moj nowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-08-11, 23:05   #1
didda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: lublin/radom
Wiadomości: 24
GG do didda

moj nowy "konik":-)


ostatnio mam male "zboczenie na punkcie wszelkich chustek i szalow(z fredzlami tez) na szyje i stad moje pytanko:do jakich rzeczy powinnam je nosic??czy mozna polaczyc takie cudenka ze stylem sportowym ktory preferuje??
macie jakies pomysly???
didda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-11, 23:08   #2
didda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: lublin/radom
Wiadomości: 24
GG do didda
Re: moj nowy "konik":-)

aaa, jakby ktos mial jakies fajne zdjecie z propozycjami to bede baaaardzo wdzieczna!
didda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-11, 23:26   #3
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Re: moj nowy "konik":-)

a jak sie ubierasz na codzien?? bo styl sporotowy to szerokie pojecie. Jezeli lubisz po prostu wygodny strój, to myślę, że szal pasuje do spokojnego jednobarwnej bluzki i spodni, ale już do adidasow raczej nie... chociaż wszystko zależy.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-12, 09:59   #4
didda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: lublin/radom
Wiadomości: 24
GG do didda
Re: moj nowy "konik":-)

dzinsy to u mnie podstawa(stety albo niestety, sama nie wiem), bluzki tez proste, bez udziwnien,buty..ostatnio jestem zafascynowana wygoda balerinek(czy jak to tam sie zwie)
musze poeksperymentowac, metoda prob i bledow
didda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-12, 11:41   #5
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Re: moj nowy "konik":-)

Oto co udało mi się znależć - niektóre z nich raczej nie sš na lato.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-12, 20:50   #6
didda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: lublin/radom
Wiadomości: 24
GG do didda
Re: moj nowy "konik":-)

dzieki dzieki!jestem zauroczona zwlaszzca pierwszym zdjeciem,ciekawe czy to sie sprawdza na co dzien..
didda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-13, 08:21   #7
tomaszeg
Zadomowienie
 
Avatar tomaszeg
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Legionowo, Warszawa
Wiadomości: 1 158
GG do tomaszeg
Re: moj nowy "konik":-)

widziałem w księgarniach książkę o wiązaniu szali, chust itd... myślę, że Ciebie by zainteresowała...

pozdrawiam
__________________
link ETYKIETA ZASTĘPCZA
tomaszeg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-08-13, 08:41   #8
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Re: moj nowy "konik":-)

didda napisał(a):
> dzieki dzieki!jestem zauroczona zwlaszzca pierwszym zdjeciem,ciekawe czy to sie sprawdza na co dzien..

Ja do krótkiego rękawka bym zmieniła na szal z lżejszego materiału - bo ten na fotce to jest chyba tak ciepły, ze na mróz można wyjść
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-13, 09:28   #9
Anette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 21
Re: moj nowy "konik":-)

Hej, ja też od jakiegoś czasu staram się uzupełniać me stroje różnego rodzaju szalami i chustami, a ubieramy się, z tego co wywnioskowałam, trochę podobnie Ja bez większych przeszkód łącze je ze sportowym obuwiem, aczkolwiek nie są to typowe adidasy( takie do biegania, czy innych podobnych sportów), a bardziej zbliżone są do trampeczek czy tenisówek, wąziutkie i dopasowane, takie są teraz w obiegu zresztą Do tego ubóstwiane przeze mnie dżiny( ale do innych materialowych takich szereszych spodni też pasuje). Wydaje mi się, że najwięcej zależy od tego co masz na górze, to znaczy kurtke czy bluzke czy jeszcze coś innego. Ja teraz tych moich szali nie nosze bo jest za cieplo, ewentualnie w chłodniejsze dni można coś zarzucić, jak ja to mówie taką szalochustę Generalnie nosze je do kurtkobluzy( jak ja lubie tworzyć nowe wyrazy ) i w takim połączeniu na moje oko wyglada wszystko super Najlepsze byłyby zdjęcia, ale nie posiadam jeszcze aparatu cyfrowego i nie moge się sfotografować, ale tak jak sama stwierdziłaś najlepsza metoda to próbować i tak jak Ci pasuje, tak będzie najfajniej Ogólnie chciałam przekazać, że do sportowego stylu takie chusty i szale pasują jak najbardziej Pozdrawiam serdecznie
__________________
Aneta
Anette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-17, 19:11   #10
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Re: moj nowy "konik":-)

Zależy jakie szaliki i chusty masz na myśli.
Ja uwielbiam szaliki zimowe i jesienne!!!!! Mam ich naprawdę mnóstwo - w mojej szafie znajdziessz szaliki w prawie każdym kolorze i każdej grubości.
Latem "odpoczywam" sobie od tych szaliczków, a tylko czasami zarzucę na ramiona lekki i przejrzysty niczym mgła szal, albo na plaży zawiążę na biodrach chustę jak pareo.
Zimą mój ulubiony zestaw to: króciótka spódniczka, dopasowany golf, ciepłe rajstopki i kozaczki na obcasie, a do tego płaszczyk i właśnie gruby i ciepły szal
Wariant jesienny to; np. zamiana płaszczyka na płaszczyk jesienny albo dżinsowy czy sztruksowy żakiecik, a zamiast kozaczków balerinki... no i oczywiście znowu jakiś szal!!!!!
Wersja sportowa to: dżinsy, krótka kurtka sportowa (np. dżinsowa) i do tego szalik "prosty w formie" (tzn. bez jakigoś szczególnego wzoru czy ściegu) ale za to w jakimś odjazdowym kolorze.

Myślę, że akurat dodatki takie jak szalik czy chusta można łączyć z wieloma stylami, wszystko zależy od naszej inwencji twórczej

pozdrawiam
poszukam jeszcze inspirujących fotek i zaraz je dołączę
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-17, 19:33   #11
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Re: moj nowy "konik":-)

__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-08-17, 19:44   #12
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Re: moj nowy "konik":-)

A to moje letnie inspiracje...
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-18, 00:17   #13
didda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: lublin/radom
Wiadomości: 24
GG do didda
Re: moj nowy "konik":-)

widze maju ze mamy bardzo podobny gust, ja tylko musze uwazac z tymi spodniczkami i pareo, dopiero pracuje nad odpowiednia figura zeby moc przywdziac takie szatki
szalik z 3 zdjecia jest swietny, nawet gdzies go ostatnio(hmmm chyba w maju..)widzialam, nie wiem czy nie w river island!wyglada swietnie do dzinsow, do stylu sportowego.
zainspirowana waszymi pomyslami pobuszowalam po sklepach i zakupilam dluuugasny szal bezowy w h&m oraz drugi oliwkowy z kiosku
Maju, Anette, Reni, Tomek G!!jestescie kochani!!
didda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:15.