteśmy już w okolicach twarzy to mogę poruszyć też problem ust i oczu. Usta - zawsze jak jestem w szkole pojawia mi się biały nalot - nie wiem czy to z powodu wilgoci czy z tego, że się denerwuję. Oczy - mam wrażenie, że czują się zmęczone, ale tu w cale nie jestem taka zdziwiona - śpię max 5 godzin i ogólnie bolą mnie czasem i mam lekkie cienie chociaż na zdjęciach tego nie widać. Co do problemów z moją skórą może to być też spowodowane tym, że bardzo mało jem (nie lubię próbować nowych rzeczy w kółko jem to samo) no i chodzi też o tą ilość spania. Doradziłybyście coś? Jestem teraz w technikum i chciałabym o siebie trochę bardziej zadbać, ale chciałabym też podkreślić, że nie mam jakoś dużo pieniędzy żeby na różne kosmetyki wydawać, ale też i malować się nie lubię. Proszę o jakiekolwiek rady, bo już nie wiem co ze sobą zrobić
Załącznik 5791658

moim zdaniem o wiele ładniej jest Ci w kręconych włosach, grzywkę bym zapuściła i przedziałek na środku albo na boku zależy jak włos będzie się układał. Zainwestuj w szampon nawilżający lub do włosów kręconych który będzie podkreślał skręt, może być też jakiś lotion lub inny produkt, który będzie właśnie je podkreślał idź do rossmanna tam jest tego pełno. Jeśli byłaś u fryzjera na tzw. regeneracji za 12zł to co ona Ci tam zrobiła maskę na włosy nałożyła? mnie taka cena nie przekonuje, mało tego bym pomyślała, że ktoś mnie oszukuje - profesjonalne kosmetyki fryzjerskie dobrej jakości są drogie i żadna normalna fryzjerka nie robiłaby zabiegu po kosztach

jakich kosmetyków używasz (nazwa, marka itd.) może masz źle dobrany kosmetyk i dlatego coś Ci ciągle wyskakuje lub masz burzę hormonalną i dlatego.
Jak się odżywiasz? jesz dużo warzyw i owoców?
Dlaczego tak mało śpisz?

Co do makijażu tusz do rzęs naprawdę robi cuda powinnaś iść do kosmetyczki zrobić hennę brwi i rzęs tzw. całkowitą i regulację brwi od razu buzia nabierze charakteru w moim mieście można zrobić za ok. 20zł. Lepiej za pierwszym razem sama nic nie próbuj bo wyjdzie krzywo i wtedy grzywka się przyda
Co do kosmetyków to nie koniecznie muszą być super drogie, czasem na promocji można coś kupić ja tak robię z tuszem max factor. Tusz firmy hean jest nie drogi a naprawdę ładnie podkreśla rzęsy.

Moim zdaniem młode dziewczyny najładniej wyglądają bez makijażu albo z bardzo delikatnym
__________________
solarium tak samo jak palenie papierosów powoduje RAKA
----------------------------------------------
odwyk od kupowania kosmetyków zakończony powodzeniem , kupuję tylko co jest niezbędne
princess_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 22:17   #18
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 431
Dot.: Co w sobie zmienić? (zdjęcie)

rozjasnij troszke wlosy i zrob taka fryzurke, bedziesz pieknie wygladac!! Bo jestes Piekna!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzury krotkie fryzury bob 7a.jpg (16,2 KB, 12 załadowań)
foxy313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-07 22:17:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:15.