brokat?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-29, 21:05   #1
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691

brokat??


kochani moze wiecie jak sie robi/gdzie kupuje takie cienie do powiek z brokatem tylko zeby one nie zsypywaly sie na twarz? widzialam raz kiedys takie makijaz miała Emi w Drodze do gwiazd taki intensywany fioletowy ?
cholercia spodobal mi sie i marzy mi sie taki na Sylwka tylko jak go sie robi>? a noi wklejajcie fotki jesli macie
Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 21:11   #2
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: brokat??

Wątpię czy można w domu sobie taki zrobić Ale poszukaj sobie wątków o cieniach Italian Beuty (IB - skrót ) na plotkowym i wizażystce, one mają sporo kolorów i są błyszczące... Można je kupić przez net.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 21:13   #3
clasch
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 22
Dot.: brokat??

najlepiej zrobic tak: wziac lyzeczke masła, zmieszac ze zwyklymi cieniami (jakies tanie typu astor, inglot ) i dodac troche brokatu takiego normalnego i wtedy na masło to sie trzyma bo to tluszcz i ich nie rozpuszcza a jednoczesnie przywiera do skóry.
clasch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 21:16   #4
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: brokat??

Ciekawa jestem jak długo taka mieszanka utrzyma sie na powiece
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 21:22   #5
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: brokat??

hmm na maslo to moze lepiej krem Nivea np?to nie wiecie czy sa gotowe takie do kupienia?
Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 23:40   #6
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: brokat??

W związku z tym że clacsh została zbanowana, przejrzałam jej posty i okazało się, ze parę takich bzdurnych rad dała Więc raczej bym nie próbowała jej sposobu.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 11:06   #7
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: brokat??

Cytat:
Napisane przez Brook
kochani moze wiecie jak sie robi/gdzie kupuje takie cienie do powiek z brokatem tylko zeby one nie zsypywaly sie na twarz? widzialam raz kiedys takie makijaz miała Emi w Drodze do gwiazd taki intensywany fioletowy ?
cholercia spodobal mi sie i marzy mi sie taki na Sylwka tylko jak go sie robi>? a noi wklejajcie fotki jesli macie

Na targach fryzjersko-kosmetycznych kupilam sztyft bezbarwny z gąbką(26zl)Smaruje sie nim powieke a nastepnie naklada brokat ktory zastyga i swietnie sie trzyma.Nie wiem czy mozna to kupic w sklepach.Nazywa się Glimmer&Glitter fixer gel firmy die Wimper Welle
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-30, 11:52   #8
vergissmeinnicht
Raczkowanie
 
Avatar vergissmeinnicht
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 42
Dot.: brokat??

Ja osobiscie kooocham sypkie brokatowe cienie.. z tanszych polecam IB , Bell, APC ,swietne sa tez cienie sypkie sephory (te juz troszke drozsze ok.20zl) jednak tu juz troszeczke mniejsza paleta kolorkow...ja uwielbiam zloty sephory...kupilam juz 5 sloiczek ...po prostu sliiiczny jest
vergissmeinnicht jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 13:45   #9
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Smile Dot.: brokat??

Kiedys chciałam koniecznie pomalować sie broktatem z IB (różówy- fuksja pięęęknyyy) no i osypywał sie tak,że 905 było na policzku, a 10% na oku. wkurzyłam sie wzięlam żle do włosów nabrałam ciutke na pacynke zanuzryłam w brokacie i połozyłam na oko.....
Obawiałam sie efektu, bo kładałam to na inne cienie IB, które miałam na oczach, ale jak ja siue uprę...
No i wiecie co?! Trzymało sie cały wieczór, cieni podspodem nie ruszyło, a nad ranem, po imprezie slicznie zmyło sie mleczkiem!
Nie wiem, czy to profesjonalnie, ale na pewno skutecznie!
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 13:52   #10
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: brokat??

Cytat:
Napisane przez neonka28
Na targach fryzjersko-kosmetycznych kupilam sztyft bezbarwny z gąbką(26zl)Smaruje sie nim powieke a nastepnie naklada brokat ktory zastyga i swietnie sie trzyma.Nie wiem czy mozna to kupic w sklepach.Nazywa się Glimmer&Glitter fixer gel firmy die Wimper Welle

dzieki serdeczne za odp ,szkoda tylko ze u mnie takich targow nie ma ,mozna by takie kupic w dobrym sklepie kosmetycznym?
te cienie Sephory sa takie zwykle tyle ze blyszcza ? bo maja drobinki swiecace? mi chodzi o takie typowy brokat troszke grubsze ziarna ale z tym dam rade kupie zwykly brokat tylko własnie jakis klej bezpieczny by sie przydal hehe popytam o ten z Wimper - choc o firmie 1 raz slysze
Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 08:18   #11
Jeanette
Raczkowanie
 
Avatar Jeanette
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 344
Dot.: brokat??

Z Sephory są i drobniejsze i grubsze... Ja mam akurat drobniejszy (taki wolę) i ładnie się trzyma kładziony po prostu na bazę do cieni, bez żadnych dodatkowych sztuczek. Ale jak by się trzymał grubszy - tego nie wiem.
Jeanette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-31, 09:32   #12
moniska
Zakorzenienie
 
Avatar moniska
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: kielce/łódź
Wiadomości: 4 828
GG do moniska
Dot.: brokat??

ja zrobiłam kiedys tak: kupilam zwykly (tzn. srebrny) brokat w malym pudeleczku i na dloni wymieszalam go z odpowiednimi cieniami, polozylam na powieki i to wsjo
Mozna jeszcze tak: polozyc cienie na powieki potem brokat (srebrny) w olowku na te cienie (nie wiem jaki efek, nie probowalam tej metody)
moniska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 10:04   #13
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: brokat??

Nie wiem, czy mój sposób jest dobry: Ja najpierw nakładam odrobinkę podkładu na powieki (odrobinkę!), później lekko przypudrowuję. Nakładam cienie i na to brokat. Jednak z nim nie przesadzam, bo osypuje się na policzki i ciężko to usunąć A i na rzęsach tusz się lepiej trzyma, bo są przypudrowane.
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-01, 14:02   #14
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: brokat??

hihi maniaczki brokatu ja sama do nich naleze uwlebiam blyszczace cienie a zloty z sephory zreczywiscie jest bajeczny APC tez sa fajne, od siebie polecam tez Paul Sagan sa takie specjalne brokaty w formie cienia do nakaldania osobno lub na jakis inny cien (17zl) i super sie trzymaja!
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:24.