Grzywka a trądzik i stan cery - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-29, 18:56   #1
Kingusia222
Przyczajenie
 
Avatar Kingusia222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1
Question

Grzywka a trądzik i stan cery


Hejka wszytskim! NIech mi ktoś powie czy moje krostki na czółku mają

jakiś związek z tym że mam grzywkę?
__________________
..::::::ucha nadstawiam słucham jak gra...muzyka we mnie w muzyce ja !:::......
Kingusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 19:06   #2
zapachciala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 52
Dot.: Krostki a grzywka

.. napewno tak bo na grzywce osiadają różne bakterie itp. i to od tego sie robi ;/ jak zrobiłam sobie grzywke to coraz więcej mi się ich pojwiło
zapachciala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 19:12   #3
jami
Rozeznanie
 
Avatar jami
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 908
Dot.: Krostki a grzywka

ja myje czesto wloski i nie zauwazylam, aby bylo ich wiecej, kiedy zrobilam sobie grzywke
jami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 19:14   #4
Madx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8
Dot.: Krostki a grzywka

Ja tez marze o grzywce teraz ale nie wiem czy sie zdecyduje:/ bo to sprzyja powstawaniu krostek..a ja mam cere tradzikową wiec musze sie powaznie zastanowic..
Madx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 20:10   #5
kasiaczek21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zach pom
Wiadomości: 80
Dot.: Krostki a grzywka

tez mam cere tradzikowa i zrobiłam sobie grzywke, przez pewnie czas nic sie nie dziłao ale teraz powyskakiwały mi drobne syfki dlatego staram sie niedopuscic aby grzywka mi sie przetłuscila
kasiaczek21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 20:27   #6
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Krostki a grzywka

A ja mam grzywkę i jakos nie wyskakuje mi nic na czole... ale staram sie jednak jak jestem w domu i nigdziue nie wychodze podpinac ja czasem do gory zeby skóra oddychała..
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 20:13   #7
poziomkakj
Rozeznanie
 
Avatar poziomkakj
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 736
Smile Dot.: Krostki a grzywka

Rzeczywiście grzywka ma wpływ na powstawanie krostek na czole, sama się o tym przekonałam! Na pewno to nie miało nic wspólnego z częstym myciem włosów, bo myłam je codziennie a moje czoło było w okropnym stanie. Naszczęście już się jej pozbyłam i teraz zapuszczam.
poziomkakj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-26, 18:48   #8
Ewuska_90
Raczkowanie
 
Avatar Ewuska_90
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 429
Cool Grzywka a trądzik i stan cery

Przez wiele lat mam nudną fryzure.zwykłe brązowe włosy do łopatek z przedziałkiem na bok.wszystkie dziewczyny kombinuja z włosami,robia sobie grzywki a ja co??cały czas taka sama dzisiaj stwierdziłam ze ładnie by mi było z grzywką taką dosyć długą na ukos..niestety mam poważny problem TRĄDZIK!!on zawsze musi wszystko popsuć....!!!

nigdy nei miałam pryszczy an czole ale od roku jest tam ich mnówstwo..jeszcze dwa miesiące temu nie miałam tam prawie wcale,tylko pare małych wągrów,ale terz znowu wszytsko wraca..czoło mi się przetłuszcza,jest na nim dużo wągrów i troche śladów po pryszczach...ale tak grzywka tak mnie kusi!!!!prosze expertki napiszcie jak to jest z tą grzywką a trądzikiem czy jak zrobie grzywke to mnie wysypie ze bede tego załowała do konca zycia??jak to jest???czy grzywka bedzie sie przetłuszczał od czoła???mam tłustą cere i trądzik taki zaskórnikowy..ja nie chce byc skazana na cała młodosć na taką nudną fryzure!!!
Ewuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 18:54   #9
maniutek-mania
Wtajemniczenie
 
Avatar maniutek-mania
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 096
GG do maniutek-mania Send a message via Skype™ to maniutek-mania
Dot.: Grzywka a trądzik!

Nie chcę Cię martwić, ale u mnie z grzywką tak było ...
maniutek-mania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 19:00   #10
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: Grzywka a trądzik!

A ja mam grzywke na bok juz jakis rok i jestem zadowolona. Niby czytalam gdzies, że grzywką sprzyja hodowli tradziku, ale wg mnie jest to sprawa indywidualna. Jesli bedziesz myc włosy regularnie i nie czekac z myciem aż ,,smaluch" bedzie ci w włosów spływał to bedzie dobrze. Nie powiem, bo ja tez mam czasem jakies pryszcze na czole... Uzywam podkladu antybakteryjnego, jest ok... Spróbuj, zawsze grzywke mozna podpiąć
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 19:03   #11
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Grzywka a trądzik!

Własnie jeśli masz trądzik nie powinnaś mieć grzywki... Przede wszystkim czoło się bardziej przetłuszcza, zanieczyszcza więc może Ci się pojawić więcej pryszczy... Domyślam się jak bardzo chcesz tej grzywki, ja mam tak samo
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-26, 19:14   #12
maniutek-mania
Wtajemniczenie
 
Avatar maniutek-mania
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 096
GG do maniutek-mania Send a message via Skype™ to maniutek-mania
Dot.: Grzywka a trądzik!

Cytat:
Napisane przez Pyra1990
A ja mam grzywke na bok juz jakis rok i jestem zadowolona. Niby czytalam gdzies, że grzywką sprzyja hodowli tradziku, ale wg mnie jest to sprawa indywidualna. Jesli bedziesz myc włosy regularnie i nie czekac z myciem aż ,,smaluch" bedzie ci w włosów spływał to bedzie dobrze. Nie powiem, bo ja tez mam czasem jakies pryszcze na czole... Uzywam podkladu antybakteryjnego, jest ok... Spróbuj, zawsze grzywke mozna podpiąć
BTW-Pyra odpowiesz mi na pytanie w wątku "Wasze opisy na gg" ??
maniutek-mania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 19:18   #13
Boogy
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 20
Dot.: Grzywka a trądzik!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
Własnie jeśli masz trądzik nie powinnaś mieć grzywki... Przede wszystkim czoło się bardziej przetłuszcza, zanieczyszcza więc może Ci się pojawić więcej pryszczy... Domyślam się jak bardzo chcesz tej grzywki, ja mam tak samo
w sumie masz racje ale u mnie o dziwo bylo wszystko ok a jak cos wyskoczylo od czasu do czasu to grzywka mozna bylo to zakryc na twoim miejscu scielabym sie jak co zawsze mozesz grzywke spiac pozdrawiam
Boogy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 19:31   #14
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Grzywka a trądzik!

Ja przez prawie 20 lat miałam grzywkę i przez kilka dobrych lat pryszcze na czole, zawsze byłam zadowolona, bo grzywka to ukrywała, no ... ale ułożenie grzywki wymagało użycia pianki, lakieru albo wosku, no to wtedy dopiero miałam wysyp. Pozbyłam się grzywki, zapuściłam włosy i nic mi nie wyskakuje na czole. A zapuszczanie tej grzywki wcale mi się nie podoba, bo muszę już ponad rok upinać włosy, bo mi wchodzą w oczy.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 20:27   #15
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Grzywka a trądzik!

dokładnie ten sam problem ((((
ale bez grzywki wygladam okropnie! tak źle i tak nie dobrze , ehhh
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 13:25   #16
Ewuska_90
Raczkowanie
 
Avatar Ewuska_90
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 429
Dot.: Grzywka a trądzik!

acha no tak wlasnie myslałam.Na razie plan jest taki:postaram sie maksymalnie zabrac za leczenie trądziku,zewnętrzne i wewnętrzne,różne kompletne kuracje itp zeby zaatakowac te ochydne pryszcze z różnych "stron".JEsli moje pomysły sie wyczerpią a efektu nie będzie to zostawie to wszysto w cholere i i tak zrobie grzywencje
dzięki za odpowiedzi,buziaki
Ewuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 14:17   #17
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Grzywka a trądzik!

Grzywka tylko zasłoni krostki na czole ale napewno nie przyczyni się do ich znikania - wręcz odwrotnie...Wiem bo sama kiedyś miałam grzywkę i az za dobrze pamiętam co się wtedy działo z moim czołem
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 14:31   #18
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Grzywka a trądzik!

Ja mam tłustą cerę ze skłonnością do wyprysków, a moja grzywka jest ciężka i gęsta.
Nie zauważyłam kompletnie żadnego wpływu grzywki na stan cery na czole. W zasadzie czoło to miejsce, w którym pryszcze wyskakują mi najrzadziej!
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 15:49   #19
ma4rta
Raczkowanie
 
Avatar ma4rta
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Września(Poznań)
Wiadomości: 118
GG do ma4rta Send a message via Skype™ to ma4rta
Talking Dot.: Grzywka a trądzik!

Ja polecam IZOTEK nie mam juz tradziku
ma4rta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-27, 18:01   #20
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: Grzywka a trądzik!

dziewczyny,ja mam 22(niedlugo23)lata,od ponad roku grzywke (wczesniej mialam jak bylam b.mala). od jakiegos czasu zauwazylam, ze na moim czole pojawilo sie wiecej pryszczy niz zazwyczaj (raz przed okresem mialam caly wysyp)-dodam,ze nigdy nie mialam tradziku, cere mam mieszana a wlosy myje codziennie,wiec nie wiem skad te pryszcze. nie smaruje juz kremem czola. nie wiem czy to wina grzywki czy np poziomu hormonow (bynajmniej tabletki anty odstawilam prawie rok temu),ale z grzywki nie zrezygnuje...
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 18:10   #21
~Słoneczko18~
Raczkowanie
 
Avatar ~Słoneczko18~
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 193
Dot.: Grzywka a trądzik!

Ja mam dosyc długie włosy i zawsze nosze je rozpuszczone,a pani dermatolog mi poradziła żebym je lepiej wiązała.Dokładnie nie pamiętam co na ten temat mówiła ale w każdym bądz razie,włosy poprostu rozprzestrzeniają bakterie na naszej buzi,możemy nawet je myć codziennie ale wiadomo że zawsze "coś" na nich i tak będzie
~Słoneczko18~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 13:56   #22
swietlana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Grzywka a trądzik!

No hej wszystkim!! U mnie było całkiem inaczej.Znaczy początek był taki sam, bo przez długi czas miałam dlugie włosy ,bez grzywki i nudną fryzurę.Stało się poszłam do fryzjera i zmieniłam całkowicie swój wygląd.Byłam bardzo zadowolona.Fryzjerk a <nie powiem żeby tania była> zrobiła mi świetną fryzurę.Oczywiście zrobiła mi grzywkę : z ukosa i musiałam ją codziennie prostować prostownicą,ale efekt był 1 klasaNie żałowałam chociaż musze powiedzieć,że wypryski robiły mi sięale wcale nie na czole!! Na czole była norma ,bo mam cere miaszana.Niesety robiły mi się między brwiami,na górze nosa.TRUDNO .Niedoskonałości na czole grzywka zasłoniła a była na serio super.Zmianiłam fryzure bo uwielbiam zmiany,ale grzywka musiała być!! Włosy znów mi urosły ,ale znów najbardziej brakuje mi grzywki Dziewczyny trzeba się zmianiać.Trudno jeśli pryszcze się pojawią wtedy pomyślicie co z tym zrobić,ale nie warto martwić się na zapas.Grzywka jest teraz w modzie i trzeba ja mieć
swietlana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 15:00   #23
linka88
Raczkowanie
 
Avatar linka88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 345
Dot.: Grzywka a trądzik!

Ja też mam grzywkę i tłustą cerę po 8 godzinach w szkole chodze jeszcze na angielski i czasem po przyjściu ze szkoły muszę poprostu umyć -ale tylko grzywkę a całe włosy i tak myję codzień ale za to grzywka dużo zasłania
linka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 18:45   #24
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Grzywka a trądzik!

Ja mam tłustą cerę trądzik zaskórnikowo- grudkowy a grzywkę mam od kilku juz lat. Taka na bok głowy, oststnio nawet krótka. I wcale nie mam żadnych problemów, co lepsze moje czoło jest najładniejszą częścią twarzy, mam tam tylko kilka grudek. Więc nie wierzerzę w to, ze grzywka się przyczynia coś do psucia skóry. Co do tłustości grzywki - no to fakt muszę myć włósy codziennie, nie tylko ze względu na grzywkę. Z tłustością grzywki od skóry poradziłam sobie po porostu przykładam chusteczkę higieniczną do czoła co jakeiś 2-3 godziny i ona absorbuje całe sebum. Sa też od tego specjalne absorbentki.. Więc czemu nie z grzywką...kombinuj z fryzurą
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 19:56   #25
tula1980
Raczkowanie
 
Avatar tula1980
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Atlantyda
Wiadomości: 233
Dot.: Grzywka a trądzik!

Cytat:
Napisane przez Ewuska_90
Przez wiele lat mam nudną fryzure.zwykłe brązowe włosy do łopatek z przedziałkiem na bok.wszystkie dziewczyny kombinuja z włosami,robia sobie grzywki a ja co??cały czas taka sama dzisiaj stwierdziłam ze ładnie by mi było z grzywką taką dosyć długą na ukos..niestety mam poważny problem TRĄDZIK!!on zawsze musi wszystko popsuć....!!!

nigdy nei miałam pryszczy an czole ale od roku jest tam ich mnówstwo..jeszcze dwa miesiące temu nie miałam tam prawie wcale,tylko pare małych wągrów,ale terz znowu wszytsko wraca..czoło mi się przetłuszcza,jest na nim dużo wągrów i troche śladów po pryszczach...ale tak grzywka tak mnie kusi!!!!prosze expertki napiszcie jak to jest z tą grzywką a trądzikiem czy jak zrobie grzywke to mnie wysypie ze bede tego załowała do konca zycia??jak to jest???czy grzywka bedzie sie przetłuszczał od czoła???mam tłustą cere i trądzik taki zaskórnikowy..ja nie chce byc skazana na cała młodosć na taką nudną fryzure!!!

Ja mam skórę mieszaną i czesto na moim czole "swiecily" pryszcze a nie nosilam grzywki. Jakieś 3 tygodnie temu fryzjerka wyczarowala mi zgrabną grzyweczkę do brwi a kilka dni przed wizyta u "frycka"zaczęłam uzywac kwasów. Do grzywki juz sie przyzwyczaiłam a moje czoło nigdy nie wyglądało lepiej. Porownaj wypowiedzi i wysnuj wnioski.
Pozdrawiam
tula1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 20:01   #26
tula1980
Raczkowanie
 
Avatar tula1980
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Atlantyda
Wiadomości: 233
Dot.: Grzywka a trądzik!

.... nie smaruje juz kremem czola.

Moze przesuszyłas skóre na czole i efektem tego jest nadmierna produkcja sebum(czy jak to sie tam nazywa)-dobierz odpowiedni dla ciebie krem nawilzajacy powinno sie poprawic
pozdrawiam
tula1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 20:57   #27
Camomile
Zadomowienie
 
Avatar Camomile
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Grzywka a trądzik!

Cytat:
Napisane przez Ewuska_90
Przez wiele lat mam nudną fryzure.zwykłe brązowe włosy do łopatek z przedziałkiem na bok.wszystkie dziewczyny kombinuja z włosami,robia sobie grzywki a ja co??cały czas taka sama dzisiaj stwierdziłam ze ładnie by mi było z grzywką taką dosyć długą na ukos..niestety mam poważny problem TRĄDZIK!!on zawsze musi wszystko popsuć....!!!

nigdy nei miałam pryszczy an czole ale od roku jest tam ich mnówstwo..jeszcze dwa miesiące temu nie miałam tam prawie wcale,tylko pare małych wągrów,ale terz znowu wszytsko wraca..czoło mi się przetłuszcza,jest na nim dużo wągrów i troche śladów po pryszczach...ale tak grzywka tak mnie kusi!!!!prosze expertki napiszcie jak to jest z tą grzywką a trądzikiem czy jak zrobie grzywke to mnie wysypie ze bede tego załowała do konca zycia??jak to jest???czy grzywka bedzie sie przetłuszczał od czoła???mam tłustą cere i trądzik taki zaskórnikowy..ja nie chce byc skazana na cała młodosć na taką nudną fryzure!!!
To indywidualna sprawa... Ja mam cerę skłonną do wyprysków, w dodatku czasami bezwiednie "gmerałam" po czole paluchami a jakieś dwa miesiące temu zrobiłam sobie grzywkę. Wcale nie jest gorzej, wręcz przeciwnie, czoło gładkie jak już dawno nie było - grzywka zablokowała mi dostep . Nie sądzę też, żeby grzywka się przetłuszczała od czoła (mi np. włosy grzywki nie dotykają skóry) w każdym razie jak swoją codziennie myję i jest ok.
Camomile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 21:02   #28
innuendo
Rozeznanie
 
Avatar innuendo
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 924
Dot.: Grzywka a trądzik!

nie czytałam całego wątku, ale chciałam się wypowiedzieć na temat tu poruszony. Też mam trądzik i też bałam się, że grzywka jeszcze bardziej pogorszy sprawę. A moja grzywa jest, trzeba przyznać, imponująca- gęsta prosta, długa [teraz zapuszczam]. I sądzę, że takie obcięcie wyszło mi tylko na dobre. Po pierwsze, nie widać brzydkiego czółka, po drugie nie zauważyłam pogorszenia stanu cery. Ba, nawet widzę poprawę, ale to chyba nie ma nic wspólnego z grzywką, po prostu zaczęłam bardziej dbać o cerę. Jak jestem w domu, nigdzie nie wychodzę to grzywkę zaczesuję do góry, żeby czoło mogło odpocząć, pooddychać, poza tym dosyć często myję włosy. Myśle, że grzywka nie powinna ci zaszkodzic, choć ręki sobie uciąć nie dam
pozdrawiam
innuendo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 19:43   #29
garfieldo14
Rozeznanie
 
Avatar garfieldo14
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 552
Dot.: Grzywka a trądzik!

Ja tez mam niestety problemy ze skórą ale mam grzywke i jst super,czasem coś przysłoni jak mi coś wyskoczy.I wcale nie pogarsza to stanu mojej skóry,ale włosy myje codziennie moze też dlatego.Naprde warto!Zrób sobie,miałam podobny problem ale grzywka go rozwiązała
__________________
potrzebuję wielkiego billboardu, komunikatu w 'dzień dobry tvn', napisu na śniegu przed moim domem
bo nie dokońca jeszcze wierzę że Go mam.
garfieldo14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-27, 23:09   #30
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: Grzywka a trądzik!

hej dziewczynki ja tez mam grzywke od jakiegos czasu.i tez mam problemy z cera a raczej tylko z czolkiem. U mnie jest tak ... czy mam grzywke czy nie mam jest tak samo i nic sie nie zmienia. a teraz to przynajmniej moge co nieco ukryc pod grzywka i lepiej sie czuje. takze to chyba rzeczywiscie sparaw indywidulana
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:11.