Pas chatakteryzatorski - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-22, 08:55   #1
ColettS
Raczkowanie
 
Avatar ColettS
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 78
Question

Pas chatakteryzatorski


Potrzebuję małej porady
Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zakupem pasu charakteryzatorskiego, ponieważ maluję w bardzo różnych warunkach i nie zawsze mam miejsce, w którym mogę swobodnie rozłożyć się ze swoimi pędzlami w normalnym etui. Nie mam wątpliwości, co do tego, że taki pas jest praktyczny, ale czy rzeczywiście wygodnie się z nim (i w nim ) pracuje? Podzielcie się proszę swoimi doświadczeniami i opiniami w tej kwestii
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kryolan_-_pas_charakteryzatorski.jpg (87,2 KB, 7 załadowań)
__________________
Chcesz zobaczyć więcej moich makijaży?
Zapraszam na <ciach_reklama> oraz na nowego bloga.
ColettS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 11:15   #2
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Pas chatakteryzatorski

Cytat:
Napisane przez ColettS Pokaż wiadomość
Potrzebuję małej porady
Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zakupem pasu charakteryzatorskiego, ponieważ maluję w bardzo różnych warunkach i nie zawsze mam miejsce, w którym mogę swobodnie rozłożyć się ze swoimi pędzlami w normalnym etui. Nie mam wątpliwości, co do tego, że taki pas jest praktyczny, ale czy rzeczywiście wygodnie się z nim (i w nim ) pracuje? Podzielcie się proszę swoimi doświadczeniami i opiniami w tej kwestii
Parę miesięcy pracowałam w Inglocie i nosiłam codziennie taki pas z pędzlami podczas pracy w salonie. I o ile mi wygodnie się w nim chodziło i używało, kiedy w grę wchodziły maksymalnie 3 pędzle, to jak już miałam do wykonania pełen makijaż, pas zawsze ściągałam i kładłam na blat stołu, bo po prostu niewygodnie mi było co chwilę spoglądać w dół i szukać pędzla :P Wolę mieć jednak wszystko pod ręką obok siebie, w zasięgu wzroku.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 18:28   #3
ColettS
Raczkowanie
 
Avatar ColettS
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 78
Dot.: Pas chatakteryzatorski

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Parę miesięcy pracowałam w Inglocie i nosiłam codziennie taki pas z pędzlami podczas pracy w salonie. I o ile mi wygodnie się w nim chodziło i używało, kiedy w grę wchodziły maksymalnie 3 pędzle, to jak już miałam do wykonania pełen makijaż, pas zawsze ściągałam i kładłam na blat stołu, bo po prostu niewygodnie mi było co chwilę spoglądać w dół i szukać pędzla :P Wolę mieć jednak wszystko pod ręką obok siebie, w zasięgu wzroku.
Dzięki za odpowiedź
Właśnie tego się obawiam, że wszystko będę miała pod ręką a i tak co chwilę będę musiała szukać, gdzie jest który pędzel
__________________
Chcesz zobaczyć więcej moich makijaży?
Zapraszam na <ciach_reklama> oraz na nowego bloga.
ColettS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-22 19:28:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:39.