Zmiany, Zmiany...najlepiej od wczoraj - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-24, 22:55   #1
92kasia2
Przyczajenie
 
Avatar 92kasia2
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4

Zmiany, Zmiany...najlepiej od wczoraj


Cześć wszystkim
Mam do was małą prośbę (a może jest duża:P), potrzebuję pomocy. Muszę w sobie coś zmienić tylko nie wiem co i jak... Duży z tym problem jednak ale może znajdzie się jakaś dobra duszyczka i podzieli się radą
Więc zacznę od tego że praktycznie cały czas wyglądam tak samo, mało się u mnie zmienia (zwłaszcza w kwestii fryzury). Mam 22 a za chwilę nawet 23 lata:P i nie wyglądam na swój wiek. Nie jest to dla mnie jakiś straszny problem Kolor naturalny włosów to popielaty blond ale już zdążyłam przemalować na złocisty brąz, w sumie nawet nie wiem czy mi pasuje:P

Wrzucam wam kilka zdjęć, starałam się jakoś po kolei, ostatnie najbardziej aktualne

Aaa i dodam jeszcze że moje włosy są puszące i falowane, żeby jakoś w miarę wyglądały to je prostuję ale wtedy się elektryzują i już nie wiem co z nimi zrobić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (148,6 KB, 248 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (119,7 KB, 246 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (82,8 KB, 301 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (178,3 KB, 195 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (108,0 KB, 169 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (80,3 KB, 182 załadowań)
92kasia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 00:12   #2
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Zmiany, Zmiany...najlepiej od wczoraj

Moim zdaniem najładniej wyglądasz na trzecim zdjęciu i pasuje Ci zarówno tego typu upięcie włosów, jak i kolor. Widzę Cię w jakimś rudawym albo złotym blondzie chyba, bo mam wrażenie, że ciemniejszy i popielaty kolor (taki jak na drugiej fotce) trochę Cię postarza. Wydaje mi się, że korzystniej byś wyglądała w krótszych włosach.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 11:56   #3
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Zmiany, Zmiany...najlepiej od wczoraj

Cytat:
Napisane przez 92kasia2 Pokaż wiadomość
Mam 22 a za chwilę nawet 23 lata:P i nie wyglądam na swój wiek.
Borze zielony, co wy macie z tym wiekiem masz 23, no 22, a na ile chcesz wygladac ? na 50? Wiem, ze dzisiaj nastolatki to tylko solarium i tona tapety i każda wygląda na 35 ale Ty nie wygladasz na dziecko, tylko na młoda dziewcyznę, która jesteś. Dałabym Ci 24 nawet jak masz makijaż.

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

* ale to pewnie zasługa tych babcinych kolczyków na tym zdjęciu i upięcia włosów. ładneij ci w rozpuszczonych.

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Dodam jeszcze, ze mój faworyt to zdjecie nr jeden, przede wszystkim naturalne włosy (ciemny blond)

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Na pozsotałych już są niestety ufarbowane na seksowny kolor kociej kupki (no offence )
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-26, 12:08   #4
panna tofu
Raczkowanie
 
Avatar panna tofu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 249
Dot.: Zmiany, Zmiany...najlepiej od wczoraj

Bardzo mi się podobasz na 3 zdjęciu, tak z klasą ale to chyba kwestia upięcia a nie koloru. Kolor masz teraz bardzo ładny, nie zmieniałabym. Ewentualnie cięcie. Widzę Cię w czymś takim (tym bardziej, że piszesz, że falują): http://http://www.studio-mody.com.pl...1441c781ac.jpg
http://http://m.ocdn.eu/_m/ff1a09e34...945b,62,37.jpg

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

P.S. Też nie wiem o co chodzi z tym postarzaniem się. 90% kobiet chce się teraz na siłę postarzać ,nie wiem o co chodzi Wyglądasz na swoje lata autorko, po co Ci więcej?
panna tofu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-26, 13:40   #5
92kasia2
Przyczajenie
 
Avatar 92kasia2
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4
Dot.: Zmiany, Zmiany...najlepiej od wczoraj

Już wam wszystko wyjaśniam :P nie chodzi o to że chcę się postarzyć bo nie uważam że źle wyglądam w sumie trochę źle to ujęłam i powinnam napisać że to inni uważają że młodo wyglądam ale ni to nie przeszkadza Włosy moje też nie są najgorsze i nie wyglądają tragicznie ale strasznie się z nimi męczę, plączą się no i bardzo mi się znudziły bo zawsze mam taką samą fryzurę i dlatego chciałabym coś zmienić
Miałam wrzucić jeszcze jedno zdjęcie takie aktualne ale nie chciało się dodać więc jest teraz kolor już się jednak trochę wypłukał i nie wygląda identycznie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (41,7 KB, 172 załadowań)
92kasia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-26, 17:41   #6
CarrieBra
Rozeznanie
 
Avatar CarrieBra
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 617
Dot.: Zmiany, Zmiany...najlepiej od wczoraj

Cytat:
Napisane przez 92kasia2 Pokaż wiadomość
w sumie trochę źle to ujęłam i powinnam napisać że to inni uważają że młodo wyglądam
Mam 27 lat, a wszyscy mi dają góra 17-18 ; -p
Nie zdarzyło mi się jeszcze kupić papierosy czy alko bez pokazania dowodu - i co ja mam powiedzieć?

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

I fakt, prześlicznie wyglądasz na trzecim zdjęciu. Korzystaj z tej fryzury jak najczęściej ; -)
__________________


Dziewczyna
, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów,
poradzi sobie w życiu. : -))))
CarrieBra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-26, 19:49   #7
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Zmiany, Zmiany...najlepiej od wczoraj

Cytat:
Napisane przez 92kasia2 Pokaż wiadomość
Miałam wrzucić jeszcze jedno zdjęcie takie aktualne ale nie chciało się dodać więc jest teraz kolor już się jednak trochę wypłukał i nie wygląda identycznie
Ja na tej fotce widzę tylko ...namalowane brwi Czy jest coś złego w byciu blondynką bo nie rozumiem, i co złego w jasnych brwiach , oświećcie mnie dziewczyny

Uważasz, że ten kolor włosów Ci pasuje? Bo według mnie nie wygladasz blado nawet brwi musiałaś sobie domalować, oczywiście pewnie teraz ktoś Ci każe posmarować buzię czymś pomarańczowym lub brązowym i już zupełnie będzie cud miód i sama natura Serio nie rozumiem, po co tyle dziewczyn uważa, że będą piękniejsze jak będą do siebie zupełnie nie podobne ? Piękno zaczyna się od akceptacji siebie, nie od zmieniania na siłę wszystkiego co nam dała natura.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-27, 14:21   #8
MalwaCzarna
Przyczajenie
 
Avatar MalwaCzarna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 8
Dot.: Zmiany, Zmiany...najlepiej od wczoraj

Kasiu,

Masz bardzo ładne oczy, powinnaś je bardziej podkreślać. W ogóle jesteś ładną i naturalną dziewczyną.

Myślę, że najlepiej zrobisz udając się do dobrego fryzjera - stylisty, który podpowie Ci jaka fryzura i kolor najlepiej podkreślą Twoją urodę. Naprawdę warto raz na jakiś czas zainwestować w taką poradę i metamorfozę.

Patrząc na zdjęcia pomyślałam, że krótsze włosy lepiej by do Ciebie pasowały, ale nie potrafię powiedzieć jaka to konkretnie miałaby byś fryzura. Pierwszy kolor, który przyszedł mi do głowy to brąz wpadający w rudy.

Oczywiście najlepiej byłoby pozostać przy naturalnym kolorze, nie od dziś wiadomo, że farby nie są obojętne dla włosów. Dobry specjalista może np. doradzić Ci zabieg lub maskę, która wydobędzie "świeżość" i naturalny blask włosów.
MalwaCzarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 12:36   #9
kinia8900
Raczkowanie
 
Avatar kinia8900
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 338
Dot.: Zmiany, Zmiany...najlepiej od wczoraj

Kolory i długości do twarzy Ci w blondzie

3.jpg

1414495705700.jpg

1414496040206.jpg

1414496014411.jpg

4.jpg

2.jpg
__________________

kinia8900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 15:11   #10
92kasia2
Przyczajenie
 
Avatar 92kasia2
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4
Dot.: Zmiany, Zmiany...najlepiej od wczoraj

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Uważasz, że ten kolor włosów Ci pasuje? Bo według mnie nie wygladasz blado nawet brwi musiałaś sobie domalować, oczywiście pewnie teraz ktoś Ci każe posmarować buzię czymś pomarańczowym lub brązowym i już zupełnie będzie cud miód i sama natura Serio nie rozumiem, po co tyle dziewczyn uważa, że będą piękniejsze jak będą do siebie zupełnie nie podobne ? Piękno zaczyna się od akceptacji siebie, nie od zmieniania na siłę wszystkiego co nam dała natura.
No akurat na tym zdjęciu mi kompletnie nie pasuje Włosy ledwo po malowaniu i mam taki jasny podkład no i niestety nie wyszło :P i nie nie nie na pewno nie będę się smarować pomarańczem ani chodzić na solarium. Wręcz chcę wyrzucić wszystkie fluidy bo ich nie lubię

Swoimi włosami byłam strasznie zmęczona, nie miały ładnego popielatego koloru tylko taki nijaki, u góry jasne a dół żółtawy. Jak już pomalowałam odkryłam że da się je opanować, nie puszą się tak strasznie, tylko te ciągłe malowanie... Ogólnie mam dziwne włosy bo farba strasznie szybko się z nich wypłukuje i rosną prawie z prędkością światła, ledwo ścięłam i znów długie myślę czy nie wrócić do naturalnego ale ścięcie przydałoby się inne

Cytat:
Kolory i długości do twarzy Ci w blondzie
Taki jasny to nie jestem pewna ale ten bardziej karmelowy
__________________
<<Niektórzy ludzie będą cię kochać tak długo, jak będziesz pasować do ich pudełka. Nie bój się ich rozczarować>>
92kasia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 09:33   #11
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Zmiany, Zmiany...najlepiej od wczoraj

Cytat:
Napisane przez 92kasia2 Pokaż wiadomość
No akurat na tym zdjęciu mi kompletnie nie pasuje Włosy ledwo po malowaniu i mam taki jasny podkład no i niestety nie wyszło :P i nie nie nie na pewno nie będę się smarować pomarańczem ani chodzić na solarium. Wręcz chcę wyrzucić wszystkie fluidy bo ich nie lubię

Swoimi włosami byłam strasznie zmęczona, nie miały ładnego popielatego koloru tylko taki nijaki, u góry jasne a dół żółtawy. Jak już pomalowałam odkryłam że da się je opanować, nie puszą się tak strasznie, tylko te ciągłe malowanie... Ogólnie mam dziwne włosy bo farba strasznie szybko się z nich wypłukuje i rosną prawie z prędkością światła, ledwo ścięłam i znów długie myślę czy nie wrócić do naturalnego ale ścięcie przydałoby się inne

Taki jasny to nie jestem pewna ale ten bardziej karmelowy
Jasny podkład akurat jest dobry bo pasuje do twojej karnacji, "chorowity" wygląd na zdjęciu to wina pomalowanych na ciemno brwi i włosów, przy których jasna cera zamiast świetliście wygląda płasko...

Popieram powrót do naturalek, to, że farba się szybko wypłukuje, znaczy że włosy są zniszczone farbowaniem. Na puch jest też naturalna metoda -olejowanie i odstawienie silikonów (zwykle silikony gromadzą się w nadmiarze i elektryzują i zlepiają włosy)
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-29, 14:18   #12
Withir
Przyczajenie
 
Avatar Withir
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6
Dot.: Zmiany, Zmiany...najlepiej od wczoraj

Męskim okiem. Wyglądasz na swój wiek. Typ: cichej, spokojnej dziewczyny. Jeżeli to gra z Twoją osobowością to nie musisz dużo zmieniać.
__________________
<ciach reklama>
Withir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-02, 11:11   #13
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Zmiany, Zmiany...najlepiej od wczoraj

Skoro rosną Ci szybko włosy to poeksperymentuj z fryzurą, jak coś to odrosną Podobasz mi się na pierwszym zdjęciu od kinia. Więc fajnie byłoby obciąć włosy do ramion i modelować żeby zyskać więcej objętości
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 21:21   #14
92kasia2
Przyczajenie
 
Avatar 92kasia2
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4
Dot.: Zmiany, Zmiany...najlepiej od wczoraj

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Jasny podkład akurat jest dobry bo pasuje do twojej karnacji, "chorowity" wygląd na zdjęciu to wina pomalowanych na ciemno brwi i włosów, przy których jasna cera zamiast świetliście wygląda płasko...

Popieram powrót do naturalek, to, że farba się szybko wypłukuje, znaczy że włosy są zniszczone farbowaniem. Na puch jest też naturalna metoda -olejowanie i odstawienie silikonów (zwykle silikony gromadzą się w nadmiarze i elektryzują i zlepiają włosy)
Myślę że to nie wina farby tylko taki mam typ włosów bo bardzo rzadko je maluję i to zaczęłam niedawno. Mam cienkie i ciężkie włosy ale mimo wszystko się puszą i może rzeczywiście powinnam się wziąć za oleje... dzięki za pomysł

Cytat:
Napisane przez Kaminka24 Pokaż wiadomość
Skoro rosną Ci szybko włosy to poeksperymentuj z fryzurą, jak coś to odrosną Podobasz mi się na pierwszym zdjęciu od kinia. Więc fajnie byłoby obciąć włosy do ramion i modelować żeby zyskać więcej objętości
Objętości to one mają aż za dużo na zdjęciach nie widać bo akurat nie mam takiego zdjęcia i są długie i za ciężkie chwilowo. Nie bardzo wiem jak mam je ściąć, miałam na wiosnę do ramion ale już zdążyły odrosnąć i znów są takie same jak miałam. Ale coś wymyślę na pewno bp w takim stanie zostać nie mogą
__________________
<<Niektórzy ludzie będą cię kochać tak długo, jak będziesz pasować do ich pudełka. Nie bój się ich rozczarować>>
92kasia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-17, 22:06   #15
malpka99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 24
Dot.: Zmiany, Zmiany...najlepiej od wczoraj

Wg mnie lepiej wyglądasz bez okularów Mogłabyś też troszkę konturować twarz bronzerem
Masz bardzo ładną buzie
malpka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-18, 12:55   #16
maJolie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 206
Dot.: Zmiany, Zmiany...najlepiej od wczoraj

A ja myślę, że przede wszystkim ogarnij brwi. Jak ogarniesz brwi, to cała buzia Ci się zmieni
maJolie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 21:10   #17
foxy313
Raczkowanie
 
Avatar foxy313
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 431
Dot.: Zmiany, Zmiany...najlepiej od wczoraj

te okulary to jakas lipa, psuja Ci twarz.. dla mnie zdjecie 2 i 3 sa ok
foxy313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 21:28   #18
Colorowa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 48
Dot.: Zmiany, Zmiany...najlepiej od wczoraj

dokładnie, okulary out...a tak to ladnie wygladasz
Colorowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 04:25   #19
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Zmiany, Zmiany...najlepiej od wczoraj

Dziewczyny dobrze radzą, zmień okulary, a z brwiami idź do dobrej kosmetyczki i już nie kombinuj sama. Ładna dziewczyna z Ciebie, w ciemnych włosach szlachetniejesz i ciemny kolor wydobywa Ci piękny kolor oka, który ginie w jaśniejszych włosach
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-20, 11:17   #20
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Zmiany, Zmiany...najlepiej od wczoraj

Nie maluj się i nie ubieraj w tak ostre kolory, bo giniesz, masz delikatny typ urody. Ciepłe (ale nie żółte!) blondy, byle nie za jasne
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 20:43   #21
ciekly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10
Dot.: Zmiany, Zmiany...najlepiej od wczoraj

Ja widzę Cię w takim cięciu. Skoro mówisz że włosy bardzo szybko Ci rosną to powinnaś spróbować z krótszymi fryzurkami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (24,8 KB, 18 załadowań)
ciekly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-20, 23:26   #22
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Zmiany, Zmiany...najlepiej od wczoraj

Masz delikatny typ urody, ale blond rozmywa Twoje rysy. Prawdopodobnie jesteś Stłumionym Latem, czyli typem chłodnym.
Polecam Ci chłodny, jasny brąz. W rzeczywistości i tak wyjdzie neutralny lub lekko ciepły, tak niestety zachowuje się większość farb.
Ja widzę Cię w prostej (musisz prostować), pełnej, dłuższej grzywce. Wbrew pozorom, taka grzywka nie zaokrągli twarzy. Przeciwnie, nada ostrości i charakteru wizerunkowi. Reszta włosów do ramion, lekkie wycieniowanie. Dalej dwie opcje fryzury: prostowanie całości lub prostowanie tylko grzywki, reszta w artystycznym nieładzie. Niedbałe fale uzyskasz wgniatając we włosy kosmetyki przeznaczone do stylizacji włosów kręconych lub robiąc na noc warkoczyki. Napisałeś, że Twoje włosy są falowane, więc z falami nie powinno być problemu. Mnie bardziej podobasz się w artystycznym nieładzie. Wyglądasz naturalniej, a jednocześnie zadziorniej. Pełne prostowanie możesz robić sobie czasem, tak dla odmiany. Sama grzywka musi być prostowana, może zafundujesz sobie kreatynowe prostowanie samej grzywki?
Proponuje też niedbałe upięcia, takie w stylu "idę pod prysznic" lub "właśnie sprzątam". Nie upinaj włosów w układne koczki, nie pasują do Ciebie. Niżej wrzucam zdjęcia z metamorfozami. W razie pytań, pisz śmiało.
1. Metamorfoza z wyprostowaną grzywką.
2. Metamorfoza z pełnym prostowaniem.
3. Przykładowe upięcie.
4. Czarno-białe zdjęcie - wyraźniej widać zmianę rysów twarzy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg get_the_look_metamorfoza_online.jpg (49,9 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg get_the_look_metamorfoza_online1.jpg (51,6 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg get_the_look_metamorfoza_online_upiete.jpg (32,1 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg get_the_look_metamorfoza_online_BW.jpg (47,9 KB, 33 załadowań)
__________________

GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-20 23:26:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:52.