Piękne sukienki-tylko dla jakiej sylwetki ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-25, 18:25   #1
Demeter
Wtajemniczenie
 
Avatar Demeter
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 713
GG do Demeter

Piękne sukienki-tylko dla jakiej sylwetki ??


Witam.

Ostatnio bardzo spodobały mi się sukienki z przepaskami/wstążkami na brzuchu,biodrach lub pod biustem.Chciałam się jednak dowiedzieć czy pasują one do mojego typu sylwetki.
Jestem szczupła, jedynym problemem są szerokie biodra i uda.
Załączam kilka fotek takich sukieneczek i proszę ślicznie o poradę.Poza tym chciałam się dowiedzieć jaki kolor pasuje do mojej karnacji, jest bardzo jasna, blada.Myślałam o czarnym, który optycznie wyszczupla , jednak w połaczeniu z moją cerą wyglądam okropnie

Pozdrawiam
Demeter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-25, 19:00   #2
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Re: Piękne sukienki-tylko dla jakiej sylwetki ??

nie jestem specjalistka, ale poniewaz mam podobny rodzaj figury (klasyczna "grucha") to sprobuje ... wydaje mi sie ze te sukienki ze zdjec 2 i 3 poszerzaja optycznie biodra . Co do sukienki ze zdjecia pierwszego - wersja negatyw - czyli jasna sukienka i ciemna wstazka powinna byc ok. Albo ew. podobna sukienka, ale z kokardka pod biustem a nie na biodrach?

co do kolorow - a szary? albo kolor czerwonego wina? ja tez jestem blada, lubie czern ale musze sie do niej malowac, szary sprawdza sie niezle. i w tym roku nawet jest modny
pozdrawiam
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-25, 19:11   #3
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Re: Piękne sukienki-tylko dla jakiej sylwetki ??

a ja mysle dokladnie odwrotnie sukienka ze zdjecia 1 odpada bo podkreslilaby to czego podkreslac zapewne nie chcesz czyli biodra, sukienki 2 i 3 podkreslaja talie i tuszuja szerokie biodra a co do kolorow , to ja stawialabym na pastele
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-25, 19:28   #4
Demeter
Wtajemniczenie
 
Avatar Demeter
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 713
GG do Demeter
Re: Piękne sukienki-tylko dla jakiej sylwetki ??

Dzięki za opinie, pomimo że jak narazie się troszke różnia
Co do koloru ognista czerwień za bardzo przyciąga wzrok, czego ja raczej nie lubie, a z kolei szarego nigdy nie nosiłam,więc może czas spróbować.Zazwyczaj wybieram niebieski, turkusowy i chyba ponownie się skuszę na tą tonację.No i chyba najważniejsze pytanko: gdzie mogę podobne kupić ? Niestety mieszkam w małym miasteczku i nie wiem jaki sklep oferuje takie cudeńka
Pozdrawiam
Demeter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-25, 19:38   #5
jostine
Raczkowanie
 
Avatar jostine
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 287
Re: Piękne sukienki-tylko dla jakiej sylwetki ??

Jestem zdania Iwciuni. Spódnice i sukienki typu solejka są często podawane za przykład ubrania maskującego bioderka czy zbyt dużą pupę.

Myślę, że jak nie przymierzysz czegoś w tym stylu to się nie przekonasz, ale uważam, że w lekko rozkloszowanej lub po prostu rozkloszowanej sukience będziesz wyglądać dobrze, bez względu na obecność dodatków typu kokardki czy wstążki w różnych miejscach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg plisy.jpg (29,8 KB, 37 załadowań)
jostine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-25, 20:09   #6
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Re: Piękne sukienki-tylko dla jakiej sylwetki ??

asinek napisał(a):
> Co do sukienki ze zdjecia pierwszego - wersja negatyw - czyli jasna sukienka i ciemna wstazka powinna byc ok. Albo ew. podobna sukienka, ale z kokardka pod biustem a nie na biodrach?

100% się zgadzam Rzeczywiście ciemna wstążka na jasnej sukience wyszczupli optycznie biodra. Szczerze mówiąc pomysł jest tak dobry, że sama skorzystam (tez mam taka figure jak Wy ) Drugim pomysłem to wstązka w tym samym kolorze.

> co do kolorow - a szary? albo kolor czerwonego wina? ja tez jestem blada, lubie czern ale musze sie do niej malowac, szary sprawdza sie niezle. i w tym roku nawet jest modny

Jezeli lubisz czern lub zimne kolory (np stalowy niebieski, szary, zgniła zieleń) to niestety albo makijaż z rózem na policzkach, albo lekko sie opalić (takze sztucznie).

Jezeli wolisz zostac "blada twarza" to trzeba wybrać ciepłe kolory - beże, brązy, ciepłą zieleń, kremową biel.

A i tak musisz wszystko sprawdzić i przetestować przed lustrem w przymierzalni
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-25, 21:43   #7
Pralinka
Rozeznanie
 
Avatar Pralinka
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 700
GG do Pralinka
Re: Piękne sukienki-tylko dla jakiej sylwetki ??

Również mam szerokie biderka i empirycznie stwierdziłam, ze sukienki z obniżonym stanem nie sa dla mnie! Podkreślaja obfite bodra i uda. Zwłaszcza jesli to takie miniówy jak na foto1.

Pralinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-07-26, 18:35   #8
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Piękne sukienki-tylko dla jakiej sylwetki ??

iwciunia napisał(a):
> a ja mysle dokladnie odwrotnie sukienka ze zdjecia 1 odpada bo podkreslilaby to czego podkreslac zapewne nie chcesz czyli biodra, sukienki 2 i 3 podkreslaja talie i tuszuja szerokie biodra a co do kolorow , to ja stawialabym na pastele

popieram. też tak uważam.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:09.