Hi - młodzieżowy sposób ubierania - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-09, 09:49   #1
Riddle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8

Hi - młodzieżowy sposób ubierania


Witam

CZy mógłbym prosić o podanie adresu stony lub....czegos innego gdzie mogę znaleźć europejslą modę młodzieżowoą męską takąna topie ( chyba lepiej aby była to strona zagraniczna) moze jakiejs gazety. Zeby sprawdzić w czym będzie mi najlepiej itd. Moze jakies pomysly jak to sprawdzić. mozez jednak powinienem się udac do stylistki?
dzieki
Riddle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-09, 10:07   #2
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Hi - młodzieżowy sposób ubierania

Moda męska na rok 2005 - wybierz projektanta i oglądaj
http://www.style.com/fashionshows/co...ows/index.html
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-09, 10:07   #3
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Re: Hi - młodzieżowy sposób ubierania

http://www.cottonfield.dk - sklepów cottonfield w Polsce nie brakuje jakby Ci sie spodobal ten styl (ale maja wysokie ceny).

www.tatuum.com - zarówno męskie jak i damskie.

Ile masz lat??
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-09, 10:40   #4
Riddle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8
Re: Hi - młodzieżowy sposób ubierania

mi chodzi o troche bardziej młodzieżowe, "Szpanerskie ciuchy" na 17-19 lat. Cottonfield jest spoko ale troche za sztywny.
Riddle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-09, 10:53   #5
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Re: Hi - młodzieżowy sposób ubierania

Jak dla mnie cottonfield jest luźny (momentami za luźny) - ale ile opiniodawców, tyle opinii

Jeżeli chcesz taki baardzo sportowy styl to może pooglądasz kolekcje adidasa, nike i innych uznawanych firm (wpisujesz w google nazwe marki i wskakujesz na strony).
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-09, 11:26   #6
Riddle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8
Re: Hi - młodzieżowy sposób ubierania

no, nie bylo to sbyt śmieszne. Mi chodzi o ciuchy, w stylu tego co ma H&M, DKNY, JC,..itp bo takie zeczy naprawde sa na topie. h&m ma wlasnie rzeczy takie jakie sie teraz naprawde nosi tylko nie zawsze fajnej jakosci, popsotu to jest firma z nizszej półki.
Riddle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-09, 11:49   #7
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Re: Hi - młodzieżowy sposób ubierania

Obie firmy maja swoje strony internetowe a w nich kolekcje do ogladania (podziwiania). Trzeba przyznać, że masz gust jeżeli je nosisz Mi w każdym razie sie spodobał styl H&M i DKNY, tylko że w żadym wypadku nie nazwalabym to stylem sportowym, wręcz przeciwnie to prawdziwa męska elegancja.

Co do tego czy Ci bedzie w tym dobrze?? Ile masz wzrostu?? Jaka masz sylwetke?? kolor oczu?? Kolor włosów??

Zasady są takie, że ciemny kolor wyszczupla. Jeden kolor całego stroju optycznie wydłuża sylwetkę. Kolor niebieski przy kołnierzyku podkreśla niebieskie oczy. Napisz cos wiecej o swoim wygladzie to rzuce jaka rada (jak bede w stanie oczywiscie) jak wyeksponować strojem zalety Twojego wyglądu lub jak zatuszować niedoskonałości.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-08-09, 12:16   #8
Riddle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8
Re: Hi - młodzieżowy sposób ubierania

przede wszystkim za chudy ... i to bardzo. 180cm, blond, chyba niebieskie oczy. włosy na żel. właśnie pracuję nad nową fryzyrą, ale jakąś nie za bardzo mi idzie, ponieważ zawsze mam takie do góry, jak najbardzije potargane, a teraz chciałbym mieć... takie, jakby to powiedziec, naturalnie potargane, często się takie teraz widzi. włosów jest dużo i wyglądają jakbyś wstał dopiero co z łużka. na stronie tego chłopaka, on ma taką fryzurę http://www.danradcliffe.com/ bynajmniej nie chce byc jego xero . mnie interesuje taki styl jak na zach czyli dżinsy zwykle lecz opuszczone nisko, skarpetki na spodnie i do tego koszulka RAlf Louren z podniesionym kołnierzykiem. albo z kolei włosy dłuzsze jak Robi Williams. tylko ze moje włosy ciężko ułożyć i teraz nie wiem czego mam użyc, czy wosku, czy loreala (w złotej tubce) z kolekcji fryzjerskiej, czy loreala freez, czy moze redkena (nie wiem czy to znacie, jedna z najlepszych firma na swiecie).

czekam na porady i adresy

dzieki
Riddle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-09, 16:22   #9
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Re: Hi - młodzieżowy sposób ubierania

Widzę, że znasz się na rzeczy lepiej niż nie jedna dziewczyna Jeśli chodzi o taki fryz to można go zrobić nawet z włosów ciężko układających się, pod warunkiem - ze są proste. Jeśli chodzi o cięcie i środki do stylingu to po prostu udaj się do dobrego fryzjera w swoim mieście (poszukaj w archiwum był taki wątek, gdzie są najlepsi fryzjerzy w danym mieście). Jak byś chciał fryzurę z dłuższych włosów, np póldługich to do modelowania są lepsze pianki od żeli (przynajmniej ja mam takie doświadczenia).

Jeśli chodzi o styl z dżinsami opuszczonymi nisko i wyeksponowymi skarpetkami to myślę, że w takim połączeniu faktycznie będziesz wyglądał mniej chudo.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-09, 19:28   #10
Riddle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8
Re: Hi - młodzieżowy sposób ubierania

a jak wygląda sprawa ze stylistą? warto się do niego/niej udać ?
Riddle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-09, 19:41   #11
Fifinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 228
Re: Hi - młodzieżowy sposób ubierania

stylista?to tak jakby twoj dom urzadzil dekorator wnetrz a nie Ty
Fifinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-08-09, 21:03   #12
Riddle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8
Re: Hi - młodzieżowy sposób ubierania

ale moze chociaż będzie to jakos wglądało. a nie nawalone, troche tego troche tamtego. niechce tu uchodzic za jakąś dziewczynkę któa chce wyglądać jak Britney ale ci wszyscy ludzi z "gazet" itd nie ubierają się sami.
Riddle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-09, 21:50   #13
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Re: Hi - młodzieżowy sposób ubierania

Riddle napisał(a):
> ale moze chociaż będzie to jakos wglądało. a nie nawalone, troche tego troche tamtego. niechce tu uchodzic za jakąś dziewczynkę któa chce wyglądać jak Britney ale ci wszyscy ludzi z "gazet" itd nie ubierają się sami.

Nie przejmuj się. Jak przede wszystkim będziesz myślał co na siebie ubrać i czy to do siebie pasuje, to "efekt kena" czy "totalnego niechluja" Ci nie grozi. Faceci, którzy łaża w flanelowych koszulach w czerwoną kratę a do tego spodenki w różowo-zielone paski to przeważnie kolesie, którzy mają "ciekawsze zajęcia" niż 2 minuty przed lustrem. Nie wierzę w to nie masz wyczucia, żeby sam zobaczyć czy jeden ciuch pasuje do drugiego

Oczywiście, ze modele z gazet sa poddawani pracy stylistów i dzieki temu tacy zwykli ludzie mogą sobie poglądać gotowe zestawy (chociaż zdarza się, że niektóre propozycje "z gazet" są delikatnie mówiąc zbyt artystyczne jak na ulice). W dobrych sklepach też można zauważyć, że projektanci już na półkach sklepowych sugerują połączenia. Warto więc kupować podkoszulek i od razu spodnie z myślą o tym, że będzie się je nosić razem. Ja od siebie dodam jeszcze, że wszelka przesada jest wrogiem elegancji.

Jeżeli upierasz się przy wizycie u profesjonalnego stylisty, masz na to środki, oraz ma to poprawić Twoje samopoczucie to czemu nie
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-10, 12:14   #14
Fifinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 228
Re: Hi - młodzieżowy sposób ubierania

jestes dziewczyna czy chlopakiem?
Fifinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-10, 14:06   #15
Riddle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8
Re: Hi - młodzieżowy sposób ubierania

. zdawało mi się ze piszę w formie męskiej cały czas
Riddle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-10, 19:14   #16
Fifinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 228
Re: Hi - młodzieżowy sposób ubierania

niezupelnie bo napisales :"niechce tu uchodzic za jakąś dziewczynkę któa chce wyglądać jak Britney ''troche mnie to zdziwilo
Fifinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:12.