Kto mi zrobi pazurki ??? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-21, 07:35   #61
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Taaleeloo - temat zgrany dlatego że żele mam już od 3 tygodni. Ponieważ się nie doczekałem więc zrobiłem dokładnie co napisałaś. I tyle. Nie należę do typów oczekujących, marudzących bez potrzeby. Zwykle sam dbam o to co sobie mam wziąść i ile. Teraz wiem jak to jest i mogę porozmawiać o czymś o czym mam pojęcie.
Zabieranie głosu na "babskim" forum też do łatwych nie należy, gdyz albo jest się uważanym za podrywacza, pedofila, pedała - pardon - geja albo nie wiadomo co wy z takim owocem macie począć na tym forum,(aha niemęskim też byłem bo założyłem żele). Słów użytych w poprzednim zdaniu nie traktuję jako nadużycie - gdyż przewijając wątki w których uczestniczyłem zostałem nimi bezpośrednio lub pośrednio uraczonym.
A ja mam swoją TŻ (jak tu się mówi) - która zresztą pokazała mi link do wizażu, chodzę w spodniach, czuję się męsko.
Żadna z was nie widziała widać to - żeli na męskich paznokciach. Macie tylko wyobrażenie że są ładne ponad miarę stąd niemęskie i tyle
Czy tego chcecie czy nie - nie wróżąc z fusów, przepowiadam boom kosmetyczny dokonany na facetach. Ja byc może byłem na tym forum pierwszym który o tym powiedział głośno, jednak przyjdzie czas że przesatniecie się czemukolwiek dziwić. Czy pamiętacie odległe historycznie czasy (10 lat temu) kiedy kobiety niektóre już zaczęły golic nogi a niektóre stojąc na straży przyzwoitości mówiły że to jest bee?? Potem doszło bikini.
W tym roku widziełem reklamę włoską o zgrozo jak facet demonstrował na swoich nogach działanie kremu usuwającego włosy. Wyobrażacie sobie przystojnego Włocha bez włosów na nogach i klacie ????????
I to by było tyle tytułem męskie - niemęskie
cbdo (z matematyki - CoByłoDoUdowodnienia) pozdrawiam i życzę przemyśleń nad zawiłościami współczesnej zachodniej cywilizacji
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 08:25   #62
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

wiem że wchodza na ten wątek stylistki - więc może któraś będzie umiała powiedzieć na czym polega metoda fly on i czym ona różni się od dotychczasowych metod przedłużania paznokci??
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 12:55   #63
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

To metoda akrylu sypanego, nazwana fly on chyba przez firmę Alessandro. Jest to metoda dosc szybka, dajaca efekty podobne do fiberglassu. Akryl jest na bazie kleju stąd nie polecalabym tej metody osobom moczącym duzo ręce w wodzie. No i mozna go uzywac tylko na tipsie ( a nie na szablonie).
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 13:37   #64
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Jasiek, skoro temat przedłużania paznokci jest ci tak bliski może zaatakuj go z innej strony -idź na kurs i sam zostań stylistą.
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 19:38   #65
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Cytat:
Napisane przez paulakrk
To metoda akrylu sypanego, nazwana fly on chyba przez firmę Alessandro. Jest to metoda dosc szybka, dajaca efekty podobne do fiberglassu. Akryl jest na bazie kleju stąd nie polecalabym tej metody osobom moczącym duzo ręce w wodzie. No i mozna go uzywac tylko na tipsie ( a nie na szablonie).
Aha.
Dziękuję za pomoc. a można używać tej metody na włókninie fiberglasowej? byłoby to połączenie metody szybkiej z cieniutką warstewką - być może sprawdziłoby się.
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 19:50   #66
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

ja znalazłem prezentacje fly on na stronie your nais brown z krakowa. tam nie piszą w prezentacji o kleju a o żywicy. oczywiście żywica może byc klejem ale nie każdy klej jest żywicą. ponoc tez nie smierdzi a pazurki nie żółkną. Ktoś to umie nakładać?? kurde taki fajny temat a tak mało konkretów.
Mawis - nie wiem czy nadałbym sie na stylistę - nie mam tyle czasu i nie mam takiej cierpliwości. Poza tym jak mi już psycholog lata temu powiedział jestem ograniczony na inność ludzką - w tym przypadku znaczy to ze nie cierpię głupoty i na styku z głupotą mogę dostać ataku furii. Dlatego przyjaciołom mogę poświęcić zawsze mój czas a ktoś inny może nie zaznać przyjemności kontaktu ze mną. Na kurs stylizacji wybrałbym sie chętnie bo wiedzy nigdy za dużo i nigdy nie wiadomo do czego taka wiedza mogłaby sie przydać. W każdym razie na pewno umiałbym sobie zrobić pazurki- tylko po co?? trzeba powoli z odlotami skonczyć.
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 21:55   #67
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Cytat:
Napisane przez Jasiek
w tym przypadku znaczy to ze nie cierpię głupoty i na styku z głupotą mogę dostać ataku furii.
Jasiu Jasiu !!!!!!! Victoria!!!! Pierwszy raz się zgadzamy ze sobą i mamy podobne zdanie!!! Chyba obalę redsika z tej radosnej okazji
A co do Twojego kursu...myśle,że warto by podeprzeć teorię praktyką i wybrać sie na jakies szkolonko Wiesz jakie branie mają faceci - styliści??!!


A jesli chodzi o fiberglas...skoro mozna go uzupełniać akrylem (a chyba mozna) to czemu by nie akrylem sypanym?!
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-22, 09:07   #68
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Jasiu Jasiu !!!!!!! Victoria!!!! Pierwszy raz się zgadzamy ze sobą i mamy podobne zdanie!!! Chyba obalę redsika z tej radosnej okazji
A co do Twojego kursu...myśle,że warto by podeprzeć teorię praktyką i wybrać sie na jakies szkolonko Wiesz jakie branie mają faceci - styliści??!!


A jesli chodzi o fiberglas...skoro mozna go uzupełniać akrylem (a chyba mozna) to czemu by nie akrylem sypanym?!
A jesli chodzi o fiberglas...skoro mozna go uzupełniać akrylem (a chyba mozna) to czemu by nie akrylem sypanym?![/QUOTE]
1. no tośmy zaszli dalej niż PO i Piss
2. Na tą praktykę to będzie kłopot - chyba że z TŻ lub za specjalnymi pozwoleniami )
3. zamiast redsika proponuję redkicka - mocniejszy i dłużej trzyma,
4. najważniejsze - myślę że w dziedzinie przyklejania do pazurków i ich wzmacniania jest jeszcze rewolucja przed nami. Myślę że na jakieś bioprzeszczepy jest za wcześnie ale jesteśmy w stanie zaproponować rozwią
zania gdzie tips będzie ultracienki o wysokiej wytrzymałości a jednocześnie elastyczności (czego nie ma) o kolorze identycznym z naturalną płytką - no bo nikt mi nie powie że żele są identyczne. Czyli jeśli jest cos do zrobienia w tej materii to próbujmy, a nie czekajmy na koncerny kosmetyczne. podejrzewam ze rozwiązań jest bez liku.
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 10:32   #69
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Czekamy z niecierpliwością na rezultaty Twoich eksperymentów
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 14:19   #70
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Czekamy z niecierpliwością na rezultaty Twoich eksperymentów
problem jest taki że nie mam potrzebnych materiałów a na żywicy epoksydowej albo E51 niewiele się da zrobić. Rezina to tez za mało - niestety
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 23:09   #71
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Oohh my biedne , nieszczęśliwe.... <płacze bardzo bardzo bardzo>
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-23, 09:02   #72
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Oohh my biedne , nieszczęśliwe.... <płacze bardzo bardzo bardzo>
hi hi hi - gollum się znalazł - w liczbie mnogiej i chlipiący.
A cóż cię wzięło na takie smutki???
no chyba nie fakt ze nie mam materiałów do prób- sam na sobie nie poeksperymentuję - przecież napisałem że czas kończyc wygłupy a na inne króliki doświadczalne nie ma co liczyć - bo trzeba byłoby je mieć. Z drugiej strony eksperymentuje na nieco innych materiałach - robię zgrzewy ezotermiczne o temp ok 2500-3000C i mimo dobrych połączeń molekularnych chyba nie nadają się na pazurki - chyba kolor nie ten
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 12:07   #73
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Łaaaałłł....fajnie masz!!!! Takie zgrzewy robić!!!!!

Ale Jasiu widzę pewną niekonsekwencję w tym co piszesz - tu zaznaczasz ,że nie będziesz eksperymentował na sobie a w innym wątku polecasz jakiejs dziewczynce by sama spróbowała załozyc sobie tipsy, posiłkując się internetową instrukcją....Hm.. jak dla mnie obie próby eksperymentów są baaardzo karkołomne i istnieje 95 % szans ,że skonczą się zle dla badacza....A dziwi mnie to, ze Ty, taki znawca problematyki tipsowej proponujesz powyższe rozwiązanie!!!
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 16:41   #74
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

To że się komus poleca wykręcanie zapalników z min przeciwpiechotnych nei znaczy ze samemu ma się chęć to robić .Ale w przypadku tipsów nikomu jeszcze palcy nie pourywało - najwyżej będą krzywe, zapowietrzone, odłażące, zagrzybione i co bytu jeszcze wymyślić - beznadziejnie brzydkie. - no ale to jest PRAWO eksperymentatora. Na sobienie chcę eksperymentowac nie dlatego że się czegokolwiek boję (na pewno nic z takich rzeczy które opisałem powyżej) a z tego powodu że jak napisałem - trzeba zacząć kończyć z tego typu szaleństwami. Jestem pewien że posiadając właściwe materiały bez problemu potrafiłbym sbie założyc tipsy czy tez uzupełnic je.Innym problemem byłoby - ile czasu zajęłoby mi to
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 14:51   #75
Marek__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 5
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Ojjj Janusz Janusz.....Mam nadzieję ,że nie poczujesz się urazony ale biorąc pod uwagę hipotetyczną sytuację, że jesteś z Krakowa i w tym miescie chcesz się umowic na wizytę... Ja bym się w życiu nie podjęła !! Chyba ,że z moim facetem i kilkoma jego kolegami w ramach ochrony i asysty!!

MOże przesadzam ale jakoś tak czytając Twoje posty mam przed oczami obraz Pana Pedofila z akcji uczulającej rodzicow na niebezpieczenstwa zwiazane z przestepczoscia seksualno - internetowa! Wybacz, ale nie wydaje mi się całkiem normalne by dorosły facet od kilku miesiecy przesiadywal na typowo dziewczeco - babskim forum i dyskutowal na temat przedłuzania paznokci! Po czym wpadał na pomysł założenia takowych!!!!
Witam.

Na pewno przesadzasz. Zresztą Jasiek nie jest jedyny. Wprawdzie nie przesiadam na tym forum od miesięcy tylko do dzisiaj, ale też wpadłem na pomysł założenia sobie tipsów. No, może nie zupełnie tipsów, ale miałem pokryte pazkokcie żelem. Nawet 3 razy i to jeszcze nie jest koniec

I nie uważam że coś ze mną jest nie wporządku.


Pozdrawaim Marek.
Marek__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 15:01   #76
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

A świstak siedzi i zawija je w te sreberka.....
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 15:09   #77
Marek__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 5
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Cytat:
Napisane przez paulakrk
A świstak siedzi i zawija je w te sreberka.....
Jakoś nie widzę związku


Pozdrawaim Marek
Marek__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 17:28   #78
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Cytat:
Napisane przez Marek__
Witam.

Na pewno przesadzasz. Zresztą Jasiek nie jest jedyny. Wprawdzie nie przesiadam na tym forum od miesięcy tylko do dzisiaj, ale też wpadłem na pomysł założenia sobie tipsów. No, może nie zupełnie tipsów, ale miałem pokryte pazkokcie żelem. Nawet 3 razy i to jeszcze nie jest koniec
I nie uważam że coś ze mną jest nie w porządku.
Pozdrawaim Marek.
Uff - a ja myślałem ze mnie tylko odbiło . Potraktowałem ten eksperyment jako próbę na coś innego. Eksperyment uważam z wielu powodów za udany. DO najdziwaczniejszych powodów "udaności" eksperymentu zaliczam dość pełna wiedzę na temat - co myślą inni/ne na temat trendów mody lub chodzenia pod prąd. Dopóki sprawa dotyczy pań - koloru włosów , skarpetek w kwiatki , malowania pazurków, silikonowych piersi czy też afro na głowie wszystko jest OK . Jeśli jest to facet to ma być czysty i tyle - jakbym napisał cokolwiek więcej to Paula zaczęła by się pastwić nad moimi wywodami (no bo nie nade mną)) Pozdrawiam i życzę odwagi w realizacji zamierzeń.
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 17:34   #79
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Cytat:
Napisane przez Marek__
Jakoś nie widzę związku


Pozdrawaim Marek
Jak to nie wiedzisz związku??? Jest bardzo oczywisty!!! Świstak samiec wziął założył sobie żelowe tipsy a teraz się tego wstydzi i musi pazurki sobie zawijać w sreberka po czekoladkach które wsunął .
No wiesz - drobne niedopowiedzenie, a ty od razu tendencyjnie nie widzisz związku
Pozdrowienia dla Ciebie , świstaka i tych przed którymi świstak musi ukrywać swoje piękne żelowe pazurki
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-25, 17:48   #80
Marek__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 5
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Cytat:
Napisane przez Jasiek
Jak to nie wiedzisz związku??? Jest bardzo oczywisty!!! Świstak samiec wziął założył sobie żelowe tipsy a teraz się tego wstydzi i musi pazurki sobie zawijać w sreberka po czekoladkach które wsunął .
Fak, to wyjaśnia związek. Ja na szczęście się nie wstydzę, chociaż sama wizyta w salonie (szczególnie pierwsza) była niezłym stresem


Pozdrawiam Marek
Marek__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 17:57   #81
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Cytat:
Napisane przez Marek__
Fak, to wyjaśnia związek. Ja na szczęście się nie wstydzę, chociaż sama wizyta w salonie (szczególnie pierwsza) była niezłym stresem
Pozdrawiam Marek
He he he - skąd ja to znam !!! Opowieść o tym nadaje się na dobry scenariusz do filmu z dużą dawka humoru. Jakby mnie ktos obserwował to miałby niezły ubaw (pewnie tak było tylko byłem zbyt zesteresowany żeby to zauważyć)
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 20:19   #82
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Hahahahaha Jasiu jak Ty mnie juz dobrze znasz i pięknie potrafisz przełożyc z "polskiego na nasze" moje słowa

A jesli chodzi o świstaka......nie miał bidulek szczescia... trafił na partaczkę po szkoleniuz allegro i teraz wstydzi sie pokazać swiatu swoje żelki....
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 09:20   #83
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Hahahahaha Jasiu jak Ty mnie juz dobrze znasz i pięknie potrafisz przełożyc z "polskiego na nasze" moje słowa

A jesli chodzi o świstaka......nie miał bidulek szczescia... trafił na partaczkę po szkoleniuz allegro i teraz wstydzi sie pokazać swiatu swoje żelki....
Kure - wiecie co?? powiem tak. Moje żelowe pazurki były tak doskonale zrobione że mi szczęka opadła. Cały problem był w tym że jestem facetem i te pazurki były za piękne. Wiecie jaka jest dalsza część opowieści?? trzeba było pazurki skrócić do opuszka a potem zmatowić żeby nie były takie fajne.
Po całym tym oszpecaniu i tak były na tyle fajne że miałem z tego radochę. a raczej ćwierćradochę
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 09:24   #84
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Kup sobie moze ten lakier dla mezczyzn o który juz pytałes. Nie bedzie problemu z błyszczeniem się!
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 09:27   #85
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Nie ma problemu z lakierem czy też poprawkami - po prostu jak są za dobre muszą wyglądać bardziej swojsko - matowe i krótkie - najlepiej do skóry

Aha do tej swojskości jeszcze ciemna obwódka pod paznokciem by sie przydała
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 09:28   #86
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Fuuuujjjjjj nie popadaj Jaś w swojskość..bardzo Cie prosimy!!!!!
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 17:43   #87
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Fuuuujjjjjj nie popadaj Jaś w swojskość..bardzo Cie prosimy!!!!!
WIE DZIA ŁEM !!! że tak powiesz. To fuj nie dotyczy tylko Ciebie - mam nadzieję że większość wizażanek ma taki sam odruch - OK nie będe popadał w swojskość
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 23:44   #88
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Ależ ja się przewidywalna robię na starość.... Popracować musze nad sobą
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 08:12   #89
Jasiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 246
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Ależ ja się przewidywalna robię na starość.... Popracować musze nad sobą
przewidywalność jest cechą poznania a nie starości. Znam różne osoby nazwijmy je starymi które nijak niczego się nie uczą ani są przewidywalne.
Wierzę że jeszcze mnie czyms zaskoczysz
Jasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 10:32   #90
Ania_G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 59
Dot.: Kto mi zrobi pazurki ???

Forumki

Podobnie jak wiekszośc z Was nie lubię facetów nadmiernie dbających o swój wygląd, bo kojarzy mi sie z mieczakowatoscia Nie jesteśmy wzrokowcami jak oni i na mnie działa dużo bardziej jak facet jest czysty i pachnący!!!

ALE(!!!!!!)..

Profesjonalna stylizacja coraz bardiej sie rozwija i niektóre salony specjalizują sie w styizacji korygującej. Wtakich salonach nie wykonuj sie długich, bajkowo kolorowych pazurków, a jedynie pomaga sie sie klientom, którzy mają obgryzione, zdeformowane i brzydkie paznokie i płeć tutaj nie gra roli. Cała stylizacja polega na przywróceniu naturalnego wyglądu. Polega na odtworzeniu różowej częsci płyki i zakończeniu minimalnym, dosłownie pół milimetrowym mlecznym wolnym brzegiem.. Wielu mężczyzn mającyh naprawde ochydnie zniszczone czy obgryzione paznokcie po wykonaniu usługi mają wyglądające jak najbardziej naturalnie wyglądające, matowe, krótkie paznokcie.

W sumie jak pomyśle, że np lekarz miałby mnie badać ochydnymi łapskamim to lepiej niech sobie fundnie taki zabieg Jedyne co to pod żadm pozorem nie powinien sie przyznawac do tego, że ma takie "cudo".. niech sobie ma co chce, byle bym o tym nie wiedziała - ps. na szczescie mój facet ma normalne paznokcie...ufff :P
Ania_G jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:19.